Jha ga ik doenquote:
Is dit zo goed Fugie?quote:Beste *** ( neem aan dat je zo heet )
Ik krijg een leuk mailtje van je met daar een mop in. Echter heb ik beetje vreemde vraag.
Maar wie ben jij? Ik heb werkelijk geen idee wie jij moet zijn of waar ik je van ken?
Met vriendelijke groet,
Heb ik speciaal voor jou gedaanquote:Mukie (Moderator) - dinsdag 6 september 2005 @ 10:14
Wel leuk btw dat de heren eerst schreeuwden dat US alleen voor paupers is en nu vind ik jullie in bijna elk topic
Leuk
Ik heb ook nog ergens de MSN adressen liggen van die kinder van Breukhovenquote:Op dinsdag 6 september 2005 18:40 schreef Fugie het volgende:
[..]![]()
ik heb net me ribben ingetaped, leuk man dat voetbal
FEESTquote:
Is ook leukquote:
mwaaa valt wel mee maar moet zo voetballe en neem liever niet teveel risicoquote:Op dinsdag 6 september 2005 18:46 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik heb ook nog ergens de MSN adressen liggen van die kinder van Breukhoven![]()
Wie weet kunnen we daar eens iets leuks mee doen![]()
En ik weet wat je voeltIk heb er zelf 2 gebroken toen tijdens het skiën
![]()
Ik vind het US gebeuren niet leuk. Zooi aandachts geile mensen zitten daar ( niet iedereen )quote:
Das liefquote:Op dinsdag 6 september 2005 18:53 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik vind het US gebeuren niet leuk. Zooi aandachts geile mensen zitten daar ( niet iedereen )
Maar goed om jou blij te maken wil ik er best wel eens een keer iets van een foto dumpen![]()
is dat er dan niet of alleen tijdens de spits?quote:Op dinsdag 6 september 2005 19:02 schreef BaraCuda het volgende:
He kut wat mis ik doordeweeks op de weg mijn T5
Erger me kapot aan al die flikkers die me proberen af te snijden en er vervolgends vandoor gaan![]()
Oh en op de A67 is het tijd voor een algeheel inhaal verbod voor die kut vrachtwagensMIjn god 50 km lang links gereden 80km/h omdat die flikkers aan het inhalen waren. Vatsige vetlellen!
Ik ree er smiddags om 13:00 en om 16:30 weer terugquote:Op dinsdag 6 september 2005 19:09 schreef Mukie het volgende:
[..]
is dat er dan niet of alleen tijdens de spits?
3quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:54 schreef Fugie het volgende:
hoeveel fout had je ijsie ?
en weer terug van school
Met die Mercedes Vito kan ik dat soort acties niet uithalenquote:
schandalig!quote:Op dinsdag 6 september 2005 19:20 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Met die Mercedes Vito kan ik dat soort acties niet uithalen
Die T5 gebruik ik wel eens voor dat soort doeleinden als het nodig is![]()
Dat je daar nog over moet denkenquote:Op dinsdag 6 september 2005 19:24 schreef Sjoewe het volgende:
Verstandig doen en alvast uni-werk doen, of onbehoorlijk lam worden op een bbq... Hmm moeilijk
Bumperen probeer ik te vermijden eigenlijk. Rechts inhalen gebeurd als ik in de volvo zit regelmatigquote:Op dinsdag 6 september 2005 19:23 schreef Xtreem het volgende:
[..]
schandalig!
rechts inhalen doe ik alleen als er zo'n rondmongool eeuwen onnodig links rijdt. Anders heb ik een neiging tot matig bumperen. Eigenlijk stom, want rechtsinhalen is volgens mij goedkoper dan bumperen.![]()
Tjah kutbegrenzers ook he.. Gelukkig heb ik die niet zeg.. *vanmiddag vlak voor het inhaalverbod in ging nog een hele colonne voorbij geknalt met 115* Zal de baas niet blij mee zijn als ie de schijf ziet, maar ik ga niet achter een stel italianen rijden die maar 70 rijden..quote:Op dinsdag 6 september 2005 19:11 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ik ree er smiddags om 13:00 en om 16:30 weer terugBeide allemaal van die vrachtwagens die aan het inhalen zijn.
Maarja ik heb het weer overleeft
Oh en hoi![]()
Oh en mukie er stonden geen bordjes dat het niet mocht trouwens![]()
Echt in de top 5 van ergernissen die lui.
Ik probeer sowieso redelijk netjes te rijden... Maar als ik er achter zit, en die lul voor me is klaar met inhalen en gaat niet naar rechts, dan ga ik eerder 'duwen' dan er rechts langsquote:Op dinsdag 6 september 2005 19:27 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Bumperen probeer ik te vermijden eigenlijk. Rechts inhalen gebeurd als ik in de volvo zit regelmatig
Gewoon omdat het steeds vaker voor komt dat mensen 300 meter verderop een vrachtwagen zien rijden en dan toch maar links blijven rijden met 110 a 120![]()
Dan peer ik hem er fijn rechts voorbijEn de eerste agent die me boete geeft zal ik wel vertellen dat ze meer om die linksplakkers moeten gaan letten want die staan in de Top3 ergernissen
Is het een baksteen? Is het een aap met een gouden ring? Is het een sexartikelencatalogus? Nee! Het is Mister Moraal!quote:Op dinsdag 6 september 2005 19:26 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Dat je daar nog over moet denken
Morgen ochtend heb je spijt kan ik je vertellen. Dan baal je dat je netjes, braaf bent gaan studeren. Wat overigens ook een interessante, spannende avond op kan leveren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |