ik hoorde van de week dat ze de inhoud van cafe de sport willen wijzigingen en serieuzer maken. Ik ben benieuwd. Heb gisteren weer eens de wedstrijden gekeken en ik kan me nog steeds niet 1,5 uur boeienquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:01 schreef SCH het volgende:
De kijkcijfers van De Wedstrijden trekken aan. Cafe De Sport blijft dramatisch slecht.
Afgelopen weekend dieptepunt met het missen van een goal en rode kaart in een samenvatting van AZ-PSV.
cafe de sport wordt ook wel meer volgens mij, t zijn er nu 'al' 427.000. nu steeds maar de helft van SV natuurlijkquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:01 schreef SCH het volgende:
De kijkcijfers van De Wedstrijden trekken aan. Cafe De Sport blijft dramatisch slecht.
Afgelopen weekend dieptepunt met het missen van een goal en rode kaart in een samenvatting van AZ-PSV.
En jouw vermogen tot begrijpend lezen moet nog wat beter ontwikkeld worden. Waarom zou ik alle mogelijke manieren van montage moeten noemen om te weten dat er met computers wordt gewerkt? Ik gebruikte het snijden in tape als figure of speech, op eenzelfde manier als bijvoorbeeld 'ze rijden in friesland nog met paard en wagen'. (terwijl daar inmiddels ook andere vervoersmiddelen zijnquote:Op maandag 17 oktober 2005 12:22 schreef calvobbes het volgende:
Ik zal nu wel weer arrogant of denigrerend overkomen, maar die algemene ontwikkeling en gezond verstand zijn op dat vlak dan nog niet optimaal bij jou als je denkt dat er maar twee manier om te monteren zijn: Knippen in band of met de computer.
Je moet helemaal niks. Maar als je beweert zeker te weten hoe iets werkt, dan moet je ook niet raar opkijken als iemand zegt dat je ongelijk hebt.quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:16 schreef MaxPower het volgende:
En jouw vermogen tot begrijpend lezen moet nog wat beter ontwikkeld worden. Waarom zou ik alle mogelijke manieren van montage moeten noemen om te weten dat er met computers wordt gewerkt?
Ja vond ik ook, en zat zelf ook niet zo te wachten op het deskundig commentaar van Marc van Hintumquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:05 schreef Dylan Dog het volgende:
Jongens, wat is die Barry Opdam een ontzettende zuurpruim. Waarom wordt die kerel gevraagd?
het ging om de TT oftewel TOPICTITEL, deze is een stukje inhoudelijker denk je niet?quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:45 schreef Doc het volgende:
(en SCH, wat een laffe actie ... deel #5 was met exact dezelfde post geopend en daar had je geen mnoeite mee ...)
En dus? Alsof alle topic titels altijd zo inhoudelijk zijnquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:47 schreef MaxPower het volgende:
[..]
het ging om de TT oftewel TOPICTITEL, deze is een stukje inhoudelijker denk je niet?
Omdat jij over de openinspost begint, terwijl daar niet op gereageerd werd.quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:49 schreef Doc het volgende:
[..]
En dus? Alsof alle topic titels altijd zo inhoudelijk zijn
Maar wel enorm suf.quote:Daarnaast was mijn topic titel aardig de ladingdekkend eigenlijk![]()
De voornaamste reden waarom er niet in dat topic gereageerd werd was omdat SCH z'n eigen topic had geopend had dat doordat het latyer geopend werd hoger in de lijst stondquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:50 schreef MaxPower het volgende:
Omdat jij over de openinspost begint, terwijl daar niet op gereageerd werd.
En? Nog geen reden om een eigen topic te openen ?quote:
Maar daarvoor (en net nog) ging je ervan uit dat het alleen maar een menselijke fout kan zijn. En ik heb je ook al gezegd dat dat "bandje" (wat niet eens echt een bandje is) tevroeg werd gestart ook een technische fout kan zijn geweest.quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:44 schreef MaxPower het volgende:
Ik beweer nergens dat ik zeker weet hoe het er in een studio aan toe gaat. Ik heb tot nu toe alleen mijn vermoeden geuit dat de fout bijna zeker menselijk is. Iets wat inmiddels door Talpa bevestigd is.![]()
Volgens mij staat er nergens dat dat niet mag...quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:54 schreef MaxPower het volgende:
@ Doc
Dus wel een topic openen, maar niet van plan mee te discussieren? Dan heb je natuurlijk helemaal geen recht van spreken.Of ben je de zoveelste die kickt op het openen van topics?
Ben altijd van het 95% scenario uitgegaan, daar heb je zelf nog op gereageerd. En dat is dus geen 100%.quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:53 schreef calvobbes het volgende:
Maar daarvoor (en net nog) ging je ervan uit dat het alleen maar een menselijke fout kan zijn.
Oja, bij Talpa werken ze met computers die uit zichzelf bandjes (ik gebruikte gewoon de term uit het Talpa-bericht) starten.quote:En ik heb je ook al gezegd dat dat "bandje" (wat niet eens echt een bandje is) tevroeg werd gestart ook een technische fout kan zijn geweest.
quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:45 schreef Doc het volgende:
SCH en Calv, veel succes met jullie "ik ben dé insider" ver-pis wedstrijd.
Opdat jullie weer even veel arrogantie en gebrek aan zelfkritiek kunnen verdragen als in de vorige topics
(en SCH, wat een laffe actie ... deel #5 was met exact dezelfde post geopend en daar had je geen mnoeite mee ...)
Wat een sneue verdraaing van mijn uitleg weerquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:59 schreef MaxPower het volgende:
Oja, bij Talpa werken ze met computers die uit zichzelf bandjes (ik gebruikte gewoon de term uit het Talpa-bericht) starten.![]()
quote:Het tweede bestandje van de samenvatting ging al van start toen het eerste nog niet was afgelopen.
maar cv daarentegenquote:Op maandag 17 oktober 2005 14:05 schreef SCH het volgende:
[..]Doe maar rustig joh. We vinden je nog steeds lief hoor.
![]()
Okay - bedankt voor de vrijbriefquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:57 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Volgens mij staat er nergens dat dat niet mag...
Het is een discussieforum. Tot nu toe ben je niet met overtuigend bewijs gekomen dat het geen menselijke fout was. Je noemt alleen diverse mogelijke technische defecten terwijl alles erop wijst dat het gewoon een foutje van een redacteur was. Verder geen probleem, maar dan moet je niet gaan doen alsof heel Fok! opeens tegen je is.quote:Op maandag 17 oktober 2005 14:10 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Wat een sneue verdraaing van mijn uitleg weer
Het is zo jammer dat er hier op Fok! zoveel mensen doen alsof ze precies weten hoe iets werkt en daar dan over gaan schelden als het niet werkt. Het lijkt echt een sport te zijn om elke fout die bij Talpa gemaakt word op te blazen. Maar als iemand dan zegt dat die fout misschien niet echt te wijten is aan mensen of dat dat soort dingen wel vaker voorkomen wil er niemand luisteren.
Nee het is de schuld van Talpa, het zijn een stel amateurs etc. en mensen die het tegendeel beweren hebben er geen verstand. En anders worden uitspraken wel verdraaid, bewust uitgelegd, etc...
Het is wel heel erg kinderachtig vaak....
En jij bent ook niet met overtuigend bewijs gekomen dat het WEL een menselijke fout was.quote:Op maandag 17 oktober 2005 14:17 schreef MaxPower het volgende:
Het is een discussieforum. Tot nu toe ben je niet met overtuigend bewijs gekomen dat het geen menselijke fout was.
editquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:45 schreef Doc het volgende:
SCH en Calv, veel succes met jullie "ik ben dé insider" ver-pis wedstrijd.
Zoek anders arrogantie even op in het woordenboek en kijk eens in de spiegelquote:Opdat jullie weer even veel arrogantie en gebrek aan zelfkritiek kunnen verdragen als in de vorige topics
Je titel was stom en blijkbaar vond de moderatie dat ookquote:(en SCH, wat een laffe actie ... deel #5 was met exact dezelfde post geopend en daar had je geen mnoeite mee ...)
Dat is soms blijkbaar nodig om tot iets te komen. Beetje hypocriet van zo'n Doc om daar over te klagen, als je zijn repeterende Marco van Basten orgasme topics hebt gevolgd.quote:Op maandag 17 oktober 2005 14:23 schreef -Vaduz- het volgende:
Zeurende discussies horen er zeker gewoon bij, maar ik heb het gevoel dat er wel erg veel herhaald wordt in deze. Of zit ik mis?
Nee vind ik niet. Maar jij en anderen blazen het meteen weer op. En dat vind ik zwaar overdreven.quote:Op maandag 17 oktober 2005 14:23 schreef SCH het volgende:
Maar calvobbes, het is toch helemaal niet erg dat het een menselijke fout was.
Ik vind dat wel meevallen. Dat het een wat langere discussie wordt heeft toch ook echt met jouw manier van reageren te maken. Ik zie niet in waar ik het opblaas. Ik vond het een blunder maar dat kan gebeuren en over de manier van reageren in de uitzending zijn we het op detail oneens. Dat is alles.quote:Op maandag 17 oktober 2005 14:33 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Nee vind ik niet. Maar jij en anderen blazen het meteen weer op. En dat vind ik zwaar overdreven.
Je blijft er maar over doorgaan.quote:Op maandag 17 oktober 2005 14:37 schreef SCH het volgende:
Ik vind dat wel meevallen. Dat het een wat langere discussie wordt heeft toch ook echt met jouw manier van reageren te maken. Ik zie niet in waar ik het opblaas.
En zoals ik ook al eerder zei, jij en anderen wekken ook echt de druk dat jullie de zender voor elk foutje willen affikken.quote:Je wekt ook echt de indruk dat je heel verwoed en heftig die zender wil verdedigen
quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:44 schreef methodmich het volgende:
Volgens mij was dat een voorwaarde bij het solliciteren.
Als ik tegen jou ga zeggen dat ze zeehondjes op een diervriendelijke manier doodknuppelen heb ik daar toch ook minder verstand van dan jij?quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:41 schreef maril het volgende:
daarbij schrijft hij ook te vaak dat we er geen verstand van hebben(vrij vertaald)
gossie wat ben jij zieligquote:Op maandag 17 oktober 2005 18:03 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Als ik tegen jou ga zeggen dat ze zeehondjes op een diervriendelijke manier doodknuppelen heb ik daar toch ook minder verstand van dan jij?
En dan zul jij mij waarschijnlijk ook wel uitleggen waarom ik ongelijk heb.
daarbij ga ik ervanuit dat jij je wel enigs verdiept hebt in hoe zeehondjes worden doodgeknuppeld.
Nou ontzettendquote:Op maandag 17 oktober 2005 18:04 schreef maril het volgende:
gossie wat ben jij zielig![]()
had jij de afgelopen 2 dagen niets beters te doen?quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:03 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Als ik tegen jou ga zeggen dat ze zeehondjes op een diervriendelijke manier doodknuppelen heb ik daar toch ook minder verstand van dan jij?
En dan zul jij mij waarschijnlijk ook wel uitleggen waarom ik ongelijk heb.
daarbij ga ik ervanuit dat jij je wel enigs verdiept hebt in hoe zeehondjes worden doodgeknuppeld.
Jawel hoor. Ik heb zat andere dingen gedaan.quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:08 schreef fanneke het volgende:
had jij de afgelopen 2 dagen niets beters te doen?
Ik heb de wedstrijden van zaterdagavond zondag overdag gekeken via de talpa-site. Was prima kwaliteit, behalve dat ik het beeld niet fullscreen kreeg. Misschien ligt het eraan dat ze maar 24 uur de rechten hebben ofzo?quote:Op maandag 17 oktober 2005 17:59 schreef popolon het volgende:
Ik kan het dan niet op tv zien, de online versie begon heel veelbelovend.
Ondertussen is de livestream vaker niet dan wel online, de wedstrijden en samenvattingen zijn niet (meer) online te bekijken. Dit werd wel vantevoren aangekondigd: 'Bekijk alles achteraf en online!!!!'
Dit alles om de stoffige BB-kijkers tevreden te houden? Is het bandbreedte tekort?
Al met al heb ik het bijltje er maar bij neergelegd en doe de moeite niet eens om het nog te volgen.
Moet erbij zeggen dat de NOS ook geen live online mogelijkheden had, beide een dikke onvoldoende qua internet media dus.
Ik heb geen flauw idee, maar de 'live link' is vaker niet dan wel werkend.quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:29 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Ik heb de wedstrijden van zaterdagavond zondag overdag gekeken via de talpa-site. Was prima kwaliteit, behalve dat ik het beeld niet fullscreen kreeg. Misschien ligt het eraan dat ze maar 24 uur de rechten hebben ofzo?
met iemand die een plank voor zijn kop heeft???zonde van mijn energiequote:Op maandag 17 oktober 2005 18:07 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Nou ontzettend
Maar wat is jouw probleem? Kun je een discussie niet aan ofzo?
Dan negeer je het toch gewoon lekkerquote:Op maandag 17 oktober 2005 18:57 schreef maril het volgende:
zonde van mijn energie![]()
Nee hoor. De sorry kwam nog in dezelfde uitzending...quote:Op maandag 17 oktober 2005 19:37 schreef snabbi het volgende:
Dit sorry komt pas de volgende dag, en dat mag je knullig noemen.
Ok die heb ik gemist, hebben ze ook de kaart laten zien? Fout blijft knullig, verwerking ervan is beter danquote:Op maandag 17 oktober 2005 19:41 schreef calvobbes het volgende:
Nee hoor. De sorry kwam nog in dezelfde uitzending...
Zaterdagavond nog tijdens de uitzending hebben ze het doelpunt alsnog laten zien en hun excuses aangeboden.
Ja, ze hebben die kaart ook nog laten zien.quote:Op maandag 17 oktober 2005 19:46 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ok die heb ik gemist, hebben ze ook de kaart laten zien? Fout blijft knullig, verwerking ervan is beter dan
Ik had het op zaterdag niet eens gezien (zat in 't stadion), n.a.v. dit topic ben ik speciaal die blunder na gaan kijken op de websitequote:Op maandag 17 oktober 2005 22:09 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ja, ze hebben die kaart ook nog laten zien.
Ik ben er overigens al wel weer overheen, jullie ook?
Ik had het ook niet gezien, nog steeds niet eigenlijk.quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:17 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Ik had het op zaterdag niet eens gezien (zat in 't stadion), n.a.v. dit topic ben ik speciaal die blunder na gaan kijken op de website![]()
Ik zie het wel eens ja. Komt gelijk na BvD. 't Is nog niet hoogstaand, maar wel een rondje langs de velden met een obligaat vraaggesprekje met een trainer of speler. Lekker voor laat op de avond.quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:19 schreef Suijk het volgende:
Even iets anders, kijkt er iemand ooit dat 'Eredivisiejournaal'? Dat komt schijnbaar iedere dag?
Nog nooit naar gekeken.quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:19 schreef Suijk het volgende:
Even iets anders, kijkt er iemand ooit dat 'Eredivisiejournaal'? Dat komt schijnbaar iedere dag?
Echt?quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:25 schreef Suijk het volgende:
Dat programma heeft ongeveer negatieve kijkcijfers, dus ik vroeg het me af.
Feyenoord kwam om 20:13, dat is 2 minuten eerder dan normaal.. dus ik was best tevreden. Gelukkig begonnen ze dan ook met een minuut stilte uit te zenden...quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:25 schreef trith het volgende:
Wat een walgelijke 'show'die wedstrijden. Genee riep 4x(!): na de onderbreking volgt oa Feyenoord. Heb m dat 4 x horen zeggen echt walgelijk!!! Feyenoord kwam pas om 20:05! Gadverdamme dat lekker maken de hele tijd. ik kots op talpa.
Misschien moet jij je er even niet mee bemoeien en al zeker niet zo subjectief gaan editen voor je vriendjes. Wat een zielige vertoning toch weer.quote:Op maandag 17 oktober 2005 19:30 schreef golfer het volgende:
Dat vanaf nu weer inhoudelijk reageren geldt ook voor jou Calvobbes.
Ik was er na de 0-3 in de laatste samenvatting alweer overheen.quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:09 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ja, ze hebben die kaart ook nog laten zien.
Ik ben er overigens al wel weer overheen, jullie ook?
Misschien moet jij leren accepteren dat ik hier 1 van de moderators van dit forum ben en mede-bijstuur? Misschien moet jij verder ook gewoon weer inhoudelijk leren discussiëren en persoonlijke aanvallen in het vervolg achterwege laten (ook al plaats je ze in sub)?quote:Op maandag 17 oktober 2005 23:09 schreef SCH het volgende:
Misschien moet jij je er even niet mee bemoeien en al zeker niet zo subjectief gaan editen voor je vriendjes. Wat een zielige vertoning toch weer.
Haal je dan ook de denigrerende opmerkingen van Doc even weg?
Je moet Spijkerman gewoon weghalen bij dat programma, die man kán niets namelijk en is volledig afhankelijk van de genade en de inkoppers die van anderen, dat was bij Kopspijkers al zo.quote:Op maandag 17 oktober 2005 13:01 schreef SCH het volgende:
De kijkcijfers van De Wedstrijden trekken aan. Cafe De Sport blijft dramatisch slecht.
Afgelopen weekend dieptepunt met het missen van een goal en rode kaart in een samenvatting van AZ-PSV.
Bij het zappen kom ik er wel langs. Wel okay. Gewoon een update van alle clubs. Alleen de aanvangstijden verschillen elke keer. 22.30 of 23.30. Ze weten niet wat ze willenquote:Op maandag 17 oktober 2005 22:19 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ik had het ook niet gezien, nog steeds niet eigenlijk.
Even iets anders, kijkt er iemand ooit dat 'Eredivisiejournaal'? Dat komt schijnbaar iedere dag?
Kijk je naar BvD... Dat journaal heeft net zoveel nut als het er niet is, maar dat gevoel heb ik vaker.quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:30 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Echt?Het is eigenlijk ook een flutshow maar ik blijf toch vaak even hangen na BvD
Nog minder zelfs. Tot 12 uur 's nachts heb ik begrepen, dan worden de clubs eigenaar.quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:29 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Ik heb de wedstrijden van zaterdagavond zondag overdag gekeken via de talpa-site. Was prima kwaliteit, behalve dat ik het beeld niet fullscreen kreeg. Misschien ligt het eraan dat ze maar 24 uur de rechten hebben ofzo?
quote:Op zondag 23 oktober 2005 19:24 schreef tong80 het volgende:
De bestuurscrisis van Ajax bestaat blijkbaar niet voor Talpa.
Pienaar kan toch nog een schorsing krijgen van de knvb-commissie? Doen ze ook met ellebogen die de scheidsrechter niet heeft gezien,quote:Op zondag 23 oktober 2005 19:47 schreef Noca het volgende:
Belachelijk trouwens hoe die scheids benadert wordt. Vanuit zijn positie leek het gewoon een penalty. In eerste instantie dacht ik ook dat hij gewoon geraakt werd, pas in de herhaling was het echt duidelijk een schwalbe. Ajax mag trouwens niet zeuren met Pienaar en Sneijder die rood hadden moeten hebben.
Goed dat je erin trapt, maar dat was puur uit bescherming van de persoon Pieter Vink. Niemand kan zeggen hoe zijn gezichtslijn precies was en of er veel spelers in de baan van zijn blik stonden. Op het veld zie je meer dan in hetzelfde zichtveld op camera, tenzij gezoomd. We weten alleen dat ie niet dichtbij stond en dat hij zelf vlotjes de beslissing nam, na een schielijke blik om de beweging van de grens waar te nemen.quote:Op zondag 23 oktober 2005 19:47 schreef Noca het volgende:
Belachelijk trouwens hoe die scheids benadert wordt. Vanuit zijn positie leek het gewoon een penalty. In eerste instantie dacht ik ook dat hij gewoon geraakt werd, pas in de herhaling was het echt duidelijk een schwalbe. Ajax mag trouwens niet zeuren met Pienaar en Sneijder die rood hadden moeten hebben.
Een blunder van de keeper benoemen, is dat zo dapper?quote:Op zondag 23 oktober 2005 20:15 schreef calvobbes het volgende:
Zozo.
Dat was heftige kritiek van de commentator op Grandel
Dat ze dat durven bij Talpa
Daar uitgebreid over na gaan praten in de studio is toch wel wat anders dan de beweringen die hier gedaan zijn dat spelers weinig kritiek krijgenquote:Op zondag 23 oktober 2005 20:35 schreef SCH het volgende:
Een blunder van de keeper benoemen, is dat zo dapper?
Ow?quote:Wel raar dat die aanleiding voor de penalty zo slecht in beeld wordt gebracht met die tientallen camera's die tegenwoordig rond het veld staan.
Uhmm... Genee is zelf verantwoordelijk voor de Talpa-doctrinequote:Op zondag 23 oktober 2005 21:27 schreef SCH het volgende:
Genee heeft volgens mij wel een beetje schijt aan die Talpa-doctrine.
Ja uh, ik wil 't voetbal toch zien? Het heeft weinig zin om 't niet te gaan kijken, dunkt me.quote:Op zondag 23 oktober 2005 22:05 schreef Noca het volgende:
Geen idee, maar zo te zien blijven jullie steeds kijken.
Heeft hij persoonlijk de onderhandelingen met de Eredivsie NV gevoerd?quote:Op zondag 23 oktober 2005 22:07 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Uhmm... Genee is zelf verantwoordelijk voor de Talpa-doctrine
Dan is de vraag wat het uitmaakt dat er meer camera's zijn, ik kan op de beelden nog steeds niet zien of Farfan geraakt wordt.quote:En ik beweer helemaal niet dat alles perfect gevolgd kan worden. Ik heb alleen maar gezegd dat Talpa bij alle wedstrijden minimaal 5 camera's heeft en dat dat heel wat meer is dan de NOS.
Zelfs met 20 camera's rond het veld heb je ook niet altijd alles...
quote:Op zondag 23 oktober 2005 22:05 schreef Noca het volgende:
Geen idee, maar zo te zien blijven jullie steeds kijken.
Toch vreemd dat Vitessenaren die zaterdag bij de wedstrijd waren en het zondag op tv wilden zien niet alle doelpunten van Vitesse hebben gezien. Foutje bedanktquote:Er ging dit keer maar 1x iets fout bij de uitzending: geluid dat wegviel bij de samenvattingen, verder hebben ze wel alle doelpunten laten zien en gelukkig werd Genee nog even door Gullit gewezen op zijn foutje dat er geen van de topscorers een doelpunt had gemaakt dit weekend (Perez).
welke dan?quote:Op maandag 24 oktober 2005 11:47 schreef IntroV het volgende:
Volgens mij hebben ze afgelopen zaterdg weer een doelpunt gemist. Die lieten ze vervolgens zien tijdens het praatje na de samenvatting.
Nee dat niet. Maar hij is door die functie te aanvaarden blijkbaar wel akkoord gegaan met eventuele voorwaarden en als eindredactie zou die dus ook verantwoordelijk zijn voor de uitvoering daarvan.quote:Op maandag 24 oktober 2005 08:47 schreef SCH het volgende:
Heeft hij persoonlijk de onderhandelingen met de Eredivsie NV gevoerd?
Bij het WK stonden er ook 20 camera's rondom het veld. Daarbij waren ook dingen die niet duidelijk te zien waren.quote:Dan is de vraag wat het uitmaakt dat er meer camera's zijn, ik kan op de beelden nog steeds niet zien of Farfan geraakt wordt.
Maar toch loop je nog even te zeiken dat één dingetje niet duidelijk is en wil je nog even duidelijk maken dat er wel degelijk een "Talpa doctrine" is....quote:Maar goed, ik was dus positief over Talpa
quote:Op maandag 24 oktober 2005 20:02 schreef Doc het volgende:
B2 - C3
G8 - H6
C3 - B2
H6 - G8
B2 - C3
G8 - H6
ect.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |