donequote:Op woensdag 16 november 2005 21:05 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[Centraal] Online enquetebureaus 4 (Nipo, Intomart, Invotes)
Zou mijn email daarmisschien verwijderd kunnen worden ipv de SPAM in die reeks?
dat valt wel mee toch, hij vindt dat de mooiste naam en dat is zijn manier om dat duidelijk te makenquote:Op woensdag 16 november 2005 21:14 schreef Billy_Mack het volgende:
PLAE@ zet de toon in de FiPo met een scheldpartij in Mooiste Naam?
hey ei.. mij topic ging niet over bashen van die medelander, maar over dat ie me aanreed.. wat hij dus wel deed..quote:Op woensdag 16 november 2005 20:53 schreef buzzer het volgende:
Ik snap dat het niet leuk is als er een reeks verdwijnt waar je plezier in hebt, maar hoewel ik het erg waardeer dat jullie meedenken, denk ik dat heropenen in GC geen optie is. Je zou eens contact kunnen zoeken met de B&H mods, misschien dat er daar een plek is voor dit topic. Persoonlijk heb ik altijd gevonden dat het niet in GC hoorde. Ik zou zeggen mail/msn eens met de B&H mods. Als zij het topic willen adopteren wil ik het met alle plezier verplaatsen
Fok! is geen platform voor derfgelijke zaken, en het topic blijft uiterst stevig op slot Dat het een laffe daad is staat buiten alle kijf, maar dat gaan we hier op Fok niet op deze wijze oplossen.quote:Op donderdag 17 november 2005 18:34 schreef Martijn_fijn het volgende:
Waarom is dit topic Jacht op de daders! van Hardcore-freak gesloten? Graag zou ik van de here mods, een goede be-argumentatie hiervoor zien.
Fok! zou zicht van zijn beste kant laten zien, als het meewerkt aan de opsporing van deze barbaren!
donequote:Op donderdag 17 november 2005 19:39 schreef numero_uno het volgende:
Het Grote Plaatjesassociatiespel #21
Moet even nummer #21 wordenbvd
Die doden zijn in Rotterdam gevallen, niet in De Haag. Toch bedankt.quote:Op zaterdag 19 november 2005 14:20 schreef PLAE@ het volgende:
Dr is hier iets aan de hand, en ik weet niet wat :(
Het is maar wat je niks noemt![]()
3 doden
![]()
![]()
geen idee, moet je aan Arcee vragenquote:Op maandag 21 november 2005 17:49 schreef Lu_uK het volgende:
Waar zijn de nieuweste lijstjes van arcee? met de posttop records?
Doe dan maar een beetje offtopic in die andere!quote:Op dinsdag 22 november 2005 23:17 schreef Classics het volgende:
kan Hoeveel stimulerende dranken drink jij op een dag... weer open ... tis nav dat andere topic maar afgebakend zodat het andere topic on/topic kan blijven ... en dergelijke![]()
dank uquote:Op donderdag 24 november 2005 10:16 schreef HeatWave het volgende:
Done.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 23:46 schreef Conflict het volgende:
[..]
Doe dan maar een beetje offtopic in die andere!![]()
hij post ze toch altijd in GC? dus ik dacht ik vraag het even hier. Dat lijkt me het minst offtopicquote:Op dinsdag 22 november 2005 08:53 schreef buzzer het volgende:
[..]
geen idee, moet je aan Arcee vragen
heb je hem al gevonden dan ?quote:Op vrijdag 25 november 2005 05:18 schreef static het volgende:
Doe deze maar op slot: Verjaardaglijstjes van users.
Nope, maar het wordt leuk volgekloot.quote:
oke, hij is dicht in ieder gevalquote:Op vrijdag 25 november 2005 07:59 schreef static het volgende:
[..]
Nope, maar het wordt leuk volgekloot.
Nee, dat is toch niet hetzelfde.quote:Op zaterdag 26 november 2005 13:09 schreef Conflict het volgende:
Er zijn zo ontzettend veel topics over dit onderwerp, graag in Wie heeft er al hinder ondervonden van de storm? verder.
Sorry maar ik heb heel veel dezelfde topics gesloten, heel GC was ondergesneeuwdquote:Op zaterdag 26 november 2005 13:15 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Nee, dat is toch niet hetzelfde.![]()
"Wie heeft er ook last van de storm gehad"
Is zo uiteenlopend, te algemeen.
tututtututut.
Omdat je werd overspoeld door nieuwe topics werd je psycho, had je je handen in je haar en wist je niet meer wat je moest door.quote:Op zaterdag 26 november 2005 13:17 schreef Conflict het volgende:
[..]
Sorry maar ik heb heel veel dezelfde topics gesloten, heel GC was ondergesneeuwd
Volgende keer een beetje om je heen kijken voordat je op zo'n belachelijke tegen me begint te zeiken! De volgende topics zijn nog open en dat lijkt me genoeg!quote:Op zaterdag 26 november 2005 13:21 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Omdat je werd overspoeld door nieuwe topics werd je psycho, had je je handen in je haar en wist je niet meer wat je moest door.
In je panische reactie sloot je maar alles tegelijk, en was je blij dat je er vanaf was.
Of je had gewoon een paar topic's kunnen laten.
Één over treinreizigers die hinder hadden ondervonden, één voor automobilisten en één voor mensen thuis o.i.d.
Deze groepen ondergaan iets totaal anders. Een automobilist rent niet van perron naar perron om z'n trein te halen, hij blijft gewoon rustig in z'n auto zitten, in de file hoogstwaarschijnlijk.
De problemen die deze groepen ondervonden zijn dus niet te vergelijken.
Appels en peren.
Begrijp je dat?
Ja die topics sluiten naadloos aan op hetgeen wat Oldjeller zegt.quote:Op zaterdag 26 november 2005 14:33 schreef Conflict het volgende:
[..]
Volgende keer een beetje om je heen kijken voordat je op zo'n belachelijke tegen me begint te zeiken! De volgende topics zijn nog open en dat lijkt me genoeg!
Hoeveel sneeuw ligt er bij jou??
Zijn de wegen vrij, staan er nog files???
Wie stond er allemaal in de file?
Vraagje aan pizza bezorgers!
Post bezorgen en slecht weer??
Wie heeft er al hinder ondervonden van de storm?
Als je nog meer te vragen hebt raad ik je aan om dat op een normale manier te doen, anders bekijk je het maar.
Ik ben niet van plan om 20 topics over het weer open te laten, er zijn genoeg topics open waarin alles besproken kan worden.quote:Op zaterdag 26 november 2005 14:36 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Ja die topics sluiten naadloos aan op hetgeen wat Oldjeller zegt.![]()
Belachelijk? Ik wijs je ergens op, adviserend, hoe je het beter had kunnen doen. Geen conflictgedrag gaan vertonen hè.quote:Op zaterdag 26 november 2005 14:33 schreef Conflict het volgende:
[..]
Volgende keer een beetje om je heen kijken voordat je op zo'n belachelijke tegen me begint te zeiken! De volgende topics zijn nog open en dat lijkt me genoeg!
Deze topics zeggen inderdaad genoeg, dat ze allemaal niet over de treinreizigers gaan die enorm hinder ondervonden en FOK! heeft behoorlijk wat treinreizigers/studenten/forenzen..quote:
Dit is normaal, dit is corrigerend.quote:Als je nog meer te vragen hebt raad ik je aan om dat op een normale manier te doen, anders bekijk je het maar.
ik heb het helemaal anders opgelost...quote:Op maandag 28 november 2005 15:22 schreef crackhead het volgende:
Kan die laaste bagger-reactie van Sammy_K ff verwijderd worden? Het plastic zakken-associatiespel #1
Alvast bedankt voor het opschonen
quote:Op maandag 28 november 2005 16:11 schreef Tranceptor het volgende:
Waarom wordt mijn laatste gedachte-topic toch gesloten?
maar er staat wel een kaart bij wqaar de tent gelegen is, en een telefoonnummer om te bellenquote:Op woensdag 30 november 2005 19:40 schreef LoggedIn het volgende:
ik ben het niet eens met de sluiting van mijn topic (http://forum.fok.nl/topic/785119)bij de telefoongids werken tenslotte geen mensen die hun indruk van de winkel/ bedrijf/ whatever neerzetten
ik kan ook wel de telefoongids openen en een woordje intypen, maar daaruit kan ik niet opmaken of het een tent a la "2 tuinstoelen waar je kan wachten" is, of dat je er fatsoenlijk kan zitten eten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |