Nee maar tis wel zielig om eerder weg te lopen. Kijk em dan iig af.quote:Op donderdag 15 december 2005 11:51 schreef manou het volgende:
[..]
gooi mij aub niet in de groep vrouwen die alleen naar van die wijven films gaan want dat ik absoluut niet het geval ik vond er gewoon helemaal niets aan! zo gek is dat toch niet?
Nee, dat zeg ik ook niet. Ik ben alleen benieuwd wat je er dan wèl van had verwacht.quote:
Dat kun je zeggen bij een film van anderhalf uur. Maar als je na een kwartier al hebt besloten dat het drogen van verf interessanter is dan de film die je zit te kijken, dan is 3 uur énorm lang.quote:Op donderdag 15 december 2005 11:57 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Nee maar tis wel zielig om eerder weg te lopen. Kijk em dan iig af.
Ach het verhaal van King Kong kent iedereen, dus kun je van tevoren wel zien of het iets voor jou is ja of nee.quote:Op donderdag 15 december 2005 13:15 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Dat kun je zeggen bij een film van anderhalf uur. Maar als je na een kwartier al hebt besloten dat het drogen van verf interessanter is dan de film die je zit te kijken, dan is 3 uur énorm lang.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
DRIE UUR!? Draait ie in de Pathe zelf dan nog zonder pauze of..?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 12:41 schreef 7eVeNL het volgende:
King Kong duurt maar liefst 3 uur! niet dat we anders gewend zijn van PJ, maar toch wel cool![]()
King Kong komt ook nog eens pas na 1 UUR in beeld?quote:Op donderdag 15 december 2005 01:45 schreef Bolderbast het volgende:
oja natuurlijk Kong komt pas na een uurtje in beeld, is natuurlijk wel erg lang uitzitten he...
sorry dat t precies bij jouw reactie is, maar dit is ff een algemene opmerkingquote:Op donderdag 15 december 2005 12:21 schreef obs het volgende:
Viel me erg tegen. Kwam niet in de buurt van LOTR.
Je kunt toch niet al na een kwartier zeggen of de film goed is of niet en al weg lopen ??quote:Op donderdag 15 december 2005 13:15 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Dat kun je zeggen bij een film van anderhalf uur. Maar als je na een kwartier al hebt besloten dat het drogen van verf interessanter is dan de film die je zit te kijken, dan is 3 uur énorm lang.
dus??quote:Op donderdag 15 december 2005 16:02 schreef BdR het volgende:
King Kong komt ook nog eens pas na 1 UUR in beeld?dus...
Dus, da's nogal lang..quote:
biertje erbij, en gaan met die banaan (of film in dit gevalquote:
Het is nu een romcom geworden met Naomi Watts.quote:Op donderdag 15 december 2005 10:57 schreef gathering_storm het volgende:
[..]
Wat had je dan verwacht, een romkom met Julia Roberts?
Gelukkig wel...quote:Op donderdag 15 december 2005 16:02 schreef BdR het volgende:
[..]
DRIE UUR!? Draait ie in de Pathe zelf dan nog zonder pauze of..?
Waarom doen mensen alsof de originele King Kong wel meer was dan een flinterdun plot met vooral veel spektakel?quote:Op donderdag 15 december 2005 16:09 schreef ufx het volgende:
Ik vond het een vrij matige film die gemakkelijk in anderhalf uur verteld had kunnen worden. Dan waren veel overbodige scenes eruit gehaald, een aantal scenes ingekort en was het daardoor een vermakelijke blockbuster geweest. Maar niet meer dan dat.
kun je beter een romcom hebben met Naomi Watt dan met Julia Robertsquote:Op donderdag 15 december 2005 16:17 schreef victorinox het volgende:
[..]
Het is nu een romcom geworden met Naomi Watts.
Sterk punt.quote:Op donderdag 15 december 2005 16:27 schreef Timo20 het volgende:
[..]
kun je beter een romcom hebben met Naomi Watt dan met Julia Roberts
Elisha kun je beter in een ander soort film zienquote:Op donderdag 15 december 2005 16:28 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Sterk punt.
Nog liever Elisha![]()
Dat zal niemand tegenspreken.quote:Op donderdag 15 december 2005 16:27 schreef Timo20 het volgende:
[..]
kun je beter een romcom hebben met Naomi Watt dan met Julia Roberts
die vond ik eigenlijk wel geinigquote:Op donderdag 15 december 2005 16:30 schreef victorinox het volgende:
[..]
Dat zal niemand tegenspreken.
Maar die romcom scene "Kong on Ice", vond ik wel erg overdreven.
Neuh, die slapstick scene "Brontosaurusrennen", die was grappig.quote:Op donderdag 15 december 2005 16:33 schreef Timo20 het volgende:
[..]
die vond ik eigenlijk wel geinig
doet mijn tenen krommen. Een goed verhaal, jemig het is een peperdure B-film, dat zeggen ze in de film zelf al.quote:ook nog voorzien was van een goed verhaal
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat ik wel jammer vind is dat de "scream for your life" scene niet gebruikt is in de film, maar alleen maar in de teaser.
The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
quote:Op donderdag 15 december 2005 16:53 schreef Timo20 het volgende:
Laat me raden: je hebt t origineel niet gezien??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |