jawelquote:Op dinsdag 6 september 2005 13:02 schreef Superheld het volgende:
[..]
Reis lijkt me dat je die nog wel nodig hebt?
heel gezellig.....quote:Op dinsdag 6 september 2005 13:24 schreef DIGGER het volgende:
Nah, eigenlijk woon ik hier gewoon in de Annie M.G. Schmidtwijk, met o.a. Abeltje, Dikkertje dap, schaap veronica, jip en janneke
Dat is toch die wijk met al die kartonnen dozenquote:Op dinsdag 6 september 2005 13:24 schreef DIGGER het volgende:
Nah, eigenlijk woon ik hier gewoon in de Annie M.G. Schmidtwijk, met o.a. Abeltje, Dikkertje dap, schaap veronica, jip en janneke
Iets met bier, vrouwelijke eerstejaars, een onverwachte overwinning in de dubbel en nu hoofdpijn zeg maarquote:Op dinsdag 6 september 2005 13:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Heb je een mooi verhaal Boez?
Van mij totaal niet, de meeste mensen gaan ook in bed dood, je moet er dus niet teveel in liggenquote:Op dinsdag 6 september 2005 11:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Uitslapen is voor mij wel een hobby.
hij heeft nog niets hoor.....als hij morgen 1 vraag fout heeft, heeft hij niets !quote:
Dat zou leuk zijnquote:Op dinsdag 6 september 2005 14:41 schreef Lionheaad het volgende:
WK 2018 in Australië??
ah nee. Dat word net zoiets als in Amerika '94quote:Op dinsdag 6 september 2005 14:41 schreef Lionheaad het volgende:
WK 2018 in Australië??
die van Deer hunterquote:Op dinsdag 6 september 2005 14:57 schreef pascalheister het volgende:
middag
zojuist de mooiste digipacks ooit ontvangen![]()
zie: Resident DVD: Apocalypse!
oaquote:Op dinsdag 6 september 2005 14:57 schreef Vom het volgende:
Waar kan ik het trouwverhaal van golfert en Bluezz teruglezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |