quote:Voorlopig nog rust voor John de Jong
22 september 2005 12:15
Een zeldzame aandoening aan de binnenband van zijn linkerknie houdt John de Jong voorlopig nog wel even aan de kant. De middenvelder ging begin deze week voor een 'second opinion' naar Rotterdam en daar werd de aard van zijn blessure bevestigd.
© Pics United - John de Jong.
PSV Kalkvorming
John de Jong (28) sloot in de voorbereiding van het seizoen weer aan bij de groep en kende invalbeurten tegen Olympique Lyon (in Korea) en Borussia Mönchengladbach. Hij kreeg weer last van zijn knie en bij een operatie werd een stukje bot verwijderd. In zijn herstelperiode bleef hij last houden van het gewricht, waarna nieuwe onderzoeken moesten plaatsvinden. "Daaruit bleek dat er kalkvorming is ontstaan aan de binnenband van mijn knie", aldus De Jong. "Het lichaam maakt dat zelf aan en het is iets wat niet zo heel vaak voorkomt. Het kan alleen genezen met rust, dus ik zal het in ieder geval een aantal weken heel rustig aan moeten doen." Voor de middenvelder is het een fikse tegenvaller en het zal zijn inziens nog wel even gaan duren voordat hij weer rustig kan gaan trainen.
PSV Mika Väyrynen
Over Mika Väyrynen kan PSV ook voorlopig nog niet beschikken. De 23-jarige Finse international heeft laterale scheurtjes in zijn onderbeen. Väyrynen wordt niet voor november terugverwacht.
diet van die enge dingen aub, Addo brrrrrrquote:Op donderdag 22 september 2005 21:32 schreef JustJunior het volgende:
[..]
![]()
Waarom niet gewoon Goessens of Ferreyra op links? Heb je tenminste een linkspoot op de backplaats
Lucius - Ooijer - Addo - Ferreyra
Maar het zal wel weer Lamey op rechts en Theo op links worden
niks mis met addoquote:Op donderdag 22 september 2005 21:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
diet van die enge dingen aub, Addo brrrrrr
schoen dr opzetten?quote:
Addo speelde een prima pot tegen Schalkequote:Op donderdag 22 september 2005 21:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
diet van die enge dingen aub, Addo brrrrrr
nouja, prima pot, k zal die discussie niet weer aanhalen.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:16 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Addo speelde een prima pot tegen SchalkeTotdat Alex terug is laat ik liever het middenveld intact dan Simons of Cocu naar achter te halen.
met sinterklaas moet er wel één beschikbaar zijnquote:Op donderdag 22 september 2005 22:53 schreef the_legend_killer het volgende:
Ja ben niet naar de stad geweest
Ik moet kijken voor zo'n chocolade schoen
Ja tis toch bijna Decemberquote:Op donderdag 22 september 2005 23:12 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
met sinterklaas moet er wel één beschikbaar zijn
Sinterklaas komt met de jaar vroeger...quote:Op donderdag 22 september 2005 23:17 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ja tis toch bijna December
Dus als die verhuurt word krijgen we niks? Ook bij een huursom zien ze hier schijnbaar ¤ logo'tjes...quote:Op donderdag 22 september 2005 17:22 schreef rubbereend het volgende:
[..]
mwah euro's..... PSV wil m huren, niet kopen
Addo is echt een mis'koop' (huurquote:Op donderdag 22 september 2005 20:17 schreef the_legend_killer het volgende:
Als Addo echt zo goed is waarom zetten ze hem dan niet linksback...
quote:'Radomski en Hansson concrete opties PSV'
Roy van den Berghe | 23-09-2005 00:49:56
Wed ¤15 gratis bij MrBookmaker
Enkele bronnen binnen PSV hebben het verlanglijstje van Guus Hiddink doorgesluisd aan Voetbalzone. De Eindhovenaren zou Petter Hansson (SC Heerenveen) en Arek Radomski (Austria Wien) in de winterstop vastleggen en Predrag Filipovic per direct huren van Roda JC.
Filipovic moet de vleugels in de achterhoede van de de Brabanders versterken. Jeroen Drost, wederom Heerenveen, was eerste keus maar de Friezen laten hem niet gaan. Heerenveen zou wel bereid zijn Hansson te verkopen, maar pas in de winterstop. Enig knelpunt is de vraagprijs van Heerenveen, naar verluidt rond de vier miljoen euro.
Radomski, die bijna één miljoen euro moet opbrengen, zou per direct voor twee jaar bij PSV kunnen tekenen. Verder meldde de bron dat Pa-Modou Kah, Gregoor van Dijk (beiden Roda JC) en Simon Cziommer (Schalke 04) niet weg mochten, terwijl Frank van der Struijk (Willem II) nog te lang geblesseerd is.
Hilarischquote:
Kan een speler die verhuurd is, dan nog een keer verhuurd worden??quote:Op vrijdag 23 september 2005 11:40 schreef The_M het volgende:
De Telegraaf meldt dat Ferreyra wellicht in de ruil wordt betrokken. Waarom halen ze die gozer dan in vredesnaam? Hij heeft nog geen kans gekregen bij PSV en nu willen ze hem al verhuren. Zelfs in grote nood heeft Guus geen vertrouwen in hem. Miskoop dus?
Is volgens mij Beerens hoorquote:Op vrijdag 23 september 2005 12:28 schreef JustJunior het volgende:
Aissati was toch geblesseerd? Ik dacht dat hij iets gekneusd had?
Volgens mij staat hij *hier* toch echt op de eerste foto namelijk
verrek iddquote:Op vrijdag 23 september 2005 12:28 schreef JustJunior het volgende:
Aissati was toch geblesseerd? Ik dacht dat hij iets gekneusd had?
Volgens mij staat hij *hier* toch echt op de eerste foto namelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |