Het is twaalf uur dude, hij zit te slapen.quote:Op zondag 18 september 2005 23:59 schreef Koning-Afwas het volgende:
Is het iemand trouwens opgevallen dat Notorious na een paar rake uitspraken tegen hem niet meer teruggekomen is...?
Want ik was thuis?quote:Op zondag 18 september 2005 23:59 schreef Koning-Afwas het volgende:
Is het iemand trouwens opgevallen dat Notorious na een paar rake uitspraken tegen hem niet meer teruggekomen is...?
quote:Op maandag 19 september 2005 00:37 schreef Notorious het volgende:
Grrr. Ik pak je morgen wel!
Gast....quote:
AUHAUAHAUHAUquote:Op zondag 18 september 2005 21:14 schreef Ruzbeh het volgende:
Wat een fucking onzin topic weer. Waarom nou steeds discussieren dat Nintendo doomed is of niet terwijl je het ook over de controller kan hebben? Als je een beetje normale discussie wilt zonder "Doomed if ya don't, doomed if ya do" onzin, kan je dit topique volgen @ GAF.
quote:
Inderdaad. En hij wordt goed ontvangen.quote:Op maandag 19 september 2005 00:43 schreef Notorious het volgende:
AUHAUAHAUHAU
Kan je zien hoe die controller ontvangen wordt op forums die niet vol zitten met N-tards.
quote:Op maandag 19 september 2005 00:43 schreef Notorious het volgende:
[..]
Gast.... [afbeelding]
Dus...![]()
[..]
AUHAUAHAUHAU
Kan je zien hoe die controller ontvangen wordt op forums die niet vol zitten met N-tards.
Niet spotten met de Teenage Mutant Ninja Turtles (quote:Op maandag 19 september 2005 01:20 schreef Gamedemon het volgende:
http://revolutionchucks.ytmnd.com/
Dat is ook bijna het enige wat jij in Revolution topics post hequote:
quote:News: DS Demos Will Be Downloaded Via Revolution!
Posted by Tphi - Sep 18th 2005 22:06
Is there nothing Nintendo's wonderous next-gen console can't do? Today we found out another piece of the Revolution puzzle...
Nintendo president Satoru Iwata has confirmed that the upcoming Revolution console will have the ability to download demos for the Nintendo DS... and then transfer them wirelessly onto your handheld!
More details are expected in October, when Iwata has promised the lid will be blown off the mysterious Nintendo Wi-Fi Connection, ahead of such launches as Mario Kart DS, Tony Hawks American Sk8land and Animal Crossing: Wild World - all of which support the online service.
We'll bring you more on this as it breaks.
* philipnorth eensch isquote:Op maandag 19 september 2005 10:00 schreef Pheno het volgende:
Wat is het probleem kinderen?
Je hebt nu 3 keuzes:
- xbox360: veel amerikaanse spellen, het geijkte pad, oftewel, de meeste gamers zal het aanspreken
- ps3: wat duurder, wat meer aparte spellen, maar nog steeds het geijkte speelervaring met een standaard controller
- revolution: aparte spellen, aparte spelervaring.
Voor ieder wat wils dus. Nogmaals, wat is het probleem, als het Nintendo idee je niet aanstaat ga je naar 1 van de andere lopende topics van de xbox360 of ps3, ipv hier de boel te bashen.
Waar moet je er dan negatief over praten? Weer zo'n "kraak hier de revolution af"-topic openen?quote:Op maandag 19 september 2005 10:00 schreef Pheno het volgende:Voor ieder wat wils dus. Nogmaals, wat is het probleem, als het Nintendo idee je niet aanstaat ga je naar 1 van de andere lopende topics van de xbox360 of ps3, ipv hier de boel te bashen.
Life goes on?quote:Op maandag 19 september 2005 10:31 schreef YourMaster het volgende:
[..]
Waar moet je er dan negatief over praten? Weer zo'n "kraak hier de revolution af"-topic openen?
Leer er gewoon mee leven dat niet iedereen blij is met nintendo, en het maar stom vind hoe al die mensen enthousiast zijn over een afstandsbediening.
zover ik weet werkt het systeem met 2 sensoren naast je tv die weten waar je zit, ik denk dat je vantevoren moet kalibreren( net zoals bij Time crisis) voor je kan spelen, en dan zal het niet meer zo goed werken op een andere plek neem ik aanquote:Op maandag 19 september 2005 10:47 schreef kepler het volgende:
kheb eigenlijk een vraagje. In een hands-on heb ik gelezen dat degene die aan het spelen was op een bepaalde plek moest blijven staan omdat het anders niet goed werkte (die controller dan). Is er al bekend of dit altijd zo zal zijn of dat dit slechts voor de demo is?
logisch natuurlijk, maar het zal wel niet vervelend zijnquote:Op maandag 19 september 2005 10:48 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
zover ik weet werkt het systeem met 2 sensoren naast je tv die weten waar je zit, ik denk dat je vantevoren moet kalibreren( net zoals bij Time crisis) voor je kan spelen, en dan zal het niet meer zo goed werken op een andere plek neem ik aan
precies mijn mening, ik koop dat ding voor mezelf en het kan mij eigenlijk aan mijn reet roesten als je geen nintendo koopt.. ik word er niet beter van (alhoewel..hoe meer mensen online hoe leuker,..maar goed singeplay is ook leuk).. en ik hoef al helemaal niet te overtuigen dat iets beter of slechter is...quote:Op maandag 19 september 2005 10:40 schreef Pheno het volgende:
[..]
Life goes on?
het hoeft geen adoratie topic te worden, ik volg het topic alleen voor de feiten. Feiten over de hardware, software en alles wat met de rev te maken heeft. Het gebash op Nintendo en hun verkoopcijfers doe je maar ergens anders, er zijn geen verkoopcijfers van de rev, dus....
En dan nog, wtf boeien de verkoopcijfers? Ik heb enorm veel plezier van mijn GC, ondanks dat het niet de #1 console is in de verkoopcijfers. Verkoopcijfers zijn leuk voor de bedrijven zelf, maar voor mij irrelevant, daar ik een console voor mijn plezier koop, niet omdat bedrijf X het console gemaakt heeft.
Als je wilt zeggen dat de rev kut is, doe dat, prachtig, maar het lijkt hier een wedstrijdje kraak de argumenten van een ander zo snel mogelijk af. Er zullen mensen zijn die de rev het einde vinden (ruzbeh voorop) en mensen die de rev crap vinden. Maar moet dan meteen ook al het hele topicreeks daar over gaan? Als honden happen jullie op alles wat er gezegd wordt, over en weer.
Mijn mening over de rev btw:
Het lijkt me een grappig concept, maar ik wil nog wat games zien!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |