Bizarquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:05 schreef Floripas het volgende:
Ehm. Nee?
quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:07 schreef Floripas het volgende:
[..]
Op elk punt wel, eigenlijk.
[..]
Alleen als ikin een roze bui ben, zoals vandaag.
Geniet er maar even van,vanaf morgen ben ik weer een zure gleuf.![]()
neen. Brut is champagne.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:08 schreef Sickie het volgende:
[..]
Damn, ik word nu wel ff met de neus op de feiten gedrukt voor wat betreft mijn kennis qua alcoholische dranken. Of zou het soms provinciegebonden zijn?
Ik stem nog liever Wien v/d Brink.quote:En geen GL stemmen jij. Ik was net aan je gewend als SP- er.![]()
Jawel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:09 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Bizar
Durf je ook geen enge films te kijken waar mensen het leven laten?
Ik voel me altijd zo'n ontzettend mietje als ik een brok in mijn keel krijg bij een film. Daarna ga ik altijd gelijk porno kijken om mijn mannelijkheid wat op te vijzelen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:09 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dat weet ik heus ook wel, ik ben niet achterlijk.
Huil jij nooit bij films?
Word je nooit bang van enge boeken?
Nooit een stijve van porno?
Pathos, heet dat, en dat heb ik in hoge mate.
Nou, dat van die stijve dan wellicht weer niet.
Heiligschennnis van de Grote Roerganger??quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 01:57 schreef Floripas het volgende:
[..]
Zat er een stofje op de laatste 'n'?
Maar die vind ik niet aantrekkelijk, en een relatie met een man is ook een relatie, gezeur dus.quote:Billen horen ook bij jongens.
Daar twijfel ik ook niet aan maar dan zou je toch moeten kunnen relativeren.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:09 schreef Floripas het volgende:
Dat weet ik heus ook wel, ik ben niet achterlijk.
Jaquote:Huil jij nooit bij films?
Vroegerquote:Word je nooit bang van enge boeken?
Ik kijk nooit pornoquote:Nooit een stijve van porno?
Ik heb nog nooit gehoord dat mensen compassie voelen bij het dood gaan van iemand in een computerspel.quote:Pathos, heet dat, en dat heb ik in hoge mate.
Nou, dat van die stijve dan wellicht weer niet.
Champagne, is er iets te vieren dan?quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:11 schreef Floripas het volgende:
[..]
neen. Brut is champagne.
[..]
Ik stem nog liever Wien v/d Brink.![]()
Een soort indymediasnol, niet?quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:10 schreef Sickie het volgende:
[..]
Owjah, dat was mijn eerste indruk van je ja. in my defence, ik dacht toen dat je daadwerkelijk een GL er was.
Neuh, ik heb meer autistische vrienden. Kwestie van niks onaangekondigds doen, het af en toe pikken dat ze wat raars zeggen en niet meenemen naar lawaaiige kroegen of grote feesten. En geen dubbelzinnigheden zeggen.quote:Lijkt me best moeilijk btw, een naaste hebben die autistisch is. Altijd die afstand. Of is dat anders als je broer en zus bent?
Het was een flauwe grap over een vergeten n.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:13 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Heiligschennnis van de Grote Roerganger??De SP beschouwde ik als de minst beroerde keus, mede omdat de SP een oppositie partij is. En Jan houdt, ondanks zijn rugklachten, zijn rug recht, en dat kan ik wel waarderen.
[..]
Hmmmm...vent naast je...quote:Maar die vind ik niet aantrekkelijk, en een relatie met een man is ook een relatie, gezeur dus.![]()
Daarbij, wordt je s'ochtends wakker, licht er zo'n vent naast jebrrrrrrr.
Altijd als ik er benquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:13 schreef Sickie het volgende:
[..]
Champagne, is er iets te vieren dan?
Google is je vriend.quote:En wie is Wien v/d Brink in hemelsnaam?
Hmmm, ik kon je eerst niet echt peilen wat dat betreft. De acosiatie met Indymedia had ik toen nog niet gelegd. Later ook niet trouwens. Toen je op de proppen kwam met te dure termen voor je politieke signatuur was het hek even helemaal van de dam.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:14 schreef Floripas het volgende:
[..]
Een soort indymediasnol, niet?
[..]
Neuh, ik heb meer autistische vrienden. Kwestie van niks onaangekondigds doen, het af en toe pikken dat ze wat raars zeggen en niet meenemen naar lawaaiige kroegen of grote feesten. En geen dubbelzinnigheden zeggen.
Ik verkies het om het niet te relativeren.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:13 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Daar twijfel ik ook niet aan maar dan zou je toch moeten kunnen relativeren.
[..]
Ik wil een collectie aanleggen, maar ik heb alleen nog maar één ansichtkaart.quote:Ik kijk nooit porno![]()
[..]
Bij deze.quote:Ik heb nog nooit gehoord dat mensen compassie voelen bij het dood gaan van iemand in een computerspel.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:16 schreef Floripas het volgende:
[..]
Altijd als ik er ben![]()
(Kijk - daar keert de Bitch in mij weer terug)
[..]
Google is je vriend.
Oh, dat. Dat was zand voor in jouw ogen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:18 schreef Sickie het volgende:
[..]
Hmmm, ik kon je eerst niet echt peilen wat dat betreft. De acosiatie met Indymedia had ik toen nog niet gelegd. Later ook niet trouwens. Toen je op de proppen kwam met te dure termen voor je politieke signatuur was het hek even helemaal van de dam.![]()
Oh, ik zeg alles wat ik denk. (Ik bijt je fokking kop eraf, woef!) en dat komt bij autisten goed aan.quote:Ik ben van mezelf best een mensen-mens, maar het lijkt me best moeilijk. Misschien omdat ik van mezelf ook nogal een gesloten boek ben. Dat zal ook wel niet meehelpen.
Merkwaardig. Ik zou eerder schrik hebben van iets anders aandoen bij een overledenen dan de dood van iemand in een computerspel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:20 schreef Floripas het volgende:
Ik verkies het om het niet te relativeren.
Ik wentel er graag in.
Ik heb wel vogels uit hun lijden verlost, half platgereden aan de kant van de weg. Geen traan gelaten.
Ik heb mijnoverleden oma iets anders aangetrokken, omdat ze een stomme bloes aanhad. Geen uur minder om geslapen.
Ik heb etterende arme van heroinehoertjes ontsmet bij dehulpdienst. Geen kruimel minder om gegeten.
Maar een bitmap, naschokkend nog, tegen een gerasterde achtergrond, nee.
google is your friendquote:Ik wil een collectie aanleggen, maar ik heb alleen nog maar één ansichtkaart.
Zo leer je nog wat 's nachts op Fok.quote:Bij deze.
*Stampt op grond*quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:22 schreef Sickie het volgende:
[..]
![]()
Dat bitch praatje mag je laten voor wat het is. Ik zie je nu als meisje-meisje dat met een bak vol tissues naar bambi loert en nog steeds keer op keer intranen uitbarts.![]()
Ik zeg ook wel wat ik denk. Zonder meer. Maar soms heeft dat ook als doel om mensen bij me uit de buurt te houden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:22 schreef Floripas het volgende:
[..]
Oh, dat. Dat was zand voor in jouw ogen.
[..]
Oh, ik zeg alles wat ik denk. (Ik bijt je fokking kop eraf, woef!) en dat komt bij autisten goed aan.
En toch houd je van satanquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:25 schreef Godslasteraar het volgende:
Ik drink vrijwel nooit, niks aanOok zo'n gedoe
![]()
Nee, het waren de stoffelijke resten van mijn oma.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 02:23 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Merkwaardig. Ik zou eerder schrik hebben van iets anders aandoen bij een overledenen dan de dood van iemand in een computerspel.
[..]
Ja, zeg, wel een beetje stijlvolle porno.quote:google is your friend
[..]
quote:Zo leer je nog wat 's nachts op Fok.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |