Ik schaam me om het te vragen, maarquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 16:28 schreef stame het volgende:
Het is niet iets waar ik pas jaaaaren later achterkwam, maar ik wist nooit wat MILF voor stond. Maar wist wel ongeveer waar ze het over hadden
Wist ik ook niet. Maar ach.quote:Op maandag 17 oktober 2005 18:46 schreef Gizmore het volgende:
Kom ik er van de week achter dat dat merk Asics een afkorting is van "Anima Sana In Corpore Sano" dat ik dus al wel kende. En dat betekent, voor de leken onder ons, "A sound mind in a sound body".
Even de afkorting en betekenis van wikipedia geplukt.
Is me nooit opgevallenquote:Op woensdag 19 oktober 2005 11:52 schreef Illyria het volgende:
Ik relaiseer me net pas voor het eerst dat het programma Zembla "Zembla" heet, omdat het dan samen met Nova in de gids "Nova Zembla" vormt. Heb ik nog nooit eerder doorgehad! Ik vroeg me al zo lang af waar die naam nou voor stond en hoe ze eraan gekomen zijn, maar nu weet ik het dus.
Nu wel. Wikipedia rulesquote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:20 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Ik zag laatst in een ondertiteling bij een programma sjaggerijnig staanVoor de goede orde: het is chagrijnig.
[..]
Zit je in groep 6 ofzoJe weet toch wel wat kaninefaten zijn he?
Denk je dat Spongebob Squarepants ook van Disney isquote:Op maandag 24 oktober 2005 15:26 schreef Roi het volgende:
Ik kwam gisteren tijden het kijken van De Leeuwenkoning erachter dat de stem van Nala ook die van Alfred J. Kwak is![]()
!
En vandaag dat Toy Story niet een Disney Classic is![]()
Een echte classic was het ook niet toen hij uitkwam he.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 17:56 schreef Roi het volgende:
Nee maar Toy Story was gewoon de Disney dat jaar. Hij valt niet onder de Disney Classic maar onder Disney Pixar Films.
Klopt, Sneeuwwitje, dat is classicquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 18:40 schreef pc-fr34k het volgende:
[..]
Een echte classic was het ook niet toen hij uitkwam he.. Nu ook nog niet echt imo.
Edit: Sorry is al geweest en uitgebreid besprokenquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:58 schreef Henkmanz het volgende:
dat verstandskiezen verstandskiezen heten omdat ze 'ver staan' , dus ver-stands-kies.
Zo heeft m'n opa me vroeger 'ns wijsgemaakt dat je een darmperforatie kan krijgen als je op je nagels bijt van de stukjes die je dan binnenkrijgt.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 13:35 schreef Petoetje het volgende:
Vroeger heeft een of andere ouwe Portugees me wijsgemaakt dat als er een hondenhaar in je neus komt het haar ook via een baan naar je hart gaat en je eraan kan sterven. Nog steeds was ik mijn handen als ik een hond heb geaaid.
Klootzak![]()
![]()
En Paniek op de Prairie en De Avonturen van Ichabod en Mr. Pad ook, daarom vond ik het zo gek dat Toy Story het niet was.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 04:56 schreef Tichelaar het volgende:
[..]
Klopt, Sneeuwwitje, dat is classic
Waar dacht je dat het voor bedoeld was?quote:Op woensdag 26 oktober 2005 10:16 schreef Manneke_Pils het volgende:
Ik kwam er vorige week achter dat Paprika-chips echt naar paprika smaakte.
Ik zag het plaatje op de zak en ik dacht, wat doet die Paprika daar op mijn chipszak?
En toen had ik pas door dat de smaak van die chips geassocieerd moest worden met paprika
Blowen mag helemaal niet, amar het wordt gedoogd. Als je ergens bent waar het overlast kan geven zullen agenten jullie ergens anders heen sturen, maar anders, mits geen ultieme klootak, laten ze het toe.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 16:20 schreef nadiiii het volgende:
op straat blowenwist ik echt niet dat dat niet mocht
Uitgeprint en uitgeknipt, ik snap hier nog steeds geen zak vanquote:Op woensdag 26 oktober 2005 17:49 schreef Modwire het volgende:
De diehoeken zijn allebei anders, de groene loopt schuiner dan de rode...
Het lijkt een driehoek, maar het is het niet. Er zit een knik in. Kijk naar de groene en rode driehoek. De ene heeft een hoogt van 2, en breedte van 5, de ander van 3 en 7. De helling is dus bijna hetzelfde, maar net niet. In het ene plaatje is de knik 'hol' in de andere is-ie juist 'bol'. Daar komt de extra ruimte vandaan.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:00 schreef Prowl het volgende:
[..]
Uitgeprint en uitgeknipt, ik snap hier nog steeds geen zak van
Zoals modwire zegt, de driehoeken zijn niet gelijkvormig. De richtingscoeffiecient van de groene is 2/5=.4 ; De rode is 3/8 = .375quote:Op woensdag 26 oktober 2005 17:49 schreef Modwire het volgende:
De diehoeken zijn allebei anders, de groene loopt schuiner dan de rode...
Nooit over nagedacht. Gewoon lekkere chips. En opeens had ik iets van wtf: dat hoort bij die groente!quote:Op woensdag 26 oktober 2005 16:41 schreef pc-fr34k het volgende:
[..]
Waar dacht je dat het voor bedoeld was?. Het is trouwens paprika poeder, smaakt heel anders dan gewoon rauwe paprika of gekookt/gebakken.
das een broodje aapquote:Op woensdag 26 oktober 2005 23:33 schreef skamzz het volgende:
Dat F.U.C.K dus eigenlijk van oorsprong een Engelse afkorting is.
Dat gebruikt werd in de Middeleeuwen en staat/stond voor:
´Fornicate Under Command (of the) King´
Wat zo ongeveer iets betekend als: ´Vermenigvuldig u in opdracht van de Koning!!´![]()
Deze term werd destijds gebruikt om het geboortecijfer op te krikken.
Ze moesten eens weten![]()
Dus eigenlijk is het: You! Fuck! ipv Fuck you!quote:Op woensdag 26 oktober 2005 23:33 schreef skamzz het volgende:
Dat F.U.C.K dus eigenlijk van oorsprong een Engelse afkorting is.
Dat gebruikt werd in de Middeleeuwen en staat/stond voor:
´Fornicate Under Command (of the) King´
Wat zo ongeveer iets betekend als: ´Vermenigvuldig u in opdracht van de Koning!!´![]()
Deze term werd destijds gebruikt om het geboortecijfer op te krikken.
Ze moesten eens weten![]()
Ik snap 't niet hoor, mijn paprika smaakt toch echt anders dan die paprika-chipsquote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:24 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Nooit over nagedacht. Gewoon lekkere chips. En opeens had ik iets van wtf: dat hoort bij die groente!
quote:Op woensdag 26 oktober 2005 23:43 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Ik snap 't niet hoor, mijn paprika smaakt toch echt anders dan die paprika-chips.
Plus dat er nog aardappel, zout en andere dingen bij zitten/quote:Op woensdag 26 oktober 2005 16:41 schreef pc-fr34k het volgende:
Het is trouwens paprika poeder, smaakt heel anders dan gewoon rauwe paprika of gekookt/gebakken.
doet me een beetje denken aan iets wat Roald Dahl schreef. Zijn zus hed een blindedarmontsteking, en iemand maakte hem wijs dat dat kwam door losse tandenborstelharen, die na een omzwerving in het lichaam in de blindedarm terecht komen. Dus het joch raakt jaren later nog in paniek als hij eens een tandenborstelhaar op zijn tong vindt!quote:Op woensdag 26 oktober 2005 13:35 schreef Petoetje het volgende:
Vroeger heeft een of andere ouwe Portugees me wijsgemaakt dat als er een hondenhaar in je neus komt het haar ook via een baan naar je hart gaat en je eraan kan sterven. Nog steeds was ik mijn handen als ik een hond heb geaaid.
Klootzak![]()
![]()
daar kom ik dan pas achter als ik een keer met de trein ga ! (echt nooit opgevallen)quote:Op donderdag 27 oktober 2005 11:21 schreef Toeps het volgende:
Ik kwam er vorige week eens achter dat bij treinen de eerste klas een extra blauwe streep op de buitenkant staat.
en dat dat weer dezelfde is als bij samsam de serie (de vrouw met zwartkrullend haar)quote:Op maandag 24 oktober 2005 15:26 schreef Roi het volgende:
Ik kwam gisteren tijden het kijken van De Leeuwenkoning erachter dat de stem van Nala ook die van Alfred J. Kwak is![]()
!
En vandaag dat Toy Story niet een Disney Classic is![]()
En dat de bordjes naast het spoor (met een 2,4,6 en 8) aangeven waar de machinist moet stoppen op basis van zijn aantal wagons, wist je dat al?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 11:21 schreef Toeps het volgende:
Ik kwam er vorige week eens achter dat bij treinen de eerste klas een extra blauwe streep op de buitenkant staat.
Wil je dat niet iedereen vertellen alsjeblieft?quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 13:09 schreef Grumpey het volgende:
[..]
En dat de bordjes naast het spoor (met een 2,4,6 en 8) aangeven waar de machinist moet stoppen op basis van zijn aantal wagons, wist je dat al?
Heel handig, want als je dus +/- 1 meter voor of achter zo'n bordje staat (afhankelijk van soort trein dat er altijd stopt, dus onthoud even hoever de deuren zitten vanaf begin nieuw wagon), sta je in 90% van de gevallen gelijk bij de deur. Top in de spits
Dat vertelde mijn vriend me idd ook vorige week. Bij de trams kun je ook gewoon kijken waar de vloer het meest versleten is, hehehe.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 13:09 schreef Grumpey het volgende:
[..]
En dat de bordjes naast het spoor (met een 2,4,6 en 8) aangeven waar de machinist moet stoppen op basis van zijn aantal wagons, wist je dat al?
Heel handig, want als je dus +/- 1 meter voor of achter zo'n bordje staat (afhankelijk van soort trein dat er altijd stopt, dus onthoud even hoever de deuren zitten vanaf begin nieuw wagon), sta je in 90% van de gevallen gelijk bij de deur. Top in de spits
Maar waarom heet het dan paprika-poeder, het smaakt helemaal niet naar paprikaquote:Op woensdag 26 oktober 2005 23:50 schreef pc-fr34k het volgende:
[..]
[..]
Plus dat er nog aardappel, zout en andere dingen bij zitten/
Er zitten paprikaextracten is.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 16:46 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Maar waarom heet het dan paprika-poeder, het smaakt helemaal niet naar paprika![]()
![]()
.
Ja, en de krabbels aan het begin van RddFgL/XccXv geeft aan dat het spannend wordt.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 17:49 schreef Operc het volgende:
Waar ik laatst pas achter kwam was dat de plaatjes aan het begin van een hoofdstuk bij WoT/RdT aangeven waar het hoofdstuk over gaat...
ow ja.. de reden was ik nog niet eens opgekomenquote:Op zaterdag 29 oktober 2005 21:14 schreef Modwire het volgende:
Jup, en vaak ook als je de pincode moet intoetsen, zo kun je dus in geval van nood ook andermans telefoon gebruiken als je de pincode niet weet..![]()
Wheel of Time / Rad des Tijds in het nederlandsquote:Op zaterdag 29 oktober 2005 19:03 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ja, en de krabbels aan het begin van RddFgL/XccXv geeft aan dat het spannend wordt.
Wat is WoT/RdT?
Da's ook duidelijk te zien in de tv reclame, waarin twee handen 'veranderen' in 'blaadjes'.quote:Op zondag 30 oktober 2005 01:36 schreef Steve.Porter het volgende:
Het A.Vogel logo is niet zomaar een blaadje, maar het zijn 2 handen
[afbeelding]
Ik kom er zojuist achter dat er nog steeds mensen zijn die de OP niet lezen...quote:Op maandag 10 oktober 2005 02:33 schreef Blazkowich het volgende:
Ik ontdek net dat niet alleen Adriaan al die jaren de baron heeft gespeeld, Bassie ook gewoon vluggie japie heeft gespeeld.
Jarenlang bedonderd door die twee klootzakken
mijn vader maakte de buurman voor spelbreker uit, als het Weer niet klopte bij de benaming.quote:Op zondag 30 oktober 2005 12:33 schreef Nepthys het volgende:
Ik dacht vroeger dat je bij de ingang van de zomer- en wintertijd per se 's nachts je bed uit moest om de klok precies op het juiste moment te verzetten.
quote:Op zondag 30 oktober 2005 13:32 schreef glasbak het volgende:
[..]
Ik kom er zojuist achter dat er nog steeds mensen zijn die de OP niet lezen...
Is dat niet zo dan? Heb ik tot nu toe ook altijd verondersteld hoor.quote:Op maandag 31 oktober 2005 10:20 schreef Staps.nl het volgende:
Ik dacht zo'n 25 jaar lang dat Nijntje een jongetje is.
ze heeft een jurkje aan, maar dat zegt idd niks....quote:Op maandag 31 oktober 2005 10:46 schreef Guns_n_Roses het volgende:
[..]
Is dat niet zo dan? Heb ik tot nu toe ook altijd verondersteld hoor.![]()
wat dacht jij dan dat het was? sjagquote:Op woensdag 2 november 2005 13:11 schreef octopussy het volgende:
dat shag hetzelfde is als wanneer men 'sjek' zegt....
tis en blijf troep.
nee hoor, ik koppelde het woord shag gewoon nooit aan de uitspraak 'sjek' (misschien omdat het ook nooit goed wordt uitgesproken). Tot dat ik dus eens een pakje zag liggen waar shag op stond...quote:Op woensdag 2 november 2005 13:32 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
wat dacht jij dan dat het was? sjag
een Austin Powers dan ? Dacht altijd dat zijn Shag verwees naar de enigszins grote overeenkomst tussen (rook-)shag en de driehoek zonder scheermes in de buurt ?quote:Op woensdag 2 november 2005 17:14 schreef octopussy het volgende:
[..]
nee hoor, ik koppelde het woord shag gewoon nooit aan de uitspraak 'sjek' (misschien omdat het ook nooit goed wordt uitgesproken). Tot dat ik dus eens een pakje zag liggen waar shag op stond...
De juiste uitspraak van shag heeft weinig te maken met het vernederlandste sjek... Ik realiseer me nu ook pas dat je het niet als sjag uitspreektquote:Op woensdag 2 november 2005 22:21 schreef missC het volgende:
[..]
een Austin Powers dan ? Dacht altijd dat zijn Shag verwees naar de enigszins grote overeenkomst tussen (rook-)shag en de driehoek zonder scheermes in de buurt ?
shagadelic babyquote:Op woensdag 2 november 2005 22:21 schreef missC het volgende:
[..]
een Austin Powers dan ? Dacht altijd dat zijn Shag verwees naar de enigszins grote overeenkomst tussen (rook-)shag en de driehoek zonder scheermes in de buurt ?
Vragen of iemand 2 shagjes wilt en geen Engels kunnen.quote:Op donderdag 3 november 2005 00:24 schreef octopussy het volgende:
[..]
shagadelic baby![]()
tja en in het engels staat het wel voor neuken.![]()
Ik kom er nu pas achter dat het smurgen zijn.quote:Op donderdag 3 november 2005 00:34 schreef paultjuhhh het volgende:
ik wist wel dat Adriaan later door iemand anders werd gespeeld maar niet door die Paul van Gorcum.
Ik kom er nu ook achter dat Paul van Gorcum de stem was van gargamel van de smurgen
Je gaat nog wat leren: het was niet Adriaan, maar de baron uit B&Aquote:Op donderdag 3 november 2005 00:34 schreef paultjuhhh het volgende:
ik wist wel dat Adriaan later door iemand anders werd gespeeld maar niet door die Paul van Gorcum.
Ik kom er nu ook achter dat Paul van Gorcum de stem was van gargamel van de smurgen
eeh ja dat bedoelde ikquote:Op donderdag 3 november 2005 00:42 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Je gaat nog wat leren: het was niet Adriaan, maar de baron uit B&A![]()
quote:Op donderdag 3 november 2005 00:40 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ik kom er nu pas achter dat het smurgen zijn.
Ik denk nu al 33 jaar dat die blauwe ventjes smurfen zijn![]()
quote:Op donderdag 3 november 2005 00:12 schreef wonderer het volgende:
[..]
De juiste uitspraak van shag heeft weinig te maken met het vernederlandste sjek... Ik realiseer me nu ook pas dat je het niet als sjag uitspreekt
quote:Op vrijdag 4 november 2005 02:07 schreef wonderer het volgende:
Vroeger was er een boekenreeks met het woord "herrie" in de titel. Zoals Herrie in het stadje, herrie op de bouwplaats, weet ik veel... en ik maar denken "wat is herrie toch een rare naam..." Ik had toen een jongen in de klas die henry heette dus helemaal onlogisch was het niet
Dat is geen shag, dat zijn sigaretten.quote:Op donderdag 3 november 2005 23:54 schreef missC het volgende:
[..]
[afbeelding]
http://www.sixthseal.com/001229.html![]()
Wazeggie?quote:Op vrijdag 4 november 2005 02:26 schreef Beach het volgende:
Dat een flesj e bier oereen toetsen bord heel nlaten ballen niet zog eoidmis
Onzin, gewoon gelijk je toetsenbord helemaal uitspoelen (harde douchestraal erop),quote:Op vrijdag 4 november 2005 13:19 schreef SilentChaos het volgende:
Dat een flesje bier over een toetsenbord heen laten vallen niet zo goed is
Dat denken er wel meer. Het tegendeel is ook nooit bewezen. Ik speculeerde ooit dat we elke keer als we gingen slapen wakker werden in een ander leven, met andere herinneringen etc.quote:Op vrijdag 4 november 2005 09:44 schreef DeLieveSadist het volgende:
Ik heb met m'n egocentrische hoofd jarenlang gedacht dat ik de enige echte mens was en de rest van de mensen robots zonder echte eigen wil.
Achteraf klinkt het vrij ziek.
Dan herinner je alleen je cijfer niet, dat kan goed zijn maar je vergeet dan ook alle stof, dus kan de volgende alleen maar slechter gaan.quote:Op vrijdag 4 november 2005 14:15 schreef Doderok het volgende:
[..]
Hoopte daar vooral op na slechte schoolresultaten.![]()
Het is ook niet mijn tekstquote:Op vrijdag 4 november 2005 13:43 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Onzin, gewoon gelijk je toetsenbord helemaal uitspoelen (harde douchestraal erop),
flink uitwapperen en ondersteboven te drogen neerleggen.
Volgende dag is ie weer prima in orde.
(Werkt ook voor cola, koffie en andere substanties
Dat wist ik nog niet. Kan je meer over dat gebouw vertellen?quote:Op dinsdag 8 november 2005 19:39 schreef Maisnon het volgende:
Dat er een gebouw was waar ze alle stoplichten en spoorwegovergangen in het land bestuurden, en hoe dat dan er van binnen uitzag, allemaal van die mensen net als in zo'n toren op een vliegveld
Zelf zonder simkaart kun je 112 intoetsen. Neem aan dat bellen ook lukt (dat heb ik dan net weer even niet geprobeerd) Alle andere toetsen werkten niet.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 21:06 schreef Steve.Porter het volgende:
ik kwam er net achter dat je de alarm nummers 112 en 911 gewoon kunt bellen, ondanks je toetsen blokkering
Ik had mijn telefoon aan staan toetsenblokkering ook en voor ik het wist had ik 112 gebeld, de telefoon zat in mijn jaszakquote:Op dinsdag 8 november 2005 23:01 schreef Fruija het volgende:
[..]
Zelf zonder simkaart kun je 112 intoetsen. Neem aan dat bellen ook lukt (dat heb ik dan net weer even niet geprobeerd) Alle andere toetsen werkten niet.
Heb ik ook eens gehad inderdaad. Ik had de telefoon links aan m'n broekrand hangen, met de toetsblokkering aan, en ik hoor ineens het geluidje dat er klinkt wanneer je iemand belt. Ik kijken, staat er '112' op m'n display.quote:Op woensdag 9 november 2005 04:38 schreef Tichelaar het volgende:
Ik had mijn telefoon aan staan toetsenblokkering ook en voor ik het wist had ik 112 gebeld, de telefoon zat in mijn jaszak![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |