en hoe komt het dat ze dat aanpakken denk je? omdat de moslims hun vrouw massaal uit hun moederland halen. want tja dan heb je een lekkere slaafse niet geintegreerde hoefdoek. dat is natuurlijk stukken beter dan een geintegreerde moslima die de regels een beetje kent. wel slim natuurlijk die weten de weg niet naar het blijf van mijn lijf huisquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:26 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Extremisten uitzetten, prima.
Maar het voor iedereen moeilijker maken om een buitenlandse partner te hebben niet natuurlijk.
Ik ben een gewone nederlandse jongen en heb me toch een gedonder gehad omdat mijn vrouw toevallig van buiten de EU komt.
Kijk en dat hoor je niet. de kosten zijn trouwens ook nogeens gigantisch.
Dus 1 tip, word niet verliefd op een latina ofzo want dan vind je verdonk ineens niet meer zo tof.
Wat een gezeik en gejank! Ik heb ook een buitenlandse partner en nooit problemen gehad. D'r zal wel een reden zijn voor het gedonder, maar Verdonk is daar niet voor verantwoordelijk.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:26 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Extremisten uitzetten, prima.
Maar het voor iedereen moeilijker maken om een buitenlandse partner te hebben niet natuurlijk.
Ik ben een gewone nederlandse jongen en heb me toch een gedonder gehad omdat mijn vrouw toevallig van buiten de EU komt.
Kijk en dat hoor je niet. de kosten zijn trouwens ook nogeens gigantisch.
Dus 1 tip, word niet verliefd op een latina ofzo want dan vind je verdonk ineens niet meer zo tof.
Voer dan die regels in voor de groepen waarvoor ze bedoeld zijn. Als mijn buurman door rood rijd dan krijg ik toch ook geen bekeuring in de bus.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:35 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
en hoe komt het dat ze dat aanpakken denk je? omdat de moslims hun vrouw massaal uit hun moederland halen. want tja dan heb je een lekkere slaafse niet geintegreerde hoefdoek. dat is natuurlijk stukken beter dan een geintegreerde moslima die de regels een beetje kent. wel slim natuurlijk die weten de weg niet naar het blijf van mijn lijf huis
voor het bovenstaande waren de regels niet bedoeld maar het werkte wel, dan moet je dat vervolgens gaan aanpakken en daar lijden dan ook de mensen onder die wel toevallig verliefd worden op iemand buiten de EU.
Zo ook ondergetekende.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:35 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
en hoe komt het dat ze dat aanpakken denk je? omdat de moslims hun vrouw massaal uit hun moederland halen. want tja dan heb je een lekkere slaafse niet geintegreerde hoefdoek.
Hoeveel dacht je dat een uitkering de samenleving per jaar kost als de partner werkloos / arbeidsongeschikt raakt. en importpartner een uitkering moet aanvragen omdat deze dusdanig ver van de samenleving verwijderd is dat deze nooit een baan kan krijgen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:40 schreef Woodbridge het volgende:
En dat is maar een klein voorbeeld, inburgeringskosten loopt in de duizenden euro's.
Hey ff dimmen grafnek.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:38 schreef Tarak het volgende:
[..]
Wat een gezeik en gejank! Ik heb ook een buitenlandse partner en nooit problemen gehad. D'r zal wel een reden zijn voor het gedonder, maar Verdonk is daar niet voor verantwoordelijk.
idd...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:44 schreef Tarak het volgende:
[..]
Hoeveel dacht je dat een uitkering de samenleving per jaar kost als de partner werkloos / arbeidsongeschikt raakt. en importpartner een uitkering moet aanvragen omdat deze dusdanig ver van de samenleving verwijderd is dat deze nooit een baan kan krijgen.
Je zat zojuist nog op te scheppen over je sociale gevoel en nu ben je mensen aan het uitschelden.quote:
Alle import partners van nederlanders die ik ken (zijn er nogal wat) hebben of werk of voeden een kind op en manlief werkt. En hebben geen uitkering of bijstand.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:44 schreef Tarak het volgende:
[..]
Hoeveel dacht je dat een uitkering de samenleving per jaar kost als de partner werkloos / arbeidsongeschikt raakt. en importpartner een uitkering moet aanvragen omdat deze dusdanig ver van de samenleving verwijderd is dat deze nooit een baan kan krijgen.
Dat mag dus niet want dat zou discriminatie zijn! "Allen die zich in Nederland bevinden worden in gelijke gevallen, gelijk behandeld"quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:50 schreef Woodbridge het volgende:
Zoals ik al zei, pak de groep die ze claimen te willen aanpakken. En niet een grote groep onschuldigen die niks verkeerd doen.
en dat kan dus niet zomaar. er zijn wetten. dus als ze dat doen dan roepen de types zoals BSB boehoe hij wel en ik niet...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:50 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Alle import partners van nederlanders die ik ken (zijn er nogal wat) hebben of werk of voeden een kind op en manlief werkt. En hebben geen uitkering of bijstand.
Die van mij werkt niet en heeft ook geen uitkering of wat dan ook. Kost de staat helemaal niks.
Dus wat zeik je nou.
Wil je zeggen dat nederlanders partners van buiten halen om ze dan maar lekker een uitkering te laten trekken?
Zoals ik al zei, pak de groep die ze claimen te willen aanpakken. En niet een grote groep onschuldigen die niks verkeerd doen.
Als jij zegt dat ik zeik en jank dan noem ik je grafnek.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:49 schreef Tarak het volgende:
[..]
Je zat zojuist nog op te scheppen over je sociale gevoel en nu ben je mensen aan het uitschelden.
Dat wist ik niet. Is het echt mogelijk om een uitkering voor mijn vrouw aan te vragen? Immers zijn het de financiële voorzieningen die Nederland meerwaarde geeft ten opzichte van rijkere culturen...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:53 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
en dat kan dus niet zomaar. er zijn wetten. dus als ze dat doen dan roepen de types zoals BSB boehoe hij wel en ik niet...
neen dat kan gelukkig niet meer...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat wist ik niet. Is het echt mogelijk om een uitkering voor mijn vrouw aan te vragen? Immers zijn het de financiële voorzieningen die Nederland meerwaarde geeft ten opzichte van rijkere culturen...²
Ik ben blij om dat te horen, dat zou nl. een failliet betekenen op korte termijn voor de Nederlandse samenleving/staat, culturistisch gezien was dit al het geval, maar laten we aub goed omspringen met de financiële weldaden in dit land.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:56 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
neen dat kan gelukkig niet meer...
Wetten kunnen ze altijd veranderen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:53 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
en dat kan dus niet zomaar. er zijn wetten. dus als ze dat doen dan roepen de types zoals BSB boehoe hij wel en ik niet...
dit zie je OVERAL.. de goeien lijden onder de kwaden...quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:58 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Wetten kunnen ze altijd veranderen.
Wat er nu gebeurd is onrechtvaardig t.o.v. een heleboel gewone mensen die toevallig net op een buitenlander verliefd worden.
Een zwakke stelregel omdat ze niks beters kunnen verzinnen. Vertel mij eens, met logische argumenten, waarom zouden de goeden (zoals ik) moeten lijden onder de kwaden (zoals Boukhari in de 2de minuut) ?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:07 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dit zie je OVERAL.. de goeien lijden onder de kwaden...
verdiep jij je eens in de geschiedenis, schat.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:01 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Echt een gigantisch domme en goedkope reactie zonder enige waarde. Zegt ook veel meer over jou dan over mij. Tip: Verdiep je eens in de geschiedenis.
Straatterreur is in mijn ogen iets anders dan 'terroristische aanslag'. Natuurlijk hoeven we dit niet uit ieder perspectief te trekken. Het is spuug, geen kogels of messteken. Het past echter wel in een trend waarbij critici van de multiculturele samenleving en politici die zich bezighouden met asielzoekers op allerlei manieren worden geïntimideerd. Ik beschouw spugen als een zeer vernederende actie, maar het kan natuurlijk altijd erger.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:04 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Ludiek is het niet, en ik zou zoiets ook nooit gedaan hebben ondanks dat ik haar totaal niet mag.
Ik sta ook niet achter dit soort acties.
Maar om er nu gelijk een 'terroristische' aanslag van tegaan maken...
Want zo wordt er over gesproken. Vergelijkingen die nergens opslaan en veel te ver gaan.
Dat komt dat zelfs als je links georienteerd zou zijn , en je je niet bij de kortharige comfortabele schoenen of het langharig werkschuw tuig aansluit je ook meteen voor neo-nazi uitgemaakt wordt.quote:Op dinsdag 27 september 2005 15:55 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Grappig, ik heb juist altijd het idee als je maar iets van "politiek lesbisch feministisch multikul links" laat zien, je meteen tot een radicale extreem linkse idioot wordt bestempeld...Hoe zou dat toch komen...?![]()
[..]
Verdonk is in naar mijn mening juist heel erg goed bezig, we moeten een paar politici meer als haar hebben. Er werdt in het begin van dit topic gesuggesteerd dat het haar eigen schuld is dat ze bespuugt wordt.... dat komt door haar beleid.quote:Ik geloof niet dat men hier het gedrag van iemand die loopt te spugen op anderen wilt goedpraten, maar eerder wilt stellen dat Verdonk zelf in haar beleid ook fout en zielig bezig is, iets wat allang is aangetoond maar sommige lui met oogkleppen op maar niet willen zien.
vernederend voor die Imam????? ben jij helemaal van d pot gepleurt????quote:Op dinsdag 27 september 2005 22:59 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Dat handjeschudden van Verdonk & imam dat was ook met opzet gedaan en vernederend voor deze man.
Verdonk weet ook heus wel dat deze kerels geen vrouw de hand schudden m.b.t. hun geloof.
Wat dat betreft had ze die kerel net zo goed in het gezicht kunnen spugen voor de kamera's.
Lees mijn oorspronkelijke reactie maar eens terug dan. Ik reageer op het bericht dat iemand het nodig heeft gevonden om een ander fysiek te vernederen door deze persoon in het gezicht (proberen) te spugen. Of het slachtoffer van deze agressie nu Rita Verdonk heet of bijvoorbeeld Femke Halsema, autochtoon of allochtoon is, is naar mijn mening niet van belang en niet van invloed geweest op mijn reactie. De dader mag van mij inderdaad keihard aangepakt worden, maar daar heb jij blijkbaar moeite mee. Ik vind het echter geen stijl en van een zeer bedenkelijk niveau om iemand waar jij het niet mee eens bent te vergelijken met Adolf Hitler. Ik hoop dat je dat zelf ook kan begrijpen. Het is in elk geval niet de manier waarop ik een discussie met een ander wil voeren.quote:Op woensdag 28 september 2005 08:50 schreef cappp het volgende:
[..]
verdiep jij je eens in de geschiedenis, schat.
Dan kan je zien waar haat toe kan leiden. Jouw opmerking sloeg als een lul op een drumstel.
mee eens Rutgerquote:Op woensdag 28 september 2005 08:50 schreef cappp het volgende:
[..]
verdiep jij je eens in de geschiedenis, schat.
Dan kan je zien waar haat toe kan leiden. Jouw opmerking sloeg als een lul op een drumstel.
Extremistische organisaties zijn altijd fout. Of het nu van links rechts of het midden komt.quote:Op woensdag 28 september 2005 10:15 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Straatterreur is in mijn ogen iets anders dan 'terroristische aanslag'. Natuurlijk hoeven we dit niet uit ieder perspectief te trekken. Het is spuug, geen kogels of messteken. Het past echter wel in een trend waarbij critici van de multiculturele samenleving en politici die zich bezighouden met asielzoekers op allerlei manieren worden geïntimideerd. Ik beschouw spugen als een zeer vernederende actie, maar het kan natuurlijk altijd erger.
* Maart 1986: Antifascisten plegen een aanslag in Kedichem op CP-leider Hans Janmaat. Hierbij verliest Wil Schuurman haar been.
* Augustus 1989: Bonaanslag op het ministerie van Justitie.
* November 1991: Bomaanslagen op het ministerie van Binnenlandse Zaken en het huis van staassecretaris Aad Kosto. De Revolutionaire Anti Rascitiese Aktie (RARA) vergelijkt zijn asielbeleid in een verklaren met de misdaden van de nazi's tegen de joden.
* Juni 1993: Bomaanslag op het ministerie van Sociale Zaken.
* September 1999: Als politieagenten vermomde actievoersters dringen binnen in het gebouw van de Tweede Kamer en slaan staatssecretaris Job Cohen als 'ongewenst politicus' in de boeien. Zijn voornemen om uitgeprocedeerde asielzoekers uit te zetten is de aanleiding voor deze actie.
* Maart 2002: De beruchte taart in het gezicht van Pim Fortuyn door de zogenoemde Biologische Bakkersbrigade.
* April 2004: Jozias van Aartsen wordt door een advocaat van het Buro Rechtshulp in Enschede op straat aangereden. 'In een land waar ze zo met mensen omgaan kan ik niet leven, dus wordt het maar moord', schreef ze aan NOVA.
* Juni 2004: Rita Verdonk wordt besmeurd met ketchup door twee activisten. Deze worden later zonder dat hun identiteit is vastgesteld vrijgelaten door justitie.
Het zijn maar een paar voorbeelden van ludieke en minder ludieke acties. Nederland is een democratie. Daarbij is er het recht op demonstratie, maar dit type buitenparlementaire acties zijn mijns inziens niet acceptabel. Ze zijn vernederend of bedreigend voor de betrokken politici.
Natuurlijk was dat vernederend voor die kerel. Die man is gewoon zijn geloof aan het uitvoeren op de manier waarop hij dit het beste vindt.quote:Op woensdag 28 september 2005 15:21 schreef desiredbard het volgende:
[..]
vernederend voor die Imam????? ben jij helemaal van d pot gepleurt????
Die Imam leeft gvd in Nederland, een westers land met westerse normen en waarde
Die man moeten ze meteen uitzetten...aanpassen of oprotten
Waar heb ik gezegd dat ik het respectvol vind? Ik vind het een schoft, degene die spoog. Maar om nou gelijk te zeggen dat al het tuig een kamp in moet gaat me wat te ver....quote:Op woensdag 28 september 2005 18:21 schreef desiredbard het volgende:
[..]
mee eens Rutger
Maar volgens Capp is spugen een respectvolle begroeting Achterlijke Llama's begroeten elkaar namelijk ook op die manier. Dat deintelligentie van de meeste westerlingen boven dat van de gemiddelde eenhoevige ligt is de meeste geitenneukers en 5e colloneleden nog steeds niet duidelijk
Ik had het over een werkkamp/ heropvoedingskamp en niet over een concentratiekamp, waarop jij waarschijnlijk doelt. Jouw ondoordachte vergelijking van mij met Adolf Hitler is daarom beneden alle peil.quote:Op woensdag 28 september 2005 20:00 schreef cappp het volgende:
[..]
Waar heb ik gezegd dat ik het respectvol vind? Ik vind het een schoft, degene die spoog. Maar om nou gelijk te zeggen dat al het tuig een kamp in moet gaat me wat te ver....
Het is uberhaupt fout om mensen in een kamp te zetten, wat het voor een kamp ook moge wezen.quote:Op woensdag 28 september 2005 20:20 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Ik had het over een werkkamp/ heropvoedingskamp en niet over een concentratiekamp, waarop jij waarschijnlijk doelt. Jouw ondoordachte vergelijking van mij met Adolf Hitler is daarom beneden alle peil.
Als je deze mening bent toegedaan dan had je deze reactie moeten plaatsen op mijn oorspronkelijke reactie. Zo'n reactie is namelijk wel acceptabel. In plaats daarvan heb je ondoordacht gekozen voor een stijlloze reactie 'Hay Adolf'. Waar het dus mij om gaat en waar jij blijkbaar niet op in wil gaan, is dat jij mij probeert te vergelijken met Adolf Hitler.quote:Op woensdag 28 september 2005 20:30 schreef cappp het volgende:
[..]
Het is uberhaupt fout om mensen in een kamp te zetten, wat het voor een kamp ook moge wezen.
Deze zijn inderdaad ook gebruikt door Mao en Hitler. Er werden ook gevangenissen gebruikt door Mao en Hitler. Hitler heeft zelf nog een tijdje in de gevangenis gezeten. Betekent dat nu volgens jou dat gevangenissen ook niet meer gebruikt mogen worden, omdat ooit een dictatoriaal regime daarvan gruwelijk misbruik heeft gemaakt?quote:Op woensdag 28 september 2005 20:35 schreef cappp het volgende:
overigens: http://images.google.nl/images?svnum=10&hl=nl&c2coff=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:nl-NL:official_s&q=labour+camp&spell=1
zijn werkkampen of heropvoedingskampen ook niet gebruikt door Mao en Hitler?
Wat kan jij krom lullen zeg. Ten eerste is het helemaal niet zeker dat alle imams geen vrouwenhanden schudden, je hebt er ook wel iets minder fundamentalistische tussen zitten. En dat Rita het erom deed is natuurlijk helemaal een loze beschuldiging, afgezien van het feit dat het volkomen normaal is in ons land om handen te schudden.quote:Op woensdag 28 september 2005 18:55 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Natuurlijk was dat vernederend voor die kerel. Die man is gewoon zijn geloof aan het uitvoeren op de manier waarop hij dit het beste vindt.
Hiermee doet hij niemand kwaad en dit is ook zijn goed recht. Ook volgens de grondwet.
Rita wist allang dat een imam haar de hand niet zou schudden omdat dit niet mag volgens zijn geloof.
Maar om mensen zoals jij op de achterste benen te krijgen heeft ze dit leuk voor de camera's laten gebeuren. De man bood ook zijn excuses gelijk aan en probeerde Rita duidelijk te maken dat dit niet mag volgens zijn geloof.
En rita maar met klootogen daar nep verbaasd staan wezen.
Ik ben zelf trouwens helemaal niet van een kerk of geloof dus ik heb er verder niks mee. Maar die man deed niets verkeerd en rita deed het erom.
Daarom vind ik het ook niet erg dat iemand haar bespuugd, ondanks dat ik het zelf niet zou doen.
quote:AMSTERDAM De man die minister Verdonk
heeft bespuugd,blijft nog 10 dagen in
hechtenis.Hij wordt ook verdacht van
bedreiging van reisbureau Thomas Cook,
omdat die reizen organiseert waarbij
misbruik zou worden gemaakt van apen.
Het is een schets van een klimaat van intimidatie. Dat is de overkoepelende factor. Kogelbrieven, dreigtelefoontjes en andersoortige bedreigingen horen daar ook bij. Natuurlijk zijn het zaken van een andere orde, dat geef ik onmiddellijk toe, maar wie zich bezighoudt met de integratie/immigratiepolitiek krijgt met het hele pakket van doen.quote:Op woensdag 28 september 2005 18:48 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Extremistische organisaties zijn altijd fout. Of het nu van links rechts of het midden komt.
Ik zal dat ook nooit steunen.
Maar een bomaanslag in één adem noemen met een ketchup incident is natuurlijk niet correct.
Als mensen iets proberen duidelijk te maken aan de betrokken politicus of aan het volk b.v. en praten/ schrijven helpt niet. Dan kan ik mij nog wel voorstellen dat iemand dan een ander met ketchup onderspuit.
Is een symbolische daad en is geen geweld.
Een bomaanslag is natuurlijk van een heel andere orde en daar zitten ook hele andere figuren achter.
Dus kun je die zaken ook niet in hetzelfde lijstje zetten.
Nogmaals, ik zou geen van beiden doen.
Ik mis trouwens kogelbrieven.
Die Imam leeft nog altijd in Nederland, volgende stap is dat dit soort figuren zoutzuur gaat lopen gooien naar vrouwen zonder hoofddoek zoals Kashmir het geval is.quote:Op woensdag 28 september 2005 18:55 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Natuurlijk was dat vernederend voor die kerel. Die man is gewoon zijn geloof aan het uitvoeren op de manier waarop hij dit het beste vindt.
Hiermee doet hij niemand kwaad en dit is ook zijn goed recht. Ook volgens de grondwet.
Rita wist allang dat een imam haar de hand niet zou schudden omdat dit niet mag volgens zijn geloof.
Maar om mensen zoals jij op de achterste benen te krijgen heeft ze dit leuk voor de camera's laten gebeuren. De man bood ook zijn excuses gelijk aan en probeerde Rita duidelijk te maken dat dit niet mag volgens zijn geloof.
En rita maar met klootogen daar nep verbaasd staan wezen.
Ik ben zelf trouwens helemaal niet van een kerk of geloof dus ik heb er verder niks mee. Maar die man deed niets verkeerd en rita deed het erom.
Daarom vind ik het ook niet erg dat iemand haar bespuugd, ondanks dat ik het zelf niet zou doen.
quote:Op woensdag 28 september 2005 20:30 schreef cappp het volgende:
[..]
Het is uberhaupt fout om mensen in een kamp te zetten, wat het voor een kamp ook moge wezen.
Nee we zullen ze zo gaan behandellen:quote:Op woensdag 28 september 2005 20:35 schreef cappp het volgende:
overigens: http://images.google.nl/images?svnum=10&hl=nl&c2coff=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:nl-NL:official_s&q=labour+camp&spell=1
zijn werkkampen of heropvoedingskampen ook niet gebruikt door Mao en Hitler?
1)quote:Op dinsdag 27 september 2005 13:25 schreef desiredbard het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Jaren ingeburgerd te zijn...
bovendien wij "rechtsen" geen gevoel voor anderen?
Misschien is dat omdat wij altijd hard gewerkt hebben om de belasting te betalen die de linkse 5e collone van pleziertjes voorziet.
Waardoor wij Rechtsen zometeen geen AOW meer hebben...
Nee hoor je mag hier best veiligheid komen zoeken voor de noodzakelijke tijd
Maar daarna per overeenkomst terug naar waar je vandaan kwam
Geef mij maar
RI
T
A
V
E
R
D
O
N
K
Ben jij weleens in een moskee geweest? heb jij weleens met een imam gesproken? (ik wel dus)quote:Op woensdag 28 september 2005 22:06 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Wat kan jij krom lullen zeg. Ten eerste is het helemaal niet zeker dat alle imams geen vrouwenhanden schudden, je hebt er ook wel iets minder fundamentalistische tussen zitten. En dat Rita het erom deed is natuurlijk helemaal een loze beschuldiging, afgezien van het feit dat het volkomen normaal is in ons land om handen te schudden.
Maar bij je posts ken ik mijn pappenheimers weer, jij bent er zo een die uitgaat van eenzijdige flexibiliteit die uiteraard alleen maar van de kant van nederlanders moet komen, nota bene in hun eigen land.
Dus nu gaat deze imam zoutzuur gooien omdat hij verdonk geen hand wil schudden?quote:Op donderdag 29 september 2005 10:28 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Die Imam leeft nog altijd in Nederland, volgende stap is dat dit soort figuren zoutzuur gaat lopen gooien naar vrouwen zonder hoofddoek zoals Kashmir het geval is.
Waarom heeft een voorganger der Geitenneuckers meer rechten dan laten we zeggen een protestants voorganger, katholiek voorganger of zelfs een politieke partij?
Laat de eertse twee zich vooral niet uitspreken (in Nederland) tegen homo's, en laat een Gristelijke partij toch vooral geen vrouwen durven weren uit de partij.
Hat is meten met twee maten wat jij doet?
En het niet erg vinden dat Rita bespuugd is, dat mag jouw mening best zijn (alhoewel ik daar een mening over heb).
Het is zeker ook iemands goed recht om mijn vrouw te beledigen daar haar rok geen burka is?
Als ik zo iemand bespuug/met stront besmeer vind je dat dus ook niet verkeerd?
Onderbouw eens dat 100% van de imams geen vrouwenhanden schudt, want daar geloof ik geen ruk van. Het heeft met interpretatie van het geloof te maken, en blijkbaar doet (gelukkig) niet iedere moslim dat even rigide, ook imams niet.quote:Op donderdag 29 september 2005 13:01 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Ben jij weleens in een moskee geweest? heb jij weleens met een imam gesproken? (ik wel dus)
Een imam schud geen vrouwenshand, kust geen vrouw. Omdat dit volgens zijn geloof niet kan. En dit heeft niks te maken met fundamentalisme, zo is dat gewoon.
Dat betekend niet dat je het ermee eens moet zijn, dat ben ik ook niet.
Zij is ook erg bedreigend voor veel mensen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 10:25 schreef speknek het volgende:
[..]
Voor ons wel. Maar ik kan me voorstellen dat voor zo'n familie die onder constante dreiging leeft, een opgefokte kraker die op je infietst aardig bedreigend kan zijn.
Hoezo is de geitenneucker met zijn instellin van 800 jaar geleden, dan het land al uitgetrapt?quote:
Vraag het de imam zelf zou ik zeggen. Heb ik ook gedaan.quote:Op donderdag 29 september 2005 16:16 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Onderbouw eens dat 100% van de imams geen vrouwenhanden schudt, want daar geloof ik geen ruk van. Het heeft met interpretatie van het geloof te maken, en blijkbaar doet (gelukkig) niet iedere moslim dat even rigide, ook imams niet.
Nee, ze wilde zelf kijken of er nog steeds illegalen achter de kast zaten.quote:Op donderdag 29 september 2005 16:58 schreef SCH het volgende:
Ik was het niet hoor
Goed trouwens, dat ze ook eens een keer naar het Anne Frank Huis ging, had ze eerder moeten doen. Of ging ze controleren of het niet teveel linkse propaganda is daaro bij Anne?
Nee want die goede man doet niets verkeerd.quote:Op donderdag 29 september 2005 17:06 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Hoezo is de geitenneucker met zijn instellin van 800 jaar geleden, dan het land al uitgetrapt?
Want dan is het case closed!
Oh er is maar 1 imam in NL?quote:Op donderdag 29 september 2005 17:35 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Vraag het de imam zelf zou ik zeggen. Heb ik ook gedaan.
Tuurlijk mogen er gevangenissen zijn. Heb ik dat gezegd? Nee, lul dan niet dom.quote:Op woensdag 28 september 2005 20:51 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Deze zijn inderdaad ook gebruikt door Mao en Hitler. Er werden ook gevangenissen gebruikt door Mao en Hitler. Hitler heeft zelf nog een tijdje in de gevangenis gezeten. Betekent dat nu volgens jou dat gevangenissen ook niet meer gebruikt mogen worden, omdat ooit een dictatoriaal regime daarvan gruwelijk misbruik heeft gemaakt?
hangt van je perspectief af. ik ben niet zo dat ik vrouwen lager dan mannen zie in menselijk opzicht.quote:Op donderdag 29 september 2005 17:39 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Nee want die goede man doet niets verkeerd.
Jouw stijl van discussieren, argumenteren en taalgebruik laat, eufemistisch omschreven, veel te wensen over en staat mij niet aan. Het is mij inmiddels meer dan duidelijk geworden dat het geen enkele zin heeft om met jou te proberen een normale discussie aan te gaan. Blijkbaar ben je niet in staat om op een ook maar enigszins volwassen wijze inhoudelijk te reageren.quote:Op donderdag 29 september 2005 19:02 schreef cappp het volgende:
[..]
Tuurlijk mogen er gevangenissen zijn. Heb ik dat gezegd? Nee, lul dan niet dom.
Wie zegt dat er één imam isquote:Op donderdag 29 september 2005 18:37 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Oh er is maar 1 imam in NL?
Het lijkt me logisch als je die vraag stelt aan een fundi-imam, dat zijn antwoord zijn ideaalbeeld bevat.
Dus moet ie uitgezet worden?quote:Op donderdag 29 september 2005 19:22 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hangt van je perspectief af. ik ben niet zo dat ik vrouwen lager dan mannen zie in menselijk opzicht.
Haha, natuurlijk wel. Ik heb er alleen een hekel aan als mensen dingen neerzetten die ik nog niet eens heb genoemd. Dat is namelijk ook niet volwassen.quote:Op donderdag 29 september 2005 20:38 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Jouw stijl van discussieren, argumenteren en taalgebruik laat, eufemistisch omschreven, veel te wensen over en staat mij niet aan. Het is mij inmiddels meer dan duidelijk geworden dat het geen enkele zin heeft om met jou te proberen een normale discussie aan te gaan. Blijkbaar ben je niet in staat om op een ook maar enigszins volwassen wijze inhoudelijk te reageren.
Volgens jouw redenering hebben we dus te maken met circa een half miljoen mannelijke moslims die niet in een nederlandse werkkring kunnen functioneren omdat ze geen vrouwelijke collega's/superieuren de hand willen schudden.quote:Op donderdag 29 september 2005 21:36 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Wie zegt dat er één imam is![]()
Ga maar eens naar een moskee en vraag het de imam.
Het is nu eenmaal zo dat die lui dat niet mogen.
Als jij het beter denkt te weten ook goed.
Dus er zijn een half miljoen imams in Nederland?!?quote:Op vrijdag 30 september 2005 12:02 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Volgens jouw redenering hebben we dus te maken met circa een half miljoen mannelijke moslims die niet in een nederlandse werkkring kunnen functioneren omdat ze geen vrouwelijke collega's/superieuren de hand willen schudden.
Wrang beeld.
Volgens mij lees je mijn posts maar half.quote:Op vrijdag 30 september 2005 12:02 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Volgens jouw redenering hebben we dus te maken met circa een half miljoen mannelijke moslims die niet in een nederlandse werkkring kunnen functioneren omdat ze geen vrouwelijke collega's/superieuren de hand willen schudden.
Wrang beeld.
Die imams mochten dat toch niet vanwege hun geloof? En aangezien dat geloof hetzelfde is als de rest van de moslims......QED.quote:Op vrijdag 30 september 2005 14:26 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Volgens mij lees je mijn posts maar half.
En omdat je het nog niet wist, een imam is niet hetzelfde als moslim
![]()
Een RK priester mag toch ook niet neuken volgens het RK geloof. Zo mag een imam vrouwen dus niet handje schudden.quote:Op vrijdag 30 september 2005 14:36 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Die imams mochten dat toch niet vanwege hun geloof? En aangezien dat geloof hetzelfde is als de rest van de moslims......QED.
Het is aardig vermoeiend met jou. Een RK priester mag niet neuken, maar RK volgelingen wél.quote:Op vrijdag 30 september 2005 15:29 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Een RK priester mag toch ook niet neuken volgens het RK geloof. Zo mag een imam vrouwen dus niet handje schudden.
De rest van de RK neuken alles wat los en vast zit toch.
Dus ik snap je beredenering niet.
Kalou zeurt niet. Dan moet je bij Cruyff en Van Basten zijn.quote:Op vrijdag 30 september 2005 18:45 schreef popolon het volgende:
Kalou moet niet zo zeuren.
Precies...quote:Op vrijdag 30 september 2005 18:45 schreef popolon het volgende:
Kalou moet niet zo zeuren.
Nawijn was moeilijker te missen geweest.quote:Op vrijdag 30 september 2005 18:48 schreef popolon het volgende:
Slechter dan Nawijn, da's op zich dan wel weer een prestatie.
De zon is onder en ik drink hier dagelijks mijn bananenmilkshake voor mijn kalkgehaltequote:En waarom lig je niet in de zon? Gaat ie een beejte zitten fokken op vakantie.
Ze mogen allebei wel aan de SlimFast.quote:Op vrijdag 30 september 2005 18:50 schreef SCH het volgende:
[..]
Nawijn was moeilijker te missen geweest.
[..]
Net zoals jij dus.quote:De zon is onder en ik drink hier dagelijks mijn bananenmilkshake voor mijn kalkgehalte![]()
Je kan veel zeggen over Verdonk, maar ze is wel daadkrachtig... itt sommige andere ministers.quote:Op vrijdag 30 september 2005 18:50 schreef SCH het volgende:
Nawijn was moeilijker te missen geweest.
quote:Op vrijdag 30 september 2005 18:54 schreef Christine het volgende:
[..]
Je kan veel zeggen over Verdonk, maar ze is wel daadkrachtig... itt sommige andere ministers.
Meningen verschillen... maar zij mag de puinhopen van haar voorgangers opruimen. Ik weet bijvoorbeeld wat voor zooitje het is bij de ind en ze heeft een goede aanzet gegeven om daar verandering te brengen.quote:
Een fundamentalistische gristen mag ook geen varkensvlees ongeschubde vis eten of tv kijken of werken op zondag etc. etc. maar daarom gaat dit niet voor alle gristenen op.quote:Op vrijdag 30 september 2005 17:42 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Het is aardig vermoeiend met jou. Een RK priester mag niet neuken, maar RK volgelingen wél.
Terwijl, volgens de fundamentalistische kijk, geen enkele mannelijke moslim (imam of niet) een vrouw een hand mag schudden.
Zoek de verschillen, maar bij jou heb ik de hoop al opgegeven.
Lach maar niet te hard. Eén beste overtreding van Samaras en je kunt hem uitzwaaien op het vliegveld. Als het aan Verdonkey ligt iig.quote:
Waarop ik natuurlijk de TV ondergefluimd heb, maar dat is misschien overbodig om te vermelden.quote:
Het kabinet staat er nog achter ook.quote:Op vrijdag 30 september 2005 19:21 schreef robh het volgende:
Lach maar niet te hard. Eén beste overtreding van Samaras en je kunt hem uitzwaaien op het vliegveld. Als het aan Verdonkey ligt iig.
Ja ze moeten wel, anders hebben ze alweer de poppen aan 't dansen.quote:Op vrijdag 30 september 2005 19:26 schreef Christine het volgende:
[..]
Het kabinet staat er nog achter ook.
Die van mij moest dat gelijk al doen (van buiten de EU)quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 21:37 schreef desiredbard het volgende:
Niet waar mijn vrouw, zal na 3 jaar huwelijk, nog steeds een inburgeringcursus moeten doen alvorens ze een NL paspoort krijgt, en ze komt nog uit de EU ook.
Maar dat is niet erg hoor zo scheid je het kaf van het koren:
[afbeelding]
Ach, verplicht worden de taal te leren binnen een vastgestelde termijn vind ik overdreven.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:20 schreef desiredbard het volgende:
Ik woon niet in Nederland dus wij hebben daar geen last van, maar op het moment dat ze een paspoort wil hebben moet ze gewoon die cursus doen, en terecht. Niet dat het voor ons echt boeit maar voor haar geld hetzalfde als voor mij hier
Aanpassen of oprotten
Links, rechts het boeit me niks, maar geitenwollensokken hebben we natuurlijk niks aan. Zachte heelmeesters maken stinkende wonden.quote:Op zondag 2 oktober 2005 01:46 schreef desiredbard het volgende:
Oh dat ben ik helemaal met je eens... wilders is een hoop geblaat maar kan weinig doen.
Inderdaad als je een TIJDELIJKE verblijfsvergunning hebt uitzetten bij crimineel gedrag (en liefst voordat je ze in een nederlands 5 sterren hotel opsluit met maandelijkse zeiluitjes)
Dubbele Nationaliteit: een nationaliteit verplicht opgeven (en als dat niet kan Nederlandse afnemen) en hetzelfde laken en pak...oprotten.
Dat hele populistische gelul komt naar mijn mening vanwege het linkse gehuil en de zogenaamd politiek correcte "cultuur".
Jarenlang heeft jan de man niets mogen zeggen van alles dat maar even afweek. Dat was namelijk meteen discriminatie, oksoms is er wel eens waar een wat de boer niet kent dat vreet ie niet mentaliteit, maar er mocht niets meer gezegd worden.
Een buitenlander op zijn gedrag aanspreken...nee hoor dat was cultuur verschil.
Verwachten dat immigranten de taal leren, nee hoor de foldertjes "hoersoepsidie" en andere overheidspapiertjes werden/worden in 5 talen afgedrukt.
En maar klagen dat mensen zo slecht integreren.
Nee nu wordt dat aangepakt maar daar zijn een boel door de overheid gesponsorde commiteetjes niet gelukkig mee, dus .....
Het probleem is alleen dat als je telang door blijft kwakkelen dat het spiegelbeeld van dat enge linkse partijtje, groen links, te weten "nieuw rechts" wel eens wat ontevredenheidsstemmen zou kunnen gaan krijgen.
Doe mij dus maar een slimme vrouw als Verdonk en een wat minderslimme blaasbalg als Wilders (de peroxide van dat bachhoofd doet hem toch al op een dom blondje lijken) en laat de linkse collone nu eens even de bek houden. Even het kaf van het koren scheiden zodat we ook de "goede" immigranten eens kunnen zien, weer kunnen zien
Amen, brotherquote:Op zondag 2 oktober 2005 01:46 schreef desiredbard het volgende:
Oh dat ben ik helemaal met je eens... wilders is een hoop geblaat maar kan weinig doen.
Inderdaad als je een TIJDELIJKE verblijfsvergunning hebt uitzetten bij crimineel gedrag (en liefst voordat je ze in een nederlands 5 sterren hotel opsluit met maandelijkse zeiluitjes)
Dubbele Nationaliteit: een nationaliteit verplicht opgeven (en als dat niet kan Nederlandse afnemen) en hetzelfde laken en pak...oprotten.
Dat hele populistische gelul komt naar mijn mening vanwege het linkse gehuil en de zogenaamd politiek correcte "cultuur".
Jarenlang heeft jan de man niets mogen zeggen van alles dat maar even afweek. Dat was namelijk meteen discriminatie, oksoms is er wel eens waar een wat de boer niet kent dat vreet ie niet mentaliteit, maar er mocht niets meer gezegd worden.
Een buitenlander op zijn gedrag aanspreken...nee hoor dat was cultuur verschil.
Verwachten dat immigranten de taal leren, nee hoor de foldertjes "hoersoepsidie" en andere overheidspapiertjes werden/worden in 5 talen afgedrukt.
En maar klagen dat mensen zo slecht integreren.
Nee nu wordt dat aangepakt maar daar zijn een boel door de overheid gesponsorde commiteetjes niet gelukkig mee, dus .....
Het probleem is alleen dat als je telang door blijft kwakkelen dat het spiegelbeeld van dat enge linkse partijtje, groen links, te weten "nieuw rechts" wel eens wat ontevredenheidsstemmen zou kunnen gaan krijgen.
Doe mij dus maar een slimme vrouw als Verdonk en een wat minderslimme blaasbalg als Wilders (de peroxide van dat bachhoofd doet hem toch al op een dom blondje lijken) en laat de linkse collone nu eens even de bek houden. Even het kaf van het koren scheiden zodat we ook de "goede" immigranten eens kunnen zien, weer kunnen zien
Daar faalt ze dus juist nogal in. Ze richt haar energie op de verkeerde zaken en ik vind het echt grappig om haar daadkrachtig te noemen want ik ben erg benieuwd welke daden ze dan ook echt heeft verricht. Ze roept wel veel maar heel veel loopt vast of loopt traag. En wat Dittrich terecht zei: ze is minister van integratie en zou zich daar eens wat meer op kunnen richten in plaats van telkens weer repressieve voorstellen te doen, daar lijkt haar interesse vooral te liggen en dat is jammer.quote:Op vrijdag 30 september 2005 19:04 schreef Christine het volgende:
[..]
Meningen verschillen... maar zij mag de puinhopen van haar voorgangers opruimen. Ik weet bijvoorbeeld wat voor zooitje het is bij de ind en ze heeft een goede aanzet gegeven om daar verandering te brengen.
Verdonk moet gewoon haar werk goed doen binnen de parlementaire democratie maar ik begrijp uit jouw post dat je daar niet zoveel mee op hebt en liever richting een dictatoriaal regime gaat?quote:Op zondag 2 oktober 2005 18:40 schreef desiredbard het volgende:
Het is het sneue dat verdonk nog steeds tegengewerkt wordt door die reetkevertjes van D66 en hun aanhangers. (Laten we over GL maar helemaal niet beginnen) Verdonk moet gewoon even twee jaar haar gang kunnen gaan zonder tegengewerkt te worden door allerlei door belastinggeld gesubsidieerde (linkse) belangenverenigingetjes.
Ik vrees dat zo'n imam meer nivo heeft dan jij, gezien dit soort onzinteksten.quote:Zo'n imam die het verdomt een handje te geven. Over de douane in schiphol zetten en dan mag hij voorbijkomende nichten gaan pijpen om een enkeltje naar zijn thuisland te kopen
Wie zegt dat Nederlanders Arabisch moeten leren?quote:Op zondag 2 oktober 2005 18:56 schreef Dr.Nikita het volgende:
Ik vind dat Nederlanders maar Arabisch moeten leren op de eerste plaats. Veel belangrijker in de toekomst dan Engels of Nederlands waarde SCH.
Als je figuren als Verdonk hun gang laat gaan dan is er binnenkort wel veel meer werkgelegenheid. Kunnen kamp Vught, Westerbork, Amersfoort en Ommen weer open. Gaat de NS weer op tijd rijden.quote:Op zondag 2 oktober 2005 18:40 schreef desiredbard het volgende:
Het is het sneue dat verdonk nog steeds tegengewerkt wordt door die reetkevertjes van D66 en hun aanhangers. (Laten we over GL maar helemaal niet beginnen) Verdonk moet gewoon even twee jaar haar gang kunnen gaan zonder tegengewerkt te worden door allerlei door belastinggeld gesubsidieerde (linkse) belangenverenigingetjes.
Zo'n imam die het verdomt een handje te geven. Over de douane in schiphol zetten en dan mag hij voorbijkomende nichten gaan pijpen om een enkeltje naar zijn thuisland te kopen
Foldertjes in 4 talen? Nee Alleen in het Nederlands (mischien valt over engels als tweede taal te praten)
Subsidie aan allerlei buitenlandse ongein zoals gebedshuizen? (Sinds wanneer worden kerken door de overheid betaald).
Niet werken ... oprotten
Acht de overheid je thuisland veilig en heb je maar een tijdelijke verblijfsvergunning... terug met je koffertje.
Crimineel gedraag voor of vlak na je naturalisatie.... moven
Jouw land van origine staat je niet toe je nationaliteit op te geven..... dan kun je de Nederlandse dus niet krijgen
ontstellende angstzaaier. niet verdonk maar sujetten als jij maken dit land volledig kapot. en ben jij dat kleine nichtje onder die palmboom trouwens?quote:Op zondag 2 oktober 2005 20:19 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Als je figuren als Verdonk hun gang laat gaan dan is er binnenkort wel veel meer werkgelegenheid. Kunnen kamp Vught, Westerbork, Amersfoort en Ommen weer open. Gaat de NS weer op tijd rijden.
Niet dat ik D66 maar enige diepgang vind hebben.
...rest is net zo dom.
Als je 1,85m klein vindt hehequote:Op zondag 2 oktober 2005 22:39 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ontstellende angstzaaier. niet verdonk maar sujetten als jij maken dit land volledig kapot. en ben jij dat kleine nichtje onder die palmboom trouwens?
grappig. je ziet eruit of je 3 turfjes hoog bent. je lijkt trouwens ook erg amerikaans, met je kleding en je geweertje.quote:
gedeeltelijk eensch.quote:Op zondag 2 oktober 2005 22:49 schreef Refragmental het volgende:
WW2
![]()
Als je zowat ieder allochtonentopic leest zie je altijd wel een idioot die de cliché WW2 vergelijkingen gebruikt. Alsof ze verlangen naar die tijd!
zal wel aan de camera hebben gelegen.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:00 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
grappig. je ziet eruit of je 3 turfjes hoog bent. je lijkt trouwens ook erg amerikaans, met je kleding en je geweertje.
shit! heb ik weer voor niks anoniem met de politie gebeldquote:Op zondag 2 oktober 2005 23:01 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
zal wel aan de camera hebben gelegen.
met shotgun was ook in the U.S.
NSBer hehequote:Op zondag 2 oktober 2005 23:04 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
shit! heb ik weer voor niks anoniem met de politie gebeld![]()
maar even ontopic. zou je die achterlijke vergelijkingen niet meer willen maken, thanks.
De illussie daarachter is dat de wereld toendertijd veel zwart-witter was en de ego strelende fantasie dat ze toen zeker aan "de goede kant" zouden hebben gestaan. Naast het schofferen van de argumenten van de gesprekspartner uiteraard.quote:Op zondag 2 oktober 2005 22:49 schreef Refragmental het volgende:
WW2
![]()
Als je zowat ieder allochtonentopic leest zie je altijd wel een idioot die de cliché WW2 vergelijkingen gebruikt. Alsof ze verlangen naar die tijd!
quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:23 schreef Tarak het volgende:
[..]
De illussie daarachter is dat de wereld toendertijd veel zwart-witter was en de ego strelende fantasie dat ze toen zeker aan "de goede kant" zouden hebben gestaan. Naast het schofferen van de argumenten van de gesprekspartner uiteraard.
ik neem aan dat dat zwaaismiletje bedoeld is omdat je lekker gaat slapen en je je zonden gaat overdenken?quote:
word je daar geil van dan?quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:33 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik neem aan dat dat zwaaismiletje bedoeld is omdat je lekker gaat slapen en je je zonden gaat overdenken?
zoals die bruine piemel. wil je over je verborgen homoseksualiteit praten? kom maar niet bij ome zoalshetis op schoot.quote:
Moedertaal = taal van je moederlandquote:Op zondag 2 oktober 2005 20:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Wie zegt dat Nederlanders Arabisch moeten leren?
Het gaat er om dat blijkt dat belangrijk is dat kinderen thuis de moedertaal spreken, dat is beter voor de integratie maar dat is biljkbaar ineens niet belangrijk meer en dan begint die fascist van een desiredbard weer over een kut dichtnaaien. Kan die gozer zelf niet dichtgenaaid worden, hij is ons land ontvlucht en met een buitenlandse truus terug gekomen die waarschijnlijk niet buiten mag komen.
is dat het enige wat je kunt zeggen? staat ook al in je ondertitel.quote:
Verdonk moet niet zo huilen, het verhaal is enorm opgeblazen. Bijna 300 reacties hierover, hoe zielig is dat?quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:51 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
is dat het enige wat je kunt zeggen? staat ook al in je ondertitel.
geef je mening eens in deze topic zodat ik daar weer ongezouten op kan reageren.
nah vandaag niet.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:43 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zoals die bruine piemel. wil je over je verborgen homoseksualiteit praten? kom maar niet bij ome zoalshetis op schoot.
shit, kan ik niet eens kankeren op je. ben het zowaar met je eens.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:53 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Verdonk moet niet zo huilen, het verhaal is enorm opgeblazen. Bijna 300 reacties hierover, hoe zielig is dat?
quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:54 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
shit, kan ik niet eens kankeren op je. ben het zowaar met je eens.
lees nog eens goed.quote:
Getrouwd zijn geeft recht op dubbele nationaliteit, kinderen zouden maar een nationaliteit moeten hebben. Bovendien ja vraag maar een visum aan, moet sowieso voor je partner, zelfs als je met een amerikaanse getrouwd zou zijnquote:Op zondag 2 oktober 2005 20:19 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Als je getrouwd bent met een nederlander en dan je eigen nationaliteit moeten opgeven slaat nergens op. Dus als opa of oma op sterven ligt in je geboorteland moet je een visum gaan aanvragen om erheen te kunnen om maar eens een voorbeeld te geven, wat een bullshit.
Omdat dit jou beter uitkomt? Van mij mogen bijv. turken op de markt gewoon turks praten, op het schoolplein idem dito. Als ze tegen mij niet nederlands praten in de winkel, kan en zal ik ze niet helpen, maar voor de rest kan het me niets schelen en maakt dit ook niets uit.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:50 schreef desiredbard het volgende:
Bovendien wat ze thuis spreken zal me een rotzorg zijn, maar in het openbaar en officieel spreken ze maar gewoon nederlands
Precies en dat mag en kan ook gewoon zo blijven. Dat maakt niks uit voor integratie. En kinderen met een dubbele nationaliteit.. d'r zijn er genoeg van en in hoeverre heeft dat te maken met integratieproblemen.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:57 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Getrouwd zijn geeft recht op dubbele nationaliteit, kinderen zouden maar een nationaliteit moeten hebben. Bovendien ja vraag maar een visum aan, moet sowieso voor je partner, zelfs als je met een amerikaanse getrouwd zou zijn
Het komt nog niet eens halverwege het niveau waarop jij zit, maar al met al tot vrij zielig ja.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:53 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Verdonk moet niet zo huilen, het verhaal is enorm opgeblazen. Bijna 300 reacties hierover, hoe zielig is dat?
De dag waarop beleidsfiguren bespugen en woningen kraken als sociaal worden aangemerkt, is gelukkig nog erg ver weg.quote:Op zondag 2 oktober 2005 23:58 schreef Woodbridge het volgende:
Ik erger me vooral aan die gasten die dan weer een gelegenheid zien om weer eens flink tegen alles wat sociaal is aan te schoppen.
Hoeft niet maar kan wel... kinderen gewoon een nationaliteit. Dat ze mogen ruilen voor de nationaliteit van vader of moeder...ok maar dan de nederlandse opgeven.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:06 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Precies en dat mag en kan ook gewoon zo blijven. Dat maakt niks uit voor integratie. En kinderen met een dubbele nationaliteit.. d'r zijn er genoeg van en in hoeverre heeft dat te maken met integratieproblemen.
Laten ze gewoon in het algemeen de criminaliteit eens goed aanpakken.
En als ik als partner een visum moet aanvragen is tot daaraantoe maar iemand voor zijn eigen geboorteland? absurd.
Net zoals jij niet graag je NL nationaliteit verliest zo is dat voor anderen ook het geval met hun geboorteland.
als ik mod en die kutnewbie lees, is het dichterbij dan jij, ik en de rest van nederland willen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:19 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
De dag waarop beleidsfiguren bespugen en woningen kraken als sociaal worden aangemerkt, is gelukkig nog erg ver weg.
Ja en dat bedoelde ik er dus niet mee.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:19 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
De dag waarop beleidsfiguren bespugen en woningen kraken als sociaal worden aangemerkt, is gelukkig nog erg ver weg.
Volgens mij is nationaliteit niet de issue. Het gaat erom waar je woont en daar pas je je aan. Maar dat betekent niet dat je dan ook gelijk alles maar moet overnemen. Je mag best je eigen identiteit houden.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:19 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Hoeft niet maar kan wel... kinderen gewoon een nationaliteit. Dat ze mogen ruilen voor de nationaliteit van vader of moeder...ok maar dan de nederlandse opgeven.
Natuurlijk zou het integratie niet in de weg moeten staan, en vaak doet het dat ook niet, maar voor de gevallen waar het dat wel doet...gewoon niet toestaan.
En naturaliseren zonder huwelijk.... daarmoet hetzelfde gelden als voor geemigreerdenederlanders..... je geboorte nationaliteit opgeven
Iemand bespugen is natuurlijk niet sociaal. zou ik zelf ook niet doen, maar daarom ben ik nog geen verdonk lover.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:20 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
als ik mod en die kutnewbie lees, is het dichterbij dan jij, ik en de rest van nederland willen.
Dat zie je verkeerd...dat is verarmingquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:38 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Volgens mij is nationaliteit niet de issue. Het gaat erom waar je woont en daar pas je je aan. Maar dat betekent niet dat je dan ook gelijk alles maar moet overnemen. Je mag best je eigen identiteit houden.
Dus je eigen culturele achtergrond en alles wat daarbij hoort.
Dat is een verrijking voor NL.
Nationaliteit wordt gewoon aangegrepen omdat dit zo lekker bekt en HOT is. Dus een lege huls zoals verdonk kan daar weer een keertje mee scoren bij bepaalde bevolkingsgroepen.
nee, dat is wel duidelijk. je vergelijkt haar zelfs met de walgelijke tendens uit de tweede wereldoorlog, iets wat nergens op slaat. maar goed, voel je vrij om je gal te spuwen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:41 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Iemand bespugen is natuurlijk niet sociaal. zou ik zelf ook niet doen, maar daarom ben ik nog geen verdonk lover.
Als je die verlopen koppen van die VVDers zie ik daar geen frisse rochel uit komen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:34 schreef desiredbard het volgende:
Ach VVD volk spuugt frisser dan die groenlinkse krakersjongetjes
VVD word bespuugt VVD spuugt niet
waar zou jij op stemmen?quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:44 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Als je die verlopen koppen van die VVDers zie ik daar geen frisse rochel uit komen.
Groenlinks kan mij ook gestolen worden.
Ik bedoel dus niet dat je je eigen 'landje' binnen een land moet creeeren. maar culturen 'blenden' nu eenmaal en dat is goed. Een verrijking.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:42 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Dat zie je verkeerd...dat is verarming
Jij past je in een land als saoudi arabie ook volledig aan aan hun wetten en cultuur
Zeker als je in een land geboren bent heb je je 100% aan te passen
Identiteit is een, je (achterlijke) cultuur opdwingen aan een moderne westerse cultuur is iets heel anders, zeker als dat scheiding van kerk en staat en gelijkheid ongeacht geslacht, sexuele geaardheid, ondermijnt
waar woon jij dan? en nee dit vraag ik niet omdat ik een 'bruine piemel' wil halen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:52 schreef Woodbridge het volgende:
En er is nog geen moslim geweest (want daar doel je op) die mij de islam of 'hun' cultuur heeft zitten opdringen.
geen idee, zou ik eerst verkiezingsprogramma's moeten doorspitten.quote:
Niet in een dorp als je dat denkt. Gewoon in 'de' stad.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:53 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
waar woon jij dan? en nee dit vraag ik niet omdat ik een 'bruine piemel' wil halen.
Hoe noem jij een niet handenschuddende Imam dan, omdat het een vrouw is en dan roepen dat de man beledigt is door Minister Verdonk. Is dat niet het opdringen van je cultuur.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:52 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
En er is nog geen moslim geweest (want daar doel je op) die mij de islam of 'hun' cultuur heeft zitten opdringen.
ik heb al meerdere malen meegemaakt dat moslims de wet voorschrijven. in wijken en ten aanzien van kunst. nu dus ook ten aanzien van getekende varkens op gemeentehuizen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:56 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Niet in een dorp als je dat denkt. Gewoon in 'de' stad.
Dat is vrijheid. Die man is vrij om dat te weigeren whatever de redenen zijn van hem.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:56 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Hoe noem jij een niet handenschuddende Imam dan, omdat het een vrouw is en dan roepen dat de man beledigt is door Minister Verdonk. Is dat niet het opdringen van je cultuur.
Ja en dat is natuurlijk niet de bedoeling. Dat moet ook hard aangepakt worden.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:57 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb al meerdere malen meegemaakt dat moslims de wet voorschrijven. in wijken en ten aanzien van kunst. nu dus ook ten aanzien van getekende varkens op gemeentehuizen.
homo's wegpesten, kunstwerken die afgebroken moeten worden omdat ze het steeds vernielen etc etc.
ze heeft door de chaos van de linkse ind idd onstellend veel problemen op te lossen, dat doe je niet in een jaar of wat. ze doet het geweldig en is niet voor niks de polulairste minister volgens nederland.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:08 schreef Woodbridge het volgende:
[..]
Ja en dat is natuurlijk niet de bedoeling. Dat moet ook hard aangepakt worden.
Ik ontken helemaal niet dat er geen probleem is. Maar zoals verdonk het wil 'oplossen' kan ik het niet mee eens zijn.
Het enige wat ik goed vindt is dat ze nu criminelen met verblijfsvergunning gaan uitzetten.
Iets wat eigenlijk altijd al zo had moeten zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |