Zal best. Maar als het gevolg daarvan is dat de onrust toeneemt, kan die zielsverwantschap ook een banverwantschap gaan impliceren.quote:Op vrijdag 9 december 2005 16:01 schreef dodeca het volgende:
Baaj vliegt er niet af maar nog belangrijker hij laat zich niet ophitsen daar heb hij veel te veel brains voor en kennis. En meneer begrijpt mij zo goed dat wat ik hier doe hij helemaal niet opvat als ophitsen, integendeel. Zoiets heet zielsverwantschap.
Mag dat eens beloond worden?
FF een serieus vraagje voor dodeca.quote:Op vrijdag 9 december 2005 14:43 schreef dodeca het volgende:
Hij doet tenminste zijn bek nog open de rest wacht rustig de microchip in het voorhoofd af!
Ik denk zowieso wel dat dit onderwerp een hele topic waard is.quote:Op vrijdag 9 december 2005 19:56 schreef JoZzephus het volgende:
Hopelijk open jij een topic hierover dodeca aangezien ik denk dat er commentaar op komt in dit "feedback"topic
of je moet het in een bestaande topic dumpen maar die zie ik even niet.
een toepasselijke naam voor dat topic zou dan "Chippie" kunnen zijn,
toevallig heet het hondje van Beatrix ook "Chippie"..
![]()
Feedback moet dan natuurlijk wel hierquote:Op vrijdag 9 december 2005 20:12 schreef Mirage het volgende:
[..]
Ik denk zowieso wel dat dit onderwerp een hele topic waard is.
Een topic waar op rustige manier uitgelegd wordt waar dit vandaan komt, waar plaats is voor feedback en waar plaats is voor vragen.
euhquote:Op vrijdag 9 december 2005 20:24 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Feedback moet dan natuurlijk wel hier![]()
Maarreh, er was toch al eens een topic dat hierover ging?
quote:
Ook weer waar. En volgens mij had dat idd een iets andere invalshoek.quote:Ik heb geen idee,.. ik kan mij geen topic voor de geest halen en als die er is dan weet ik niet of de strekking hetzelfde is.
Maar als het al zo ver in de vergetelheid geraakt is kan een nieuw topic, frisse wind misschien wel iets interessanters opleveren dan het kicken van een ouder topic.
En jij hebt gelijk als je zegt dat hij ook geen constructieve bijdrage levert aan het topic. Primair gaat het er (zeker in NWS) wel om dat TS met een solide OP begint, en die van jou waren niet meer dan wat gedachtenspinsels zonder verdere bewijzen/aanleiding/verbanden.quote:Op donderdag 8 december 2005 20:17 schreef Pietverdriet het volgende:
Topic waar maar wat geroepen wordt zonder enige nieuwswaarde, bewijs, aanwijzing, bron
Volkert van der G , een AIVD infiltrant?
Je hebt al vaker gedreigd met te vertrekken. Door dat herhaaldelijk te doen en niet te vertrekken, maak je jezelf niet geloofwaardiger. Het lijkt eerder op een klein kind die aan het drammen is.quote:Op zaterdag 10 december 2005 07:34 schreef BaajGuardian het volgende:
als men mij eruit wil kieperen omdat ik geen schaapje ben die ja knikt omdat een fatsige malloot mijn bloed serieuze en 100% actuele NWS topic sluit met een opmerking die duidelijk persoonlijk is
moeten jullie dat weten
en als dodeca gebanned word zien jullie mij hier ook niet meer terug..
Waarom neem je aan dat jij wel over dingen nadenkt, en anderen niet? Misschien denken ze er wel degelijk over na, maar komen ze tot andere conclusies. Je maakt je eigen positie ook niet sterker door anderen te verwijten dat ze paupers zijn, geïndoctrineerd door school. Als je dat doet, levert je dat alleen maar meer weerstand op. Mensen die je zo behandeld zullen echt niet opeens zeggen "oh baaj, nu zie ik je gelijk in, ik was helemaal verblind."quote:als pauperes mij niet kunnen begrijpen is dat hun probleem
met meerendeel ga ik geen discussie meer aan omdat ik dan in gevecht ben tegen hun complete
levens indoctrinatie , oftewel wat er bij men ingestampt is op school
het heeft geen enkele zin om daar tegenin te gaan want je krijg toch alleen reacties van
*maar dat kan niet*
*maar dat is niet normaal*
*jij hebt geen feiten*
en meer van dat soort intelectuele zeer doordachte uitspraken
mensen denken echt niet na over wat ze zeggen , totaal niet
quote:Op zondag 11 december 2005 00:58 schreef merlin693 het volgende:
amen ! en dat meen ik....sommige mensen denken dat we hier als een sekte een overtuigings manie hebben ...nee...het is meer informatiefen nu weer allemaal een smile op je gezicht !
Ik zie het..quote:Op maandag 12 december 2005 11:29 schreef displission het volgende:
feedback mijn topic wordt verkloot door slowchat en onzin
quote:Op maandag 12 december 2005 13:24 schreef KoudeVrouw het volgende:
Dus omdat ik een fatsoenlijk weerwoord geef heb ik een topicc verkloot? Wat een kolder zeg. Je moet blij zijn met een weerwoord ipv. dat ik meega in die fantasiewereld. Of mag ik alleen maar reageren als ik het met een TS eens ben?
Als je selectief leest zie je misschien inderdaad geen mening, edoch die staat er in het topic. En die smileys van je zijn minstens zo belachelijk makend.quote:Op maandag 12 december 2005 13:31 schreef Mirage het volgende:
[..]
je mening.... fatsoenlijk weerwoord...
waar staat je mening ?
Waar staat je eventuele advies ?
Die had je kunnen verwijderen ipv het topic op slot te gooien.quote:De 1e, de 2e of de 3e belachelijke post die je maakte.
Astraal zwaard ?
TS had een vraag. Jij en clock nog wat begonnen o.a. over astrale zwaarden te lullen op een behoorlijk vervelende spottende manier.
Dat is inderdaad níet gewenst.
Dus jij bepaalt hoe ik mijn mening moet geven? Waar maak ik de TS dan belachelijk? Ik bied alleen een andere zienswijze.quote:Waarom maak jij TS belacheljik door lullige opmerkingen te maken ipv idd gewoon je mening te geven die niet overeen komt met die van TS.
Genoteerd.quote:Want het geven van je eigen (andere) mening is zeer zeker wel gewenst.
Wacht eigenlijk nog steeds op een reply op mijn mailtjequote:Op maandag 12 december 2005 13:31 schreef Mirage het volgende:
[..]
je mening.... fatsoenlijk weerwoord...
waar staat je mening ?
Waar staat je eventuele advies ?
De 1e, de 2e of de 3e belachelijke post die je maakte.
Astraal zwaard ?
TS had een vraag. Jij en clock nog wat begonnen o.a. over astrale zwaarden te lullen op een behoorlijk vervelende spottende manier.
Dat is inderdaad níet gewenst.
Waarom maak jij TS belacheljik door lullige opmerkingen te maken ipv idd gewoon je mening te geven die niet overeen komt met die van TS.
Want het geven van je eigen (andere) mening is zeer zeker wel gewenst.
[/quote]quote:Op maandag 12 december 2005 13:35 schreef KoudeVrouw het volgende:
[..]
Als je selectief leest zie je misschien inderdaad geen mening, edoch die staat er in het topic. En die smileys van je zijn minstens zo belachelijk makend.
[..]
Die had je kunnen verwijderen ipv het topic op slot te gooien.
[..]
Dus jij bepaalt hoe ik mijn mening moet geven? Waar maak ik de TS dan belachelijk? Ik bied alleen een andere zienswijze.
[..]
Genoteerd.
Wie ben jij om te bepalen wat wel of geen goede OP is ?quote:Op maandag 12 december 2005 13:47 schreef Clockwork_Tin_Soldier het volgende:
Kom op, Mirage. Het was een slecht geschreven, vage, dubbelzinnige post van een user met teveel fantsie. Daarbij haalde hij er helemaal geen zaken aan die zijn verhaal hadden kunnen versterken, geen feiten, geen bronnen. Er stond eigenlijk niet eens een punt in.
Dat alles tezamen betekent gewoon dat jij dat kuttopic gewoon op slot had moeten gooien. Wij hadden gewoon even lol met de buit voordat we het kwijt zouden zijn.
Waarom ga je niet gewoon inhoudelijk in op mijn argumenten?quote:Op maandag 12 december 2005 14:04 schreef Mirage het volgende:
[..]
Wie ben jij om te bepalen wat wel of geen goede OP is ?
Ja.quote:Welk topic wel of geen bestaansrecht heeft ?
En geef je hier nou openlijk toe dat JIJ besloot dat het topic geen bestaansrecht had en je daarom opzettelijk een serie onzinposts geplaatst hebt ?
Dat weet ik wel zeker van niet.quote:stuur een sollicitatiebrief naar de Fa's/A's, ik denk dat ze staan te spingen om je blauw/paars/rood te maken.
Welke argumenten ?quote:Op maandag 12 december 2005 14:06 schreef Clockwork_Tin_Soldier het volgende:
[..]
Waarom ga je niet gewoon inhoudelijk in op mijn argumenten?
[..]
Dan vraag ik je bij deze dat niet meer te doenquote:Ja.
[..]
Je moest eens weten.. maar dan zou ik klinken als verzuurde crew ipv verzuurde ex-crew.quote:Dat weet ik wel zeker van niet..
"Het was een slecht geschreven, vage, dubbelzinnige post van een user met teveel fantsie. Daarbij haalde hij er helemaal geen zaken aan die zijn verhaal hadden kunnen versterken, geen feiten, geen bronnen. Er stond eigenlijk niet eens een punt in."quote:
Mening? Kom eerst eens met wat argumenten waarom het wél een goed topic is. Ik zie alleen maar bagger.quote:Wij verschillen gewoon van mening en in truth is het toegestaan een andere mening te hebben.
Het enige dat verlangd wordt is dat je respectvol blijft of gewoon niet post.
Nee, de TS die zijn eigen topic onzin vindt.quote:Ík vond het geen onzin topic en TS ook niet.
Soms vergeet ik inderdaad even dat menselijkeid niet iets van dit subforum is. Argumentatie, oorzaak-gevolg, oorzakelijkheid, gooi het allemaal maar overboord.quote:Op maandag 12 december 2005 14:13 schreef Mirage het volgende:
Wat moet er beargumenteerd worden ?
Als ik nu zou zeggen dat ik mij verdrietig voel en mijn blijheid kwijt ben.
Moet ik dat onderbouwen ?
Een foto plaatsen van een traan ofzo ?
Of mijn blijheid die ik op straat zie wandelen ipv bij mij zie zitten ?
Sommige mensen maken zichzelf al belachelijk, daar is onze hulp niet voor nodig. En waarom zouden we bepaalde mensen niet kunnen beinvloeden? Wat een kul. Iedereen beinvled elkaar, of je nu gelijkdenkende bent of niet.quote:Op maandag 12 december 2005 14:25 schreef Enyalius het volgende:
als het je niet bevalt, blijf dan gewoon weg zou ik zeggen. als je denkt de manier van doen van bepaalde mensen hier denkt te kunnen veranderen/beinvloeden heb je het namelijk mis. als je mensen belachelijk wilt maken is Onzin meer een plek voor jouw.
Nee, daar zit jij niet mee, daarom zijn er moderators. En nee, de OP was niet "echt geweldig" vandaar ook onze niet zo geweldige posts. En hoezo denkt niemand op het forum een beetje na? Of bedoel je: "Mensen die dingen niet zo zien als ons" ?quote:k moet toegeven dat de openings post niet echt geweldig was, maar je kon zijn punt er wel degelijk uithalen. hij zat ergens mee, een soort winterdip, dat heeft iedereen wel eens. voor mijn gevoel horen dit soort topics meer in R&P terecht, maar omdat niemand op het forum ook maar een beetje nadenkt en alles automatisch in TRU dumpt zitten wij er mee.
Dat is TRU toch al? Iedereen die het niet eens is met de meest absurde theorieen a) snapt jullie niet of b) is tegen jullie.quote:kun je net zo goed meteen dat soort posts hier maken en een soort eigen communitie maken in de loop van de tijd. dit maakt het voor buitenstaanders wat moeilijker
quote:in de loop van de tijd. dit maakt het voor buitenstaanders wat moeilijker.
Nou, ik noem een Dromenvanger, Baajguardian. Die zijn verre van "normaal" wat normaal ook mogen betekenen.quote:maar is nog steeds geen reden om iedereen voor gek te bestempelen
Op een andere manier belicht. Ja, dat jullie elkaar maar wat napraten en de hand boven het hoofd houden bedoel je zeker? En die vooroordelen die wij zogenaamd vormen kun jij niet over oordelen.quote:hier of de draak te steken. veel psychologies problemen waar iedereen alledag mee te maken hebben worden hier op een andere manier belicht met een soortgelijke uitkomst. dus gooien met vooroordelen is niet op zijn plaats hier. die vooroordelen zijn gevormd door mensen zoals jij en anderen die alle dingen die ze niet begrijpen bij ons dumpen en dan moeten wij het opruimen.
Viel mee.quote:dus die redelijk arrogante en respectloze toon richting mirage is ongepast.
Ik was je ook echt niet aan het afzeiken, dat kon je zelf ook wel merken hoop ik. Ik geef toe dat de eerste posts wat onsportief waren, maar ik heb daarna genoeg constructieve en nuttige posts gedaan, ik hoop dan ook dat het topic weer opengaat en we verder kunnen discussieren op een normaal niveau.quote:Op maandag 12 december 2005 14:34 schreef displission het volgende:
Mirage je hoeft cold woman niks te verwijten ik kan best wel tegen een grapje maar ik zou nu wel eens willen dat er een normale discussie gevolgd kan worden..anders kun je al die tarottopics en andere dingen waar magie aan kleeft ook wel sluiten..toch?
I
Die is hard ik geniet juist meestal van hun manier van praten..al is ie soms erg extreem..so what..?? je gaat nu wel erg up close en personal worden he?quote:Op maandag 12 december 2005 14:37 schreef KoudeVrouw het volgende:
[..]
Nou, ik noem een Dromenvanger, Baajguardian. Die zijn verre van "normaal" wat normaal ook mogen betekenen.
[..]
Helemaal niet, dat is redelijk objectief. Ik vind ze juist helemaal niet extreem, trouwens.quote:Op maandag 12 december 2005 14:42 schreef displission het volgende:
[..]
Die is hard ik geniet juist meestal van hun manier van praten..al is ie soms erg extreem..so what..?? je gaat nu wel erg up close en personal worden he?
Ik ben het helemaal met KoudeVrouw eens, en geloof me, ik ben niet de enige. Discusseren over dingen die verder gaan dan het verklaarbare is prima, maar ongefundeerde zinnen dumpen en dan geen kritiek aanvaarden omdat het resultaat is van diep denkwerk die de normale mens niet kan begrijpen is niets meer dan zwakte en is geenzins constructief te noemen voor enige discussie.quote:Op maandag 12 december 2005 14:42 schreef displission het volgende:
[..]
Die is hard ik geniet juist meestal van hun manier van praten..al is ie soms erg extreem..so what..?? je gaat nu wel erg up close en personal worden he?
er zijn inderdaad gebruikers hier waarvan ik ook vind dat die niet 100% zijn, so what. ik ga wel tegen hun mening in omdat ik het anders zie, maar ik ga niet zoals jullie hun voor gek uitmaken. ok me bewoordingen zijn niet altijd geweldig, maar betekend niet dat ik respectloos rond ga dwalen hier zoals jullie dat schijnen te doen. wie zijn jullie om te beslissen wat wel of niet onzin is? ik kan ook zo naar andere delen van het forum gaan en daar topics uithalen die complete bullshit zijn.quote:Op maandag 12 december 2005 14:37 schreef KoudeVrouw het volgende:
[..]
Sommige mensen maken zichzelf al belachelijk, daar is onze hulp niet voor nodig. En waarom zouden we bepaalde mensen niet kunnen beinvloeden? Wat een kul. Iedereen beinvled elkaar, of je nu gelijkdenkende bent of niet.
[..]
Nee, daar zit jij niet mee, daarom zijn er moderators. En nee, de OP was niet "echt geweldig" vandaar ook onze niet zo geweldige posts. En hoezo denkt niemand op het forum een beetje na? Of bedoel je: "Mensen die dingen niet zo zien als ons" ?
Sommige topics uit TRU horen wat mij betreft inderdaad in R&P thuis. Ik beslis daar niet over, dit is slechts een mening.
[..]
Dat is TRU toch al? Iedereen die het niet eens is met de meest absurde theorieen a) snapt jullie niet of b) is tegen jullie.
Zoals je hier passend beschrijft:
[..]
[..]
Nou, ik noem een Dromenvanger, Baajguardian. Die zijn verre van "normaal" wat normaal ook mogen betekenen.
[..]
Op een andere manier belicht. Ja, dat jullie elkaar maar wat napraten en de hand boven het hoofd houden bedoel je zeker? En die vooroordelen die wij zogenaamd vormen kun jij niet over oordelen.
Alleen maar beoordelen, een subtiel verschil ziet u.
[..]
Viel mee.
Hail!quote:Op maandag 12 december 2005 14:47 schreef D1 het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met KoudeVrouw eens, en geloof me, ik ben niet de enige. Discusseren over dingen die verder gaan dan het verklaarbare is prima, maar ongefundeerde zinnen dumpen en dan geen kritiek aanvaarden omdat het resultaat is van diep denkwerk die de normale mens niet kan begrijpen is niets meer dan zwakte en is geenzins constructief te noemen voor enige discussie.
Voor iemand die zo zelfverzekerd is laat je jezelf wel heel erg kennen. Net zoals jij begrip vraagt voor jouw ideeen en standpunten zul je datzelfde begrip ook moeten opbrengen voor iemand die geen waarde hecht aan jouw magische skills. En wat heeft het bezit van een eigen huis in godsnaam te maken met de kwaliteit van jouw posts? Maakt dat je een beter mens? Is dat een kema-keurmerk voor diepzinnige discussies?quote:Op maandag 12 december 2005 14:47 schreef displission het volgende:
Ik vind het echt onzin..ik heb voor mezelf bewijs dat ik ooit kon toveren en dan nog twijfel je eraan..waarom zou ik onzin vertellen in het forum waar ik al meer dan vijf jaar op zit? Als jij eens goed kijkt naar mijn topics zie je een duidelijk verband..misschien zie je in jouw ogen een lunatic? Maar heb jij een eigen huis? Heb jij een relatie van vier jaar achter de rug? Ben jij je eigen wel eens tegen gekomen in de vorige wereld? Wat maakt jouw so superieur clockwork orange?
Misschien begrijp ik het allemaal nog niet goed..ik mag dan toch wel leren en ik leer geen ene fuck na die kutopmerkingen die je plaatste DUS BEK HOUWEN!
quote:Op maandag 12 december 2005 14:47 schreef displission het volgende:
Ik vind het echt onzin.
Ow, daar had ik geen weet van. Deel het met me en overtuig mij.quote:ik heb voor mezelf bewijs dat ik ooit kon toveren en dan nog twijfel je eraan.
Ja, allemaal gepost in TRU.quote:Als jij eens goed kijkt naar mijn topics zie je een duidelijk verband
Ik vind je geen lunatic, je hebt het recht om te denken wat jij wil, ik ook. Neen, die dingen die jij opnoemt heb ik niet. Die Clockwork Orange opmerking snap ik niet, leg eens uit aub.quote:..misschien zie je in jouw ogen een lunatic? Maar heb jij een eigen huis? Heb jij een relatie van vier jaar achter de rug? Ben jij je eigen wel eens tegen gekomen in de vorige wereld? Wat maakt jouw so superieur clockwork orange?
Niet met die dooddoeners komen aub, dit raakt kant noch wal. Als iedereen maar z'n bek moest houden viel er weinig te discussieren.quote:Misschien begrijp ik het allemaal nog niet goed..ik mag dan toch wel leren en ik leer geen ene fuck na die kutopmerkingen die je plaatste DUS BEK HOUWEN!
Dat begrijp ik. Ik vind het zelf ook moeilijk om voor mezelf op papier te zetten wat mijn ideeen over handopleggingen zijn. Alleen ik ga wel altijd met open vizier in discussie. Ik bezig geen uitspraken als jullie klonen zijn gebrainwashed. Juist omdat het zo moeilijk is om uit te leggen zul je geduldig een discussie in moeten gaan en moeten accepteren dat niet iedereen je zal begrijpen.quote:Op maandag 12 december 2005 14:49 schreef displission het volgende:
Weet je wel hoe moeilijk het uit te leggen is? d1? Er zijn ook bijna geen woorden voor!
Ach, als ze het daarover willen hebben dan zie ik geen reden waarom niet. Het is aan ons de keuze om daar op te reageren. Wat ik wel verwacht is dat ze zich realiseren dat ze op een open forum posten. Dus dat het risico dat mensen die niet hun ervaringen/kennis/geloof delen met hun in discussie gaan nogal groot is.quote:Op maandag 12 december 2005 14:56 schreef zoalshetis het volgende:
ik wordt ook een beetje moe van mensen die kunnen toveren, denken de waarheid in pacht te hebben of constant lichtbollen en aliens zien. ik verdenk hun van een langdurige bad trip toen ze met hallicunerende middeltjes aan het hokus-pocussen waren.
Wat denk je nu als ik zeg dat ik bijna aan mijn 4-5 jarig jubileum hier zit en juist mijn punt was om een geduldige discussie te veroorzaken? Eentje waar ik kon luisteren naar goede antwoorden enzo..heb ik dat gezegd? Jullie klonen zijn gebrainwashed..het enige wat ik wil zeggen is dat me het niet uitmaakt hoe je denkt en dat ik op zoek was naar mensen die ook hun magie cq kracht kwijt zijn. En die daar oplossingen voor hebben..quote:Op maandag 12 december 2005 14:54 schreef D1 het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Ik vind het zelf ook moeilijk om voor mezelf op papier te zetten wat mijn ideeen over handopleggingen zijn. Alleen ik ga wel altijd met open vizier in discussie. Ik bezig geen uitspraken als jullie klonen zijn gebrainwashed. Juist omdat het zo moeilijk is om uit te leggen zul je geduldig een discussie in moeten gaan en moeten accepteren dat niet iedereen je zal begrijpen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |