Dat riep zo ongeveer iedereen vantevoren hoor.quote:Op maandag 12 september 2005 13:30 schreef pascalheister het volgende:
ja en nu zit Vogel op de tribune bij Milan, ik snap er niks meer van
Vogel zat goed bij PSV.quote:Op maandag 12 september 2005 13:30 schreef pascalheister het volgende:
ja en nu zit Vogel op de tribune bij Milan, ik snap er niks meer van
Ik zet alvast een ziekenwagen voor de deur neer bij mij thuisquote:Op maandag 12 september 2005 18:11 schreef Joenes het volgende:
Addo morgen in de basis volgens psvzone![]()
vind k ook een goede optiequote:Op maandag 12 september 2005 18:37 schreef Neoktheone het volgende:
Het zal morgen er gzwaar worden, maar Schalke is zeker wel te verslaan. Ik ben voor deze opstelling:
--------------------Gomes--------------------
Lucius ---- Ooijer --- Simons ---- Reiziger
-------------------- Cocu ---------------------
-- Farfan ------- Afellay ------- Beasley --
------------ Robert ---- VoH ----------------
4-4-2 dus, waarbij Cocu met de punt naar achteren speelt en Afellay dus meer aanvallend.
Wel een verrekt aanvallende 4-4-2 dan. Lijkt me meer iets voor als we tegen een flutploegje spelen.quote:Op maandag 12 september 2005 18:37 schreef Neoktheone het volgende:
4-4-2 dus, waarbij Cocu met de punt naar achteren speelt en Afellay dus meer aanvallend.
Cultheld is beter op de hoogte dan Guus in Zuid-Amerika, DIJK.quote:Op zondag 11 september 2005 17:58 schreef DIJK het volgende:
[..]
Guus denkt nog van niet. Want hij staat niet eens op de B-lijst van de Championsleague voor zover ik weet.
k hoop t ook Schoen opetenquote:Op maandag 12 september 2005 21:25 schreef The_M het volgende:
Volgens NOS is dit de opstelling:
Gomes
Reiziger Ooijer Addo Lucius
Afellay Simons Cocu
Beasley Vennegoor Farfan
Ooijer zei dat Addo in vorm is.....Laten we het hopen![]()
quote:Op maandag 12 september 2005 21:39 schreef the_legend_killer het volgende:
dalijk scoort hij ook nog de winnende
de tol van het succes....quote:In een interview met het Algemeen Dagblad meldt Guus Hiddink dat er in de voorbije tranferperiode voor 80% van de selectie interesse is getoond van andere clubs. 'We houden nu zo'n 9 miljoen in de plus over, maar dat had, gechargeerd gesteld, het drievoudige kunnen zijn. Maar dan hadden we echt de basis van het elftal helemaal kwijtgeraakt. Zo ver wilden we het absoluut niet laten komen.
Gisteren zei iemand ook al dat PSV in 2 jaar tijd een compleet elftal is kwijt geraakt..quote:
omdat hij nu niet speelt is het een miskoopquote:Op dinsdag 13 september 2005 10:33 schreef zjroentje het volgende:
Is die Ferreyra geblesseerd ofzo, of is het gewoon een miskoop?
Ik moet zeggen dat ik nog weining van hem heb gezien.quote:Op dinsdag 13 september 2005 10:43 schreef pascalheister het volgende:
[..]
omdat hij nu niet speelt is het een miskoop
Ferreyra is ook voor het middenveld bedoeldquote:Op dinsdag 13 september 2005 10:44 schreef zjroentje het volgende:
Tja, als Addo zelfs hoger in de pikorde staat ....
En volgens mij heeft hij ook nog geen minuut gespeeld.
Dat maakt dan weinig meer uit natuurlijk.quote:Op dinsdag 13 september 2005 10:51 schreef pascalheister het volgende:
Lees net dat Ball na de winterstop ook niet in de CL mag spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |