Is iedereen dat alles wat Tanja geflikt heeft al vergeten?? Op tv is ze toch ook behoorlijk afgemaakt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:03 schreef Maerycke het volgende:
Tanja op nummer 1
Ik kan het me nauwelijks voorstellen. Aan de andere kant wordt er op de Talpa site misschien veel door mensen gestemd die alleen naar de tv uitzendingen kijken en na alle lovende woorden van Ruud in de afgelopen uitzending kan dat wellicht best z'n invloed hebben gehad.
Wij misschien niet, maar zo'n poll is toch een momentopname. Televisiekijkend Nederland stemt hoe het op dat moment is en de uitzending was bijzonder positief over Tanja (en ik moet zeggen dat ze redelijk bijtrekt.. tot de volgende keer natuurlijk dat ze haar zin weer niet krijgt).quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:06 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Is iedereen dat alles wat Tanja geflikt heeft al vergeten?? Op tv is ze toch ook behoorlijk afgemaakt.
nou ik niet hoorquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:10 schreef _The_General_ het volgende:
Ze doen alles om Tanja er in te houden, omdat het Nederlandse klootjesvolk nu eenmaal graag bevallingen ziet. Zeker als het gaat om iemand van hun niveau.
je hebt iets gemist: ze hebben haar wel genomineerd.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:12 schreef Rica het volgende:
Ik denk dat het de andere bewoners contractueel is verboden om Tanja te nomineren.
Ik denk niet dat het ze contractueel verboden is. Wat ik wel vermoed (en dat vang je ook uit de gesprekken van de bewoners op) is dat er regelmatig op ze ingepraat wordt om vooral maar niet op Tanja te stemmen. Met wat kleine aanwijzingen door Hummie veranderen deze camerabewuste bewoners zo van mening. En ondertussen is ze al genomineerd.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:12 schreef Rica het volgende:
Ik denk dat het de andere bewoners contractueel is verboden om Tanja te nomineren.
Lachen, door half Nederland uitgekotst en nu de populairste bewoner van het huis.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:20 schreef Arcee het volgende:
Big Brother 2005 Wie zijn de populairste Bewoners?
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:26 schreef Olio het volgende:
Lachen, door half Nederland uitgekotst en nu de populairste bewoner van het huis.
En in mijn lijst van favorieten is ze ook flink gestegen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:09 schreef Arcee het volgende:
[POLL] Welke van de 3 genomineerden is jouw favoriet?
Tanja scoort hier ook goed.
Daar snap ik echt geen ruk van.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:09 schreef Arcee het volgende:
[POLL] Welke van de 3 genomineerden is jouw favoriet?
Tanja scoort hier ook goed.
Ik hoop dat Rob eruit gaat. Rob verwacht niet dat-ie eruit gaat en Tanja en Linda verwachten niet dat ze erin blijven.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:35 schreef Pinball het volgende:
Daar snap ik echt geen ruk van.
Blijkbaar hebben de Fokkers een even kort geheugen als de TV kijkers en volgen ze de agitprop van Talpa blindelings.
Nou is het ook wel lastig kiezen, die Rob is natuurlijk ook een ontzettende zak stront
Eerst is het volgens sommigen de bewoners verboden, hele theorien over contracten en boetes, dan wordt ze genomineerd en dan is het dat het hun met klem is afgeraden ofzo. Schopje TRU maar doen?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:15 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het ze contractueel verboden is. Wat ik wel vermoed (en dat vang je ook uit de gesprekken van de bewoners op) is dat er regelmatig op ze ingepraat wordt om vooral maar niet op Tanja te stemmen. Met wat kleine aanwijzingen door Hummie veranderen deze camerabewuste bewoners zo van mening. En ondertussen is ze al genomineerd.
Laat me raden: ze is lekker eigenwijs?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:35 schreef Arcee het volgende:
[..]
[..]
En in mijn lijst van favorieten is ze ook flink gestegen.
Ja, en ze zorgt voor spraakmakende momenten.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:45 schreef Olio het volgende:
Oké Gert dat maakt het wat begrijpelijker. Joost en Lieske zijn trouwens niet genomineerd, en staan toch hoog. Maar goed, die zijn ook lief.
Maar dat het tonen van een paar menselijke trekjes ervoor zou zorgen dat Tanja niet vertrekt blijf ik eigenaardig vinden.
En over Roel, ik las het ook al hier dat het niet zo goed gaat. Toch allemaal wat opgeblazen, blijft voor mij toch wel een van de leukere bewoners, juist ook door zijn vreemde acties.
[..]
Laat me raden: ze is lekker eigenwijs?
Het was gewoon vreemd dat echt iédereen in dat huis zat te schuimbekken op Tanja, en dat vervolgens niémand op haar stemde. Dat vond jij toch ook wel raar?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:43 schreef Rica het volgende:
Want het is tenslotte immers uitgesloten dat het publiek een andere mening heeft dan jezelf. Dan mòet er gewoon wel sprake zijn van manipulatie.
The horrorquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:47 schreef Arcee het volgende:
Stel je voor dat het hele huis vol zat met Rikkerts en Ralphen?
Dat gebeurt hier op het forum ook. Vind ik ook vreemd.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:47 schreef Gert het volgende:
Het was gewoon vreemd dat echt iédereen in dat huis zat te schuimbekken op Tanja, en dat vervolgens niémand op haar stemde. Dat vond jij toch ook wel raar?
Ik denk ook dat die bewoners vatbaar zijn voor suggesties van Hummie. Als ik ze af en toe hoor over die DBK gesprekken hebben ze behoorlijk ontzag voor BB.quote:Logisch dat er dan naar een reden gezocht wordt. Het ziet er nu naar uit dat het "taktiek" (lafheid) van de bewoners was, en geen verbod om op haar te stemmen. Al sluit ik nog steeds niet uit dat de bewoners destijds bewerkt zijn (wat een reden kan zijn dat we de DBK-nominaties niet te zien kregen). Maar het blijft speculatie natuurlijk.
In 't begin draaide 't allemaal om Rob, die toen ook mijn favoriet was. Maar hij is de laatste paar weken duidelijk ingekakt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:52 schreef Olio het volgende:
Arcee, op dit moment zorgt Rob toch ook wel voor spraakmakende momenten? Meer nog dan Tanja?
Nee dat vind ik niet raar. Ik verbaas me deste meer over de domheid van iemand als Linda om Tanja te nomineren.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:47 schreef Gert het volgende:
[..]
Het was gewoon vreemd dat echt iédereen in dat huis zat te schuimbekken op Tanja, en dat vervolgens niémand op haar stemde. Dat vond jij toch ook wel raar?
Logisch dat er dan naar een reden gezocht wordt. Het ziet er nu naar uit dat het "taktiek" (lafheid) van de bewoners was, en geen verbod om op haar te stemmen. Al sluit ik nog steeds niet uit dat de bewoners destijds bewerkt zijn (wat een reden kan zijn dat we de DBK-nominaties niet te zien kregen). Maar het blijft speculatie natuurlijk.
Ja, dat is ongeloofwaardig.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:58 schreef Rica het volgende:
Trouwens, wie zegt dat Hummie niet achter de nominaties van Nat en Linda op Tanja zit? Even proberen de sms inkomsten flink wat op te schroeven. Of is dat weer ongeloofwaardig?
Ik denk dat je hiermee gelijk hebt. Een hele kleine suggestie kan dan al genoeg zijn voor welke bewoner dan ook om 180 graden te draaien qua mening.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:57 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ik denk ook dat die bewoners vatbaar zijn voor suggesties van Hummie. Als ik ze af en toe hoor over die DBK gesprekken hebben ze behoorlijk ontzag voor BB.
Vind ik toch anders. Mensen zijn kort van memorie, en Tanja heeft zich de afgelopen week van haar leukere kant laten zien. Maar de vorige nominatie was in een periode dat Tanja werkelijk een onuitstaanbaar loeder was, iedereen klaagde steen en been i het huis maar niemand stemde op haar.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:57 schreef Pinball het volgende:
[..]
Dat gebeurt hier op het forum ook. Vind ik ook vreemd.
Als je helemaal afhankelijk bent, van álles, zelfs of je genoeg eten krijgt, dan gaan mensen volgzaam, slaafs gedrag vertonen, om hun "weldoener" te behagen.quote:Ik denk ook dat die bewoners vatbaar zijn voor suggesties van Hummie. Als ik ze af en toe hoor over die DBK gesprekken hebben ze behoorlijk ontzag voor BB.
Waarom dat dan weer welquote:
Daar snap ik ook echt geen ruk van. Ze heeft zulke verschrikkelijke asociale dingen gedaan en zich misdragen, dat kun je gewoon niet vergeten.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:35 schreef Pinball het volgende:
[..]
Daar snap ik echt geen ruk van.
Blijkbaar hebben de Fokkers een even kort geheugen als de TV kijkers en volgen ze de agitprop van Talpa blindelings.
Nou is het ook wel lastig kiezen, die Rob is natuurlijk ook een ontzettende zak stront
En toch durf ik nu al wel te voorspellen dat een een tussenstand te zien krijgen waarop hij bijna gelijk op gaat met Tanja. Zo kan BB meteen even peilen hoe die het doet bij de bellers.quote:Op zondag 9 oktober 2005 17:20 schreef Gert het volgende:
Dat Rob zelfs nu hij genomineerd is nog zó laag staat, wil wat zeggen hoor.
Die vliegt er echt zó ongenadig hard uit donderdag.
Ja dat denk ik ook.quote:Op zondag 9 oktober 2005 17:34 schreef Pinball het volgende:
[..]
En toch durf ik nu al wel te voorspellen dat een een tussenstand te zien krijgen waarop hij bijna gelijk op gaat met Tanja. Zo kan BB meteen even peilen hoe die het doet bij de bellers.
Hetzelfde geldt voor de daadwerkelijke stemming, maar ja.. Mensen willen gewoon in een complot geloven.quote:Op zondag 9 oktober 2005 17:33 schreef Aventura het volgende:
Ik kan jullie verzekeren dat die poll niet gemanipuleerd wordt.
quote:Op zondag 9 oktober 2005 17:20 schreef Gert het volgende:
Stand op de Talpa-site:
Tanja 18%
Roel 16%
Joost, Lieske 15%
Menno 10%
Dido 6%
Ingrid, Linda 5%
Nathalie, Rob 4%
Chantal 2%
Dat Rob zelfs nu hij genomineerd is nog zó laag staat, wil wat zeggen hoor.
Die vliegt er echt zó ongenadig hard uit donderdag.
Goh en wat zeg ik nou altijd over polls?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 11:54 schreef scanman01 het volgende:
Het verrassende deze week is dus dat TANJA nu op nummer 1 staat in de poll.
Het lijkt dus heel erg op manipulatie. Er kan best een verschil zijn met de rest van de op het internet aanwezige polls, maar zo'n groot verschil lijkt me onmogelijk.
Jammer als het om 1% verschil gaat tussen Rob en Linda.quote:Op zondag 9 oktober 2005 18:16 schreef Arcee het volgende:
[..]![]()
Hoewel Linda 't niet veel beter doet.
goeie post, ik word ook doodmoe van dat geschreeuw over manipulatie elke keer, en er blijkt nooit ook maar iets van, maar mensen willen nou eenmaal graag in complotten geloven, zie TRUquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:43 schreef Rica het volgende:
Eerst is het volgens sommigen de bewoners verboden, hele theorien over contracten en boetes, dan wordt ze genomineerd en dan is het dat het hun met klem is afgeraden ofzo. Schopje TRU maar doen?
Hoewel het natuurlijk meer dan logisch is dat de programmamakers van de bewoners meewerking aan het programma verwachten. Ze organiseren de halve editie rondom een bevalling en dan zitten ze idd niet te wachten op bewoners die de zaak gaan saboteren lijkt me. Dat zal ze ook wel in zoveel woorden gezegd zijn misschien. Maar misschien ook niet en gingen ze uit van het gezonde verstand van de bewoners zelf. Grote fout uiteraard.
Anyhoe dit eeuwige ongefundeerde gespeculeer (annonieme bronnen en broer van een vriend zijn schoonmoeder diens kennis zijn oom tellen niet) zal er wel bijhoren. Net zoals destijds volgens sommigen Hummie met de nodige manipulaties Kelly BB3 wel zou laten winnen (hi scan)
Want het is tenslotte immers uitgesloten dat het publiek een andere mening heeft dan jezelf. Dan mòet er gewoon wel sprake zijn van manipulatie.
quote:Op maandag 10 oktober 2005 19:22 schreef scanman01 het volgende:
De stand is weer veranderd op de talpa poll. Roel staan weer op 1, samen met Tanja. Daarna gevolgd door Joost en Lieske.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |