ik heb het zelfs gezien, zat er goed inquote:Op zondag 4 september 2005 22:07 schreef ASSpirine het volgende:
Beasley gescoord voor de US
weet niet of het al vermeld is
Interessante opstelling, maar zijn Reiziger en Ooijer niet meer types voor rechts achterin?quote:Op maandag 5 september 2005 10:40 schreef PyTh het volgende:
Lang zitten dubben maar dit moet mijn inziens de opstelling worden in de competitie:
[afbeelding]
Voor de Champions League hoef je dan maar 2 wisselingen door te voeren; Farfan op de plek van Kone en Vayrinen op de plek van de naar voren doorschuivende Farfan
Er staan ook nog eens 6 Nederlanders in de basis en daar kunnen ajax en feyenoord een puntje aan zuigen![]()
quote:Op maandag 5 september 2005 10:44 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Interessante opstelling, maar zijn Reiziger en Ooijer niet meer types voor rechts achterin?
k vind dat Ooijer in het centrum hoort, hij speelde er tot de kmost van Alex al jaren bovendien is Reiziger niet beter. En als dank voor zn inzet op de back plaats heeft hij het eerste recht op het centrum vind k.quote:Op maandag 5 september 2005 10:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik denk niet dat PSV een andere keuze heeft achterin. Reiziger komt waarschijnlijk centraal te staan.
Eensquote:Op maandag 5 september 2005 10:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
[..]
k vind dat Ooijer in het centrum hoort, hij speelde er tot de kmost van Alex al jaren bovendien is Reiziger niet beter. En als dank voor zn inzet op de back plaats heeft hij het eerste recht op het centrum vind k.
Farfán rechtshalf? Dat is nog nooit geprobeerd volgens mij, en dat lijkt me ook terecht. Farfán kan overal in de voorhoede uit de voeten, maar op het middenveldquote:
Heb idd moeite om VOH en Lucius er buiten te laten.....Misschien Reiziger op links en Lucius op rechts? Voor VOH kan ik moeilijk een plaats vinden in de opstelling voor de competitie....Maar we hebbn gezien dat hij ook een hele goeie super-sub isquote:Op maandag 5 september 2005 17:48 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik vind wel dat Lucius er in de competitie ook in moet staan
Afellay in jong Oranje, Alex zit wel bij de Seleçaoquote:Op maandag 5 september 2005 18:48 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Alex en Affelay zijn toch geen internationals.
Dat telt niet..quote:
Was ie geselecteerd in de laatste wedstrijd? Vond het al zo raar dat het geen basisklant is. Tis niet zo dat ze goede verdedigers in overvloed hebben..quote:Alex zit wel bij de Seleçao
want? dat is niet internationaal genoeg?quote:Op maandag 5 september 2005 19:05 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dat telt niet..
Ik denk dat ie er in 2006 al wel bij is.quote:Op maandag 5 september 2005 19:19 schreef Garlic_Sauce het volgende:
[..]
want? dat is niet internationaal genoeg?
maargoed, die is over een jaar of 3 ook wel bij het 'echte' oranje gok ik
Ik ook niet, hij speelt ten slotte bij PSVquote:Op maandag 5 september 2005 20:18 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik denk het eerlijk gezegt niet
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | -----------Koné-------VoH------------ ------------------------------------- ---Beasley------------------Farfan--- ------------Cocu-----Simons---------- ------------------------------------- ----Ball-------------------Reiziger-- ------------Alex----Ooijer----------- ------------------------------------- ----------------Gomes---------------- |
Eens.. dit is de meest logische opstelling voor de competitie..quote:
Voor de Nederlandse competitie is dit misschien wel ok al vind ik dat Lucius wel degelijk in de basiself moet staan dit jaar.quote:
Lucius verdiend het om in de basis te staan, maar om dan een echte linksback als Ball op de bank te laten zitten is natuurlijk flauwekul. Gewoon een beetje switchen tussen Reiziger en Lucius op rechts / Simons en Lucius in het midden en dan kijken hoe het uitpakt en wie er daadwerkelijk een basisplek verdiend.quote:Op dinsdag 6 september 2005 09:09 schreef PyTh het volgende:
[..]
Voor de Nederlandse competitie is dit misschien wel ok al vind ik dat Lucius wel degelijk in de basiself moet staan dit jaar.
Reiziger op links en Lucius op rechts (of omgekeerd)
En ik vind eigenlijk dat er zo min mogelijk veranderingen moeten zijn tussen de opstelling in de competitie en de Champions League.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |