Dat is interessant. Welke zaal?quote:Op maandag 9 januari 2006 18:59 schreef Mr-Coffee het volgende:
Wie gaan er trouwens op 5 mei naar Rijssen in Overijsel?
Dan geeft Blind Guardian een eenmalig concert in Nederland.
Ik ben er in ieder geval.![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 9 januari 2006 20:34 schreef Seborik het volgende:
[..]
NEPPERD, KEN JE DE LUCKY NIET!!!
En de andere zaal is de Biebob. Waar Tokus heen gaat.
http://www.lucky.nl/poppodium/agenda/agenda.asp?id=448quote:Op maandag 9 januari 2006 19:03 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Zo eenmalig dat ze 29 september in 013 staan
Weheheheh idd.quote:Op maandag 9 januari 2006 21:05 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
De luiaards hebben niet eens ff het tourschema gecheckt...
Idd, Trivium moet weer naar NL komenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:25 schreef Handschoen het volgende:
GraspopBen benieuwd dit jaar.
En ik moet zeggen dat ik het een beetje jammer vind dat Sepultura in het voorprogramma staat van In Flames. Ik had liever iets anders gezien.
Die US tour met Trivium daarintegen. Zonde dat die niet meekomen naar Europa
Damn, als ik iets niet wil missen is het Trivium, liefst in een klein zaaltjequote:Op maandag 9 januari 2006 22:21 schreef TheSorrow het volgende:
[..]
Idd, Trivium moet weer naar NL komen
ja, best een leuk schijfje. en ze zijn inderdaad het voorprogramma van Children Of Bodom.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 12:14 schreef ThE_ED het volgende:
Heeft iemand die CD van One Man Army (and the undead quartet) al gehoord? Best redelijk goede reviews volgens mij. Ze staan in het voorprogramma van CoB.
Valt wel mee, je hebt blijkbaar nog nooit van PARACOCCIDIOIDOMICOSISPROCTITISSARCOMUCOSIS gehoordquote:Op woensdag 11 januari 2006 16:53 schreef Fairy_with_boots het volgende:
[..] Wel een irritant lange naam trouwens.
De pauze heeft ze zeker goed gedaan, op Chapter 13 leek het alsof ze een beetje last hadden van metaalmoeheid.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 14:00 schreef nipeng het volgende:
La Muerte van Gorefest is best een tof album moet ik bekennen.
Toch vind ik Chapter 13 zeker geen slecht album, ook al is de metal idd ver te zoeken. En ja, ik weet dat bijna niemand het hierin met me eens is (sell outs! commercieel! enz.)quote:Op zaterdag 14 januari 2006 14:23 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
De pauze heeft ze zeker goed gedaan, op Chapter 13 leek het alsof ze een beetje last hadden van metaalmoeheid.
Gelezenquote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:00 schreef Tokus het volgende:
[..]
morgen ff op zo'n site kijken die wel 's in m'n sig staat, voor een interview.
Smile is anders een van mn favo nummers, sell out?, nou nee.. meer Sludge.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:16 schreef Fairy_with_boots het volgende:
[..]
Toch vind ik Chapter 13 zeker geen slecht album, ook al is de metal idd ver te zoeken. En ja, ik weet dat bijna niemand het hierin met me eens is (sell outs! commercieel! enz.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |