quote:Politie vindt auto waarmee agent werd aangereden
ROTTERDAM - De auto die betrokken was bij het ongeval op de A15 waardoor zaterdag een motoragent zwaargewond raakte, is uitgebrand teruggevonden op een industrieterrein in Rhoon.
De agent werd zaterdagavond tijdens een surveillance tot twee maal toe opzettelijk aangereden. Diezelfde avond vond de politie een uitgebrande Honda Accord op het industrieterrein in Rhoon. De politie nam in eerste instantie aan dat het voertuig betrokken was bij een snelkraak. Later bleek echter dat de auto is gebruikt bij het inrijden op de agent.
De motoragent, die werd opgenomen in het Erasmus Medisch Centrum, raakte door het ongeval een deel van zijn been kwijt. Volgens de politie is zijn toestand nog steeds zorgwekkend en is de agent nog altijd niet aanspreekbaar.
(ANP)
Bron: www.nu.nlquote:Vijf aanhoudingen voor opzettelijk aanrijden motoragent
Uitgegeven: 21 oktober 2005 13:23
Laatst gewijzigd: 21 oktober 2005 13:30
ROTTERDAM - De politie in Rotterdam heeft donderdag en vrijdag vijf mensen gearresteerd die betrokken zouden zijn bij het opzettelijk aanrijden van een motoragent op de A15 afgelopen zaterdagavond. Het gaat om vijf mannen tussen de 19 en 25 jaar uit de regio Rijnmond.
De 38-jarige agent uit Spijkenisse werd tijdens een surveillance tot twee maal toe opzettelijk aangereden bij afslag Charlois. Hij was duidelijk herkenbaar aan het werk als agent.
De auto die betrokken was bij het ongeval op de A15 is eerder uitgebrand teruggevonden op een industrieterrein in Rhoon. De politie nam in eerste instantie aan dat het voertuig betrokken was bij een snelkraak. Later bleek echter dat de auto is gebruikt bij het inrijden op de agent.
De motoragent, die werd opgenomen in het Erasmus Medisch Centrum, raakte door het ongeval een deel van zijn been kwijt. Volgens de politie is zijn toestand nog steeds zorgwekkend en is de agent nog altijd niet aanspreekbaar.
kijk dat is het betere werk. ik hoop dat ze nog wat heel laten van die gozers voordat ze ter zitting komen.quote:
quote:De politie in Rotterdam heeft donderdag en vrijdag vijf mensen gearresteerd die betrokken zouden zijn bij het opzettelijk aanrijden van een motoragent op de A15 afgelopen zaterdagavond. Het gaat om vijf mannen tussen de 19 en 25 jaar uit de regio Rijnmond.
uitgegeven: 11:10 21-10-2005 gewijzigd: 13:10 21-10-2005
Drie van hen zijn donderdag opgepakt in Vlaardingen. Daarbij wilde één van hen er weer vandoor met zijn auto en ramde daarbij twee politievoertuigen. De andere verdachten zijn in de nacht van donderdag op vrijdag aangehouden in het Zeeuwse Kamperland.
De 38-jarige agent uit Spijkenisse werd zaterdag tot twee keer toe opzettelijk aangereden ter hoogte van afslag Charlois. Dezelfde avond werd de auto waarmee de man was geraakt uitgebrand teruggevonden op een industrieterrein in Rhoon. De politie nam in eerste instantie aan dat het voertuig betrokken was bij een snelkraak. Donderdag bleek echter dat de auto is gebruikt bij het inrijden op de agent.
Het vermoeden bestaat dat het slachtoffer is aangereden door streetracers die kort ervoor door de agent waren bekeurd.
De motoragent, die werd opgenomen in het Erasmus Medisch Centrum, raakte door het ongeval een deel van zijn been kwijt. Hij wordt nog kunstmatig in slaap gehouden. Volgens de politie is zijn toestand nog steeds zorgwekkend.
heftig als het ook nog eens een wraakactie zou zijn.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 14:01 schreef MartijnA3 het volgende:
http://www.rijnmond.nl/Homepage/Regionieuws/Nieuws?itemid=31482
[..]
ik wilde het niet posten, maar ben wel met je eens.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 14:08 schreef De_Godlasteraar het volgende:
't is dat ik geen dicator ben anders had ik bij al deze knapen 2 benen laten amputeren.
Let maar op wat er zo meteen weer gaat gebeuren. Een heel leger aan welzijnswerkers en advocaten gaan de zaak 'onderzoeken' en komen dan tot de conclusie dat de 4 bijrijders wel onschuldig zijn omdat ze "zelf verklaren" dat ze er alles aan hebben gedaan om de bestuurder de agent niet aan rijden. En de bestuurder krijgt misschien een jaartje cel, met aftrek van voorarrest. Je weet hoe dat gaat in Nederland, echt om te kosten.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 14:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik wilde het niet posten, maar ben wel met je eens.
Captain_chaos.. als je als agent vuur uitbrengt op een automobilist die je aan probeert te rijden of die inrijdt op politiewagens, kan je dan iets zeggen over de kans dat je veroordeeld word? Ik kan me zo indenken dat de collegas die die lui opgepakt hebben er mogelijk wel over gedacht hebben.. misschien niet 100% professioneel, maar wel 100% menselijkquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 14:01 schreef MartijnA3 het volgende:
http://www.rijnmond.nl/Homepage/Regionieuws/Nieuws?itemid=31482
[..]
Iedere diender weet dat schieten op een auto vaak meer narigheid veroorzaakt dan dat het doeltreffend is. Dat betekent dat alleen in uiterste noodzaak, noodweer dus, op auto's wordt geschoten. Dat houdt in dat ook nog nooit een diender is veroordeeld voor het schieten op een auto. Nederlandse dienders zijn ook hlemaal niet zo triggerhappy. Daarnaast is iedere situatie anders dus kan je er geen sjabloon op leggen van wat wel en niet mag.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 14:31 schreef nixxx het volgende:
[..]
Captain_chaos.. als je als agent vuur uitbrengt op een automobilist die je aan probeert te rijden of die inrijdt op politiewagens, kan je dan iets zeggen over de kans dat je veroordeeld word? Ik kan me zo indenken dat de collegas die die lui opgepakt hebben er mogelijk wel over gedacht hebben.. misschien niet 100% professioneel, maar wel 100% menselijk
ach. nmquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 16:02 schreef sp3c het volgende:
zelf hun eigen been af laten zagen en op laten eten ... live op hart van Nederland.
daarna moge ze vrij, die hebben hun lesje wel geleerd dacht ik zo
[/kim jong il modus]
Dit is van een ander forum en ik ben het hier 1000% mee eens.quote:Waarom verbaast jullie dit? Dit ga je meer en meer zien. Krijg je ervan met al die regels en zero-tolerance. Steeds meer excessief geweld. En denk maar niet dat jullie kinderen daar ongevoelig voor zijn.
Zero tolerance breeds maximum violence.
Als die gasten nou gewoon hun onschuldige straatracejes haden mogen afmaken, was er niets aan de aan geweest. Alleen omdat de politie moet optreden onder druk van doorgeslagen gelovige huisvaders die tijdens het uitlaten van de hond 3000km verderop wat racende auto's hoort en bang dat dat ooit wel eens een keer die lelijke kinderen van hem in gevaar zou kunnen brengen krijg je dit soort uitingen van frustatie en geweld.
Niet leuk voor die agent, maar ja, natuurlijk selectie is hard.
Hiermee toon je dus begrip voor poging tot moord op een agent die streetracers bekeurde. Bekeurde ja, want als hun rijbewijs was afgenomen hadden ze niet nog vrolijk rondgereden daarna. Bovendien proberen ze hun straf ook nog te ontlopen door hun auto uit te laten branden, het stelletje lafaards.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 12:48 schreef yup het volgende:
[..]
Dit is van een ander forum en ik ben het hier 1000% mee eens.
Jullie denken nu dat ik geweld rechtvaardig, of het goed vind wat die apen hebben gedaan.
Integendeel.
Maar zero tolerance zal betekenen dat jij apen op hun lul trapt. En die apen gaan je op keiharde manier terugpakken.
Ik ben ook op een niet zo aardige manier benadert door zo een motor agent, maar ik zal hem nooit slaan/aanrijden/of haten.
Maar je hebt gewoon mensen die geweld gebruiken normaal vinden.
Je zit gewoon een beetje wat te scheuren op een totaal onverlaten overzichtelijk weg, en opeens komt meneer agent met invordering van rijbewijs (bij iemand anders gebeurt). Dan gaat je bloed koken, en niet een beetje ook, en als agent moet je dan echt niet de verkeerde hebben. Want er zijn mensen met korte lontjes.
Dit stukje is gewoon heilig:
zero tolerance breeds maximum violence
Dat zeg ik.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 13:14 schreef nummer_zoveel het volgende:
Het interesseert me niet dat als ze hard rijden ze zelf tegen een boom knallen, probleem is dat je altijd mensen en dieren in een ongeluk kunt betrekken, ook al zag de weg er nog zo verlaten uit....
Volgens mij zijn er genoeg evenementen waarbij je kan scheuren, tegen tig andere mensen. Daar heb je nog veel bezoekers ook, die op een veilige afstand staan. Daarnaast is er voldoende EHBO aanwezig.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 12:48 schreef yup het volgende:
[..]
Dit is van een ander forum en ik ben het hier 1000% mee eens.
Jullie denken nu dat ik geweld rechtvaardig, of het goed vind wat die apen hebben gedaan.
Integendeel.
Maar zero tolerance zal betekenen dat jij apen op hun lul trapt. En die apen gaan je op keiharde manier terugpakken.
Ik ben ook op een niet zo aardige manier benadert door zo een motor agent, maar ik zal hem nooit slaan/aanrijden/of haten.
Maar je hebt gewoon mensen die geweld gebruiken normaal vinden.
Je zit gewoon een beetje wat te scheuren op een totaal onverlaten overzichtelijk weg, en opeens komt meneer agent met invordering van rijbewijs (bij iemand anders gebeurt). Dan gaat je bloed koken, en niet een beetje ook, en als agent moet je dan echt niet de verkeerde hebben. Want er zijn mensen met korte lontjes.
Dit stukje is gewoon heilig:
zero tolerance breeds maximum violence
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |