Met die bonen die nu in het apparaat zitten is het niet zo scherp. Ik vind espresso altijd al lekker, maar nu helemaalquote:
Niet normaal ehquote:Op zaterdag 3 september 2005 11:18 schreef Ballebek het volgende:
Benzine alweer duurder, litertje euro: Fl 3,33 !!!
Like d'oh.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:19 schreef Ballebek het volgende:
Oh ja, kamperbak S600...
De kebabsnijah hie tegenovah heb ur ook 1quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:21 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
Like d'oh.
Ik zei al tegen Sjoewe gisteravond dat hij hem niet mocht openen maar hij wilde perse (en ik quote) "de droom voor iedere kebabsnijder" als SC maken.
In Duitsland tanken scheelt nu wel weer.......vanmiddag maar weer even de grens over en gelijk wat drank inslaan. Met die temperaturen die er deze week aan zitten te komen maar een lekker tuinfeestje houdenquote:Op zaterdag 3 september 2005 11:18 schreef Ballebek het volgende:
Benzine alweer duurder, litertje euro: Fl 3,33 !!!
Ajaaah mán, in Uterreg hebbe hun aalemoal ok zo'n dikke s-kláásse mán.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:24 schreef Ballebek het volgende:
[..]
De kebabsnijah hie tegenovah heb ur ook 1
Shell Express is idd het beste alternatief.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:31 schreef Ballebek het volgende:
Ik tank heel vaak in Baarn; 8,9 cent korting per liter bij de Shell Express.
Mijn Jeep gaat eruit en tot die tijd rij ik in m'n 205 voor woon/werk verkeer en af en toe in het weekend in de Jeep tot ie weg is. Maar hij moet wel goed lopen anders raak ik hem zeker niet kwijtquote:Op zaterdag 3 september 2005 10:32 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Maar wat is het idee nou? Die peugeot voor het dagelijkse gebruik en die jeep voor de gein of gaat de jeep eruit?
Lekker dan, straks krijg je van die taferelen dat de benzine zo duur is dat het uit je benzine tank gejat gaat worden.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:38 schreef Oom_Agent het volgende:
Door orkaan Katrina is de olieprijs nog sterker gestegen. En er is weer een nieuwe orkaan in ontwikkeling die richting Amerika trekt.![]()
[afbeelding]
Ja precies, ik zet de SEL maar ver weg in de garage. Nu maar hopen dat de diesel niet duurder wordt, anders kan de Audi er naast.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:46 schreef BoJo het volgende:
[..]
Lekker dan, straks krijg je van die taferelen dat de benzine zo duur is dat het uit je benzine tank gejat gaat worden.![]()
Ik heb het meegemaakt in Servie toen tijdens de oorlog dat ze embargo's en geboycot werden van alle kanten. Werd benzine in cola flessen langs de kant van de weg verkocht. Maar ook gewoon uit je benzine tank gejat, soms zelfs zo brutaal dat ze hem aan de onderkant lek steken snachts. (bij m'n oom gebeurd).quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:49 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
Ja precies, ik zet de SEL maar ver weg in de garage. Nu maar hopen dat de diesel niet duurder wordt, anders kan de Audi er naast.
Gebeurt in zoveel landen in het oostblok; zelfs in polen kon je het langs de kant van de weg kopen naast de paddestoelen en zelfgestookte drank.quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:52 schreef BoJo het volgende:
[..]
Ik heb het meegemaakt in Servie toen tijdens de oorlog dat ze embargo's en geboycot werden van alle kanten. Werd benzine in cola flessen langs de kant van de weg verkocht. Maar ook gewoon uit je benzine tank gejat, soms zelfs zo brutaal dat ze hem aan de onderkant lek steken snachts. (bij m'n oom gebeurd).
* BoJo ook blij is met een garage![]()
Kan nietquote:Op zaterdag 3 september 2005 11:59 schreef BoJo het volgende:
[..]
Ey man![]()
Hoe kom jij morgen naar de meet eigenlijk![]()
Tssssquote:Op zaterdag 3 september 2005 12:28 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Kan niet
Ik moet oefenen met m'n band en een verjaardag attenderen
![]()
quote:Op zaterdag 3 september 2005 12:55 schreef Ballebek het volgende:
Komt me vrouwtje net terug; lange haar is eraf is nu best wel kort...
Bah
Echt waar, ik heb ook al tegen mijn vriendin gezegd, als je drastisch gaat veranderen, ookal zijn we getrouwd en 3 kinderen; dan gooi ik je de deur uitquote:Op zaterdag 3 september 2005 13:37 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Waarom flikken vrouwen zulk soort dingen
Zoiets van ik heb nu een relatie laat ik het eens lekker kortwieken zodat ik smorgen geen uur hoef te kammen
Staat maar bij weinig vrouwen mooi in mijn ogen kort haar
Ik tank gewoon niet meer ik pleur er gewoon water in. Hij blijft ook rijden dus best een goede uitvinding al zeg ik het zelf.quote:
ik heb dat ding toch niet meer nodig het aankomende halfjaar dus ik laat hem lekker staan en rij 1x per week een rondje om in conditie te houdenquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:18 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ik tank gewoon niet meer ik pleur er gewoon water in. Hij blijft ook rijden dus best een goede uitvinding al zeg ik het zelf.
quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:17 schreef BoJo het volgende:
Mijn Jeep doet het weer goed, de 6 in lijn snort weer als een zonnetje![]()
* BoJo zeer blij is.
Feliquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:17 schreef BoJo het volgende:
Mijn Jeep doet het weer goed, de 6 in lijn snort weer als een zonnetje![]()
* BoJo zeer blij is.
En je hebt hem net vol audio getieft toch?quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:19 schreef Fugie het volgende:
[..]
ik heb dat ding toch niet meer nodig het aankomende halfjaar dus ik laat hem lekker staan en rij 1x per week een rondje om in conditie te houden
quote:
Ohja, eeh CD's liggen nog in de Jeep (hoop ikquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:26 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Felidat wordt gebak morgen
![]()
Trouwens, vergeet je niet en paar dingen mee te nemen morgen(cd's enzo)
Hehehequote:Op zaterdag 3 september 2005 15:27 schreef BoJo het volgende:
[..]![]()
Was uiteindelijk de verdelerkap dus niet zo lekker meer. Maar ook de nieuwe bougies 4 van de 6 waren slecht afgestelt. (we hadden ze nl zo uit het doosje erin gedraait zonder te kijken)
Was wel humor, ik zag tijdens het sleutelen dat m'n koelvloeistof wat laag stond dus ging ik ff met de 205 bij tankstation halen. Stonden ze bij mij net boven met een verkeerscontrole, dus stoppen en gingen ze van alles checken dus ik later met die Jeep voor de testrit, kon ik weer stoppen![]()
![]()
Dat gezicht van die agente toen ze me weer zag maar dan in m'n Jeep![]()
Als het kanquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:28 schreef BoJo het volgende:
[..]
Ohja, eeh CD's liggen nog in de Jeep (hoop ik) enne moest je die remblokken nog hebben?
jahquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:26 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
En je hebt hem net vol audio getieft toch?
Accu zit nog vol van vorige week -check-quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:29 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Als het kan(had je het intructie boekje nog ergens?
) en laad de accu van je camera ff op
![]()
quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:31 schreef BoJo het volgende:
[..]
Accu zit nog vol van vorige week -check-
Blokken in plastic tas gooit -check-
boekje zoeken gaat
Bougies er gewoon intyfenquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:27 schreef BoJo het volgende:
[..]![]()
Was uiteindelijk de verdelerkap dus niet zo lekker meer. Maar ook de nieuwe bougies 4 van de 6 waren slecht afgestelt. (we hadden ze nl zo uit het doosje erin gedraait zonder te kijken)
Was wel humor, ik zag tijdens het sleutelen dat m'n koelvloeistof wat laag stond dus ging ik ff met de 205 bij tankstation halen. Stonden ze bij mij net boven met een verkeerscontrole, dus stoppen en gingen ze van alles checken dus ik later met die Jeep voor de testrit, kon ik weer stoppen![]()
![]()
Dat gezicht van die agente toen ze me weer zag maar dan in m'n Jeep![]()
Mjah bij 2 zat er zelfs helemaal geen ruimte tussenquote:Op zaterdag 3 september 2005 15:32 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
Bougies er gewoon intyfen
quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:33 schreef BoJo het volgende:
[..]
Mjah bij 2 zat er zelfs helemaal geen ruimte tussen![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |