Quads en rug op 1 dag. Volgens mij de 2 grootste spiergroepen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 14:46 schreef Del_Toro het volgende:
kunt perfect squatten & deadliften op de zelfde dag
1,5.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 15:04 schreef LedZep het volgende:
Als je borst en triceps niet op 1 dag doet train je de triceps eigenlijk 2 keer per week toch?
tenzij je cataract of zo wilt, dont do itquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 15:14 schreef LedZep het volgende:
Hoe staat men hier trouwens tegenover het gebruik van de trilplaat voor het (extra) trainen/ stimuleren van buik- en beenspieren?
Nee hoor, omhoog komen vanuit je gebogen knieen is benen, het strekken (schouderbladen naar achteren trekken) is voor je rug.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 11:14 schreef LedZep het volgende:
Eerste deel van de deadlift is voor de rug en het tweede deel (als je al bijna rechtop staat) voor je benen meende ik.
Hij doelt volgens mij op zijn eerdere bewering. Dus dat zijn eerdere bewering in werkelijkheid andersom is.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 23:26 schreef diep-in-de-war het volgende:
hoezo andersom als je je schouderbladen achteruit ramt train je je benen?
Het lijkt mij dat ze gewoon niet zo zwaar moet gaan trainen. Sowieso met lage gewichtjes beginnen. Maar dan gewoon veel reps. Of zeg ik hier nu iets heel stoms?quote:Op zondag 30 oktober 2005 21:05 schreef NotoriousJw het volgende:
vriendin van mij (is 16) en wil aan krachttraining gaan doen. Ze wil dus redelijke vormen gaan zien in haar lichaam. Maar ik weet niet precies wat ik haar moet aanraden voor soort training, i.v.m. dat ze nog in de groei is. Iemand tips?
Dit had ik ook al in gedachten, maar dat is niet haar gedachte achter de sport. Ze wil "groot" worden.quote:Op zondag 30 oktober 2005 21:35 schreef Intergalactrick het volgende:
[..]
Het lijkt mij dat ze gewoon niet zo zwaar moet gaan trainen. Sowieso met lage gewichtjes beginnen. Maar dan gewoon veel reps. Of zeg ik hier nu iets heel stoms?
Kan ze trouwens niet voor een jaartje of 2 een andere sport doen? Als je begint, kan je beter goed beginnen denk ik dan.
Wil ze ook wel, heeft ze geen problemen mee, maar ik vraag me af of dat op 16 1/2 jaar geen negatieve gevolgen kan geven.quote:Op zondag 30 oktober 2005 21:59 schreef diep-in-de-war het volgende:
als ze groot wil worden moet ze gewoon als een man trainen lijkt me.
Het beste is een combi van krachttraining en wat cardio.quote:Op zondag 30 oktober 2005 21:05 schreef NotoriousJw het volgende:
vriendin van mij (is 16) en wil aan krachttraining gaan doen. Ze wil dus redelijke vormen gaan zien in haar lichaam. Maar ik weet niet precies wat ik haar moet aanraden voor soort training, i.v.m. dat ze nog in de groei is. Iemand tips?
Moet je idd mee uitkijken, met dat soort grapjes. Ik heb een chronische rugblessure opgelopen door o.a. langdurig te deadliften (en ik deed het nog correct ook).quote:Op zondag 30 oktober 2005 01:16 schreef TheVotary het volgende:
.
Meesterlijke oefenening trouwens de deadlift. Alleen spijtig genoeg heb ik daar wel een blessure aan mijn onderrug bij opgelopen een x aantal maanden geleden, wat nog steeds niet helemaal over is. Ben 's ochtends soms nog steeds behoorlijk stijf in de rug als ik wakker wordt. Als ik bezig ben heb ik er weinig last van. Alleen 's avonds dan voel je soms van die steekjes in de onderrug.
Toch misschien maar eens naar binnnen lopen bij een chiropractor binnenkort.![]()
Denk dat dan ook het beste is als je de deadlift als laatste oefening neemt voor de rug, zodat je niet meer voluit kan gaan hiermee en de kans op blessure flink afneemt.quote:Op maandag 31 oktober 2005 16:58 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Moet je idd mee uitkijken, met dat soort grapjes. Ik heb een chronische rugblessure opgelopen door o.a. langdurig te deadliften (en ik deed het nog correct ook).
Nee eerst je rug. Als je eerst je biceps gaat trainen kan je nooit meer voluit gaan met je rug, omdat je biceps dan de beperkende factor is. Het is ook gelijk een goede warmingup voor je biceps zoals al gezegd is. Als je het toch anders wil, moet je je biceps op een andere dag trainen.quote:Op woensdag 2 november 2005 10:52 schreef Invert het volgende:
Ja dat snap ik.. maar m'n biceps waren dus zo verzuurd dat ik nauwelijks nog m'n arm kon buigen met hele lichte gewichten dus dat schiet niet op dan. En ik train idd altijd armen samen met rug, gisteren met rug begonnen. Probeer het de volgende keer wel andersom.
Dat schema houd ik nu ook aan ja, al zit ik eraan te denken om toch een 4e dag te doen. Je redt het soms nog steeds niet binnen een bepaalde tijd met dit schema.quote:Op woensdag 2 november 2005 15:39 schreef Mr.J het volgende:
Rug + benen?
Zijn je 2 grootste spiergroepen. Zou ik zeker niet samen trainen. Borst, biceps, triceps / benen, kuiten, buik / schouders, rug zou ik doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |