Ok, gelukkigquote:Op dinsdag 6 september 2005 11:52 schreef Kolomo het volgende:
o nee, vals alarm geloof ik. Ze dachten het maar het was iets anders.
Laten we hopen dat het zo blijftquote:
Zal ik hem even voor je aanpassen? Dat kun je namelijk niet zelfquote:Op dinsdag 6 september 2005 20:45 schreef melonovy het volgende:
Goed systeem, leuk idee!
Alleen het inloggen lukte niet, ik heb mijn gebruikersnaam verkeerd gespeld![]()
Ik heb het aangepast!quote:Op dinsdag 6 september 2005 21:07 schreef melonovy het volgende:
oh ja graag!
Vandaarquote:Op dinsdag 6 september 2005 22:14 schreef diamondvoodoo het volgende:
ik had er ook reclame voor gemaakt in de #bb chat (topic)
Ik zal eens kijken of ik er gewoon een domein aan kan koppelen. Iemand suggesties?quote:Op dinsdag 6 september 2005 22:47 schreef MaJo het volgende:
Iemand had het al eerder voorgesteld (kan het even niet terugvinden) maar kan de link van de website ook in de OP geplaatst worden? Ik vergeet het adres steeds en het zoekt zo lastig
Er zit inderdaad nog geen 'wachtwoord vergeten' optie inquote:Op woensdag 7 september 2005 20:18 schreef Luchtbel het volgende:
Euhm ik ben m'n wachtwoord vergeten. Wat nu?
Sh*t, nét nu ik mezelf wilde registreren om mijn namen door te geven... Waarom nomineren ze nu al zo vroeg? Had toch ook morgen overdag nog gekund?quote:Op woensdag 7 september 2005 20:25 schreef eborn het volgende:
[..]
Er zit inderdaad nog geen 'wachtwoord vergeten' optie inNog geen tijd voor gehad. Als je hem wilt mailen dan mag dat naar bb5@fambus.nl. Anders kan ik je alleen een random wachtwoord aanbieden
De database is overigens (tijdelijk) gesloten omdat de bewoners aan het nomineren zijn. Ik wil eerst zeker weten dat er niets over de nominaties uitlekt voordat de database weer open gaat.
Overigens wordt nu ELKE wijziging bijgehouden. Stel dat er in de toekomst toch via kanalen iets uitlekt, dan kunnen we precies zien wie wanneer welke wijziging heeft gemaakt en deze wijzigingen terugdraaien.
Ze hebben een speciale site geopend voor de nominaties. Adres is ergens hier in het topic te vinden... Ik werd alleen verrast door de nominaties en was daardoor te laat om mijn keuzes nog door te geven...quote:Op woensdag 7 september 2005 21:21 schreef Magics het volgende:
Dus voor ieder 1 naam he?
Joost: Rikkert
Linda: Rikkert
Tanja: Lieske
Lieske: Joost
Roel: Tanja
Chantal: Lieske
Rob: Ralph
Nathalie: Ralph
Dido: Ralph
Menno: Rob
Ingrid: Lieske
Rikkert: Tanja
Ralph: Rob
Als ze echt niet praten over de nominaties dan zet ik hem tot morgenmiddag 12.00 uur open.quote:Op woensdag 7 september 2005 21:10 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Sh*t, nét nu ik mezelf wilde registreren om mijn namen door te geven... Waarom nomineren ze nu al zo vroeg? Had toch ook morgen overdag nog gekund?
Mag ie wel weer open als ze niet 'kletsen' over de nominaties?
Inloggen kan al wel, maar het nominatie-gebeuren in gesloten omdat de bewoners in het huis al aan het nomineren zijn....quote:Op woensdag 7 september 2005 21:27 schreef Promiss het volgende:
Is er al genomineerd dan? Dat is toch pas morgen? Ik wil nog inloggen om mn voorspelling te doen, wanneer kan dat nu eindelijk?![]()
Jaaaaaaaaa....quote:Op woensdag 7 september 2005 21:28 schreef eborn het volgende:
[..]
Als ze echt niet praten over de nominaties dan zet ik hem tot morgenmiddag 12.00 uur open.
http://bb5.fambus.nl, maar binnenkort wordt het gewoon een eigen domeinnaam die makkelijk te onthouden is. Suggesties zijn altijd welkomquote:Op woensdag 7 september 2005 21:23 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ze hebben een speciale site geopend voor de nominaties. Adres is ergens hier in het topic te vinden... Ik werd alleen verrast door de nominaties en was daardoor te laat om mijn keuzes nog door te geven...![]()
www.fokstemmen.nl / www.fokbb.nl / www.nomineren.nlquote:Op woensdag 7 september 2005 21:29 schreef eborn het volgende:
[..]
http://bb5.fambus.nl, maar binnenkort wordt het gewoon een eigen domeinnaam die makkelijk te onthouden is. Suggesties zijn altijd welkom
Nomineren.nl welquote:Op woensdag 7 september 2005 21:32 schreef flugeltje het volgende:
[..]
www.fokstemmen.nl / www.fokbb.nl / www.nomineren.nl
Overigens niet gechecked of het al bestaande namen zijn....
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 7 september 2005 22:22 schreef E.T. het volgende:
jaaaahaa.. Ik sta 1e![]()
net als die 63 anderen![]()
Ik wil niet op een andere site stemmen. Ik wil gewoon hier mijn speculaties plaatsenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:23 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ze hebben een speciale site geopend voor de nominaties. Adres is ergens hier in het topic te vinden... Ik werd alleen verrast door de nominaties en was daardoor te laat om mijn keuzes nog door te geven...![]()
Klopt. Het is even dubieus en we moeten in de toekomst maar even kijken hoe we dat oplossen. Het is natuurlijk pas zeker als de nominaties getoond worden. Kan ook een spel van Rob zijn (van Nathalie is het geen verrassing). Er wordt op zich wel vaker iets over de nominaties verteld...quote:Op woensdag 7 september 2005 22:44 schreef Showtime het volgende:
Ik las in de streamverslagen dat Rob en Nathalie op Ralph hadden gestemd? Weet niet als het waar is, maar zo ja dan zou ik de database dicht knallen.
Dat mag natuurlijk altijdquote:Op woensdag 7 september 2005 22:54 schreef Magics het volgende:
[..]
Ik wil niet op een andere site stemmen. Ik wil gewoon hier mijn speculaties plaatsen![]()
Goeie vraag. Als Tanja zelf aangeeft dat ze vertrekt, dan is het een vrijwillig vertrek. Geeft Big Brother aan dat ze moet vertrekken omdat dit beter voor haar is, dan geldt dit niet als een vrijwillig vertrek.quote:Op woensdag 7 september 2005 23:31 schreef svann het volgende:
Kan Tanja wel vrijwillig het huis verlaten?
Of is het dan automaties op mediese gronden?
Bedanktquote:Mooie site, eborn!
Zijn dat niet de stemmen van de proefnominaties?quote:Op donderdag 8 september 2005 00:14 schreef Mantator het volgende:
in een reclameblok tijdens BvD kwamen iig de stemmen van Rikkert, Ingrid en Linda voorbij. Zij stemden respectievelijk: Tanja, Lieske en Lieske.
iemand nog andere info gedurende reclameblokken gezien? ik zou bijna geneigd raken serieus de reclames van talpa te gaan volgen... neh, toch maar niet.
Als er echt nog mensen zijn die zich aan willen melden, en de streamers hebben nog niets vernomen van de uitslag, dan kan hij op zich weer open. Laat het dan even hier weten of stuur een mailtje naar bb5@fambus.nlquote:Op donderdag 8 september 2005 11:48 schreef Nostalgist het volgende:
Kom op mensen ! Nog een kwartiertje om je in te schrijven ! Hoe meer zielen hoe meer vreugd !
Daar is geen regel voor (verassend), dus moet die gemaakt worden. Omdat Lieske niet gekozen kan worden door het publiek, is ze ook niet genomineerd. Daarom krijg je voor Lieske geen punten.quote:Op donderdag 8 september 2005 22:06 schreef mark_03 het volgende:
Hoe gaat dat dan als je Lieske als "bankzitter" hebt genomineerd?
De tijdelijke scores staan er op. Hier zit uiteraard nog niet de telling van de vertrekkende bewoner bij. Ik ga morgen kijken hoe ik dat ga oplossen. Als ze namelijk echt volgend week moeten nomineren, dan moeten mensen voor het vertrek weer kunnen kiezenquote:Op vrijdag 9 september 2005 00:50 schreef MaJo het volgende:
Wanneer worden de punten bijgeschreven op de site? Ben wel benieuwd hoeveel de andere er goed hadden! Ik maar 5
Op de site staat er bij mij nog steeds 0 punten...quote:Op vrijdag 9 september 2005 01:18 schreef eborn het volgende:
[..]
De tijdelijke scores staan er op. Hier zit uiteraard nog niet de telling van de vertrekkende bewoner bij. Ik ga morgen kijken hoe ik dat ga oplossen. Als ze namelijk echt volgend week moeten nomineren, dan moeten mensen voor het vertrek weer kunnen kiezen
De punten zijn dus nog even onder voorbehoud, omdat ik nog niet alles ben nagelopen. Maar volgens mij kloppen de tellingen wel. Zoniet, laat het weten!
Je hebt overigens 8 punten, want je had ook een bankzitter (Ralph) goedDat geeft 3 punten.
Klopt, ik ben nog hier en daar aan het hackenquote:Op vrijdag 9 september 2005 01:42 schreef MaJo het volgende:
Edit: Ik zie dat het er nu wel bijstaat. Ik sta in de top 10
Ik ben een optie aan het maken dat je dat zelf kunt aangeven (Mijn keuzes publiek maken). Komt er dus vanaf de volgende ronde in.quote:Op vrijdag 9 september 2005 11:26 schreef Showtime het volgende:
Misschien is het leuk wanneer je elkaars stemmen van de laatste ronde kan zien nadat de punten zijn verdeeld, weet niet als het technisch mogelijk is?
ik sta gedeeld derde, valt me nog mee had veel lager verwacht![]()
quote:Op vrijdag 9 september 2005 11:47 schreef eborn het volgende:
[..]
Ik ben een optie aan het maken dat je dat zelf kunt aangeven (Mijn keuzes publiek maken). Komt er dus vanaf de volgende ronde in.
Sowieso wil ik de keuze voor de huisverlater los gaan koppelen van de normale nominaties. Je kiest gewoon een persoon en als er iemand vertrekt staat dat totdat hij/zij weg is vast. Vooral omdat Tanja nu misschien weggaat, maar mensen daar niet meer voor konden kiezen en ook geen punten krijgen (volgens de huidige regels).
Verdere ideeen zijn natuurlijk altijd welkom!
je bent superquote:Op vrijdag 9 september 2005 11:47 schreef eborn het volgende:
[..]
Ik ben een optie aan het maken dat je dat zelf kunt aangeven (Mijn keuzes publiek maken). Komt er dus vanaf de volgende ronde in.
Sowieso wil ik de keuze voor de huisverlater los gaan koppelen van de normale nominaties. Je kiest gewoon een persoon en als er iemand vertrekt staat dat totdat hij/zij weg is vast. Vooral omdat Tanja nu misschien weggaat, maar mensen daar niet meer voor konden kiezen en ook geen punten krijgen (volgens de huidige regels).
Verdere ideeen zijn natuurlijk altijd welkom!
Goed idee inderdaad. Ik sta ook gedeeld derde, gezelligquote:Op vrijdag 9 september 2005 11:26 schreef Showtime het volgende:
Misschien is het leuk wanneer je elkaars stemmen van de laatste ronde kan zien nadat de punten zijn verdeeld, weet niet als het technisch mogelijk is?
ik sta gedeeld derde, valt me nog mee had veel lager verwacht![]()
Hmm, ik heb laatst ook al een T-Shirt met Mr Incredible erop gekregen, wie moet ik nou gelovenquote:
Dankjequote:Op vrijdag 9 september 2005 13:43 schreef Nostalgist het volgende:
4 users op de eerste plaats![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Gefeliciteerd; andere 3 ! May the best win !![]()
Ik doe volgende week gewoon alles wat ik niet verwachtquote:Op vrijdag 9 september 2005 11:26 schreef Showtime het volgende:
ik sta gedeeld derde, valt me nog mee had veel lager verwacht![]()
Maar dankzij jouw suggestie is er nu wel een 'Wachtwoord vergeten?' optiequote:Op vrijdag 9 september 2005 16:30 schreef Luchtbel het volgende:
Nou dan doe je het beter dan mij.
Ik heb er drie goed en geen bankzitter en was echt m'n wachtwoord kwijt
Ze is dus ook niet wegquote:Op vrijdag 9 september 2005 19:32 schreef eborn het volgende:
Ter info: omdat het systeem nog niet aangepast is aan het nieuwe vrijwillige vertrek, worden er geen punten gegeven aan mensen die nu Tanja als vrijwillige vertrekker hebben gekozen. De regels zijn namelijk dat deze persoon voor het bekendmaken van de nominaties moet vertrekken.
Daar stappen we maandag vanaf, maar voor nu is het dus niet anders.
Beetje stom als de nieuwe ronde niet op tijd ingevuld kan zijn als er morgen inderdaad weer genomineerd wordt... Waar o waar is Eborn?quote:Op woensdag 14 september 2005 11:47 schreef mark_03 het volgende:
Wordt er morgen weer genomineerd?
Ik had hem wel een keer verwacht, na maandag. Ik hoop dat eborn niet ziek is of zo.quote:Op zaterdag 10 september 2005 20:32 schreef eborn het volgende:
[..]
Scheelt weerVanaf maandag mag iedereen dus snel Tanja kiezen
Zo herkenbaar!quote:Linda vertelt vervolgens dat ze een keer zo zat was dat ze misselijk werd tijdens de seks als ze haar ogen dicht deed.
Ja, er moet nog even wat aangepast worden en het werk hielp niet meequote:Op woensdag 14 september 2005 13:06 schreef Falco het volgende:
[..]
Beetje stom als de nieuwe ronde niet op tijd ingevuld kan zijn als er morgen inderdaad weer genomineerd wordt... Waar o waar is Eborn?
Dat is sowieso altijd het gevalquote:Op woensdag 14 september 2005 19:30 schreef Falco het volgende:
Ik vind het wel een goede suggestie om dezelfde nominaties van de vorige ronde te nemen, mocht de database niet op tijd open zijn om nieuwe nominaties in te vullen bij dit spel. Het is wel jammer dat sommigen dan te weinig Tanja hebben bij de nominaties, maar goed...
En uiteraard op http://www.nominatiespel.nlquote:Op donderdag 15 september 2005 11:02 schreef Showtime het volgende:
Ik zie dat de database heropend is, dus er kan gestemd worden.!!
http://bb5.fambus.nl/
ADSL onderhoud, ben er ook niet gelukkig mee. Vanaf dit weekend draait hij hopelijk eindelijk bij mijn werk, dan gebeurd dat niet meerquote:
Dat geldt als een verplicht vertrek, maar het spel houdt daar geen rekening mee. Het telt dus niet mee.quote:Op woensdag 14 september 2005 23:53 schreef svann het volgende:
Hoe telt het als iemand door een envelop exit gaat?
Stel dat er in de envelop die Lieske pakte wel had gestaan dat ze exit moest en ¤ 10.000 kreeg, hoe had dat dan geteld?
Dat is een vrijwillig vertrek en telt dus als zodanig mee (het is je eigen keuze om weg te gaan, de redenen maken dan niet uit). Hiervoor geldt dus de extra optie voor het gokken van het vrijwillige vertrek.quote:Hoe telt het als iemand een geldaanbieding aanneemt om het huis te verlaten?
Dan kunnen er dus twee verlaters zijn.
Heel mooiquote:Op donderdag 15 september 2005 11:36 schreef Falco het volgende:
Ik ben weer aan het nomineren en raden geslagen!
Nee, dat klopt. En daar kunnen we helaas niets aan doenquote:Op donderdag 15 september 2005 12:12 schreef mark_03 het volgende:
Stel nu dat Ralph er vanavond uitgaat, of iemand anders... dan wordt er dus weer genomineerd maar dan kun je dus niet op (in dit geval) Ralph stemmen. In het spel kan dat wel, dat zou dus betekenen dat als je zegt dat iemand Ralph nomineert dat je geen punten krijgt?
Dank u, dank u! Erg spannend dit, ik ga alvast weer nadenken voor deze ronde!quote:Op donderdag 15 september 2005 23:21 schreef eborn het volgende:
Ronde 1 is nu helemaal rond! Rikkert heeft het huis verlaten en de mensen die dit goed hadden (4 in totaal) hebben er 5 punten bijgekregen. Nugget is daarmee geklommen naar een gedeelte 1e plaats. Gefeliciteerd!
- knip -
Klopt. Maar het kon enkel tot het moment van nomineren. Omdat ik bang was dat er door de week tussenstanden getoond zouden worden. Niet dat dat uiteindelijk veel zegt, maar tochquote:Op zaterdag 17 september 2005 02:02 schreef MaJo het volgende:
Damn dat is stom... Ik liep steeds te roepen dat Rikkert eruit zo gaan maar ik ben dat vergeten aan te passen in het spel... Ik vroeg hier een paar dagen geleden ook of die optie er niet in kon, niet wetende dat die er wel degelijk was. Ik baal nu als een stekker, 5 punten misgelopen
Ja dat lijkt me een goed plan. En als er dan wel tussenstanden getoond worden kun je hem altijd dichtgooien. Misschien kun je hem opengooien tot de live begint, want dan gaan ze natuurlijk wel met tussenstanden strooien. Ik baal nog steeds van mijn gemiste punten, had dan dik op 1 gestaanquote:Op zaterdag 17 september 2005 21:42 schreef eborn het volgende:
[..]
Klopt. Maar het kon enkel tot het moment van nomineren. Omdat ik bang was dat er door de week tussenstanden getoond zouden worden. Niet dat dat uiteindelijk veel zegt, maar toch
Misschien moeten we stemmen of er nog tot de live uitzending van huisverlaten geswitcht mag worden? Dan kan ik het nl. zo ombouwen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |