afgelopen en 3 puntenquote:Op zondag 2 oktober 2005 18:19 schreef Superheld het volgende:
PSV heeft t nog aardig moeilijk op t moment.
Bier, Koné zal wel betalenquote:
Is ie nou spits of middenvelder?quote:Op zondag 2 oktober 2005 18:29 schreef tong80 het volgende:
Van der Vaart maakt weer de waarschijnlijk winnende treffer voor HSV
Succesquote:Op zondag 2 oktober 2005 18:51 schreef SCH het volgende:
Ik ga poepen
Niet te hard stinken svp ik wou zo nog een potje gaan rukken op het toilet.quote:Op zondag 2 oktober 2005 18:51 schreef SCH het volgende:
Ik ga poepen
Wat was er met Reuser dan?quote:Op zondag 2 oktober 2005 19:24 schreef Noca het volgende:
Hmm toch raar dat ze die gore overtreding van Hadouir niet laten zien...vreemd zeg. Is me trouwens wel vaker opgevallen.
Aan de andere kant is Luirink weer écht terug. Daar gaan jullie nog veel plezier aan beleven. Ik zie wel wat in een Jordi Hoogstraate/ Arjen Robben constuctrie: een of twee jaartjes laten rijpen daar in het noorden en dan naar PSVquote:Op zondag 2 oktober 2005 19:27 schreef Noca het volgende:
Ook een vieze overtreding op Buys. Daarna lekker jennen en nog ff op zn vingers gaan staan.
En reuser is sowieso een lul
Luirinkquote:Op zondag 2 oktober 2005 19:33 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Aan de andere kant is Luirink weer écht terug. Daar gaan jullie nog veel plezier aan beleven. Ik zie wel wat in een Jordi Hoogstraate/ Arjen Robben constuctrie: een of twee jaartjes laten rijpen daar in het noorden en dan naar PSV![]()
Talpa probeert ook van alles het positieve te laten zien. Overtredingen en dergelijke horen niet thuis op de televisie...quote:Op zondag 2 oktober 2005 19:31 schreef clauwheee het volgende:
Ze hebben die overtreding op Buys niet eens laten zien. De schat was compleet out en is zonder zijn eigen medeweten van het veld gedragen (hij is nu weer bij en blij trouwens). Ze hebben de misselijke acties van Reuser en Hadouir gewoon niet laten zien. Beetje jammer.
Ik miste de gele kaart voor de Jong trouwens ook in de samenvatting.
Maar goed. Ff jullie mening. Zag het er zo van 'dramatisch niveau' uit?
Blijkbaarquote:Op zondag 2 oktober 2005 19:45 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Talpa probeert ook van alles het positieve te laten zien. Overtredingen en dergelijke horen niet thuis op de televisie...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |