200 man verwacht dacht ik, maar dat was er echt niet volgens mij... en er was 500 liter bier dacht ik... wijn heb ik (gelukkig) niet gezien... Echt iedereen was brak, behalve Henk en Max... Henk had niet veel op en Max kan er wel goed tegen opzich... liggen wij allemaal brak te zijn, Max de hele tijd 'en wie pilst er door!?'quote:Op zondag 18 september 2005 15:16 schreef MrAli het volgende:
[..]
We waren met een aardige groep, Patrick (Siemons), Hans, Thomas, Ruben van Vliet, Henk, Marcus en ik.
Ruben van Vliet had een uitnodiging gehad van een paar gasten uit zijn klas voor een gigantische party, en hij moest maar wat gasten van Texel meenemen, en dat waren wij dus.
Dus wij naar een schuur een paar kilometer buiten Anna Paulona, en dat was een pittige party.
Ik meen dat er ongeveer 300 man verwacht waren, meer als 200 liter bier ingeslagen en 100 flessen wijn. Ook speelde er bandjes, o.a. die gasten uit Ruben z'n klas.
Alles was er echt heel goed verzorgd, een stuk schuur afgesloten, keurig een bar in het midden, met een aantal taps, buiten een klein huisje met wc's, zoeentje die je ook wel bij grote evenementen ziet staan.
Het feest opzich was 'gewoon' en had niet speciaal een reden.
Niet zo heel anders toch?quote:Op zondag 18 september 2005 19:33 schreef DearPrudence het volgende:
aha.. heel ander verhaal. hehe.
Zou ik inderdaad inleveren, alleen dat hek was op slot. Ze heeft mij ook al gebeld zaterdag en toen heb ik de tijden doorgegeven en gezegd dat het voor jou exact zo was. Dus volgens mij komt het wel goed. Volgens mij heet ze overigens Yvonne Brands (?) ofzo, tel. nr. zou ik niet weten.quote:Op zondag 18 september 2005 19:55 schreef errrrr het volgende:
Kees, mijn ouders hebben een telefoontje gekregen van een of andere yvonne dat ik mijn tennistijdenbriefje nog niet had ingeleverd, maar dat heb jij vrijdag toch gedaan? En weet jij mss het nummer van die ene yvonne?
Ziet er netjes uit.quote:Op zondag 18 september 2005 14:21 schreef errrrr het volgende:
Owja, gister om half zes was mijn camera er dus. Snel uitgepakt, even wat fototjes geklikt, om 6 uur eten... en nunet wat rondgelopen, even wat testfototjes gemaakt zegmaar... Een paar mooie hier even online gezet: http://haqdaq.mine.nu/~haqdaq/pics/s40/
Hmm, zie net dat ik contrast, sharpening of saturation (kan je op de camera instellen) wel erg hoog heb gezet, vandaar die vage achtergrond... moet het boekje maar 's doorlezen
Nouja, ze belt maar terug als het belangrijk is...quote:Op zondag 18 september 2005 20:15 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Zou ik inderdaad inleveren, alleen dat hek was op slot. Ze heeft mij ook al gebeld zaterdag en toen heb ik de tijden doorgegeven en gezegd dat het voor jou exact zo was. Dus volgens mij komt het wel goed. Volgens mij heet ze overigens Yvonne Brands (?) ofzo, tel. nr. zou ik niet weten.
Inderdaad, zoiets had ik ook.quote:Op zondag 18 september 2005 21:27 schreef errrrr het volgende:
[..]
Nouja, ze belt maar terug als het belangrijk is...
Ja, maar waarom opeens in het voorjaar? Dan moet ik rijbewijs halen, wil met kerst boarden!quote:Op zondag 18 september 2005 22:47 schreef -Mzraki- het volgende:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/007764.html
hahar, sneeuw, sneeuw, sneeuw.
Dat wordt snowboarrrrden kerels.
Ik eigenlijk ook, alleen niet bij de AH ofzo.quote:Op maandag 19 september 2005 17:03 schreef DearPrudence het volgende:
Ik heb maar weer eens besloten om naar werk te gaan zoeken.(eigenlijk heeft mijn vader dat voor mij besloten.)
Dus, any tips van hoe ik dit aan kan pakken?
Je hoeft niet met voorjaar hoor. Ik ga als het kan twee keer, wat de rest doet zie ik dus wel.quote:Op maandag 19 september 2005 08:43 schreef errrrr het volgende:
[..]
Ja, maar waarom opeens in het voorjaar? Dan moet ik rijbewijs halen, wil met kerst boarden!
Goedzo.quote:Op maandag 19 september 2005 17:03 schreef DearPrudence het volgende:
Ik heb maar weer eens besloten om naar werk te gaan zoeken.(eigenlijk heeft mijn vader dat voor mij besloten.)
Dus, any tips van hoe ik dit aan kan pakken?
Ja was erg gezellig. Altijd lachenquote:Op maandag 19 september 2005 17:24 schreef MrAli het volgende:
Net terug van Joost, ff gezellig in de tuin gezeten, op z'n verjaardag.
Tja, bediening lijkt me wel oke, best zwaar, maar ook wel leuk. Maarja, het is niet de tijd van het jaar zegmaar.quote:Op maandag 19 september 2005 17:28 schreef MrAli het volgende:
[..]
Goedzo.
Maar om te beginnen:
- bedenk wat je leuk vind om te doen
- check waar je dat kan doen
Ik weet niet of dat zo'n succes zou zijn...quote:- trek sexy kleren aan en wandel eens bij dat bedrijf / die winkel binnen
Bediening, tsja, ik weet het niet. Het is wat je zegt wel hard werken en niet het hele jaar door, en dat laatste is zeker wel een pluspunt. Je kan ook zeggen ik wil gewoon werk, maakt me niet uit waar als het maar verdient en wat voor werk het precies is. Dan kan je gaan vakkenvullen of een krantenwijk nemen bijv. Maar er valt vast wel wat beters te vinden.quote:Op maandag 19 september 2005 18:12 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Tja, bediening lijkt me wel oke, best zwaar, maar ook wel leuk. Maarja, het is niet de tijd van het jaar zegmaar.
Hangt er vanaf waar.quote:[..]
Ik weet niet of dat zo'n succes zou zijn...
Vandaar dat jij in die rare outfit bij ons aan kwamquote:Op maandag 19 september 2005 17:28 schreef MrAli het volgende:
- trek sexy kleren aan en wandel eens bij dat bedrijf / die winkel binnen
MET 4-2 VAN AZ HAHAHAHAHAHAquote:Op maandag 19 september 2005 19:53 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Trouwens, Alwin, wist je al dat we gisteren verloren hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |