Ze spraken over variable prijzen voor verschillende soorten games (geeft kleine ontwikkelaars ook een kans). Spreekt me meer aan dan de prijsstijgingen bij de andere twee consoles.quote:Ik wil zo veel mogelijk leuke spellen en die nog kunnen betalen ook. Misschien dat de revo dat gaat bieden, misschien niet. Maar of ze winst maken, lekker boeie.
Het is weer fijn te zijn dat je ingaat op de argumenten van Ronn en ze stuk voor stuk weerlegt met prima argumenten!quote:Op zondag 18 september 2005 19:31 schreef Notorious het volgende:
[..]
De verkoopcijfers van de consoles zeggen genoeg.![]()
Eerst nog zien hoe geperfectioneerd die technologie is, of ze diverse en goede games aanbieden en of de marketing van Nintendo eindelijk eens goed is richting de mainstreamquote:Op zondag 18 september 2005 22:00 schreef Erwtensoep het volgende:
Nintendo is niet doomed, nintendo heeft een potentiële goudmijn in handen
Nog een neppe :quote:Wat vind je van de Nintendo Revolution controller:
-Fantastisch!
-Goed
-Slecht
-Ik wacht even tot ik dat ding ik actie heb gezien
Welke kleur Revolution is het mooist:
-Zwart
-Wit
-Zilver
-Rood
-Groen
Nintendo Revolution in zijn geheel, 'Yay' or 'Nay'?
-Yay
-Nay
-Ik wacht tot ik wat specs heb en/of wat games heb gezien.
Slimmerd, iemand moet ook een echte poll maken waar je dingen klikt. Heeft natuurlijk geen nut om steeds die opties te quoten en ze vet maken.quote:
quote:Op zondag 18 september 2005 22:26 schreef Ruzbeh het volgende:
Even wat leuke polls maken voor de OP:
Wat vind je van de Nintendo Revolution controller:
-Fantastisch!
-Goed
-Slecht
-Ik wacht even tot ik dat ding ik actie heb gezien
Welke kleur Revolution is het mooist:
-Zwart
-Wit kan niet kiezen..
-Zilver
-Rood
-Groen
Nintendo Revolution in zijn geheel, 'Yay' or 'Nay'?
-Yay
-Nay
-Ik wacht tot ik wat specs heb en/of wat games heb gezien.
Oowwquote:Op zondag 18 september 2005 22:54 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Slimmerd, iemand moet ook een echte poll maken waar je dingen klikt. Heeft natuurlijk geen nut om steeds die opties te quoten en ze vet maken.
Daarom ben ik ook zo enthousiast. Ik heb wel is geprobeerd om me ouders aan het gamen te krijgen... nou... ik snap echt niet waarom het niet lukt.quote:Op zondag 18 september 2005 23:01 schreef alex4allofyou het volgende:
Waarom ik zo enthousiast ben, buiten mijn eigen enthousiasme om:
[...]
Mijn pa heeft aardig wat donkey kong en mariokart op de snes gespeeld maar veder speelt ie ook niks (hij vind het dom zegt hij... en dat terwijl hij eerst iedere avond tot 4 uur snachts rollercoaster tycoon 2 zat te spelen). Hoop dat ie de revo misschien wel wat vind, toch wel leuk om je pa te verslaan met een spelletjequote:Op zondag 18 september 2005 23:15 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Daarom ben ik ook zo enthousiast. Ik heb wel is geprobeerd om me ouders aan het gamen te krijgen... nou... ik snap echt niet waarom het niet lukt.Mijn vader is een grote Mario fan (van alleen Super Mario Bros en Super Mario Bros 3) en die vond Super Mario 64 totaal niet interessant.
Ik vond het maar moeilijk te begrijpen, maar ja, moet hij weten dacht ik bij mezelf terwijl ik zat te spelen, maar alsnog een beetje pijnlijk om te zien eigelijk.
Wit. Past mooi bij mijn witte Xbox360, en mijn witte Ipod Nanoquote:Op zondag 18 september 2005 19:55 schreef alex4allofyou het volgende:
Ik ben er nog steeds niet uit welke kleur. Wit of Zwart, ik vind het moeilijk.
Het is twaalf uur dude, hij zit te slapen.quote:Op zondag 18 september 2005 23:59 schreef Koning-Afwas het volgende:
Is het iemand trouwens opgevallen dat Notorious na een paar rake uitspraken tegen hem niet meer teruggekomen is...?
Want ik was thuis?quote:Op zondag 18 september 2005 23:59 schreef Koning-Afwas het volgende:
Is het iemand trouwens opgevallen dat Notorious na een paar rake uitspraken tegen hem niet meer teruggekomen is...?
quote:Op maandag 19 september 2005 00:37 schreef Notorious het volgende:
Grrr. Ik pak je morgen wel!
Gast....quote:
AUHAUAHAUHAUquote:Op zondag 18 september 2005 21:14 schreef Ruzbeh het volgende:
Wat een fucking onzin topic weer. Waarom nou steeds discussieren dat Nintendo doomed is of niet terwijl je het ook over de controller kan hebben? Als je een beetje normale discussie wilt zonder "Doomed if ya don't, doomed if ya do" onzin, kan je dit topique volgen @ GAF.
quote:
Inderdaad. En hij wordt goed ontvangen.quote:Op maandag 19 september 2005 00:43 schreef Notorious het volgende:
AUHAUAHAUHAU
Kan je zien hoe die controller ontvangen wordt op forums die niet vol zitten met N-tards.
quote:Op maandag 19 september 2005 00:43 schreef Notorious het volgende:
[..]
Gast.... [afbeelding]
Dus...![]()
[..]
AUHAUAHAUHAU
Kan je zien hoe die controller ontvangen wordt op forums die niet vol zitten met N-tards.
Niet spotten met de Teenage Mutant Ninja Turtles (quote:Op maandag 19 september 2005 01:20 schreef Gamedemon het volgende:
http://revolutionchucks.ytmnd.com/
Dat is ook bijna het enige wat jij in Revolution topics post hequote:
quote:News: DS Demos Will Be Downloaded Via Revolution!
Posted by Tphi - Sep 18th 2005 22:06
Is there nothing Nintendo's wonderous next-gen console can't do? Today we found out another piece of the Revolution puzzle...
Nintendo president Satoru Iwata has confirmed that the upcoming Revolution console will have the ability to download demos for the Nintendo DS... and then transfer them wirelessly onto your handheld!
More details are expected in October, when Iwata has promised the lid will be blown off the mysterious Nintendo Wi-Fi Connection, ahead of such launches as Mario Kart DS, Tony Hawks American Sk8land and Animal Crossing: Wild World - all of which support the online service.
We'll bring you more on this as it breaks.
* philipnorth eensch isquote:Op maandag 19 september 2005 10:00 schreef Pheno het volgende:
Wat is het probleem kinderen?
Je hebt nu 3 keuzes:
- xbox360: veel amerikaanse spellen, het geijkte pad, oftewel, de meeste gamers zal het aanspreken
- ps3: wat duurder, wat meer aparte spellen, maar nog steeds het geijkte speelervaring met een standaard controller
- revolution: aparte spellen, aparte spelervaring.
Voor ieder wat wils dus. Nogmaals, wat is het probleem, als het Nintendo idee je niet aanstaat ga je naar 1 van de andere lopende topics van de xbox360 of ps3, ipv hier de boel te bashen.
Waar moet je er dan negatief over praten? Weer zo'n "kraak hier de revolution af"-topic openen?quote:Op maandag 19 september 2005 10:00 schreef Pheno het volgende:Voor ieder wat wils dus. Nogmaals, wat is het probleem, als het Nintendo idee je niet aanstaat ga je naar 1 van de andere lopende topics van de xbox360 of ps3, ipv hier de boel te bashen.
Life goes on?quote:Op maandag 19 september 2005 10:31 schreef YourMaster het volgende:
[..]
Waar moet je er dan negatief over praten? Weer zo'n "kraak hier de revolution af"-topic openen?
Leer er gewoon mee leven dat niet iedereen blij is met nintendo, en het maar stom vind hoe al die mensen enthousiast zijn over een afstandsbediening.
zover ik weet werkt het systeem met 2 sensoren naast je tv die weten waar je zit, ik denk dat je vantevoren moet kalibreren( net zoals bij Time crisis) voor je kan spelen, en dan zal het niet meer zo goed werken op een andere plek neem ik aanquote:Op maandag 19 september 2005 10:47 schreef kepler het volgende:
kheb eigenlijk een vraagje. In een hands-on heb ik gelezen dat degene die aan het spelen was op een bepaalde plek moest blijven staan omdat het anders niet goed werkte (die controller dan). Is er al bekend of dit altijd zo zal zijn of dat dit slechts voor de demo is?
logisch natuurlijk, maar het zal wel niet vervelend zijnquote:Op maandag 19 september 2005 10:48 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
zover ik weet werkt het systeem met 2 sensoren naast je tv die weten waar je zit, ik denk dat je vantevoren moet kalibreren( net zoals bij Time crisis) voor je kan spelen, en dan zal het niet meer zo goed werken op een andere plek neem ik aan
precies mijn mening, ik koop dat ding voor mezelf en het kan mij eigenlijk aan mijn reet roesten als je geen nintendo koopt.. ik word er niet beter van (alhoewel..hoe meer mensen online hoe leuker,..maar goed singeplay is ook leuk).. en ik hoef al helemaal niet te overtuigen dat iets beter of slechter is...quote:Op maandag 19 september 2005 10:40 schreef Pheno het volgende:
[..]
Life goes on?
het hoeft geen adoratie topic te worden, ik volg het topic alleen voor de feiten. Feiten over de hardware, software en alles wat met de rev te maken heeft. Het gebash op Nintendo en hun verkoopcijfers doe je maar ergens anders, er zijn geen verkoopcijfers van de rev, dus....
En dan nog, wtf boeien de verkoopcijfers? Ik heb enorm veel plezier van mijn GC, ondanks dat het niet de #1 console is in de verkoopcijfers. Verkoopcijfers zijn leuk voor de bedrijven zelf, maar voor mij irrelevant, daar ik een console voor mijn plezier koop, niet omdat bedrijf X het console gemaakt heeft.
Als je wilt zeggen dat de rev kut is, doe dat, prachtig, maar het lijkt hier een wedstrijdje kraak de argumenten van een ander zo snel mogelijk af. Er zullen mensen zijn die de rev het einde vinden (ruzbeh voorop) en mensen die de rev crap vinden. Maar moet dan meteen ook al het hele topicreeks daar over gaan? Als honden happen jullie op alles wat er gezegd wordt, over en weer.
Mijn mening over de rev btw:
Het lijkt me een grappig concept, maar ik wil nog wat games zien!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |