Tja na die vage bruine afscheiding 2,5 week geleden nog steeds niets te zien hier. Ik denk dat dat toch gewoon een ongi is geweest. Ik heb deze week weer erge steken in buik en rug. Misschien eisprong.... ik weet het eigenlijk allemaal niet meer zo goed. Ik wacht gewoon af of ik over ongeveer 2 weken weer ongi word... word ik het rond die tijd weer niet, dan maar eens naar de huisarts.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 16:13 schreef cattie het volgende:
Diaan, hoe is het eigenlijk met jou?
quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 07:58 schreef cattie het volgende:
Ik heb net getest en ik ben ZWANGER!!!!!![]()
![]()
![]()
Jahoe!! Het verticale streepje was 3x duidelijker dan de horizontale!![]()
Helaas geen foto, want ik heb geen digitaal fototoestel.![]()
En nu hopen dat ik het begin ben van een streepjesregen!![]()
![]()
Elle, bij ons is 'Onsje' een gewild ongelukje, dat wil zeggen dat we niet gericht bezig waren met zwanger worden maar behalve per. ont. geen voorbehoedsmiddel gebruikten. Dat is ruim een jaar 'goed' gegaan, moet ik wel zeggen dat we op het laatst wat minder opgelet hebben wanneer mijn eisprong was.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 23:26 schreef elle_driver het volgende:
Zeven maanden geleden ben ik met de pil gestopt, met de insteek 'we zien wel wat er gebeurt & wanneer'. Maar eigenlijk wil ik wel heel graag en ben ik nog steeds niet zwanger. Alles in mijn lijf zegt dat ik binnen nu en een week weer ongesteld word.
Hoe lang zou het eigenlijk gemiddeld duren om zwanger te raken, als je niet gericht rond je eisprong vrijt?
Ik begin ongeduldig te worden.![]()
nou ja, wat versta je onder 'normaal'? ik dacht dat zo'n 80 ŕ 85 % wel binnen 't jaar zwanger werd, dus dan zou je dat wel 'normaal' kunnen noemen. maar het is daarnaast ook 'gewoon' elke keer een loterij (met zo'n 15% kans per cyclus dacht ik, uitgaand van een gezond paar), dus het kan ook best langer duren als in aanleg alles in orde is maar je gewoon pech hebt.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 12:34 schreef Spekkiemonster het volgende:
Faja, het is normaal niet binnen het jaar zwanger te raken. Alhoewel ... er zijn er hier op t forum veel die snel zwanger raken valt mij op. In mijn omgeving gaat het echter niet zo snel en duurt het vaak een jaar of langer.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 12:34 schreef Spekkiemonster het volgende:
Faja, het is normaal niet binnen het jaar zwanger te raken. Alhoewel ... er zijn er hier op t forum veel die snel zwanger raken valt mij op. In mijn omgeving gaat het echter niet zo snel en duurt het vaak een jaar of langer.
Ik was bij morgaine binnen 4 maanden zwanger, het maakt niet uit hoe lang ik er nu over doe, ik heb de tijd maar ik wordt wel kriegelig van het niet ongesteld worden en het niet weten hoeveel dagen deze maand mijn cyclus is.
Fok is ook erg traag geweest en daarbij heb ik een druk weekend gehad mn moeder is 50 geworden dus druk druk druk... maar hier is alles rustig. Niets te zien/merken. Volgende week maar afwachten.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 15:18 schreef lunastar het volgende:
Het is hier zo stil... Hoe is het met diaan en elle-... ja weet de rest van haar naam niet(hihi)??
OOk voor de andere dames toi toi toi
welkom!quote:Op donderdag 27 oktober 2005 16:56 schreef Anoukje het volgende:
Hallo allemaal,
Ben iemand die altijd erg meeleest en meeleeft met jullie verhalen, alleen ik post zelf nooit iets.
Maar nu toch maar eens een keer gedaan.
Wij zijn deze maand weer begonnen voor nummer 3. Ik heb namelijk al 2 dochters.
Beide keren was ik zeer snel zwanger, dus ik hoop deze keer ook weer natuurlijk.
Maar ja, we zullen het wel zien.![]()
Ik heb ook een vraagje...
Mijn nod is 7 november en nu verlies ik sinds gisteren een beetje bloed. Dit heb ik normaal nooit tijdens mijn cyclus. Komt iemand dit bekend voor ? Het is niet veel hoor, puur als ik naar de wc ga zie ik het een beetje. Ik vind het alleen zo vreemd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |