Vooral doorgaan met schrijven, dat zijn vaak de leukste stukken!quote:Op maandag 10 oktober 2005 23:52 schreef Monidique het volgende:
O, waarom! Ik probeer wat te schrijven, maar na tien woorden zie ik al hoe waardeloos het is. Waarom kan ik dat niet gewoon? Dat is toch absurd. Maar misschien moet ik gewoon volhouden. Het zou sowieso wijs zijn, want wat moet ik doen als ik niet kan schrijven? Welke illusies blijven er dan nog over of komen er juist bij?
			
			
			
			Dat is dan wel weer het andere uiterste!quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Import uit Frankrijk ligt hier niet zo goed. Een Pruisische koning zou populairder zijnquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 00:02 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
Toch zouden ze wel wat meer aan importkoningenophemelen mogen doen![]()
			
			
			
			Lag Lippe niet ook in Pruisen?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 00:06 schreef du_ke het volgende:
Import uit Frankrijk ligt hier niet zo goed. Een Pruisische koning zou populairder zijn.
			
			
			
			Ik bewonder zijn werk. Zijn analyze over het Midden-Oosten, centraal-Azië en China "the Grand Chessboard" is steengoed en bijna van voorspellende porporties, iets wat slecht nieuws is voor de wereldvrede, maar dat is uiteraard niet Brzezinski aan te rekenen. Welke politieke overtuiging hij aanhangt is dan niet zo intressant. Politieke voorkeuren zijn voor mij geen allesbepalende maatstaaf.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 00:04 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
[..]
Bresjinski Die Amerikaan van Poolse afkomst![]()
Is toch veels te links voor jou?!
			
			
			
			Ja, deze lui leven tenminste voor de passiequote:Op dinsdag 11 oktober 2005 00:30 schreef Johan_de_With het volgende:
Beste poster aller tijden:
[afbeelding]
			
			
			
			Al tijden. Het boek is tevens een leuke introductie in het laagste der laagste van de politieke spelletjes die er gespeeld worden, namelijk "geopolitiek".quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |