Maar niet per definitie onjuist.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:22 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Berichten over opmerkingen die volgens anderen door iemand gemaakt zijn, zijn per definitie onbetrouwbaar.
Nee, hij kwam er twee jaar geleden mee.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:27 schreef MrX1982 het volgende:
Ik geloof niet echt dat Bush dat heeft gezegd, maar ik was er niet bij en Abbas komt daar ineens nu mee, dat maakt het niet geloofwaardiger
Ik vind het maar een vreemd verhaal en geloof er niets van.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:37 schreef Dagonet het volgende:
Nee, hij kwam er twee jaar geleden mee.
Waarom niet? Ik heb nu toch vrij veel quotes en andere dingen geleverd waaruit blijkt dat, indien het waar is, het in ieder geval geen op zichzelf staand iets zou zijn. Waarom protesteert het Witte Huis nu wel en twee jaar geleden, toen het in de kranten verscheen, niet? Omdat het nu op de BBC is? Is dat niet erg raar?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:38 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik vind het maar een vreemd verhaal en geloof er niets van.
Ik ben benieuwd of er nog een verklaring komt van het Witte Huis. We wachten af.
Hij is gewoon een gelovig man maar dat is nog wel een verschil met het feit Bush opdrachten zou krijgen van God.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:47 schreef Dagonet het volgende:
Waarom niet? Ik heb nu toch vrij veel quotes en andere dingen geleverd waaruit blijkt dat, indien het waar is, het in ieder geval geen op zichzelf staand iets zou zijn. Waarom protesteert het Witte Huis nu wel en twee jaar geleden, toen het in de kranten verscheen, niet? Omdat het nu op de BBC is? Is dat niet erg raar?
Werd hem iets verweten?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:56 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Hij is gewoon een gelovig man maar dat is nog wel een verschil met het feit Bush opdrachten zou krijgen van God.
Indien het waar is, tsja de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet. Moslim fundamentalisten zeggen precies hetzelfde.
Da's deel van de evolutietheorie natuurlijkquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 12:26 schreef Ryan3 het volgende:
Frappant dat God hem gewoon aanspreekt bij de voornaam..
Ik heb er geen probleem mee dat Bush een gelovig man is. Waar ik wel een probleem mee zou hebben is directe orders van een ontastbaar iets als God.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:00 schreef Dagonet het volgende:
Werd hem iets verweten?
Maar gooi ze eens op één hoop, al die fundamentalisten en zeg dan eens, is het wenselijk dat iemand zich laat leiden, of zegt zich te laten leiden, door zoiets ontastbaars als een god?
Bron: Commondreams.com, een kopie van een artikel uit Globe and Mail.quote:Though it wasn't publicized at the time, Prime Minister Paul Martin got a sense of that sanctimony when he met with Mr. Bush in early January in Mexico. Mr. Bush let the Prime Minister know that he believed himself to be on the side of God and tending to God's mission
Nee, zo heb ik ook altijd moeite gehad met het feit dat hij Irak binnenviel, het is mij eigenlijk nooit echt duidelijk geweest waarom hij dat nou deed. Het officiële verhaal kennen we wel, en de gedachte dat hij het allemaal "voor de olie deed" snijden niet echt hout namelijk. Ik zie er totaal geen gewin in voor hem of Amerika, eerder nadelen als je gaat kijken wat voor klappen de economie gehad heeft door die grap van hem. Dus eerlijk gezegd zou het mij niet verbazen dat die man echt een beetje kierewiet is en hij denkt dat hij een "missie" ofzo heeft.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 13:27 schreef Dagonet het volgende:
juli 2003:
http://www.jamesglaser.org/2003/p20030731.html
[..]
Bron: Haaretz in 2003
[..]
Bron: The Guardian
In het licht van voorgaande ervaringen met Bush en het feit dat hij zich laat leiden door zijn religie, is het dan wérkelijk zo ongeloofwaardig dat hij het gezegd heeft?
Je blijft er nogal luchtig onderquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:56 schreef MrX1982 het volgende:
Indien het waar is, tsja de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet. Moslim fundamentalisten zeggen precies hetzelfde.
Nee, dat kan inderdaad niet. Maar je kunt wel stellen dat Bush de herseninhoud van een garnaal heeft als hij zijn lijntje met de heer deelt met anderen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 12:56 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Ik zal maar even advocaat van de duivel spelen. Kun jij bewijzen dat het niet waar is wat Bush zegt? Nee toch? Derhalve is het onwetenschappelijk om zonder meer te verwerpen dat Bush gelijk heeft.
Maar jij gaat er blijkbaar vanuit dat het waar is ik niet.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Je blijft er nogal luchtig onder.
Je hebt het hier wel over de grootste militaire macht ter wereld hoor, niet over wat geflipte gasten die het moeten hebben van zelfgemaakte bommen...
Shaath zegt het in de BBC documentaire, dat hij het van Abbas heeft gehoord! Abbas zelf heeft niets gezegd, dus Shaath moet je hebben!quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 16:44 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Hallo.
Lees eens?
Abbas! Niet Shaath, Abbas is de bron.
Het is al een paar jaar bekend en wordt nú pas tegengesproken.
Lees ook de rest van het topic voor meer voorbeelden van de uitspraken van Bush waarbij het opeens niet zo onwaarschijnlijk meer overkomt.
Jij zegt: stel dat het waar is, dan verwijt de ketel de pot... En verder niks, ik denk niet dat je zo laconiek doet over het atoomprogramma van Iran, of wel?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:15 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Maar jij gaat er blijkbaar vanuit dat het waar is ik niet.
Heb je de link naar het originele Haaretz artikel gevolgd? Dat artikel van twee jaar geleden?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:15 schreef more het volgende:
Shaath zegt het in de BBC documentaire, dat hij het van Abbas heeft gehoord! Abbas zelf heeft niets gezegd, dus Shaath moet je hebben!
Hoezo, Mad Herben deed het destijds toch ook met zijn lijntje met Pimquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:13 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nee, dat kan inderdaad niet. Maar je kunt wel stellen dat Bush de herseninhoud van een garnaal heeft als hij zijn lijntje met de heer deelt met anderen.
Twee jaar te laat blijkbaar. En de originele meldingen plaatsen het niet tussen aanhalingstekens...quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:14 schreef logisnack het volgende:
Wel grappig.. een stelletje palestijnen beweren iets, de media zet de uitspraak zelfs nog tussen aanhalingstekens.. maar menig fokker roept direct vrolijk dat Bush een godsdienstwaanzinnige is.
Bush zal hier overigens niet blij mee zijn en dat zal Abbas voelen ook.
wat hij zegt, als het echt waar is is het heel engquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Of Bush echt stemmetjes hoort, denk het niet, maar dat hij een fanatiek Christen is, ja, dat lijkt me wel het geval. Als hij zichzelf ziet als iemand met een soort van godsdienstige missie, al is die missie "vrede en democratie brengen", dan ga ik me zorgen maken. [..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |