Mjah, een dergelijk topic openen is geen blijk van een goed ontwikkeld maatschappelijk inzicht, hoe intellectueel de TS ook pretendeert te zijn.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 14:36 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik vind eigenlijk mensen als Thabit het beste argument tegen een democratie, maar ja, een beter systeem is er helaas niet.
Ik zei ook pretendeert hequote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:05 schreef Pietverdriet het volgende:
TS is geen intellectueel, TS is een geek, een vakidioot, die net verder kijkt dan de rand van zijn bord.
Ah, deze observatie doet me deugd.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 15:05 schreef Pietverdriet het volgende:
TS is geen intellectueel, TS is een geek, een vakidioot, die net verder kijkt dan de rand van zijn bord.
Kon je echt niks beters verzinnen?quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 21:24 schreef thabit het volgende:
[..]
Ah, deze observatie doet me deugd.. Je geeft hiermee namelijk aan dat ik in elk geval al een stuk verder kijk dan een aantal anderen in dit topic.
Gelukkig denken mensen onder de 50 allemaal aan het landsbelang als ze hun stem uitbrengen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 00:04 schreef McCarthy het volgende:
50+ denken toch alleen maar aan zichzelf: zie belgie. Die kunnen dus niet vanuit een ideologie stemmen. Dat moet zwaar bestreden worden.
exporteren naar alaska als je het mij vraagt
Ik wou net zeggen. Ik was in de veronderstelling dat de motivatie om een bepaalde partij te kiezen een vrije keus is van de kiezer, en dat die deze niet hoeft te verantwoorden. Verder is het natuurlijk weinig democratisch om een bepaalde demografische groep het stemrecht te ontzeggen als ze naar bepaalde mensen hun mening gezamelijk teveel invloed krijgen in de democratische besluitvorming.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 21:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Gelukkig denken mensen onder de 50 allemaal aan het landsbelang als ze hun stem uitbrengen.
Waarom is 70 een goede leeftijd als ik vragen mag?quote:Op zondag 30 oktober 2005 18:19 schreef Veive het volgende:
Opzich niet eens een slecht plan, hoewel ik 50 misschien wat 'jong' vind. Ik denk dat 70 eerder een juiste leeftijd zal zijn.
70 is net zo arbirair als 50.quote:Op zondag 30 oktober 2005 22:34 schreef Sickie het volgende:
[..]
Waarom is 70 een goede leeftijd als ik vragen mag?
Mensen lijken hun politieke voorkeur nog wel eens te verwarren met 'het beste' en van mening te zijn dat mensen die anders stemmen eigenlijk niet zouden mogen stemmen.quote:Op zondag 30 oktober 2005 22:34 schreef Sickie het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen. Ik was in de veronderstelling dat de motivatie om een bepaalde partij te kiezen een vrije keus is van de kiezer, en dat die deze niet hoeft te verantwoorden. Verder is het natuurlijk weinig democratisch om een bepaalde demografische groep het stemrecht te ontzeggen als ze naar bepaalde mensen hun mening gezamelijk teveel invloed krijgen in de democratische besluitvorming.
En dat baseer je op?quote:Op zondag 30 oktober 2005 23:12 schreef DonStefano het volgende:
Wat een leuke reacties allemaal weer
Gebeurt toch nooit, maar zou wel leuk zijn. Krijgt links in een klap ook relatief veeeel meer stemmen![]()
Je bent de zoveelste in dit topic die de intelligentie van een stemmer linkt aan een positieve invloed op de politiek in een land. Tot dusver heb ik echter nog niemand bewijs zien leveren voor dit verband.quote:Op zondag 30 oktober 2005 23:12 schreef DonStefano het volgende:
Wat een leuke reacties allemaal weer
Maar vind dat TS een punt heeft. Zou alleen niet voor de leeftijdgebonden optie gaan, maar een IQ-test uit de kast trekken. Of gewoon kiesgerechtigden op algemene kennis testen, voordat ze daadwerkelijk mogen stemmen. Gebeurt toch nooit, maar zou wel leuk zijn. Krijgt links in een klap ook relatief veeeel meer stemmen![]()
Hoe komt je daar nou bij ?quote:Op maandag 31 oktober 2005 00:24 schreef Ixnay het volgende:
Goed punt, iemand die jonger is dan 18 heeft vaak een beter wereldbeeld dan iemand van boven de 65.
Het elektronisch stemmen was al een eerste stap. Toen m'n vader de laatste keer ging stemmen stond er een zeg maar vlaamse tokkie uit een woonwagenkamp in de rij die luidop zijn steun voor het VB verkondigde. Na tien minuten in het stemhokje is hij kwaad weggelopen. 't Was te moeilijkquote:Op zondag 30 oktober 2005 23:12 schreef DonStefano het volgende:
Wat een leuke reacties allemaal weer
Maar vind dat TS een punt heeft. Zou alleen niet voor de leeftijdgebonden optie gaan, maar een IQ-test uit de kast trekken. Of gewoon kiesgerechtigden op algemene kennis testen, voordat ze daadwerkelijk mogen stemmen. Gebeurt toch nooit, maar zou wel leuk zijn. Krijgt links in een klap ook relatief veeeel meer stemmen![]()
En minderjarigen zijn geen demografische groep?quote:Op zondag 30 oktober 2005 22:34 schreef Sickie het volgende:
[..]
Verder is het natuurlijk weinig democratisch om een bepaalde demografische groep het stemrecht te ontzeggen.
het 3e rijk was dan ook hartstikke linksquote:Op zondag 30 oktober 2005 22:51 schreef Sickie het volgende:
Ach het topic geeft in ieder geval wel aan dat de TS, die normaal de linkse moraalridder uithangt, er totaal geen problemen mee heeft om beleid te voeren welke niet zou misstaan in het Derde Rijk. Om misselijk van te worden.
Jawel, maar het woord minderjarig impliceert tegelijkertijd dat ze nog onvoldoende levensjaren en dus ook levenservaring hebben om op verantwoorde wijze te kunnen stemmen.quote:Op maandag 31 oktober 2005 11:49 schreef thabit het volgende:
En minderjarigen zijn geen demografische groep?
Ik ken nog wel een paar fora die dan in aanmerking zouden komen, maar ja, dat is een veel beter criterium. Ik geef tenminste graag mijn stemrecht op om een heleboel van de mensen die hier posten dat ook kwijt te laten rakenquote:Op zondag 30 oktober 2005 22:41 schreef SANCTAsimplicissimus het volgende:
[..]
70 is net zo arbirair als 50.
Als ze op het Fok!forum gaan posten.
Dat is een beter criterium.
Waarom 18 en niet 16 of 20?quote:Op zondag 30 oktober 2005 22:34 schreef Sickie het volgende:
[..]
Waarom is 70 een goede leeftijd als ik vragen mag?
Dat is niet het punt.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |