Shell Express is idd het beste alternatief.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:31 schreef Ballebek het volgende:
Ik tank heel vaak in Baarn; 8,9 cent korting per liter bij de Shell Express.
Mijn Jeep gaat eruit en tot die tijd rij ik in m'n 205 voor woon/werk verkeer en af en toe in het weekend in de Jeep tot ie weg is. Maar hij moet wel goed lopen anders raak ik hem zeker niet kwijtquote:Op zaterdag 3 september 2005 10:32 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Maar wat is het idee nou? Die peugeot voor het dagelijkse gebruik en die jeep voor de gein of gaat de jeep eruit?
Lekker dan, straks krijg je van die taferelen dat de benzine zo duur is dat het uit je benzine tank gejat gaat worden.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:38 schreef Oom_Agent het volgende:
Door orkaan Katrina is de olieprijs nog sterker gestegen. En er is weer een nieuwe orkaan in ontwikkeling die richting Amerika trekt.![]()
[afbeelding]
Ja precies, ik zet de SEL maar ver weg in de garage. Nu maar hopen dat de diesel niet duurder wordt, anders kan de Audi er naast.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:46 schreef BoJo het volgende:
[..]
Lekker dan, straks krijg je van die taferelen dat de benzine zo duur is dat het uit je benzine tank gejat gaat worden.![]()
Ik heb het meegemaakt in Servie toen tijdens de oorlog dat ze embargo's en geboycot werden van alle kanten. Werd benzine in cola flessen langs de kant van de weg verkocht. Maar ook gewoon uit je benzine tank gejat, soms zelfs zo brutaal dat ze hem aan de onderkant lek steken snachts. (bij m'n oom gebeurd).quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:49 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
Ja precies, ik zet de SEL maar ver weg in de garage. Nu maar hopen dat de diesel niet duurder wordt, anders kan de Audi er naast.
Gebeurt in zoveel landen in het oostblok; zelfs in polen kon je het langs de kant van de weg kopen naast de paddestoelen en zelfgestookte drank.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:52 schreef BoJo het volgende:
[..]
Ik heb het meegemaakt in Servie toen tijdens de oorlog dat ze embargo's en geboycot werden van alle kanten. Werd benzine in cola flessen langs de kant van de weg verkocht. Maar ook gewoon uit je benzine tank gejat, soms zelfs zo brutaal dat ze hem aan de onderkant lek steken snachts. (bij m'n oom gebeurd).
* BoJo ook blij is met een garage![]()
Kan nietquote:Op zaterdag 3 september 2005 11:59 schreef BoJo het volgende:
[..]
Ey man![]()
Hoe kom jij morgen naar de meet eigenlijk![]()
Tssssquote:Op zaterdag 3 september 2005 12:28 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Kan niet
Ik moet oefenen met m'n band en een verjaardag attenderen
![]()
quote:Op zaterdag 3 september 2005 12:55 schreef Ballebek het volgende:
Komt me vrouwtje net terug; lange haar is eraf is nu best wel kort...
Bah
Echt waar, ik heb ook al tegen mijn vriendin gezegd, als je drastisch gaat veranderen, ookal zijn we getrouwd en 3 kinderen; dan gooi ik je de deur uitquote:Op zaterdag 3 september 2005 13:37 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Waarom flikken vrouwen zulk soort dingen
Zoiets van ik heb nu een relatie laat ik het eens lekker kortwieken zodat ik smorgen geen uur hoef te kammen
Staat maar bij weinig vrouwen mooi in mijn ogen kort haar
Ik tank gewoon niet meer ik pleur er gewoon water in. Hij blijft ook rijden dus best een goede uitvinding al zeg ik het zelf.quote:
ik heb dat ding toch niet meer nodig het aankomende halfjaar dus ik laat hem lekker staan en rij 1x per week een rondje om in conditie te houdenquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:18 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ik tank gewoon niet meer ik pleur er gewoon water in. Hij blijft ook rijden dus best een goede uitvinding al zeg ik het zelf.
quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:17 schreef BoJo het volgende:
Mijn Jeep doet het weer goed, de 6 in lijn snort weer als een zonnetje![]()
* BoJo zeer blij is.
Feliquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:17 schreef BoJo het volgende:
Mijn Jeep doet het weer goed, de 6 in lijn snort weer als een zonnetje![]()
* BoJo zeer blij is.
En je hebt hem net vol audio getieft toch?quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:19 schreef Fugie het volgende:
[..]
ik heb dat ding toch niet meer nodig het aankomende halfjaar dus ik laat hem lekker staan en rij 1x per week een rondje om in conditie te houden
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |