Ik heb SP2 geslipstreamedquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:33 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik heb SP2 op CD-Rom
Mijn avatar = webcamzie voor grote versie in mijn prof
![]()
quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:19 schreef mschol het volgende:
[..]
terug komend op me eigen reactie
het werkt![]()
![]()
![]()
![]()
hijs nu SP1 aan hetdownloaden (320MB )
quote:
windows 2003 heeft nog geen SP2quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:33 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik heb SP2 op CD-Rom
Mijn avatar = webcamzie voor grote versie in mijn prof
![]()
Aha oke morgen maar eens proberen danquote:Op zondag 18 september 2005 21:37 schreef Sjowhan het volgende:
Soms is't zo dat je alleen de tv-out kan gebruiken na een reboot (oftewel; tv-out werkt alleen na een reboot)..
dat klinkt als een buffer die vollooptquote:Op zondag 18 september 2005 23:15 schreef Sjowhan het volgende:
Lekker dan, nieuwe firmware van linksys op me routertje gegooid, is het inet dood als ik loop te torrenten..
Maar kijken of ik wat in de QoS kan instellen, anders wordt het een andere firmware
uhh partition magic ?quote:Op maandag 19 september 2005 00:03 schreef SHERMAN het volgende:
Ben nog harder genaaid dan ik dacht.
De schijf waarover ik het hier boven heb was verdwenen in Windows. Ik denk ik reboot even en kijkt wat ie dan doet. Gevolg? Pc start niet meer op. Krijg ineens een foutmelding dat de hdd waar windows en nog steeds een deel van mijn bestanden op staan "bad" is. Kan dus niet meer in windows komen of iets. Morgen maar is kijken hoe ik dit ga aanpakken. Als ik er tijd voor kan vinden. Moet morgen werken en naar school dus ik zit waarschijnlijk de hele avond morgen te knutsellen.
Ik ga vanavond inderdaad maar is klooien en kijken wat er kan van maken. Misschien valt het allemaal wel mee. Hoop alleen niet dat de hdd naar de klote is want er stonden nog wel wat bestanden en muziek op.quote:Op maandag 19 september 2005 00:05 schreef mschol het volgende:
[..]
uhh partition magic ?
en eff kijken wat die zegt?
een boot floppy image van bootdisk.com gebruiken als boot file voor een cd-RW en dan eff scandisk
Succes.quote:Op maandag 19 september 2005 07:33 schreef Sjowhan het volgende:
Succes mschol
Ik ben er ook weer weg van; fysio tijd
Ik weet hoe je je voelt.quote:
wat doe je al op danquote:Op maandag 19 september 2005 10:23 schreef Giem het volgende:
Goeie morguh..Giem hoeft gewoon pas om 3 uur naar college
![]()
daar zit ook wat inquote:Op maandag 19 september 2005 10:50 schreef Giem het volgende:
[..]
hah, ja tot half 3 in bed liggen is ook niks..![]()
dat is ook niet alles... ach ik ben nog 2 jaartjes student..quote:Op maandag 19 september 2005 10:51 schreef Marty26 het volgende:
[..]
daar zit ook wat inik ben al weer 2uur aan het werk
quote:Op maandag 19 september 2005 11:09 schreef Marty26 het volgende:
@sherman lekker scholen
soms wou ik ook wel weer op school zitten hoor toch best relax....
DOSquote:Op maandag 19 september 2005 11:10 schreef SHERMAN het volgende:
Net een 7 gehaald voor DOS en windows 3.1
[..]
quote:Op maandag 19 september 2005 11:13 schreef Marty26 het volgende:
[..]
DOS![]()
@as iff exicist deltree -Y c:\
waddan?quote:Op maandag 19 september 2005 11:15 schreef SHERMAN het volgende:
Dos gaat nog wel. Ze stellen alleen van die stomme vragen.
[..]
hahah loading high.. lol dat was nog eens een mooie tijdquote:Op maandag 19 september 2005 11:24 schreef SHERMAN het volgende:
What is the term used to describe when a driver is loaded into an upper memory block instead of conventional memory
a. Paging
b. Swapping
c. Localizing
d. Loading high
Ik kan helaas geen vragen van het examen kopieren, maar daar zitten echt vage tussen, "hoeveel hdd ruimte heeft 3.1 nodig als je het wilt installeren?"
Boeiend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |