Nee? Dan zou ik POL en NWS eens wat beter gaan lezen als ik jou was...quote:Op maandag 17 oktober 2005 09:28 schreef hanskepanske het volgende:
Wij (rechtsere luyden) noemen jullie Rode Rakkers ook niet meteen Volkertjes-in-de-dop![]()
Ik niet althans en ik hebt het over discussie BUITEN de computer... weet op t forum ff geen voorbeeldenquote:Op maandag 17 oktober 2005 09:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee? Dan zou ik POL en NWS eens wat beter gaan lezen als ik jou was...
If it walks like a chicken, clucks like a chicken, lays eggs like a chicken and looks like a chicken, chances are it IS a chicken....quote:Op maandag 17 oktober 2005 09:28 schreef hanskepanske het volgende:
het huidige beleid met betrekking tot allochtone gelukszoekers meteen met stellingen komen als nazisme, fascisme en Verdonk bestempelen als minister van Deportatie.
Dat is dus niet waar, want dan was PvdA-minister Jan Pronk het eiquote:Op maandag 17 oktober 2005 09:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
If it walks like a chicken, clucks like a chicken, lays eggs like a chicken and looks like a chicken, chances are it IS a chicken....
quote:Op maandag 17 oktober 2005 09:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
If it walks like a chicken, clucks like a chicken, lays eggs like a chicken and looks like a chicken, chances are it IS a chicken....
Je vertoont en vertelt grote onkunde. Pronk was minister van Ontwikkelingssamenwerking en heeft niks te maken met immigratie, asielbeleid of wat dan ook, waar je in je OP over praat.quote:Op maandag 17 oktober 2005 09:36 schreef hanskepanske het volgende:
[..]
Dat is dus niet waar, want dan was PvdA-minister Jan Pronk het ei
* meldt zich om dat ei te crashenquote:Op maandag 17 oktober 2005 09:36 schreef hanskepanske het volgende:
[..]
Dat is dus niet waar, want dan was PvdA-minister Jan Pronk het ei
Nee, heb niks principieels tegen linksdekenden om het zo maar even te zeggen... maar ik heb wel wat tegen mensen die zich gedragen zoals in OPquote:
Want...? de waarheid mag niet gezegd worden? Je wilt in je roze wereldje blijven leven en hebt een hekel aan mensen die vertellen hoe de echte wereld eruitziet?quote:Op maandag 17 oktober 2005 10:05 schreef hanskepanske het volgende:
[..]
Nee, heb niks principieels tegen linksdekenden om het zo maar even te zeggen... maar ik heb wel wat tegen mensen die zich gedragen zoals in OP
Jij loopt achter, Pronk werd minister van Ontwikkelingssamenwerking in 1989. In Paars II was hij minister van VROM en uit hoofde van die functie verantwoordelijk voor immigratie en vreemdelingenzaken. Ik kan helaas het artikel uit de Elsevier niet noemenquote:Op maandag 17 oktober 2005 09:40 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Je vertoont en vertelt grote onkunde. Pronk was minister van Ontwikkelingssamenwerking en heeft niks te maken met immigratie, asielbeleid of wat dan ook, waar je in je OP over praat.
Bovendien maak je je nu zelf schuldig aan de dingen waar je je volgens je eigen OP zo aan ergert.
Hè? Roze wereldje? Lees eens terugquote:Op maandag 17 oktober 2005 10:06 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Want...? de waarheid mag niet gezegd worden? Je wilt in je roze wereldje blijven leven en hebt een hekel aan mensen die vertellen hoe de echte wereld eruitziet?
Post ff voor wat quotes dan waar je je aan ergert...quote:Op maandag 17 oktober 2005 10:05 schreef hanskepanske het volgende:
[..]
Nee, heb niks principieels tegen linksdekenden om het zo maar even te zeggen... maar ik heb wel wat tegen mensen die zich gedragen zoals in OP
Sorry? Sinds wanneer heeft Volksgezondheid, Ruimtelijke Ordening en Milieu iets te maken met immigratie en asielbeleid?quote:Op maandag 17 oktober 2005 10:10 schreef hanskepanske het volgende:
[..]
Jij loopt achter, Pronk werd minister van Ontwikkelingssamenwerking in 1989. In Paars II was hij minister van VROM en uit hoofde van die functie verantwoordelijk voor immigratie en vreemdelingenzaken. Ik kan helaas het artikel uit de Elsevier niet noemen
En nee ik maak me even niet schuldig aan dingen als in OP genoemd, ik geef alleen aan dat Verdonk ten onrechte de misselijke bijnaam Minister van Deportatie wordt toegedicht.
quote:Op maandag 17 oktober 2005 10:11 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Post ff voor wat quotes dan waar je je aan ergert...![]()
Dat hele politieke links-rechtse stokpaardjes gewauwel is af en toe sowieso nogal ergerlijk. Zo wordt ik de ene keer uitgemaakt voor 'linkse bomenknuffelaar', (wanneer ik stel dat we bepaalde bevolkingsgroepen niet allemaal over één kam moeten scheren) maar ben ook wel eens uitgemaakt voor 'rechtse lul', (toen ik stelde dat alle criminele allochtonen 'raus' mussten).
Heerlijk, om te weten dat dergelijke uitlatingen meer over de uitlaters ervan zeggen dan over mij.. maar het maakt het voeren van een seriuze discussie soms een beetje moeilijk![]()
Ten eerste.. EENSCHik word er ook wel eens wat moe van
2 : Zoals bij die herdenking in Amsterdam, met die Surinamers (Slavernijmonument?) waar allemaal van dat krakerstuig stond, en die Surinamers die niks met die uitzettingen te maken hebben en ze laten mevrouw Verdonk niet even dr zegje doen... Dat soort dingen
En dan die borden die ze omhoog hielden bij de omsingeling van Het Binnenhof een week of wat geleden. Borden met Minister van Deportatie... misselijk vind ik dat
Ja... ben benieuwdquote:Op maandag 17 oktober 2005 10:16 schreef sylvesterrr het volgende:
"Rechtse figuren en discussies inzake allochtonen..."
Moet ik de zin nog afmaken?
Je klinkt als iemand met een vrij gesloten wereldbeeld - 'de waarheid', anderen die in een 'roze wereldje' willen blijven leven als ze jouw 'waarheid' ter discussie stellen......................quote:Op maandag 17 oktober 2005 10:06 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Want...? de waarheid mag niet gezegd worden? Je wilt in je roze wereldje blijven leven en hebt een hekel aan mensen die vertellen hoe de echte wereld eruitziet?
Mja, Ten tijde van Paars was Justitie het ministerie waar immigratie en vreemdelingenzaken onder viel. Hoewel nu een eigen minister, betaald Justitie nog steeds alle rekeningen (en de IND) die hiermee gepaard gaan. Ten tijde van Paars was staatssecretaris Cohen (The one and only) voor immigratie en vreemdelingenzaken verantwoordelijk, getuige ook de Vreemdelingenwet 2000, die van zijn hand komt en nu de basis van het beleid van Verdonk vormt.quote:Op maandag 17 oktober 2005 10:10 schreef hanskepanske het volgende:
[..]
Jij loopt achter, Pronk werd minister van Ontwikkelingssamenwerking in 1989. In Paars II was hij minister van VROM en uit hoofde van die functie verantwoordelijk voor immigratie en vreemdelingenzaken. Ik kan helaas het artikel uit de Elsevier niet noemen
Ik hou me in....quote:En nee ik maak me even niet schuldig aan dingen als in OP genoemd, ik geef alleen aan dat Verdonk ten onrechte de misselijke bijnaam Minister van Deportatie wordt toegedicht.
Kan mn bron dr niet bijvindenquote:Op maandag 17 oktober 2005 10:16 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Sorry? Sinds wanneer heeft Volksgezondheid, Ruimtelijke Ordening en Milieu iets te maken met immigratie en asielbeleid?![]()
Ok misschien niet geheel onterecht maar wel onverdiend op zn minst. Zij voert alleen het beleid uit dat onder Paars II al is uitgestippeld en waar wij ook nu als meerderheid van de bevolking blijkbaar voor hebben gekozen.quote:En ten onrechte die naam? Mwoch, zo ten onrechte vind ik dat niet...
Kan mn bron nog steeds niet vindenquote:Op maandag 17 oktober 2005 10:17 schreef Vhiper het volgende:
Hoe jij Pronk aan immigratie weet te koppelen, is mij derhalve een raadsel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |