alleen nog maar training natuurlijk , maar gaat bevallen .. helpdesk , nieuw project .. geen dichtgetimmert callscript enzenzquote:Op maandag 3 oktober 2005 21:50 schreef BarraCupraCuda het volgende:
hoe bevalt het?
Goed hoor. Ben weer boven water. Was gister spontaan een dagje in the middleof nowhere voor een soort van feestje. Was eergister naar een voorstelling geweest waarvan ik enkele spelers bleek te kennen. Morgen vertrekt de hele bups weer naar Zuid Afrika en dus was er gister een afscheidsbarbQ.quote:Op maandag 3 oktober 2005 09:52 schreef BarraCupraCuda het volgende:
owja LOL @ Nok. mag ik u vragen hoe het met u gaat?![]()
hehe volgens mij is het in nl ook normaal dat je voor een moord een middagje moet harken enzoquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 12:35 schreef UncleScorp het volgende:
omg ... in wat voor kloteland leef ik nu eigenlijk ffs ???
Lees net in de krant ...
In Lokeren werd vorig jaar een meisje van 20 verkracht door ne maroc van 42 ... die vent krijgt zo 12 maanden met uitstel![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 12:35 schreef UncleScorp het volgende:
omg ... in wat voor kloteland leef ik nu eigenlijk ffs ???
Lees net in de krant ...
In Lokeren werd vorig jaar een meisje van 20 verkracht door ne maroc van 42 ... die vent krijgt zo 12 maanden met uitstel![]()
![]()
![]()
![]()
toch zit ik liever hier dan daar.. een maat van me zit daar nu voor een project (duurzame stroom voorzieningen in Mamelodi (sloppenwijk van pretoria)) en als ze gaan werken morgen ze geen telefoon/sieraden/horloge/eten bij zich hebben omdat ze je er zo voor omleggen....quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 12:45 schreef nokwanda het volgende:
[..]Werd gister ook nog een grapje gemaakt over de straffen aan deze kant van de aardkloot.
Iemand was aan het eten en was zijn mes kwijt: Nokwanda.... waar heb je mijn mes gelaten?
Ow..... dat heb ik net in de rug van die en die gestoken.
Ach meid..... geeft niks..... dan zie ik je over een jaar of drie wel weer.![]()
Daar, in ZA, zit je dan levenslang..... Als ze je pakken.
Mamelodiquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 12:53 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
toch zit ik liever hier dan daar.. een maat van me zit daar nu voor een project (duurzame stroom voorzieningen in Mamelodi (sloppenwijk van pretoria)) en als ze gaan werken morgen ze geen telefoon/sieraden/horloge/eten bij zich hebben omdat ze je er zo voor omleggen....![]()
ill never sleep again!quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 14:06 schreef UncleScorp het volgende:
Kheb nog 'n paar insectenfotootjes van mij gepost
Macrofotografie deeltje 4
quote:Een Russische man die lijdt aan een zeldzame afwijking waardoor zijn lichaam snel overhit geraakt, is van zijn vrouw gescheiden. Hij was verhuisd naar Siberië en had van zijn woonst een ijskast gemaakt.
Vijf graden
Vitaly Matyukhin van Arkhangelsk lijdt aan een zeldzame afwijking waardoor hij overhit geraakt wanneer hij in contact komt met iets boven vijf graden Celcius, meldt het dagblad Moskovsky Komsomolets.
Hij paste daarom zijn huis aan waarna zijn vrouw Olga en hun zoon opstapten omdat de koude hen ondraaglijk werd.
Hitte-aanval
De toestand begon toen de man in het ziekenhuis werd opgenomen met een hitte-aanval, waardoor volgens de dokters de 'thermostaat' in zijn lichaam ontregeld is geraakt.
Hij verlaat nu zijn huis enkel nog op winterse avonden wanneer de temperatuur onder nul zakt. (sam)
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 14:38 schreef UncleScorp het volgende:
He hebben jullie al gehoord van de ijsman ?
Neenee niet de ijsjeskar![]()
[..]
Ja duh!!!quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 15:05 schreef BarraCupraCuda het volgende:
daar gaat ook je sexleven
weet ik ... toen ik wou posten kreeg ik ff telefoon en in de tussentijd had jij al gepostquote:
Nee.... zo slaat de discussie dood en verhinder je me mijn rebel-zijnquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 15:10 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
weet ik ... toen ik wou posten kreeg ik ff telefoon en in de tussentijd had jij al gepost
mag ik het niet met je eens zijn ofzo![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 15:36 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Nee.... zo slaat de discussie dood en verhinder je me mijn rebel-zijn
Een rebel-zijn actie voor jou lijkt me het volgende:quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 15:36 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Nee.... zo slaat de discussie dood en verhinder je me mijn rebel-zijn
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 15:56 schreef Mirage het volgende:
[..]
Een rebel-zijn actie voor jou lijkt me het volgende:
neem je zoon en 2 rode zakdoeken.
Knoop de zakdoeken om jullie hoofd, ga op stap met een rugzak vol spuitbussen en maak een mega kunstwerk op een mooie grote saaie muur !
Moeder en zoon !
quote:
quote:
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 15:56 schreef Mirage het volgende:
[..]
Een rebel-zijn actie voor jou lijkt me het volgende:
neem je zoon en 2 rode zakdoeken.
Knoop de zakdoeken om jullie hoofd, ga op stap met een rugzak vol spuitbussen en maak een mega kunstwerk op een mooie grote saaie muur !
Moeder en zoon !
Wat leuk !quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 16:25 schreef nokwanda het volgende:
[..]Grappig dat je het zegt. Niet zo erg rebels maar het volgende gaat iig wel gebeuren.
Vriendinnetje van me heeft kantoorruimte waar een kleurrijk iets op de muur moet komen. Ze wil het op doek zodat ze et gewoon mee kan nemen als ze ooit ergens anders naar toe gaat.
Maar zoonlief had een van zijn abstracte tekeningen op tafel laten liggen. Ze zag het en zei: he! eigenlijk precies wat ik zoek.
We hebben afgesproken dat ik het ga schilderen. Dus ontwerp van zoonlief op een groot doek van 2 bij 2 meter.
Als ie klaar is. Ga er volgende week, of zelfs et weekend al, aan beginnen. Morgen ook materialen kopen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 16:26 schreef BarraCupraCuda het volgende:
pics?
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 16:51 schreef Mirage het volgende:
de loodgieter heeft mijn shopmiddag verpest.
Ik zou vandaag gaan shoppen, maar de loodgieter zou komen... shoppen ging dus niet door.
De loodgieter is niet geweest.
niet dat ik anders wel "fijn" had kunnen shoppen hoor, ik verga van de buikpijn en ik plas bloed. Maar ik moet toch iemand de schuld kunnen geven van het niet heerlijk geld uit kunnen geven. En feit blijft, het is niet netjes van de loodgieter.
Blaas?? Dokter?quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 16:51 schreef Mirage het volgende:
de loodgieter heeft mijn shopmiddag verpest.
Ik zou vandaag gaan shoppen, maar de loodgieter zou komen... shoppen ging dus niet door.
De loodgieter is niet geweest.
niet dat ik anders wel "fijn" had kunnen shoppen hoor, ik verga van de buikpijn en ik plas bloed. Maar ik moet toch iemand de schuld kunnen geven van het niet heerlijk geld uit kunnen geven. En feit blijft, het is niet netjes van de loodgieter.
Maar kan jij ermee leven dat jij iemand gedood hebt die dat eigenlijk niet "verdient"?quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 17:36 schreef Enyalius het volgende:
moord is leuk. krijg er maar een paar jaar voor in een 5* gevangenis. een oud klasgenoot en een kennis van me zeiden beiden dat het in voorarrest zitten kut is. echt bagger in zo'n kleine cel. maar dat ze in de gevangenis zelf het eigenlijk wel naar hun zin hadden. of je komt in een luie luxe omgeving terecht of je komt er makkelijk af door wat klusjes voor de "maatschappij" te doen
je kan beter iemand doden dan iemand slaan. voor iemand slaan die jouw aanvalt/berooft krijg jij een lange tijd. je kunt die aanvaller beter doden. kom je beter vanaf qua straf
de dingen waar ik me de laatste 2 maanden wel niet in verdiept heb
Brian takes care of his mommy!quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 17:48 schreef Mirage het volgende:
BarraCupraCudalief van je !
@nokwanda, ik ben vanmiddag bij de huisarts geweest.
Ik heb de afgelopen week behoorlijke buikpijn gehad, maar ik dacht dat het met mijn (gebrek aan) ontlasting te maken had.
En verder ren ik niet zo snel naar een arts.
Vanochtend ging ik bijna onderuit. Ik was misselijk, kreeg het ontzettend warm en had het idee dat ik ieder moment onderuit kon gaan. Na even zitten en een beetje frisse lucht ging het beter.
Vanmiddag ontdekte dat ik toen ik dacht te plassen geen urine in de wc vond maar bloed.
Het was zo rood dat ik me nauwelijks kon voorstellen dat het bloed in de urine was. Eerst brian maar weggestuurd voordat ik ging panieken ( ja zelfs als ik naar de wc ga krijg ik niet altijd privacy)
Vervolgens gekeken naar uit welk gat het bloed kwam (ik had al doembeelden). Geprobeerd nog wat in een bekertje te plassen en dat wat eruit kwam was bloed. En gedeeltelijke opluchting dus.
Kleine beetje meegenomen naar de huisarts. De assistente dacht aan urinewegontsteking, maar ze hebben het maar op de kweek gezet. Morgen krijg ik meer te horen.
Ondertussen heb ik vast een 10daagse antibioticakuur gekregen geschikt voor zwangeren.
Vraag me af wat ze morgen zeggen.
Het lijkt wel of ik deze zwangerschap allerlei (extra) kwalen krijg terwijl ik normaal bijna nooit ergens last van heb.
![]()
Maar loopt allemaal wel los (hoop ik).
Ik schrok me vanmiddag best wezenloos, maar het eerste wat ik dacht was "niet panieken niet panieken... als Brian het ziet en aan mij merkt dat ik geklutst ben dan raakt hij ook van slag".
Hij is heel stoer ! Want ipv het "kinderhandje" dat ik normaal van hem krijg pakte hij ditkeer buiten omgekeerd mijn hand. Alsof hij de "leidende" factor was.
Aan die hele kleine dingen kan je merken dat ze dondersgoed aanvoelen wanneer iets niet helemaal in orde is, en het is zoooo stoer van hem....
mijn ventje
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 18:04 schreef coz het volgende:
Overzichies Mirage, Wat doe je![]()
sorry , fok humor
mhja serieus , beterschap
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 18:42 schreef vamperotica het volgende:
pfff.... Da's wel ff schrikken Mirage!!
Ik had in het begin van de zwangerschap van de middelste opeens heftige buikpijn en bloedingen... Het rook ook een beetje "vruchwaterig"![]()
Was er al helemaal van overtuigd dat het mis ging... Echo gemaakt, bleek ik een of ander wondje op mn baarmoeder te hebben. kon helemaal geen kwaad, maar schrikken was het wel. Als mijn monster ooit vampierneigingen krijgt, ben ik ook helemaal niet verbaasd!
quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 17:48 schreef Mirage het volgende:
Ondertussen heb ik vast een 10daagse antibioticakuur gekregen geschikt voor zwangeren.
Heel bijzonder. Bijna te vergelijken met de geile geur net na hete sex maar dan weer net anders. Kan het niet anders omschrijven.quote:
En we visualiseren weer ten topquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 20:19 schreef nokwanda het volgende:
Heel bijzonder. Bijna te vergelijken met de geile geur net na hete sex maar dan weer net anders. Kan het niet anders omschrijven.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |