abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:02:38 #1
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_30641700
Dit las ik vandaag in de Actueel:

"Niet Osama Bin Laden maar George W. Bush zat achter de aanslagen"

Het stuk gaat er over dat de VS de aanslagen zelf gepleegd zouden hebben om zo een nieuw, beter en sterker Amerika te krijgen. Dick Cheney (vandaag de dag vice-president van de VS) was in zijn presidentstijd de eerste die samen met wat vertrouwelingen op de proppen kwam met PNAC, wat staat voor Project for a New American Century. Waar het op neerkomt is totale werelddominantie van de VS op militair en economisch gebied. Dit plan heeft 8 jaar stil gelegen door het presidentsschap van de democraat Clinton, maar toen Bus aan de macht kwam werd dit plan nieuw leven ingeblazen. Er moest veel meer geld gestoken worden in het leger. In het Midden Oosten moesten nieuwe legerbasissen opgezet worden. Conrole over olie is van levensbelang en juist daarom is een tiran als Saddam een bijzondere doorn in het oog.

"Een ramp zou goed uitkomen"

Als Bush in het zadel zit peinzen de heren van het vernieuwde PNAC zich suf. Jammer genoeg kan een fatsoenlijke staat als Amerika het niet maken zomaar naar de wapens te grijpen. Nee, daar moest een gegronde reden voor zijn en die was er niet, ook al omdat Rusland en Saddam zich zeer gedeisd hielden. Maar Amerika had dringend een nieuwe vijand nodig om zijn territorium te kunnen uitbreiden. Een grote ramp zou daarom niet slecht uitkomen. En verdraaid, een jaar later is het zover: 11 september veranderd de wereld.

Er hangt een geurtje aan de aanslagen van 11 september

Op foto's en videobeelden is te zien dat onder het eerste vliegtuig dat zich in het WTC boorde iets geheimzinnigs hangt. Onmogelijk is te zien wat het is; het lijkt op een wormvormig aanhangsel. En wat nog vreemder is: er is een flits van een explosie zichtbaar in de North Tower, net voordat het vliegtuig zich in het gebouw ramt. Dezelfde bevindingen worden gedaan bij het andere vliegtuig.
Gaan we verder. De reusachtige hoge stofwolken die vervolgens boven de skyline van New York te zien waren kunnen volgens deskundigen alleen veroorzaakt zijn door explosieven. Door het te pletter slaan van de Boeings kunnen ze simpelweg niet ontstaan zijn. Er rijpt een vermoeden dat kruisraketten zijn afgeschoten op de Twin Towers, vandaar ook die lichtflitsen.
Gaan we weer verder. De Twin Towers hadden volgens deskundigen sterk genoeg moeten zijn om de vliegtuiginslagen te doorstaan. Maar beide torens storten in elkaar. On-mo-ge-lijk. Alleen door explosieven, van tevoren aangebracht, is dat een waarschijnlijkheid.
En weer gaan we verder. Op TV-beelden blijkt dat een gebouw rond het WTC niet is geraakt door brokstuken en niet in brand was gevlogen. Toch verging het gebouw tot gruis. Op beelden na de tijd was te zien dat dit gebouw kaarsrecht naar beneden stortte. Door explosieven dus.

Waar bleven de F-16 piloten?

Nadat de 1e toren is geraakt blijft het een half uurtje rustig. Hoe is het mogelijk dat de F-16 piloten van NORAD (North American Defense) niet de lucht in zijn gegaan om de andere vliegtuigen, die inmiddels al van hun normale koers afweken, te onderscheppen? In Washington, de meest beveiligede stad van de wereld vanwege het Witte Huis en Pentagon......Was dan elk beschikbare F-16 opgetrommeld voor een of andere vliegshow?

En waar zijn de videobeelden

Er is nergens een video te vinden van het neerstorten van Flight 77 op het Pentagon. Dan kan niet, want in en om het Pentagon hangen honderden camera's die elke millimeter van het complex vastleggen. Er zijn wel beelden van na de tijd. Wat men te zien krijgt is een klein gaatje van 4 bij 5 meter. Hoe kan een Boeing nou zo'n klein gaatje veroorzaken? Dat slaat nergens op. Wat ook vreemd is dat er nog hele computers en boeken gevonden zijn in het gat, terwijl er van het zogenaamde vliegtuig niks meer over is door de vuurhitte die er is geweest. Geen vliegtuig heeft zich dus geboord in het Pentagon, maar waarschijnlijk ook een kruisraket.


Zo, dit was een heel verhaal. Ik had het al eens eerder gehoord, er is ook een dvd van uitgebracht. Maar wat vinden jullie hier van? Het is toch op z'n minst vreemd allemaal? Heeft iemand nog aanvullende of afwijkende informatie? Ik geloof iig zeker dat het geen "gewone" aanslag was, maar dat er veel meer aan de hand is geweest. Maar wat precies, zal wel altijd de vraag blijven....Maar discussieren is nooit weg natuurlijk.
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:07:44 #2
43642 Bayswater
What'sYourFunctionInLife?
pi_30641837
Lees of kijk Michael Moore eens zou ik zeggen.
Life lies a slow suicide
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
pi_30641918
Dit is bull shit. Ik begin niet eens met alles te weerleggen maar deze is wel heel makkelijk:
quote:
Gaan we weer verder. De Twin Towers hadden volgens deskundigen sterk genoeg moeten zijn om de vliegtuiginslagen te doorstaan
De twin towers zijn ontworpen om een boeing 707 impact te overleven als deze bijvoorbeeld in dichte mist rondjes vliegt boven de stad en de landingsbaan mist. Hij vliegt dan op lage snelheid
In deze situatie vlogen 737's (toch?) op maximale snelheid op de meest vernietigende manier in op de torens (schuin). Daarnaast is uit onderzoek gebleken dat de vuurbescherming op de dwarsbalken vaak niet goed is aangebracht.
pi_30641922
Dat de torens zijn ingestort is verklaard op discovery na een uitgebreid onderzoek. Had iets te maken met de brandwering van de stalen/ijzeren constructie

Die wolken boven de skyline niet veroorzaakt door de vliegtuigen? die werden toch veroorzaakt doordat de gebouwen inelkaar strorten en dan krijg je volgens mij wel zo'n stof wolk...
No offence!!
pi_30641939
Wat is er eigenlijk gebeurt met het vliegtuig dat niet in het pentagon is gevlogen?
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:13:09 #6
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_30641985
De Actueel is er vlot bij, dit verhaal gaat al sinds eind 2001, zie de diverse TRU topics hierover.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_30642038
Inderdaad wel raar van die f-16's hoor, in de maanden vooraf 9/11 zijn er 67 incidenten geweest met opstijgen van f-16's ivm de afwijking van de koers van een vliegtuig, en net op 9/11 gebeurde er niets...

De blackbox is trouwens wel gevonden bij het pentagon, maar dat zegt natuurlijk ook niets...
No offence!!
pi_30642061
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:11 schreef Underdoggy het volgende:
Wat is er eigenlijk gebeurt met het vliegtuig dat niet in het pentagon is gevlogen?
welke vliegtuig ? was er nog 1 dan ?
volgens veeeelen getuigen was er maar 1
http://911research.wtc7.n(...)witnesses/crash.html
pi_30642118
*gaaaaaap* oud nieuws...
pi_30642158
Ik kan me niet voorstellen dat dit door de overheid is gestuurd.

Wat ik me wel kan voorstellen is dat het stelletje achterlijke neo-conservatieven hierop aangestuurd hebben. Voor de geinteresseerden: zoek eens naar de BBC-documentaire "The Power of Nightmares: rise of the politics of fear" (3-delig). Erg interessant.
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:20:06 #11
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_30642207
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:11 schreef Underdoggy het volgende:
Wat is er eigenlijk gebeurt met het vliegtuig dat niet in het pentagon is gevlogen?
Hier gaan ook bizarre verhalen over. een voorbeeld is dat de hoge heren het vliegtuig op een geheime plaats hebben laten landen en de bemanning heeft gedood.
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:20:29 #12
71602 tong_poh
Mylee! Good Fuck!
pi_30642221
In TRU is dit al tot in den treure gediscussieerd (als je het zo wil noemen )

Zoek die topics eens op.
Horrible Cunt!
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:22:21 #13
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_30642273
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:10 schreef Underdoggy het volgende:
Dit is bull shit. Ik begin niet eens met alles te weerleggen maar deze is wel heel makkelijk:
[..]

De twin towers zijn ontworpen om een boeing 707 impact te overleven als deze bijvoorbeeld in dichte mist rondjes vliegt boven de stad en de landingsbaan mist. Hij vliegt dan op lage snelheid
In deze situatie vlogen 737's (toch?) op maximale snelheid op de meest vernietigende manier in op de torens (schuin). Daarnaast is uit onderzoek gebleken dat de vuurbescherming op de dwarsbalken vaak niet goed is aangebracht.
En ervaren piloten zeggen weer dat het vrijwel onmogelijk is voor onervaren piloten om op zo'n precieze manier een gebouw binnen te vliegen. Hoe kunnen die terroristen met zo'n vliegcursus dat dan wel voor elkaar krijgen?
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:24:20 #14
71602 tong_poh
Mylee! Good Fuck!
pi_30642329
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:22 schreef The_M het volgende:

[..]

En ervaren piloten zeggen weer dat het vrijwel onmogelijk is voor onervaren piloten om op zo'n precieze manier een gebouw binnen te vliegen. Hoe kunnen die terroristen met zo'n vliegcursus dat dan wel voor elkaar krijgen?
Ik ken veel piloten, die vinden er helemaal niks vreemd aan.

BTW echt onervaren waren ze ook niet meer. Mensen onderschatten hoeveel training ze gehad hebben.
Horrible Cunt!
pi_30642348
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:22 schreef The_M het volgende:

[..]

En ervaren piloten zeggen weer dat het vrijwel onmogelijk is voor onervaren piloten om op zo'n precieze manier een gebouw binnen te vliegen. Hoe kunnen die terroristen met zo'n vliegcursus dat dan wel voor elkaar krijgen?
wie zijn die "ervaren piloten" dan? heb je een bron?
en die terror-piloten hebben jaren getrained heh, het warenn niet echt newbees ofzo
en al die ooggetuigen zijn natuurlijk acteurs of niet ? http://911research.wtc7.n(...)witnesses/crash.html

http://channel.nationalgeographic.com/channel/inside911/ komt over een paar maanden ook in .nl op tv (of check je lokale .torrent winkel), moeten jullie echt zien, maakt een hele hoop duidelijk!
pi_30642440
er zouden ook honderden mensen van de voren op de hoogte van gesteld. Het zou veel eerder zijn uitgelekt MET duidelijke bewijzen hiervoor.
pi_30642456
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:22 schreef The_M het volgende:

[..]

En ervaren piloten zeggen weer dat het vrijwel onmogelijk is voor onervaren piloten om op zo'n precieze manier een gebouw binnen te vliegen. Hoe kunnen die terroristen met zo'n vliegcursus dat dan wel voor elkaar krijgen?
het is allemaal weg erg vaag vind je niet?

"ervaren piloten zeggen" wie dan?
Gerrit Zalm: "Ik woon in Scheveningen en mijn chauffeur in Voorburg. Daarom duurde het even."
pi_30642511
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:28 schreef Underdoggy het volgende:
er zouden ook honderden mensen van de voren op de hoogte van gesteld. Het zou veel eerder zijn uitgelekt MET duidelijke bewijzen hiervoor.
bron?


oh jaa en er zaten explosieven in het WTC!! MIDDEN IN DE STALEN BALKEN! hebben ze bij de bouw aangebracht, heb ik ook ergens gehoord! enneh! bush zat achter WW2!! ja echt waar hoor!
pi_30643001
geef eens een foto dan van die explosie vóórdat het vliegtuig erin vliegt
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_30643054
Dat die torens ingestort zijn was een simpele optelsom van de brandwerende laag die, overigens veel te dun, was aangebracht op alle stalen balken en spanten op een laag roest. Ja lekker snugger Zodra de roest losliet, ging de brandwerende laag mee. En toen op een gegeven moment de boel inzakte, werd de druk op de onderliggende verdiepingen gewoon te groot.
Ach, de volledige waarheid, zal (uiteraard) nooit bekend worden...
Xbox360 Gamertag / PSN Tag: GokuSFE
pi_30643090
Familie Bush was ook een investeerder voor de tweede wereldoorlog, een derde uitlokken lijkt mij niet onmogelijk.
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
pi_30643214
ach, er zijn natuurlijk altijd van die randebielen die dat allemaal geloven heh
is goud geld in te verdienen natuurlijk, zie michael moore, of die kerel van 911 in plane site etc allemaal multi-multi-miljonair
  vrijdag 16 september 2005 @ 18:57:44 #23
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_30643298
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:28 schreef Underdoggy het volgende:
er zouden ook honderden mensen van de voren op de hoogte van gesteld. Het zou veel eerder zijn uitgelekt MET duidelijke bewijzen hiervoor.
Idd, maar mensen willen graag geloven in 'spannende theorieen'.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
pi_30643390
Niet direct achter, wel zwaar gebruik van gemaakt. Check Pearl Harbor maar eens, er was toen informatie dat er een aanval kwam.
pi_30643468
Kunnen we gelijk het verhaal van het gebouw WTC 6 (of 7 of 9 ofzo, geen idee) er bij halen, dat ook ineens in elkaar zakte...
pi_30643755
De enige reden waarom ik twijfel aan wie de daders zijn is een tereur actie uit een ver verleden.
Uit 1967 wel te verstaan op de USS Liberty.
Operation Cyanide ,wordt je niet vrolijk van.
pi_30644203
Er zijn inderdaad erg rare dingen. Een aantal leuke feitjes:
Het paspoort van de hoofdkaper werd bovenop de meters hoge puinglaag gevonden?!
De broer van George Bush regelde de beveiliging van het WTC complex en stopte hiermee op een uiterst merkwaardig dag: 11 september.
Zo zijn er nog tientallen bizarre "toevalligheden"
  vrijdag 16 september 2005 @ 19:33:12 #28
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30644242
een kruisraket zie je ook... omdat een kruisraket subsonisch is (rond de 700 km per uur).

Sorry TS de zoveelste complot theorie... om de passieve schuldvraag neer te leggen bij de slachtoffers. De aanslagen van Madrid of Londen waren zeker ook volgens het blauwe boekje.
pi_30644654
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 19:31 schreef wegwerp2004 het volgende:
Er zijn inderdaad erg rare dingen. Een aantal leuke feitjes:
Het paspoort van de hoofdkaper werd bovenop de meters hoge puinglaag gevonden?!
De broer van George Bush regelde de beveiliging van het WTC complex en stopte hiermee op een uiterst merkwaardig dag: 11 september.
Zo zijn er nog tientallen bizarre "toevalligheden"
Ahem, de hele dag is in het geheugen gegrift van 5 miljard mensen. Iedereen was zich even heel bewust van wat er allemaal gebeurde op die dag.
Er gebeurden op die dag wel tien triljard dingetjes. Als je daar in gaat spitten vind je [ab]altijd[\b] wel iets.

Superachterhaalde complottheorieen, heel oud (heeft Actueel nu pas zijn internet-aansluiting gekregen?) en uiterst doorzichtig, niet onderbouwd en allemaal niets meer dan 'dit-en-dit gebeurde, toevallig he?'
  vrijdag 16 september 2005 @ 19:54:12 #30
16563 Cesarino
Wendy`s kut court. AZ
pi_30644797
Voor alle liefhebbers van deze theorie ga ik maar ff een link spammen van een goede vriend van me die al die sites verzameld heeft. Er staan daar enige tientallen links met filmpjes theorieen etc etc etcetc.

http://www.amstersam.com

klik dan op links
Woord van 2006. Zidaantje
Zi~daantje - Een kopstoot tegen de borst
~Iemand een Zidaantje geven ~ Kappen nu of je krijgt een Zidaantje.
  vrijdag 16 september 2005 @ 19:56:31 #31
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_30644861
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:18 schreef veer0318 het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat dit door de overheid is gestuurd.

Wat ik me wel kan voorstellen is dat het stelletje achterlijke neo-conservatieven hierop aangestuurd hebben. Voor de geinteresseerden: zoek eens naar de BBC-documentaire "The Power of Nightmares: rise of the politics of fear" (3-delig). Erg interessant.
Ga ik meteen doen, heb je een linkje?
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_30644994
De aanslagen zijn gewoon gepleegd. Niks meer en niks minder.
Het mogelijk verdachte is dat de USA talloze mogelijkheden heeft gehad om ze voorkomen.
Voer de vrede...
Fok needs you! Cybernations!
Boxxy ain't trollin'
pi_30645152
quote:
Superachterhaalde complottheorieen, heel oud (heeft Actueel nu pas zijn internet-aansluiting gekregen?) en uiterst doorzichtig, niet onderbouwd en allemaal niets meer dan 'dit-en-dit gebeurde, toevallig he?'
Niet achterhaald. De Actueel heeft een bestaand verhaal dat recent door twee oud-politici gelanceerd is behoorlijk aangedikt. Zij hebben het over de gemiste kansen om de aanslagen te voorkomen en over hoe ontzettend goed deze "nieuwe Pearl Harbor" Bush e.a. uitkomt.
Voer de vrede...
Fok needs you! Cybernations!
Boxxy ain't trollin'
pi_30645514
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 19:56 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Ga ik meteen doen, heb je een linkje?
Kill dr. Phil for Aruba

Gerrit Zalm: "Ik woon in Scheveningen en mijn chauffeur in Voorburg. Daarom duurde het even."
pi_30645675
Echt super zielig dat jij je feiten van zo'n website moet halen. Echt alles wat jij uitspuugt is meer dan ook bull shit. Zelfs de disclaimer van je favoriete site is zielig.

Maargoed, als ik ooit wat tijd over heb weerleg ik alles wat je hevbt gezegd.
Don't try to find facts to fit your hypothesis.
pi_30645896
de aktueel ontdekt de wereld
er zijn genoeg nieuwssites.. die geen fuck te maken hebben met politieke spelletjes... www.infowars.com enzo
  vrijdag 16 september 2005 @ 20:32:00 #37
18952 beware_reageerd
Pappie sinds 15-07-2003
pi_30645936
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:20 schreef The_M het volgende:

[..]

Hier gaan ook bizarre verhalen over. een voorbeeld is dat de hoge heren het vliegtuig op een geheime plaats hebben laten landen en de bemanning heeft gedood.
Alhoewel dit verhaal gaat, zou ik eerst bewijs willen zien.
Zeggen dat iets (dvd) bestaat, is niet voldoende.

Zien, en met eigen ogen, en daarna indien juist, verder verspreiden.
Zoveel mogelijk.

Tot die tijd, heb ik nog niets, maar vind het wel allemaal vaag.

Maar he, dat is de kamer op dit moment ook he. ( Donner, rings a bell )
pi_30646250
ach als je gewoon eens de feiten afgaat:
Bush & Bin Laden familie hebben een jarenlange historie van samenwerkende handel en financieringen in allerlei businesses. Zo heeft de Bin Laden familie miljarden dollars in een oliebedrijf van Bush, Arbusto oid gestoken. (dit bedrijf is overigens failliet gegaan)
Verder heeft de Bin Laden familie interest in Haliburton... dat is een bedrijf dat alle voorzieningen in bijv. het US army regelt.
In de dagen NA september 11th, 2001... Mocht geen ENKEL vliegtuig het luchtruim in, om 100 % veiligheid te kunnen garanderen. Nu zeg ik je, dan is het toch retevreemd dat alle ondernemers van de Bin Laden familie die in de USA zelf waren, jetliners toegewezen kregen (stuk of 2, die familie is echt groot), die de HELE familie terug naar Saoedi Arabie vlogen ?!
Nouja, al met al is het gewoon overduidelijk dat het gemiddelde wereldvolk gewoon een schijnwaarheid opgelegd krijgt, zodat Bush & andere rijke klojos hun machtsspelletjes over onze ruggen kunnen spelen.
Het gaat gewoon om geld.
  vrijdag 16 september 2005 @ 20:44:04 #39
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_30646331
Wat was ook alweer dat ene amerikaanse bedrijf, wat 15 grote bedrijven overkoepelde? O.a. ook Casema? Een heel rijk bedrijf....
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_30646496
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 20:44 schreef Yildiz het volgende:
Wat was ook alweer dat ene amerikaanse bedrijf, wat 15 grote bedrijven overkoepelde? O.a. ook Casema? Een heel rijk bedrijf....
www.theyrule.net .
pi_30646731
hmm.. best interessant...

nog een link voor liefhebbers http://www.planet.nl/plan(...)tid=506440/sc=a503e6

wat betreft dat vliegtuig dat het Pentagon zou zijn binnengevlogen, ik heb in het verleden een videofragment gezien afkomstig van een bewakingscamera die de inslag heeft vastgelegd. Ik heb toen zitten kijken, alleen ik heb geen vliegtuig gezien. Het ene op het andere beeld stond het pentagon plotseling in de fik. (misschien dat het filmpje gefaked is... )

[ Bericht 1% gewijzigd door Zephyrus op 16-09-2005 21:09:56 (filmpje) ]
pi_30646878
Zephyrus, waar is dat vliegtuig dan gebleven?
pi_30646980
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 21:03 schreef NightH4wk het volgende:
Zephyrus, waar is dat vliegtuig dan gebleven?
weet ik niet, dat vraag ik me dan ook af
  vrijdag 16 september 2005 @ 21:11:47 #44
89728 Plastic_Power
Vegetable rights & peace
pi_30647144
quote:
Dick Cheney (vandaag de dag vice-president van de VS) was in zijn presidentstijd de eerste die samen met wat vertrouwelingen op de proppen kwam met PNAC, wat staat voor Project for a New American Century.
Is Cheney president geweest? Dan heb ik wat gemist.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
  vrijdag 16 september 2005 @ 21:42:31 #45
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_30648036
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 20:49 schreef Salvad0R het volgende:

[..]

www.theyrule.net .
Goede, maar die bedoel ik niet, het was een vage naam.
150 bedrijven zaten eronder, iets met een C en een F dacht ik.
Lekker vaag

Netwerk had er n docu over, Bush zat er ook in NL.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zaterdag 17 september 2005 @ 14:06:47 #46
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_30663459
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 20:41 schreef Salvad0R het volgende:
ach als je gewoon eens de feiten afgaat:
Bush & Bin Laden familie hebben een jarenlange historie van samenwerkende handel en financieringen in allerlei businesses. Zo heeft de Bin Laden familie miljarden dollars in een oliebedrijf van Bush, Arbusto oid gestoken. (dit bedrijf is overigens failliet gegaan)
Verder heeft de Bin Laden familie interest in Haliburton... dat is een bedrijf dat alle voorzieningen in bijv. het US army regelt.
In de dagen NA september 11th, 2001... Mocht geen ENKEL vliegtuig het luchtruim in, om 100 % veiligheid te kunnen garanderen. Nu zeg ik je, dan is het toch retevreemd dat alle ondernemers van de Bin Laden familie die in de USA zelf waren, jetliners toegewezen kregen (stuk of 2, die familie is echt groot), die de HELE familie terug naar Saoedi Arabie vlogen ?!
Nouja, al met al is het gewoon overduidelijk dat het gemiddelde wereldvolk gewoon een schijnwaarheid opgelegd krijgt, zodat Bush & andere rijke klojos hun machtsspelletjes over onze ruggen kunnen spelen.
Het gaat gewoon om geld.
Deze feiten was ik nog vergeten te vermelden ja

Het is idd heel vreemd dat de Bin Laden familie op dat moment uit Amerika weg mocht vliegen, iets wat alleen zijn vriend Bush goed kon keuren. Lijkt me wel heel vreemd dat Bin Laden dan achter de aanslagen zou zitten
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 17 september 2005 @ 14:09:46 #47
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_30663525
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 18:02 schreef The_M het volgende:
Dick Cheney (vandaag de dag vice-president van de VS) was in zijn presidentstijd ....
Gelukkig is Dick nooit president geweest hoor.
Nothing lasts forever but the certainty of change
  zaterdag 17 september 2005 @ 14:10:16 #48
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_30663541
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 19:33 schreef Drugshond het volgende:
De aanslagen van Madrid of Londen waren zeker ook volgens het blauwe boekje.
Dat zeg ik niet, maar die kunnen natuurlijk een reactie zijn op wat er in Amerika is gebeurd. En dat is dan toch juist wat Amerika wil? Lekker allemaal achter onze grote vriend Amerika staan die de vijand aanvalt?
  zaterdag 17 september 2005 @ 14:12:25 #49
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_30663604
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 21:11 schreef Plastic_Power het volgende:

[..]

Is Cheney president geweest? Dan heb ik wat gemist.
Sorry, foutje......in 1992 bedacht Cheney dit, net voordat Clinton aan de macht kwam.
  zaterdag 17 september 2005 @ 14:14:24 #50
81576 The_M
He, alles goed? Nee, 2 fout...
pi_30663661
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 21:03 schreef NightH4wk het volgende:
Zephyrus, waar is dat vliegtuig dan gebleven?
Dat zou in de enorme vuurzee helemaal vergaan zijn. Alleen vreemd dat andere voorwerpen zoals computers en boeken gewoon heel zijn gebleven op diezelfde plek......
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')