Jeetje, moest ik in ene Groeten uit Maaiveld luisteren. Wat ik zou willen horen?quote:Op zondag 2 oktober 2005 12:46 schreef NRH het volgende:
Zo veel mooie muziek die ik nog even mee wil geven aan mijn nabestaanden.
Maar nu ik er over nadenk in ieder geval het volgende nummer:
Acda en de Munnik - Ik hou van jou
knip
en Mad World natuurlijkquote:Op zondag 2 oktober 2005 23:26 schreef GoLLeM het volgende:
Marilyn Manson - Sweet Dreams
Jim Croce - Time In A Bottle
orginele of die van Gary Jules? De 2e vind ik persoonlijk mooier.quote:
Die van Tears For Fears vind ik ook wel wat hebben eigenlijk, en het is tenslotte het origineel...quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:32 schreef Asmodean het volgende:
[..]
orginele of die van Gary Jules? De 2e vind ik persoonlijk mooier.
Heel mooiquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 14:53 schreef Clairvaux het volgende:
Laat me van Ramses Shaffy.
Beschrijft eigenlijk wel een beetje mijn leven.
Hoeft niemand meer een "toespraak " te houden
Zo lang je er voor betaald en er ruimte in het tijdschema voor is, mag je de aula tot je beschikking hebben.quote:Op vrijdag 30 september 2005 13:21 schreef Mr_Brownstone het volgende:
Nine Inch Nails - Hurt (hoewel Johnny Cash z'n versie ook heel mooi is)
Guns N' Roses - Estranged
Moloko - Over and Over
Zal vast niet mogen van de begrafenis ondernemer, aangezien de laatste twee nummers 9min+ zijn
quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:08 schreef webfreak het volgende:
* Yes - And You And I (ja, de volle 12 minuten hé! Geen gekut!)
goede keuzequote:Op woensdag 28 september 2005 18:52 schreef Gewoonik het volgende:
Guano apes - Too close to leave
Guano apes - Living In A Lie (unplugged)
Guano apes - Never Born
Auf der maur - Followed the Waves
Paradise lost - Disappear
Faithless - Crazy English Summer
Nou hier houdt het nu wel weer op.
Bij The Cure is dat risico er ookquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 00:35 schreef Distract_Divert het volgende:
Joy divison. Ben alleen bang dat er dan mensen bij me mijn kist in kruipen. Dus, doe toch maar gewoon The Cure.
Welke uitvoering?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 08:24 schreef emil23 het volgende:
Vooral Deep Purple - Child in time, en dan helemaal, de volle 12 minuten lang
quote:Op zondag 2 oktober 2005 21:14 schreef Radjesh het volgende:
Dire Straits: Brothers In Arms
En daarbij ook nog Sarah Mclachlan - Dirty Little Secret.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 09:03 schreef Mr-Coffee het volgende:
nog een uitvaart setlist van mijn kant.
Hans Zimmer/Lisa Gerrard - Now We Are Free.
Ik ookquote:Op donderdag 6 oktober 2005 23:02 schreef Vava het volgende:
Ik wil muziek van Yann Tiersen op mijn begravenis!
quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 12:06 schreef LedZep het volgende:
En nog een paar loeiharde hardrock nummers, zodat men mij herinnert zoals ik ben. O ja, en nu ik toch bezig ben, ik wil iedereen in witte kleding, en sentimenteel geouwehoer is verboden!Iedereen die zich in zwart vertoont en gaat janken kan 5 jaar lang spokerij verwachten
.
Of Monthy Python - Allways Look On The Brightside Of Life, en als de kist weggaat de theme van The Meaning Of Life, met dat hoempapa orkest.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 14:24 schreef Karzeuler het volgende:
[..]
![]()
![]()
en lachen is verplicht![]()
Nou weet je wat. Ik laat tijdens mijn begravenis alle shows van Hans Teeuwen draaien![]()
Ik ken het ook pas sinds Amelie maar inmiddels heb ik 5 cd'squote:Op zaterdag 22 oktober 2005 03:47 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Ik ook![]()
Al sinds Amelie uitgekomen is mijn favoriete muziek, en dat mag best gedraaid worden als ik dood ben
Nee dat denk ik nietquote:Op maandag 24 oktober 2005 18:54 schreef LedZep het volgende:
Monty Python is een goed idee zeg! Ik denk dat ik een Monty Python-marathon laat organiseren. Zouden een groot projectiescherm en knabbeltjes onder de levensverzekering vallen?
time is on my side... die mag er bij mij ook bij! (en alles natuurlijk live gespeeld!) en (heel standaard) Dust in the wind, van Kansas!quote:Op woensdag 23 november 2005 15:52 schreef DeLieveSadist het volgende:
Rage Against The Machine - Beautiful World
Metallica - Fade To Black
Blur - Song 2![]()
Rage Against The Machine - Down On The Street
Rolling Stones - Time Is On My Side
Nirvana - Where Did You Sleep Last Night (Nee, ben geen Nirvana-fanboy..)
En een live-optreden van m'n eigen band![]()
Ik zou liever Johnny zijn vertolking horen, heb heel weinig met Nine Inch Nails.quote:Op vrijdag 30 september 2005 13:21 schreef Mr_Brownstone het volgende:
Nine Inch Nails - Hurt (hoewel Johnny Cash z'n versie ook heel mooi is)
Misschien omdat je ermee doodgegooid word, ik vind het nog altijd een steengoed nummer, vooral de solo...altijd kippevel.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:13 schreef LedZep het volgende:
Hm. Ik vind Stairway to Heaven toch één van de mindere Zeppelin nummers. Hoewel ik een groot fan ben. Tja, over smaak valt te twisten.
die 3e is erg mainstream, maar toch, mooi rijtjequote:Op zaterdag 26 november 2005 03:44 schreef Magic-IRC het volgende:
Als ik bij![]()
of de
![]()
ben doe mij dan maar
1. Deep purple - Child in time
2. The Alan Parsons project - Old and wise
3. Led Zepelin - Starway to heaven
In deze volgorde.
Persoonlijk vind ik Tangerine, Rock And Roll, Kashmir en Achilles Last Stand het mooist. De solo in Stairway to heaven is inderdaad prachtig, en in de live uitvoering op 'DVD' is het laatste couplet geweldig, maar de eerste 6 minuten schiet het niet opquote:Op zondag 27 november 2005 15:53 schreef Agiath het volgende:
[..]
Misschien omdat je ermee doodgegooid word, ik vind het nog altijd een steengoed nummer, vooral de solo...altijd kippevel.
Maar er zijn andere nummers van LedZep die net zo goed zijn, Since I've Been Loving You, Ten Years Gone, The Song Remains The Same (imo dan)
Wacht niet te lang.quote:Op woensdag 30 november 2005 05:59 schreef OFfSprngr het volgende:
wellicht voeg ik later nog meer toe.
Die moet ik onthouden... Prachtig nummer, en best toepasselijkquote:Op woensdag 30 november 2005 00:07 schreef Plastic_Power het volgende:
Beach Boys-'Til I Die-
Ja, dat bedacht ik me dus ook toen iemand anders dit nummer noemde. Vind het een heel mooi nummer, maar dit stuk vind ik niet passend bij een begrafenis.quote:Op vrijdag 30 september 2005 13:31 schreef J.A.N.A. het volgende:
Massive Attack - Unfinished Sympathy
The Doors - The End
Al heb ik wat moeite met dit stukje tekst:
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |