klinkt dope, de reden dat ik niet veel naar old skool luister is omdat ik dat gerap meestal niet trekquote:Op woensdag 19 oktober 2005 12:41 schreef cosmick het volgende:
[..]
Maggtron? 't Is instrumentaal.... hmm.. ken je die eerste megamixen van Mr. Mixxx van de 2 Live Crew én "Space Is The Place" van Jonzun Crew?
Die combi! Dus veel spacegeluiden, robotjes, cuts en miamibass-beats. Je moet er van houden, maar ik vind het altijd wel prettig. Het klinkt erg gedateerd, maar ook wel weer futuristisch
Zal wel eens wat tracks online pleppen.
Zag dat je al 'bass crusades' draaidequote:Op woensdag 19 oktober 2005 21:58 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
thanks
Hmmm, ik ben nooit dol geweest op Miami Bass, maar zal deze wel ff gaan checken. Aangezien ik niet twijfel aan jouw goede smaak!quote:Op woensdag 19 oktober 2005 12:41 schreef cosmick het volgende:
[..]
Maggtron? 't Is instrumentaal.... hmm.. ken je die eerste megamixen van Mr. Mixxx van de 2 Live Crew én "Space Is The Place" van Jonzun Crew?
Die combi! Dus veel spacegeluiden, robotjes, cuts en miamibass-beats. Je moet er van houden, maar ik vind het altijd wel prettig. Het klinkt erg gedateerd, maar ook wel weer futuristisch
Zal wel eens wat tracks online pleppen.
De raps waren over het algemeen niet van een geweldig niveau, maar de cuts daarentegen.. Daar draaide het voornamelijk toch om. Kijk naar zo'n 2 Live Crew.. (en vergeet dan ff "me so horny"); "ghetto bass", "2 live is what we are", "throw the d", "what i like" en natuurlijk de megamix van Mr. Mixxx.. echt enorm dope man.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 07:55 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
Hmmm, ik ben nooit dol geweest op Miami Bass, maar zal deze wel ff gaan checken. Aangezien ik niet twijfel aan jouw goede smaak!
2Live Crew vond ik ook nooit echt heel cool of zo. Ja die ranzige teksten vond ik erg leuk toen ik 14 was, maar dan had je het wel gehad. Heb die shit van ze nog wel ergens op een Maxell of TDK staan, maar kijk er niet echt meer naar om.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 09:15 schreef cosmick het volgende:
[..]
De raps waren over het algemeen niet van een geweldig niveau, maar de cuts daarentegen.. Daar draaide het voornamelijk toch om. Kijk naar zo'n 2 Live Crew.. (en vergeet dan ff "me so horny"); "ghetto bass", "2 live is what we are", "throw the d", "what i like" en natuurlijk de megamix van Mr. Mixxx.. echt enorm dope man.
Maar luister maar 's dat Maggotron nummer wat ik online heb gezet. Ben benieuwd of je dat tof vindt!
Moet je echt iets verder terug hoor, want ze hebben echt legendarische tracks gemaakt. De tracks die ik noemde bijvoorbeeld (komt geen "suck ma motherfuckin' dick you bitch" in voorquote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:45 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
2Live Crew vond ik ook nooit echt heel cool of zo. Ja die ranzige teksten vond ik erg leuk toen ik 14 was, maar dan had je het wel gehad.
Daarvan draai ik alleen die megamix.. al vind ik die wel de slechste in 't rijtje ('t lijkt wel of deze niet door Mr. Mixx gecut is!).quote:Op donderdag 20 oktober 2005 15:28 schreef Posdnous het volgende:
Banned in the USA was toch erg aardig. Bass 917, Man not a Myth.
't Is ook redelijk wack of niet?quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:48 schreef -Angel- het volgende:
Waarom is dit album eigenlijk niet voor bijgekomen? Zijn er maar zo weinig fans van Warren G.
Nee, luister er maar na. Niet alles is even geweldig, maar goed geen één album bestaat uit toppers.quote:
Ik heb het ooit wel geluisterd, ik baseer mijn mening niet alleen op "regulate". Echt niet tof.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:58 schreef -Angel- het volgende:
[..]
Nee, luister er maar na. Niet alles is even geweldig, maar goed geen één album bestaat uit toppers.
Dat is toch met die cut van 'Word' erin?quote:Op donderdag 20 oktober 2005 15:41 schreef cosmick het volgende:
Nee, "2 Live Is What We Are" uit ' 86 (met het gelijknamige openingsnummer) doen mijn haren nog steeds overeind staan hoor!
Yeah, "wè wè word"quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 07:55 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
Dat is toch met die cut van 'Word' erin?
Ja, tof hè! Ik vind die electro sowieso steeds toffer. Newcleus, Knights Of The Turntables, Unknow DJ, DJ Slip...quote:Ben nu trouwens 'Looking for the perfect beat' van Afrika Bambaata aan het checken, echt superdope! Lekker vrolijk ook!
Beatbox kan ik me zo niet voor de geest halen. Is dat dat nummer met dat zinnetje "I love you beatbox'? In dat geval staat me er nog wel wat van bij. Heel vaagjes.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 09:22 schreef cosmick het volgende:
[..]
Yeah, "wè wè word"Super. Ook "get it girl" en "beatbox" trouwens. Kun je je "beatbox" zo voor de geest halen? Da's eigenlijk een remix van het nummer "2 live" wat ik vorig jaar pas ontdekt heb. Erg tof hoor. Voorts is daar ook weer een 'scratch-version' van.
[..]
Ja, tof hè! Ik vind die electro sowieso steeds toffer. Newcleus, Knights Of The Turntables, Unknow DJ, DJ Slip...
[afbeelding]
Gaat zo:quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 09:30 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
Beatbox kan ik me zo niet voor de geest halen. Is dat dat nummer met dat zinnetje "I love you beatbox'? In dat geval staat me er nog wel wat van bij. Heel vaagjes.
Ja, BOC zijn leuk idd! Ik ben behoorlijk in de ban van dat Wu-Tang album. Erg strak man, fewwu!!quote:Ben ook veel Boards of Canada en andere electronische muziek aan het checken. Weer heel wat anders, maar ook niet te versmaden.
Laters!!
Ik dacht idd al dat ik Premier en CNN hoorde. Maar ja, dat zoekt zo lastigquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 18:17 schreef El_Rolando het volgende:
Invincible van Noreaga, lekker nummer
De beat van Premier doet het 'm.
Blijf weg van dat album!!!!!quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 18:25 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ik dacht idd al dat ik Premier en CNN hoorde. Maar ja, dat zoekt zo lastig. In ieder geval bedankt
toevalig die was ik aan het downen van slsk('Looking for the perfect beat' )quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 07:55 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
Dat is toch met die cut van 'Word' erin?
Tsja, kweenie, gewoon nooit mijn ding geweest. Ik zat meer op de Biz Mark, Dana Dane tip in die tijd. Maar zoals ik al zei, ik heb die 2 Live shizzle nog wel ergens op tape staan. Misschien dat ik een dezer dagen m'n tapedeck ff van zolder trek en ga kijken of ik mijn mening na al die jaren misschien moet bijstellen.
Ben nu trouwens 'Looking for the perfect beat' van Afrika Bambaata aan het checken, echt superdope! Lekker vrolijk ook!
Laters!!
AA
luister nu de 2e helft en die is stukken beterquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 18:31 schreef jimjim1983 het volgende:
ik vind dat Wu-tang album best slecht eigenlijk![]()
heb het pas voor de helft geluisterd maar jezus, kan niemand meer rappen ofzo?
Dope shit, ditquote:Op woensdag 19 oktober 2005 21:45 schreef cosmick het volgende:
Voor de gelegenheid heb ik "welcome to the planet of bass" ff online gezet
Dit is een typisch Maggotron-nummer. Die zware "robot" stem, de helium stem, elektrische gitaren en veel cuts (vooral op 't end)
Ja, ik heb m gisteren beluisterd en toevallig pikte ik de goede nummers er tussenuit. Draaide 'm net weer in de auto maar .. er staan ook wat mindere tracks op.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 19:06 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
luister nu de 2e helft en die is stukken beter![]()
toch vreemd....
Yeah!!! Heb heel veel van dit soort tracks.. ben er deze week weer aardig ingedoken; de miami bass. Ken je DJ Debonair? Heeft ook wel toffe gedaan (oa met Tricky D)!quote:
Ken/heb je "renegades of funk"? Zo niet, moet je ook eens checkenquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 18:56 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
toevalig die was ik aan het downen van slsk('Looking for the perfect beat' )
Fuck Wit Us is ook wel aiight, daarnaast de Lord Finesse productie Don't Know Nobody doet ook wel van dat album..quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 18:32 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
Blijf weg van dat album!!!!!
alleen Invincible is dope
Dr. Dre - "The Chronic", N.W.A. - "Straight Outta Compton", ... dat legt in het verlengde wat je nu luisterd.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 15:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
*klop klop*
GoeiedagIk zoek een aantal ouwe hip hop albums die de moeite waard zijn om te luisteren. Ik heb zelf alleen maar 2Pac en Wu-Tang en wil wel eens wat anders
Kan iemand me tips geven?
Alvast bedankt!
Nas - Representquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 15:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
*klop klop*
GoeiedagIk zoek een aantal ouwe hip hop albums die de moeite waard zijn om te luisteren. Ik heb zelf alleen maar 2Pac en Wu-Tang en wil wel eens wat anders
Kan iemand me tips geven?
Alvast bedankt!
Miami bass is de shit!quote:Op donderdag 20 oktober 2005 09:15 schreef cosmick het volgende:
[..]
De raps waren over het algemeen niet van een geweldig niveau, maar de cuts daarentegen.. Daar draaide het voornamelijk toch om. Kijk naar zo'n 2 Live Crew.. (en vergeet dan ff "me so horny"); "ghetto bass", "2 live is what we are", "throw the d", "what i like" en natuurlijk de megamix van Mr. Mixxx.. echt enorm dope man.
Maar luister maar 's dat Maggotron nummer wat ik online heb gezet. Ben benieuwd of je dat tof vindt!
Check anders dit topic: FOK! Hiphop Album Top 100 2005quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 16:00 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
Nas - Represent Illmatic
A Tribe Called Quest - The Low end theory of het album Midnight Marauders
Organized Konfusion - Organized Konfusion
Pete Rock & CL Smooth - the main ingredient
![]()
representquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 23:39 schreef Mar10Segovia het volgende:
[..]
Check anders dit topic: FOK! Hiphop Album Top 100 2005
Daar staan veel interessante lijstjes.
Topquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 23:39 schreef Mar10Segovia het volgende:
[..]
Check anders dit topic: FOK! Hiphop Album Top 100 2005
Daar staan veel interessante lijstjes.
Zie ook www.doornroosje.nlquote:Kool Keith + KutMasta Kurt + Jacky Jasper
woensdag 9 november 2005 - Open 20:00 | Start 21:00
Normaal ¤ 12,50
Student RU/HAN ¤ 10,00
CJP ¤ 11,30
Keith Thornton alias Kool Keith is veel meer dan simpelweg artiest: hij is een hiphop-icoon. De man is namelijk één van de meest excentrieke en creatieve geesten die de hiphopscene tot nu toe heeft voorgebracht. Eind jaren '80 is hij in verschillende psychiatrische inrichtingen opgenomen geweest vanwege zijn meervoudige persoonlijkheden. Dit heeft zijn muzikale loopbaan zeker positief beïnvloed. Met meer dan twintig albums op zak en evenveel alter ego's (o.a. Kool Keith, Dr. Octagon, Black Elvis, Spank Master, Robbie Analog, Dr Dooom, Mr Gerbik, Dr. Ultra, Poppa Large) is de New Yorker een vaste waarde binnen de hiphop. Hij begon zijn loopbaan als frontrapper van de legendarische Ultramagnetic MC's. Al sinds zijn eerste LP 'Critical Breakdown' uit 1988 valt hij op door zijn abstracte en creatieve manier van muziek maken. Daarnaast werkte hij samen met vele artiesten en producers waaronder o.a. Dan The Automator, Ice-T, Q-Bert, The Prodigy. Princess Superstar, Prince Paul, Smut Peddlers, Ol' Dirty Bastard, DJ Spooky en DJ Red Alert.
Een levende legende in het huis die garant staat voor een dope show, met zowel nieuw als oud werk. Producer, beatmaster en DJ KutMasta Kurt en
H-Bomb aka Jacky Jasper zullen niet alleen de supports verzorgen, maar Kool Keith ook live bijstaan.
LET OP: Dit is de enige show van Kool Keith in Nederland.
LET OP: KutMasta Kurt begint om 21.00 uur, Kool Keith begint om 21:30 uur.
Nope, DJ Debonair ken ik niet, maarreh heb je misschien nog wat namen, heb ik weer wat om te graven.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 21:26 schreef cosmick het volgende:
[..]
Yeah!!! Heb heel veel van dit soort tracks.. ben er deze week weer aardig ingedoken; de miami bass. Ken je DJ Debonair? Heeft ook wel toffe gedaan (oa met Tricky D)!
Weetje, eigenljk wil ik wel eens een oldschoolparty organiseren want damn! Er is zoooveel toffe muziek gemaakt!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |