Dat is wel een snel oordeel zeg. Het topic is van 30 oktober, en dan vind ik de 54 posts die erin staan helemaal zo beoerd nog niet. Vergeet ook niet dat mensen met mooi weer wat makkelijker een plaatje schieten dan in de regen.quote:Op maandag 7 november 2005 01:03 schreef Subhuman het volgende:
[..]
Dat was ik eigenlijk niet van plan. Het huidige topic loopt niet
quote:en mensen zijn gefrustreerd dat ze hun losse foto's nergens kwijt kunnen.
Je sluit toch anders al een aardig groepje uitquote:Op maandag 7 november 2005 10:48 schreef Puckzzz het volgende:
En dus wel zonder al die 63529467583 pixels brede telefoonkiekjes jah!
Maarja als men dan bang is voor elite-of kliekjes vorming...wat ik dus een hele hoop BS vind want er zal toch onbevooroordeeld naar de foto gekeken worden,
de term kiekjes is met de huidge telefoons toch echt wel toepasselijk.quote:Op maandag 7 november 2005 11:03 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Je sluit toch anders al een aardig groepje uit
Er is intussen al meer dan een week niet in gepost. Ik heb het net een schopje gegeven, kijken of er weer in gepost wordt.quote:Op maandag 7 november 2005 09:12 schreef Vliegvrager het volgende:
Dat is wel een snel oordeel zeg. Het topic is van 30 oktober, en dan vind ik de 54 posts die erin staan helemaal zo beoerd nog niet. Vergeet ook niet dat mensen met mooi weer wat makkelijker een plaatje schieten dan in de regen.
Uit diverse posts in dit topic.quote:Waar leidt je dat uit af?
Ik heb het zelf nooit gehad over dalende postaantallen en minder foto's in FOT. Het enige wat HGT en ik wilden tegengaan was het continu weggejaagd worden van nieuwe mensen door bepaalde vaste bezoekers die niet opbouwend en soms zelfs afkrakend hun kritiek gaven. Daarmee zeg ik niet dat die kritiek onterecht was, wat er gezegd werd klopte meestal wel. Alleen de manier waarop het gezegd werd joeg de mensen weg.quote:Nogmaals, ik vind het een non-discussie. Het kan best zo zijn dat FOT in kwantitatieve zin even in een dipje zit, en inderdaad werd er hier en daar nogal lelijk gediscussieerd. Maar er is geen enkele reden om in paniek te raken en de boel radicaal om te gooien en dan nog geen drie weken later weer omdat 'het niet loopt'.
Stop met het ontwerpen van grand designs en noodplannen om FOT erbovenop te helpen. dat geldt niet alleen de mods. Er is geen enkele reden om jezelf een niet bestaande crisis aan te praten. Laat de boel lekker even aanmodderen, het trekt vanzelf weer aan. bijvoorbeeld als ik klaar ben met verbouwen en mijn camera uit zijn stofdichte koffertje haal![]()
Is dit niet vreselijk overdreven gesteld , het continu wegjagen van mensen , hoeveel zijn het er dan geweest 10 tallen ,100 tallen ?quote:Op maandag 7 november 2005 13:24 schreef Subhuman het volgende:
Het enige wat HGT en ik wilden tegengaan was het continu weggejaagd worden van nieuwe mensen door bepaalde vaste bezoekers die niet opbouwend en soms zelfs afkrakend hun kritiek gaven.
Honderdtallen zal wel heel overdreven zijn, maar ik denk dat het toch wel een stuk of wat geweest zijn. Een aantal mensen die zich niet zomaar lieten wegjagen is tegen de manier van kritiek geven ingegaan, en de laatste tijd gaat het een stuk beter al vind ik.quote:Op maandag 7 november 2005 13:45 schreef N.icka het volgende:
[..]
Is dit niet vreselijk overdreven gesteld , het continu wegjagen van mensen , hoeveel zijn het er dan geweest 10 tallen ,100 tallen ?
Kan je beter die bepaalde vaste bezoekers wegjagen
Uiteraard het laatstequote:Op maandag 7 november 2005 15:37 schreef Puckzzz het volgende:
Ik vind de hele discussie over het "help me mijn foto verbeteren" topic hartstikke gezellig hoor, maar ik ben het topic eventjes nagelopen en iedereen krijgt 'commentaar' op zijn / haar foto behalve mijn eigen fotowat moet ik daar dan van denken? "er wordt niet op gereageerd dus het zal wel een kutfoto zijn die zo de prullenbak in kan?" of juist " hij is zooooo goed er valt gewoon nix aan te verbeteren" (
)
Zoals toen met dat beertje.quote:Op maandag 7 november 2005 16:04 schreef Puckzzz het volgende:
Nah het gaat me er gewoon even om dat ik de indruk krijg dat 'men' hier nu denkt dat ik me 1 van de betere fotografen voel omdat ik dat album topic voorgesteld heb. Dat is dus absoluut niet waar, mijn foto's kunnen ook altijd beter, maar dan post je er dus eentje zo van "nou zeg het maar mensen" en dan komt er totaal geen reactie...
en dan wil ik een albumpje maken waar we met zijn allen trots op zouden kunnen zijn en dan wordt er meteen gesproken over kliekjes en elite
naja whatever, het zal allemaal wel
Denk er dit van: niet alle users vinden wolkenfoto's boeiendquote:Op maandag 7 november 2005 15:37 schreef Puckzzz het volgende:
Ik vind de hele discussie over het "help me mijn foto verbeteren" topic hartstikke gezellig hoor, maar ik ben het topic eventjes nagelopen en iedereen krijgt 'commentaar' op zijn / haar foto behalve mijn eigen fotowat moet ik daar dan van denken? "er wordt niet op gereageerd dus het zal wel een kutfoto zijn die zo de prullenbak in kan?" of juist " hij is zooooo goed er valt gewoon nix aan te verbeteren" (
)
stil maar meissie.quote:Op maandag 7 november 2005 16:04 schreef Puckzzz het volgende:
Nah het gaat me er gewoon even om dat ik de indruk krijg dat 'men' hier nu denkt dat ik me 1 van de betere fotografen voel omdat ik dat album topic voorgesteld heb. Dat is dus absoluut niet waar, mijn foto's kunnen ook altijd beter, maar dan post je er dus eentje zo van "nou zeg het maar mensen" en dan komt er totaal geen reactie...
en dan wil ik een albumpje maken waar we met zijn allen trots op zouden kunnen zijn en dan wordt er meteen gesproken over kliekjes en elite
naja whatever, het zal allemaal wel
Het kan soms best voorkomen dat een foto "over het hoofd gezien" wordt, of dat er niet op gereageerd wordt. Dat gebeurde in het vorige topic ook sporadisch. Je mag best het topic kicken door je eigen foto nogmaals te plaatsen als je geen reactie gezien hebt.quote:Op maandag 7 november 2005 16:04 schreef Puckzzz het volgende:
Nah het gaat me er gewoon even om dat ik de indruk krijg dat 'men' hier nu denkt dat ik me 1 van de betere fotografen voel omdat ik dat album topic voorgesteld heb. Dat is dus absoluut niet waar, mijn foto's kunnen ook altijd beter, maar dan post je er dus eentje zo van "nou zeg het maar mensen" en dan komt er totaal geen reactie...
Al meerdere malen heb ik aangegeven waarom ik een fotoalbum waarin alleen onze "beste" foto's komen niet zo'n heel goed idee vind. Wie beoordeelt welke foto's erin mogen? Op basis van welke criteria? Waarom mag de ene foto wel en de andere niet? Roept alleen maar meer ruzies op, gefrustreerde users wiens foto's continu geweigerd worden, mensen die denken dat anderen voorgetrokken worden, etc.quote:Op maandag 7 november 2005 16:04 schreef Puckzzz het volgende:
en dan wil ik een albumpje maken waar we met zijn allen trots op zouden kunnen zijn en dan wordt er meteen gesproken over kliekjes en elite
Leuk idee, maar onmogelijk te handhaven. Moeten HGT en ik posts verwijderen waarin foto's staan maar geen commentaar op eerdere foto's? Als er iets is wat nieuwe users wegjaagt is dat het wel. Bovendien moet het wel een beetje vrijblijvend zijn om hier te komen vind ik. Over het algemeen gaat het best goed in dergelijke topics, alleen het kan best voorkomen dat af en toe een foto over het hoofd gezien wordt. Zoals ik hierboven ook al zei, de foto dan nogmaals plaatsen vind ik geen enkel probleem.quote:Op maandag 7 november 2005 17:28 schreef Jelleee het volgende:
Maar is het dan niet beter om een soort topic te maken waar je 1 serie foto's mag posten, en dan de volgende poster moet ( <- Onderstreept ) commentaar insturen + foto(s) en dan enz, enz,
Dan krijg je altijd commentaar, en je blijft foto's posten!
Meer ruzies?quote:Op maandag 7 november 2005 22:54 schreef Subhuman het volgende:
Al meerdere malen heb ik aangegeven waarom ik een fotoalbum waarin alleen onze "beste" foto's komen niet zo'n heel goed idee vind. Wie beoordeelt welke foto's erin mogen? Op basis van welke criteria? Waarom mag de ene foto wel en de andere niet? Roept alleen maar meer ruzies op, gefrustreerde users wiens foto's continu geweigerd worden, mensen die denken dat anderen voorgetrokken worden, etc.
Ik heb je nog niet op mijn argumenten zien reageren. Waarom denk je dat wat ik hierboven schets niet zal gaan gebeuren?
Je hebt mij niet horen zeggen dat er veel ruzies zijn geweest. Ik denk alleen dat er in de toekomst meer geruzie gaat komen als we dit idee gaan uitvoeren.quote:Op dinsdag 8 november 2005 09:31 schreef Puckzzz het volgende:
Meer ruzies?vind je dat er zoveel ruzies hier zijn dan? Wat ik er van meegekregen heb is dat er alleen een kleine discussie is geweest over het formuleren van kritieken. welke 'ruzies' zijn er nog meer geweest?
Op dat punt geef ik je gelijk; als de foto van een user continu geweigerd wordt kan ie beter kijken wat ie eraan kan verbeteren. Toch denk ik dat diegene eerder uit frustratie een ander forum zal zoeken dan zal blijven proberen zijn foto's te verbeteren om in het fotoalbum te komen. En dan ben je een user kwijt, in plaats van dat de kwaliteit verhoogd wordt.quote:users wiens foto continu geweigerd worden? waar basseer je dat idee op? Dat dat zal gebeuren bedoel ik. Ik zie dit niet zo, als een foto mooi is - op welk gebied dan ook- komt ie gewoon in het album. Hoe hoog leg je de lat? Tsja dat hangt een beetje af van de ingezonden foto's. Maar om nou te zeggen dat 1 bepaalde user zijn foto continu geweigerd zal worden vind ik onzin. En wanneer dat wel zo zal zijn zal die user toch ietsje kritischer naar zijn eigen foto's moeten kijken denk ik, ik denk dat zo'n foto dan ook in het verbeter topic niet veel oh's en ah's zal krijgen.
Een jury aanstellen creëert meteen nieuwe heikele puntun: wie mag er in de jury en waarom? Waarom iemand anders niet? Hoe zit het met een jurylid die foto's in het album wil? Kan zijn dat niemand problemen heeft met de gekozen jury, maar je zult altijd zien dat er mensen hevige discussies aan willen gaan hierover.quote:op basis van welke criteria? daarom zou je dus een aantal mensen bij elkaar moeten hebben om de foto te beoordelen, ieder heeft zijn eigen smaak natuurlijk. Bij voorkeur een stuk of 4 die elk een andere vorm van fotografie -of kijk erop- hebben.
En ook bij de foto die het wel haalt moet een degelijke onderbouwing aanwezig zijn. Toch blijft er een erg vage scheiding als je twee foto's hebt van vergelijkbare kwaliteit, waarvan de een het wel heeft maar de andere echter net niet. Waarmee je weer kans loopt om users kwijt te raken die hun foto onterecht geweigerd zien.quote:waarom mag de ene foto wel en de andere niet? er wordt natuurlijk in eerste instantie naar de regels van het forum gekeken in de zin van naaktheid etc. En dan de ene wel en de andere niet? Dat is een moeilijke vraag om te beantwoorden zonder twee voorbeeld foto's om je keuze te onderbouwen. Ik ben wel van mening dat de foto die het dan niet zou halen wel uitgebreid onderbouwd zou moeten worden waarom niet.
Nouja, men vindt het idee niet niks; ik ben de enige die gereageerd heeft volgens mij en ik heb je mijn argumenten gegeven.quote:Bij deze dus gereageerd maar ik heb allang begrepen dat men het idee nix vind en daar heb ik verder geen moeite mee. Zat fora die het wel hebben en daar heerst ook niet een vijandige sfeer onderling.
Je moet nog ff de fotowedstrijd op de FP krijgenquote:Op woensdag 9 november 2005 02:17 schreef Subhuman het volgende:
Help me herinneren dat ik ga proberen de fotowedstrijd op de FP te krijgen.
Showcases per user mogen best, en dat gebeurt ook al. Het zou wat mij betreft nog veel meer mogen gebeuren, je mag daar best je eigen topic voor openen. Graag zelfs!quote:Op woensdag 9 november 2005 14:40 schreef Astridj0h het volgende:
Maar ik vind punt 1. showcases per user best wel leuk hoor. Doorklikken naar een website doet bijna niemand en een reactie kan je dan zeker naar fluiten (ik heb het tijdje terug geprobeerd met een concertshoot die te breed was. Evt. zou je er aan vast kunnen koppelen dat het series van minimaal 2 of 3 foto's moet betreffen?
Als iedereen z'n eigen topic opent om 1 foto te laten zien zou het een zooitje worden, daar hebben we juist het centrale topic voor. Maar als iemand echt een mooie reeks foto's heeft gemaakt dan mag ie die juist laten zien in z'n eigen topic.quote:Punt 3 las ik ergens dat het een zooitje zou worden met teveel topics, maar laten we wel wezen... het is een Forum, dat draait op topics, met hopelijk een hoop foto's, ik vind het iid uitermate teleurstellend dat er regelematig geen nieuwe 'topics' zijn. Eigenlijk zelden. Als je persoonlijke showcase topics plaatst krijg je een aantal dagen reacties en daarna zakt ie vanzelf weg, nou prima toch?
Zie http://en.wikipedia.org/wiki/Bokehquote:Op woensdag 9 november 2005 19:27 schreef Jelleee het volgende:
Ik heb nog een vraag :/
Wat is Bokey ?
quote:Bokeh (from the Japanese boke ぼけ, "blur") is a term used in photography to describe the subjective aesthetic quality of out-of-focus areas in an image projected by a camera lens.
Ah, dank.quote:Op woensdag 9 november 2005 19:30 schreef Subhuman het volgende:
[..]
Zie http://en.wikipedia.org/wiki/Bokeh
[..]
hoiquote:Op vrijdag 11 november 2005 09:27 schreef Puckzzz het volgende:
Nog heel even terugkomend op het album idee. Ik heb dus bij DPZ een foto ingestuurd (deze: http://images5.theimagehosting.com/sneeuwdruppels700.jpg ) en ik heb het album er niet mee gehaald. Ik kreeg keurig een PB terug met daarin de uitleg waarom de foto het album niet heeft gehaald. Kritiek waar ik wel mee kan leven, maar ik blijf het zelf nog steeds een hele mooie foto vinden. Ondanks dat ie het album niet heeft gehaald. Kennelijk ligt de lat daar erg hoog en zal ik de volgende keer dat ik een foto instuur iets kritischer naar mijn foto kijken voordat ik 'm instuur.
Ben ik nu zuur? Blijf ik daar nu weg? Nee! waarom zou ik? Het geeft alleen maar meer aanmoediging om betere foto's te maken.
Ik heb volgens mij wel eens wat foto's van je gezien, maar kwam daar geen reactie op? Ben er nu toch wel benieuwd naar eigenlijk want meestal krijg je wel een hulpzame tip op zijn minst hier :0quote:Op vrijdag 11 november 2005 09:45 schreef Ynske het volgende:
[..]
hoi
<knip> anders wordt het zo'n lange replie
Groetjes Yns
zal zometeen eens kijken wat ik nog online heb liggen wat wel een beetje redelijk is, anders moet t ff tot vanaaf wachtenquote:Op vrijdag 11 november 2005 10:01 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ik heb volgens mij wel eens wat foto's van je gezien, maar kwam daar geen reactie op? Ben er nu toch wel benieuwd naar eigenlijk want meestal krijg je wel een hulpzame tip op zijn minst hier :0
en ach teleurgsteld ben je idd altijd even wanneer een foto die je hebt gemaakt en die je zelf erg mooi vindt het niet haalt. Maar daar ga ik dus echt niet wakker van liggen hoor. Ik ga gewoon lekker door met mijn ding doen, en dat is fotografie
Post eens wat van je foto's in het 'verbeter topic'
Ik vind het DPZ-album een aardig voorbeeld van hoe het niet moet. Op zichzelf is de album redactie redelijk objectief en op een nette manier kritisch. Maar soms komen zij niet onder een foto uit omdat ie in de showcase goede kritieken kreeg. En die goede kritieken zijn vaak erg toevallig, omdat veel users op DPZ nogal de neiging hebben (onzekerheid over het eigen oordeelvermogen?) om met eerder geuitte meningen mee te gaan. Is het je weleens opgevallen hoe opeens de stemming in een DPZ-topic om kan slaan als het eerste schaap met afwijkende mening eindelijk over de dam komt?quote:Op vrijdag 11 november 2005 09:27 schreef Puckzzz het volgende:
Nog heel even terugkomend op het album idee. Ik heb dus bij DPZ een foto ingestuurd (deze: http://images5.theimagehosting.com/sneeuwdruppels700.jpg ) en ik heb het album er niet mee gehaald. Ik kreeg keurig een PB terug met daarin de uitleg waarom de foto het album niet heeft gehaald. Kritiek waar ik wel mee kan leven, maar ik blijf het zelf nog steeds een hele mooie foto vinden. Ondanks dat ie het album niet heeft gehaald. Kennelijk ligt de lat daar erg hoog en zal ik de volgende keer dat ik een foto instuur iets kritischer naar mijn foto kijken voordat ik 'm instuur.
Ben ik nu zuur? Blijf ik daar nu weg? Nee! waarom zou ik? Het geeft alleen maar meer aanmoediging om betere foto's te maken.
Op DPZ wordt naar mijn mening vaak te miereneukerig gereageerd. Maar aan de andere kant ook erg arrogant door sommige users. Ik kan me nog heel goed een discussie herrineren van een user die negatieve kritieken kreeg op experimentele foto's die hij had geplaatst en na de zoveelste negatieve reactie begon hij maar te gillen dat hij een onbegrepen kunstenaar was die ver boven het niveau van de anderen uitsteeg. MJA! zo moet je jezelf maar neerzetten he? Ben je meteen verdoemdquote:Op vrijdag 11 november 2005 16:34 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Ik vind het DPZ-album een aardig voorbeeld van hoe het niet moet. Op zichzelf is de album redactie redelijk objectief en op een nette manier kritisch. Maar soms komen zij niet onder een foto uit omdat ie in de showcase goede kritieken kreeg. En die goede kritieken zijn vaak erg toevallig, omdat veel users op DPZ nogal de neiging hebben (onzekerheid over het eigen oordeelvermogen?) om met eerder geuitte meningen mee te gaan. Is het je weleens opgevallen hoe opeens de stemming in een DPZ-topic om kan slaan als het eerste schaap met afwijkende mening eindelijk over de dam komt?
Daar ontstaat dus een dubbele standaard: de hoge lat van de albumredactie zelf en de min of meer toevallige mening van de eerste twee users die een foto in de showcase zien.
En in het geval van jouw druppelfoto ben ik het lekker niet met de albumredactie eens.Die doet imho niet onder voor de gemiddelde albumfoto op DPZ.
quote:Op maandag 14 november 2005 11:01 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Op DPZ wordt naar mijn mening vaak te miereneukerig gereageerd. Maar aan de andere kant ook erg arrogant door sommige users. Ik kan me nog heel goed een discussie herrineren van een user die negatieve kritieken kreeg op experimentele foto's die hij had geplaatst en na de zoveelste negatieve reactie begon hij maar te gillen dat hij een onbegrepen kunstenaar was die ver boven het niveau van de anderen uitsteeg.
Dat heb ik dus tegen het album-concept. Ergens moet iemand een keuze maken en niemand is 100% objectief. Neem de nieuwste albumfoto van die kerel met trompet. Technisch een zwakke foto, maar sommige users vinden hem prachtig om de gevoelswaarde. Voor hetzelfde geld was de foto geweigerd op grond van de matige kwaliteit. Je kunt het eigenlijk nooit goed doen.quote:MJA! zo moet je jezelf maar neerzetten he? Ben je meteen verdoemdMaar het is natuurlijk geheel smaak-onderhevig. De ene houdt van de neat-image plasticlook (ik ook dus) de ander verafschuwt het. Ook hier zou je dergelijke discussies meemaken wanneer zo'n PlayBoy glamour reeks hier geplaats zou worden. Wie er gelijk heeft wordt toch nooit duidelijk.
Grappig, mijn eerste reactie was: "Mooie foto"quote:Er is daar wel een sterkere 'twee kampen' sfeer die hier niet heerst. Maar ik moet ook eerlijk zeggen dat het niveau daar veel hoger ligt als hier. Misschien maakt dat het hier wat gemoedelijker. Het is voor mij een hele hoge drempel geweest om me daar te registreren en voor het eerst een foto te plaatsen. Dat willen we hier niet, dus zal het niveau ook wat lager blijven denk ik.
Wat ik dan wel weer jammer vind, is dat ik op DPZ een prachtige foto van Xil in het album zag staan die ik volgens mij hier niet gezien heb (of ik moet hem gemist hebben hoor). Het eerste wat ik me afvroeg toen ik die foto zag was "waarom heeft hij die niet op fok laten zien?"
Ah...ja dan heb ik 'm dus gewoon gemist hier. Maar zo'n foto is ook niet op zijn plaats in de SC daar wordt er te snel weer overheen geluld.quote:Op maandag 14 november 2005 11:15 schreef Xilantof het volgende:
@puckzzz:
die foto heb ik wel degelijk hier laten zien
maar niet in een topic, maar even in een SC. (heb nog niet genoeg van NY bekeken om een ShowCase te kunnen openen).
Hier waren de reacties trouwens ook positief.
Dat ik hem instuurde op DPZ kwam door een gesprek wat ik had met Pdehoog. Omdat van hem ook een foto was afgekeurd daar en ik voor de gein zei " kijken of mijne er wel doorheen komt" et voila.
De foto komt nog wel terug in een showcase oid over new york (als ik het wat rustiger krijg met schoolquote:Op maandag 14 november 2005 11:35 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ah...ja dan heb ik 'm dus gewoon gemist hier. Maar zo'n foto is ook niet op zijn plaats in de SC daar wordt er te snel weer overheen geluld.
Zo zie je maar hoe de meningen zijn verdeeld, je krijgt een hartstikke goed cijfer daar voor die fotoen verdiend
Het is jammer als een foto het album niet haalt, maar zolang het goed onderbouwd wordt waarom niet kan je er alleen maar van leren toch?
Riphagen, dat was het jah
We hadden het dus over deze foto. Men vond de foto technisch niet spannend / vernieuwend en men vond de korrel nogal storend aanwezig.quote:Op maandag 14 november 2005 11:15 schreef Xilantof het volgende:
Dat ik hem instuurde op DPZ kwam door een gesprek wat ik had met Pdehoog. Omdat van hem ook een foto was afgekeurd daar en ik voor de gein zei " kijken of mijne er wel doorheen komt" et voila.
Ah die foto heb ik idd al eens gezien, ik vind 'm ook wel een lekker sfeertje hebben. Maar he! Hij staat vast mooier aan je muurquote:Op maandag 14 november 2005 13:25 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
We hadden het dus over deze foto. Men vond de foto technisch niet spannend / vernieuwend en men vond de korrel nogal storend aanwezig.
Ik vond het wel humoristisch want de grote DPZ-baas (en met hem nog een aantal) heeft ergens in een topic aangekondigd dat juist de korrel de sfeer zette in de foto.
Ach...smaken verschillen zullen we maar zeggenHij gaat iig mooi bij mij aan de muur hangen
quote:Op maandag 14 november 2005 13:38 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ah die foto heb ik idd al eens gezien, ik vind 'm ook wel een lekker sfeertje hebben. Maar he! Hij staat vast mooier aan je muur
Grappig, dit zijn exact de zelfde dingen als waar ik en een paar anderen tegenaan liepen, wij zijn toen zelf iets gaan opzetten, zou je dat met dat album niet zelf ook kunnen doen?quote:Op maandag 14 november 2005 11:01 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Op DPZ wordt naar mijn mening vaak te miereneukerig gereageerd. Maar aan de andere kant ook erg arrogant door sommige users. Ik kan me nog heel goed een discussie herrineren van een user die negatieve kritieken kreeg op experimentele foto's die hij had geplaatst en na de zoveelste negatieve reactie begon hij maar te gillen dat hij een onbegrepen kunstenaar was die ver boven het niveau van de anderen uitsteeg. MJA! zo moet je jezelf maar neerzetten he? Ben je meteen verdoemdMaar het is natuurlijk geheel smaak-onderhevig. De ene houdt van de neat-image plasticlook (ik ook dus) de ander verafschuwt het. Ook hier zou je dergelijke discussies meemaken wanneer zo'n PlayBoy glamour reeks hier geplaats zou worden. Wie er gelijk heeft wordt toch nooit duidelijk. Er is daar wel een sterkere 'twee kampen' sfeer die hier niet heerst. Maar ik moet ook eerlijk zeggen dat het niveau daar veel hoger ligt als hier. Misschien maakt dat het hier wat gemoedelijker. Het is voor mij een hele hoge drempel geweest om me daar te registreren en voor het eerst een foto te plaatsen. Dat willen we hier niet, dus zal het niveau ook wat lager blijven denk ik.
Wat ik dan wel weer jammer vind, is dat ik op DPZ een prachtige foto van Xil in het album zag staan die ik volgens mij hier niet gezien heb (of ik moet hem gemist hebben hoor). Het eerste wat ik me afvroeg toen ik die foto zag was "waarom heeft hij die niet op fok laten zien?" Misschien omdat er hier toch niet de waardering zou komen die die foto meer dan verdiende.
Xil?
Je gaat natuurlijk op die andere sites tegen precies dezelfde problemen oplopen. Er is ALTIJD iemand die een beoordeling uitvoert en die is ALTIJD subjectief.quote:Op maandag 14 november 2005 15:18 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Grappig, dit zijn exact de zelfde dingen als waar ik en een paar anderen tegenaan liepen, wij zijn toen zelf iets gaan opzetten, zou je dat met dat album niet zelf ook kunnen doen?
En anders zijn er misschien wel sites waar je wel een album zou kunnen realiseren mocht het op Fok inderdaad niet kunnen zoals Sub zegt.
Moet er dan een beoordeling zijn wat er wel en niet in mag?quote:Op maandag 14 november 2005 15:33 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Je gaat natuurlijk op die andere sites tegen precies dezelfde problemen oplopen. Er is ALTIJD iemand die een beoordeling uitvoert en die is ALTIJD subjectief.
Hangt natuurlijk helemaal van de insteek af, maar in de opzetten van DPZ en van Puckzzz is er inderdaad enige beoordeling nodig om alleen de kwalitatief beste foto's door te laten gaan.quote:Op maandag 14 november 2005 15:50 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Moet er dan een beoordeling zijn wat er wel en niet in mag?
helaas mag het welquote:Op dinsdag 15 november 2005 11:00 schreef Shark.Bait het volgende:
Is het tegenwoordig normaal dat men veel te grote foto's mag posten? want dan laat ik het resizen in het vervolg ook achterwege en plemp ik mijn 18 MB Jpegs ook gewoon in een topic
tis een gastin. En ik heb de website waar ze vandaan linkt met een adblocker geblockedquote:Op dinsdag 15 november 2005 11:13 schreef HMaster-II het volgende:
Ik weet denk ik wel welke foto's je bedoeld. Kunnen we die gast niet even kielhalen op de volgende fot-meet?? Of gewoon meegeven aan Sinterklaas?![]()
je hebt ook niet altijd beschikking over een breedband verbinding dusquote:Op dinsdag 15 november 2005 11:38 schreef Puckzzz het volgende:
helaas mag het wel
Ik irriteer me er ook helemaal wezenloos aan
maar het ideetje wat ik al eens heb ge-opperd om die foto's dan maar weg te editen en er een linkje van maken werd ook al van tafel geveegd
Het mag inderdaad, maar ik erger mij er ook aan. Door wie is het idee om er linkjes van te maken van tafel geveegd? Ikzelf maak altijd linkjes van te grote foto's als ik ze zie...quote:Op dinsdag 15 november 2005 11:38 schreef Puckzzz het volgende:
helaas mag het wel
Ik irriteer me er ook helemaal wezenloos aan
maar het ideetje wat ik al eens heb ge-opperd om die foto's dan maar weg te editen en er een linkje van maken werd ook al van tafel geveegd
Is er ooit een sticky topic geweest met alleen de link naar het wedstrijdalbum erin?quote:Op dinsdag 15 november 2005 07:13 schreef Puckzzz het volgende:
Nog even dit en dan hou ik er overop
Als het wedstrijd album van Offy een goede weergave is van de kunsten van de fotografen hier, waarom staat het dan niet meer als een stickey link? Dat zou bijvoorbeeld wel een optie zijn. Om die terug te plaatsen
quote:Op dinsdag 15 november 2005 14:34 schreef Subhuman het volgende:
[..]
Is er ooit een sticky topic geweest met alleen de link naar het wedstrijdalbum erin?Daar kan ik me niks van herinneren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |