ik wil haar idd niet kwijt, heb haar ook op aangesproken maar zij legde t anders uit, die kerel smst haar steeds en ik denk dat zij gewoon terug smst als reactie...quote:op vrijdag 7 oktober 2005 11:14 schreef marmar het volgende:
[..]
ik heb wel andere voorbeeldjesding is, als je de context niet weet en het leest als jaloersig vriendje, klinkt het opeens heel anders...
hier staat alleen de kant van het verhaal van ts, wat ik tussen de regels door lees is dat hij als de dood is om haar kwijt te raken en eventuele concurrentie wil hij asap uit de weg (hij smste die gozer... in plaats van haar er op aan te spreken...)
ik kan me derhalve prima voorstellen dat het plaatje op verschillende manieren ingekleurd kan worden..
tuurlijk niet. zij moet gewoon kappen met dat terug smsen en haar duidelijk maken dat hij het niet pikt.quote:op vrijdag 7 oktober 2005 13:44 schreef copycat het volgende:
aangezien het jou zo aangrijpt, zou ze dus uit respect voor jou niet meer moeten reageren op zijn sms-jes.
dat heb ik ook gedaan, heb hem gesmst dat hij moet stoppen met die onzin en heb haar gezegd dat ik het niet pik waarop zij boos werd natuurlijkquote:op vrijdag 7 oktober 2005 13:47 schreef semper het volgende:
[..]
tuurlijk niet. zij moet gewoon kappen met dat terug smsen en haar duidelijk maken dat hij het niet pikt.
dat zeg ik toch?quote:op vrijdag 7 oktober 2005 13:47 schreef semper het volgende:
tuurlijk niet. zij moet gewoon kappen met dat terug smsen
dan lijkt het me toch makkelijk? zij wordt boos,omdat jij het niet tof vind dat ze intieme (want daar komt het op neer) smsjes stuurt naar andere kerels. nou,sorry,maar ik zou het ook niet kunnen waderen.quote:op vrijdag 7 oktober 2005 13:48 schreef devil020 het volgende:
[..]
dat heb ik ook gedaan, heb hem gesmst dat hij moet stoppen met die onzin en heb haar gezegd dat ik het niet pik waarop zij boos werd natuurlijk
zo natuurlijk vind ik dat niet?quote:op vrijdag 7 oktober 2005 13:48 schreef devil020 het volgende:
[..]
dat heb ik ook gedaan, heb hem gesmst dat hij moet stoppen met die onzin en heb haar gezegd dat ik het niet pik waarop zij boos werd natuurlijk
quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:03 schreef mikeymo het volgende:
ik sms altijd romantisch met al mijn vrouwelijke kennissen, vindt mijn vriendin gelukkig niet erg
was er niet een topic wat het tegendeel bewees!?! its over een vervelend ex-vriendinnetje? of ben ik heel erg in de war?quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:03 schreef mikeymo het volgende:
ik sms altijd romantisch met al mijn vrouwelijke kennissen, vindt mijn vriendin gelukkig niet erg
dat heeft zij al gedaan in de vakantiequote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:27 schreef selang het volgende:
dat wordt nuecken !
turkije is een belangrijke sex-toeristen bestemming (voor vrouwen en homo's)
uiteraard, maar het het dus nog meer nuecken aangezien een sex-date normaal gesproken na afloop wordt gedumpt. maar als ze blijft sms-en dan is het een duidelijke zaak: het nuecken beviel goed en er gaat nog veel meer genueckt wordenquote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:28 schreef mikeymo het volgende:
[..]
dat heeft zij al gedaan in de vakantie
dat je ze niet allemaal nueckt ?quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:33 schreef mr.noodle het volgende:
ah, wat doe ik nou verkeerd dat ik met meerdere vrouwen sms![]()
waarschijnlijk is zij verliefd op hem, en gebruikt hij haar enkel voor de seks. ondertussen zijn nieuwe westerse meisjes alweer in zijn bed belandquote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:31 schreef selang het volgende:
[..]
uiteraard, maar het het dus nog meer nuecken aangezien een sex-date normaal gesproken na afloop wordt gedumpt. maar als ze blijft sms-en dan is het een duidelijke zaak: het nuecken beviel goed en er gaat nog veel meer genueckt worden
-crap-quote:
dat is inderdaad het standaard patroon.quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:41 schreef mikeymo het volgende:
[..]
waarschijnlijk is zij verliefd op hem, en gebruikt hij haar enkel voor de seks. ondertussen zijn nieuwe westerse meisjes alweer in zijn bed beland
grappig, maar volgens mij hadden de turken "de kleinste"!quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:45 schreef selang het volgende:
[..]
dat is inderdaad het standaard patroon.
hij heeft waarschijnlijk een wat grotere lul en mooi donker haar en hij is minder saai.
aight, de ts durft niet op te treden, de vrouw heeft wederom gezegevierd over een slap exemplaar van ons geslacht!quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:54 schreef longinus het volgende:
de turk is er voor de sex en spanning en de ts is er voor geld en veiligheid.
quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:24 schreef sicsicsics het volgende:
[..]
was er niet een topic wat het tegendeel bewees!?! its over een vervelend ex-vriendinnetje? of ben ik heel erg in de war?
ontopic: ik kan begrijpen datje zoiets niet leuk vind en ik kan niet begrijpen dat zij er mee door wil gaan maar je zult dit toch met haar (en niet haar moeder) op moeten lossen. succes iig! (ik blijf doorlezen)
vriendin smst met turkse vakantievriendquote:op vrijdag 7 oktober 2005 15:00 schreef mickeys het volgende:
kan de link in de op aangepast kunnen worden? op de laatste pagina beginnen vind ik zo stom..
daarna mag mijn (deze) post van mij verwijderd worden
het gesprekje met die moeder en haar is morgenavond, ze heeft tegen haar mams gezegd dat ze van mij houdt...quote:op vrijdag 7 oktober 2005 14:52 schreef sicsicsics het volgende:
[..]
grappig, maar volgens mij hadden de turken "de kleinste"!zegt weer wat over ts
maar doe is lief! dioe jongen zit ermee en jullie gaan vage shit lopen brullen!
ja,zeggen dat je van iemand houdt is zoals ik al zei erg makkelijk. het laten blijkenis een tweede. en aangezien ze niet stopt met smsen,laat ze het in mijn opzicht niet echt blijkenquote:op vrijdag 7 oktober 2005 15:11 schreef devil020 het volgende:
[..]
het gesprekje met die moeder en haar is morgenavond, ze heeft tegen haar mams gezegd dat ze van mij houdt...
natuurlijk, die moeder is doodsbang dat ze straks een turk in de familie heeft en het meisje zegt natuurlijk gewoon wat de moeder wil horen om geen gedonder te krijgen.quote:op vrijdag 7 oktober 2005 15:11 schreef devil020 het volgende:
[..]
het gesprekje met die moeder en haar is morgenavond, ze heeft tegen haar mams gezegd dat ze van mij houdt...
en ook jij begaat de fout om voor mij te bepalen dat ik 50 posts per pagina wilquote:op vrijdag 7 oktober 2005 15:03 schreef semper het volgende:
[..]
vriendin smst met turkse vakantievriend
that's the manly way!quote:op vrijdag 7 oktober 2005 15:22 schreef devil020 het volgende:
ik hou me overigens koest tov haar sms haar niet, bel niet, ik doe gewoon niks...
dat is heel goed man!quote:op vrijdag 7 oktober 2005 15:22 schreef devil020 het volgende:
ik hou me overigens koest tov haar sms haar niet, bel niet, ik doe gewoon niks...
ja maar haar moeder was er de hele tijd bij op vakantie, die heeft haar geen seconde uit het oog gelatenquote:op vrijdag 7 oktober 2005 16:55 schreef allure112 het volgende:
ik ben zelf turkse, en ik zal je zeggen, die gasten die werken in die vakantiegebieden dat zijn geen lieverdjes. ze gaan een meisje toch niet zomaar sms'en hoor, die gasten geven niks om vriendschap of whatever. er is een hoge kans dat ze sex hebben gehad! en als dat zo is, zou ik als ik jou was ook uitkijken voor een soa als jij het daarna nog met je vriendin hebt gedaan, laat je testen!!!
kijk maar wat sommige meisjes allemaal uitspoken of vakantie ;
http://www.lokum.nl/_forum/messages/457/38157.html?1128669395
kom es op msn?quote:op vrijdag 7 oktober 2005 17:00 schreef mikeymo het volgende:
[..]
ja maar haar moeder was er de hele tijd bij op vakantie, die heeft haar geen seconde uit het oog gelaten
gozer, denk eens na.... wat die moeder wil en vindt heeft niets met haar te maken hoor.....quote:op vrijdag 7 oktober 2005 18:23 schreef devil020 het volgende:
haar moeder smste mij dat ik voor haar als een zoon ben geworden, dé vriend van haar dochter, dé schoonzoon, zij zal dan toch niet iets voor mij achterhouden als ze zo over mij denkt...
nee weet ik, maar ze zal het niet voor mij verzwijgenquote:op vrijdag 7 oktober 2005 18:24 schreef herkauwer het volgende:
[..]
gozer, denk eens na.... wat die moeder wil en vindt heeft niets met haar te maken hoor.....
ok, dat is overduidelijk, dochters heeft gerommeld en moeders weet er vanquote:op vrijdag 7 oktober 2005 18:23 schreef devil020 het volgende:
haar moeder smste mij dat ik voor haar als een zoon ben geworden, dé vriend van haar dochter, dé schoonzoon, zij zal dan toch niet iets voor mij achterhouden als ze zo over mij denkt...
als dat zo was dan had moeders mij dat verteld da's wat ik bedoel te zeggen...quote:op vrijdag 7 oktober 2005 18:41 schreef mikeymo het volgende:
[..]
ok, dat is overduidelijk, dochters heeft gerommeld en moeders weet er van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |