Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat jij de wil en de mogelijkheid hebt om dat topic weer te openen.quote:Op vrijdag 4 november 2005 23:14 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Wist ik dat maar![]()
Ik heb em niet gesloten in ieder geval...
quote:Op vrijdag 4 november 2005 23:14 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Wist ik dat maar![]()
Ik heb em niet gesloten in ieder geval...
Ja, maar dan zou ik er toch eerst achter moeten komen wie hem gesloten heeft en waarom...quote:Op vrijdag 4 november 2005 23:16 schreef Smaakpolitie het volgende:
[..]
Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat jij de wil en de mogelijkheid hebt om dat topic weer te openen.
Dirkh, lul. Die was mod toendertijd.quote:Op vrijdag 4 november 2005 23:18 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Ja, maar dan zou ik er toch eerst achter moeten komen wie hem gesloten heeft en waarom...
Ja, 'was' inderdaad...quote:Op vrijdag 4 november 2005 23:19 schreef Smaakpolitie het volgende:
[..]
Dirkh, lul. Die was mod toendertijd.
Post dan ook geen oud topicquote:Op vrijdag 4 november 2005 23:19 schreef Smaakpolitie het volgende:
[..]
Dirkh, lul. Die was mod toendertijd.
Correctquote:Op zaterdag 5 november 2005 17:43 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Gejank over gejank ten aanzien van Sinterklaas en Kerst.....
Als ik nou een andere TT had gekozen was hij dan ook gesloten?
Kennelijk waren er toch wel een paar mensen het me eens, wordt hij nu dan louter omdat die verwijzing naar het andere topic gesloten?
Ik heb het nog eens bekeken en het gaat inderdaad over 'rellen' in het algemeen. Ik zet hem bij deze weer open, maar ik garandeer niet dat het topic ook open blijft. Het onderwerp vraagt namelijk wel een beetje om bagger reacties imo...quote:Op maandag 7 november 2005 01:15 schreef Woffel het volgende:
Volgens mij leest the_terminator de OP in het volgende topic niet goed:
Klote rellen!
voor het knopje kun je het beste even mailen naar forum@fok.nlquote:Op maandag 7 november 2005 15:03 schreef vogeltjesdans het volgende:
Eh joh. Waarom heb ik mijn topic-knop nog niet terug in ONZ, het zoeken zou een week duren![]()
Waar haal jij trouwens die geyle avatar vandaan, terminator?![]()
Originele plaatje komt van modelstied.com, het model is Petra Morgan. Avatar heb ik gemaakt door het originele plaatje een beetje bij te snijden en te verkleinen.quote:Op maandag 7 november 2005 16:33 schreef vogeltjesdans het volgende:
En mijn vraag 2? Waarvandaan die geyle avatar?
Die posts lokten naar mijn inschattingsvermogen gewoon weer een nieuw flame-gevecht uit. En aangezien ik dat topic gewoon schoon wil hebben heb ik die weggehaaldquote:Op dinsdag 8 november 2005 13:31 schreef Jordy-B het volgende:
30 Km/H wagens / Tractors en andere slakken op de weg
De post waarin ik om een slotje vroeg, was geen flamepost...
De post daarna was trouwens ook geen flamepost. De schijnheilige post van de topicstarter, nu, is dat echter wèl.
Morgen misschienquote:Denk je dat je het op kan brengen om 'n beetje fatsoenlijk te modereren?
Ik mats jequote:Op dinsdag 8 november 2005 13:49 schreef Jordy-B het volgende:
Haal die post van sr_firewire dan weg!
Ten eerste: Ik zie geen klachtquote:Op dinsdag 8 november 2005 15:13 schreef Maikuuul het volgende:
Ehm wtf ? ze zeggen : dit gaat nergens over bij dit topic : De vechtende negers
Maar tis gewoon vanmorgen gebeurd dus waarom istie gesloten dan ?
Ten eerste : Mijn klacht was dat ze me in de weg stonden.quote:Op dinsdag 8 november 2005 15:56 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Ten eerste: Ik zie geen klacht
Ten tweede: dat is helemaal niet vandaag gebeurd
quote:Op dinsdag 8 november 2005 16:09 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ten eerste : Mijn klacht was dat ze me in de weg stonden.
Ten tweede : het was wel een sjiek gevecht gek, en het was vanmorgen
Ja gek :/ waar slaat dit op, het feit dat ze me in de weg stonden ( een klacht dus ) mag niet in de LollerBaak geopend worden :/ waar slaat dit op dan ?quote:Op dinsdag 8 november 2005 16:27 schreef Tha_T het volgende:
[..]Dan had je hem best in GC ofzo kunnen openen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |