quote:
quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:15 schreef Droeke het volgende:
Nou, Droeke heeft gisteravond een MOOIE jurk aangehad!!! *kwijl* De tip van Silmarwen (die van apart bovenstukje en aparte 'rok') was echt super!!! Ik heb zo'n mooie jurk!!! (nou ja 'hebben' is een groot woord, maar hij PAST in ieder geval!!!) Nu moet ik mijn (schoon) mamma's nog subtiel gaan vertellen dat ik een jurk gevonden heb en dat ze nog een keertje door de ballotagecommissie moeten... Ik hoop dat ze niet boos/verdrietig zijn...
En dan nog iets: mijn moeder vond het zo zielig dat de vorig passessie op zo'n drama was uitgelopen dat zij en mijn vader besloten hebben dat zij de bruidsjurk betalen!!! Echt supertjes!!! Maar ik wil het alleen aannemen als dat dan ook meteen het 'cadeau' is, niet dat ze denken dat ze op de dag zelf ook nog in de buidel moeten tasten... zo'n jurk is duur zat!!!
Klinkt mooi zeg!quote:Op zondag 6 november 2005 20:31 schreef -Bubseltje- het volgende:
Ook ik heb mijn jurk gekochtheb alleen geen foto want het is een samenstellertje geworden
bordeau rode rok en een ivoor witte top en een bordeau rode stola
. Helemaal naar mijn eigen wensen en dat voor goed ¤ 500 dank je wel pa en ma
![]()
2 juni trouwen?!?quote:Op zondag 6 november 2005 11:28 schreef Kyara het volgende:
Gefeliciteerd met het vinden van de jurk dames!
Pfew, da's even schrikken! Wij moesten ook het gedoe met de IND doorlopen, omdat Tinuviel Duitse is, maar het was na twee (!) maanden geklaard. Gelukkig konden we op de door ons opgegeven datum gewoon een tijdstip in het gemeentehuis uitkiezen!quote:Op dinsdag 8 november 2005 09:57 schreef Silmarwen het volgende:
*knip*
Ja de planning loopt verder wel goed. We willen graag om 14:00 trouwen en dat kan waarschijnlijk wel, alleen is het nu ene gedoe met parkeren, want op het rapenburg parkeren is een crime, dus ik ben benieuwd. En ik moet nu helemaal naar het stadhuis voor de befaamde Trapfoto. Leiden heeft een hele mooie trap voor het stadhuis en ieder die daar trouwt heeft daar altijd ene hele mooie foto van.quote:Op dinsdag 8 november 2005 10:02 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Pfew, da's even schrikken! Wij moesten ook het gedoe met de IND doorlopen, omdat Tinuviel Duitse is, maar het was na twee (!) maanden geklaard. Gelukkig konden we op de door ons opgegeven datum gewoon een tijdstip in het gemeentehuis uitkiezen!
Verder alles met de planning ok?
Wij hebben niet alleen Nederlands, maar ook Duits en Engels als talen, omdat er familie en vrienden van overal komen (hopen we dan maar he)
Is een vertaal boekje geen optie dan? Wij doen bijvoorbeeld voor de kerkdienst een boekje met links de Engelse tekst en rechts de Nederlandse tekst. En zo ook voor de gemeente. Zo kan iedereen begrijpen wat er gezegd wordt, maar an sich is het geen probleem, alleen de Britten onder ons spreken echt helemaal geen Nederlands behalve mijn vader (ik en mijn broertje)quote:Op dinsdag 8 november 2005 12:48 schreef iamredleader het volgende:
Dat zal nog wel wat worden inderdaad!
Kijk, ik ben zelf Nederlander en Amerikaan. Van mijn vaders kant komen er misschien een paar mensen, en die spreken geen woord Nederlands of Duits. Dus behalve het Nederlands moet er ook Engels bijkomen. En van Tinuviel haar kant spreken een aantal mensen behalve Duits geen andere talen, waaronder haar moeder. Tsja, dan heb je niet veel keus, toch?
Maar enfin, we passen er wel een mouw aan...
Ben je lekker aan het aftellen?
En ik denken dat Engels Nederlands lastig wasquote:Op dinsdag 8 november 2005 13:04 schreef iamredleader het volgende:
Ik vind het zelf ook moeiijk, maar er komt nog wat moois bovenoverheen: geen kerkdienst, hoor, maar een Choepa. Da's Joods. Dus *weer* een taal erbij! We zijn allebei Joods, en willen dan ook na het burgerlijk een ceremonie in de synagoge. Met andere woorden, we zijn er nog niet uit wat betreft het handigste voor de talen. In elk geval heeft de rabbijn aangeboden een deel in het Duits te doen, en een deel kan ook in het Engels.
Pfff... krijg nu al een puntmuts van het gedoe wat ik aan zie komen...
Een echte joodse bruiloft? Met stoelen en scherven enzo? gaaf!quote:Op dinsdag 8 november 2005 13:04 schreef iamredleader het volgende:
Ik vind het zelf ook moeiijk, maar er komt nog wat moois bovenoverheen: geen kerkdienst, hoor, maar een Choepa. Da's Joods. Dus *weer* een taal erbij! We zijn allebei Joods, en willen dan ook na het burgerlijk een ceremonie in de synagoge. Met andere woorden, we zijn er nog niet uit wat betreft het handigste voor de talen. In elk geval heeft de rabbijn aangeboden een deel in het Duits te doen, en een deel kan ook in het Engels.
Pfff... krijg nu al een puntmuts van het gedoe wat ik aan zie komen...
blog?? Neuh, we willen gewoon een uitnodiging!quote:Op dinsdag 8 november 2005 21:12 schreef iamredleader het volgende:
Jazeker, met stoelen, een kapot-te-trappen glas, de hele reutemeteut. We zullen tzt wel foto's en een soort van blog bijhouden voor jullie![]()
quote:Op dinsdag 8 november 2005 23:11 schreef Troel het volgende:
[..]
blog?? Neuh, we willen gewoon een uitnodiging!
Yes ik ben niet de enige!!quote:Op vrijdag 11 november 2005 23:13 schreef BloodyLotte het volgende:
TrouwenIk wil meelezen en genieten enzoooo
Ons was verteld dat je na je trouwen wel in 1 huis moest gaan wonen.quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:05 schreef Brighteyes het volgende:
stinkie stond ook niet bij mij ingeschreven toen we trouwden hoor.
Lijkt me ook vreemd dat dat niet zou mogen want er zullen nog best gelovige stelletjes zijn die echt eerst braaf gaan trouwen en dan samenwonen.
Ivm familieomstandigheden.quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:30 schreef Brighteyes het volgende:
Waarom gaan jullie eigenlijk niet bij elkaar wonen na het trouwen?
Zeg het maar als de vraag impertinent is hoor!
Ah... ok...quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:39 schreef Anitra het volgende:
Ivm familieomstandigheden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |