Met jouw auto heb ik anders totaal geen medelijden. Dat is geen levend wezen maar slechts een ding. Een handig ding maar toch een ding Dat beestje moet het met de dood bekopenquote:Op zondag 2 oktober 2005 15:41 schreef BarraCupraCuda het volgende:
hehe we hebben hem niet meer gevonden.... mja ... die beestjes proberen dan toch zo ver mogelijk weg te rennen. we hebben wel de jachtopziender gewaarschuwt.... die hobbelt nu door het bos om hem af te schieten... arm beestje ... arme auto
Is niet leukquote:Op zondag 2 oktober 2005 17:28 schreef Enyalius het volgende:
over een kat heen rijden is ook apart
net een kleine verkeersdrempel
het is wel een ding wat nu helemaal aan gort is... probeerde het eerste hertje te ontwijken maar het waren er 2 en dat stomme beest blijft dan staan... loopt niet door nee staat stil. ik vind het ook wel zielig voor het hertje alleen nu heb ik weer 1 a 2 duizend euro schade......... en die beraald datquote:Op zondag 2 oktober 2005 17:16 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Met jouw auto heb ik anders totaal geen medelijden. Dat is geen levend wezen maar slechts een ding. Een handig ding maar toch een ding Dat beestje moet het met de dood bekopen![]()
Zou mij best wel een nachtmerrie bezorgen als het mij gebeurde.
Dus omdat je dat vindt is het leuk om erover hen te rijdenquote:Op zondag 2 oktober 2005 17:33 schreef Enyalius het volgende:
valt mee. ik verlies er in ieder geval geen slaap over.
katten zijn duivelse beesten en ik vertrouw ze voor geen cent.
Verzekering?quote:Op zondag 2 oktober 2005 17:39 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
het is wel een ding wat nu helemaal aan gort is... probeerde het eerste hertje te ontwijken maar het waren er 2 en dat stomme beest blijft dan staan... loopt niet door nee staat stil. ik vind het ook wel zielig voor het hertje alleen nu heb ik weer 1 a 2 duizend euro schade......... en die beraald datniet
quote:
wie zegt dat ik er over heen reed? ik zat achter in toen :Squote:Op zondag 2 oktober 2005 17:39 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dus omdat je dat vindt is het leuk om erover hen te rijden![]()
Harde opstelling.
(nog een inkopperteje) herten ookquote:Op zondag 2 oktober 2005 17:56 schreef nokwanda het volgende:
Drank.......... (inkoppertje, maar vooruit dan maar) maakt meer kapot dan je lief is.
quote:Op zondag 2 oktober 2005 17:59 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
(nog een inkopperteje) herten ook
iets minder happenquote:Op zondag 2 oktober 2005 17:39 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dus omdat je dat vindt is het leuk om erover hen te rijden![]()
Harde opstelling.
Herten, hazen?? Als ik buiten fiets kom ik geen beesten tegen. Alleen maarquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:30 schreef Enyalius het volgende:
net bijna een paar hazen onder me fiets gehad :S
ik ga nu ff rondje fok doen en dan naar bed
He, helderzicht, ook nog wakkerquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:43 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Herten, hazen?? Als ik buiten fiets kom ik geen beesten tegen. Alleen maar
mensen. Soms hele rare mensen, dat wel.
Voor straks, slaap ze.
Ja, nog wakker.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:52 schreef Morwen het volgende:
[..]
He, helderzicht, ook nog wakker![]()
*muziekje luistert en ff aan het ontspannen is![]()
Sorryquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:56 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Ja, nog wakker.
En ook nog bedankt voor je Blue Moon.
Heeft 2 dagen in m'n koppie gezeten![]()
* humt weer Blue Moon voor zich uit![]()
*kuck kuch*quote:Op maandag 3 oktober 2005 09:21 schreef BarraCupraCuda het volgende:
mogge mensjes... hoest?
da mag... Is alleen nie zo handig voor mij...quote:Op maandag 3 oktober 2005 10:45 schreef Enyalius het volgende:
het oog wil verkassen
HAHA... Daar gaat het al fout... En mn oog is nog niet eens aan de wandel gegaan!quote:Op maandag 3 oktober 2005 11:14 schreef BarraCupraCuda het volgende:
een wat?
ik ben me vergeten te scheren :S
owja eny you got mail.quote:
geen spamdoos ofzo?quote:Op maandag 3 oktober 2005 21:56 schreef Enyalius het volgende:
nog steeds geen mail. zal wel niks belangrijks zijn dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |