Omdat dan Maikel weer moeilijk gaat doen en zo. Het gaat eindelijk weer lekker hier en zo. Snappiequote:Op vrijdag 28 oktober 2005 10:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik vraag alleen of hij het is, wat is daar in vredesnaam mis mee![]()
Lieve schat, ik kijk niet voor niets vanaf de eerste GTST aflevering om niet te weten dat het de volgende dag herhaald wordt. Ik zat op school en ik heb geen videorecorderquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 10:46 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
GTST word herhaald om 10.55 zometeen.
Sorrie wist ik nietquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 12:17 schreef Dizer het volgende:
[..]
Lieve schat, ik kijk niet voor niets vanaf de eerste GTST aflevering om niet te weten dat het de volgende dag herhaald wordt. Ik zat op school en ik heb geen videorecorder
Geeft niet, maar om nou voor GTST alleen een videorecorder of dvdrecorder te kopen, vind ik een beetje overdrevenquote:
Inderdaad we gaan weer verder, alleen 1 toevoeging ik ben geen Maikel maar Heer van Bartolhovenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 12:15 schreef Dizer het volgende:
[..]
Omdat dan Maikel weer moeilijk gaat doen en zo. Het gaat eindelijk weer lekker hier en zo. Snappie
Maar goed, laten we verder gaan
En ik blijf je lief vindenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 12:23 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Inderdaad we gaan weer verder, alleen 1 toevoeging ik ben geen Maikel maar Heer van Bartolhoven![]()
![]()
Zou dat ? zou goed kunnen wezen de dochter van Frits en Hanniequote:Op vrijdag 28 oktober 2005 12:27 schreef Dizer het volgende:
Ik weet wie dat meisje bij dat graf is
Das natuurlijk de dochter van Hannie die nooit dat abortus heeft laten doen
spuit 11quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 12:27 schreef Dizer het volgende:
Ik weet wie dat meisje bij dat graf is
Das natuurlijk de dochter van Hannie die nooit dat abortus heeft laten doen
maar je hebt ondertussen toch wel meegelezen?!quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 12:51 schreef Dizer het volgende:
Nietes.. heb de aflevering net pas gezien
Heb het niet gezien, echtquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 12:53 schreef babette21 het volgende:
[..]
maar je hebt ondertussen toch wel meegelezen?!
want die theorie heeft hier al tig keer gestaan
Dian kreeg toch een miskraam nadat ze door [een mannetje van] Ludo van de trap was geduwd?quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 14:02 schreef pberends het volgende:
Misschien de dochter van Dian en Frits.
Dat klopt, alleen was Dian toen zwanger van Ludo en niet van Frits.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 14:13 schreef babette21 het volgende:
[..]
Dian kreeg toch een miskraam nadat ze door [een mannetje van] Ludo van de trap was geduwd?
Dian en moederschapquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 14:13 schreef babette21 het volgende:
[..]
Dian kreeg toch een miskraam nadat ze door [een mannetje van] Ludo van de trap was geduwd?
Hannie en Frits dusquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 14:02 schreef pberends het volgende:
Misschien de dochter van Dian en Frits.
Canadaquote:
Het kreng is terug
Nu de restanten van het lijk van Arnie gevonden zijn, duikt de bitchy Linda Dekker weer op in Meerdijk, waar Goede Tijden Slechte Tijden zich afspeelt.
Gisteravond was de bekende mannenverleidster van Nederlands populairste soap voor het eerst weer te zien op RTL4. Linda werd sinds het begin van de serie in 1990 acht jaar lang door Babette van Veen gespeeld en ook nu vertolkt de 37-jarige actrice de rol.
Van Veen over haar comeback: ,,Linda is nog geen spat veranderd. Soms denk ik zelfs: kan het ietsje minder? Maar ik speel haar vol overgave, want als je jezelf heel de tijd schaamt voor je rol, werkt het ook niet. Ik moet natuurlijk gewoon doen wat er in het script staat.”
Linda Dekker vertrok in de serie na verschillende relaties naar Canada. Nadat ze er achter kwam dat haar oude liefde Arnie Alberts begraven wordt, is ze terug om op haar venijnige manier de aandacht op te eisen.
Babette van Veen vindt het heerlijk om haar oude personage weer te kunnen spelen: ,,Ik heb het altijd met veel plezier gedaan, dus wilde ik het wel weer proberen. De eerste dag was wel pittig, want ik had gelijk een paar lastige scènes, heel emotioneel. Toch viel het mee en was het ontzettend gezellig om daar weer rond te wandelen.”
Voorlopig blijft het bij een gastrol tot de jaarwisseling voor Van Veen, maar volgens de moeder van twee kinderen zou het meer kunnen worden: ,,Ik vind het fijn met verschillende activiteiten bezig te zijn. Zo komt mijn album in november uit en ben ik nog bezig in met de musical de Kameleon . Het is belangrijk voor mijn kinderen dat ze zien dat hun moeder iets doet dat ze leuk vindt.”
Bron
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |