quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:37 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Oh ja, ik heb vandaag ook nog bijna een scooter doodgereden
Jammer genoeg trapte mn instructeur op de rem
Ik heb vanochtend met lessen bijna een oud kereltje op m'n motorkap gehad. Hij was niet slecht ter been dus had geen voorrang maar stak toch over en ook ik reed door (ja hallo daar heb je dan een dagtaak aan als je elke bejaarde voor laat gaan, bovendien was het een 50 kilometer weg) en volgens mijn instructeur had ik prima gehandeld. Ik hoop alleen dat ik morgen in m'n examen niet in zo'n situatie terecht kom.quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:37 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Oh ja, ik heb vandaag ook nog bijna een scooter doodgereden
Jammer genoeg trapte mn instructeur op de rem
Doet me denken aan zo'n aan zo'n zin die ergens in zo'n opsomming op internet staat, zo van zinnen die ooit aan een verzekeringsbedrijf zijn geschreven:quote:Op dinsdag 13 september 2005 23:36 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ik heb vanochtend met lessen bijna een oud kereltje op m'n motorkap gehad. Hij was niet slecht ter been dus had geen voorrang maar stak toch over en ook ik reed door (ja hallo daar heb je dan een dagtaak aan als je elke bejaarde voor laat gaan, bovendien was het een 50 kilometer weg) en volgens mijn instructeur had ik prima gehandeld. Ik hoop alleen dat ik morgen in m'n examen niet in zo'n situatie terecht kom.
Nee, ik zag het al aan komen dus remde ruim van tevoren al af.quote:Op dinsdag 13 september 2005 23:39 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Je hebt dus pas op het laatste moment geremd?
balen, idd zonde van je geld als je zakt, maar goed, de volgende keer haal je het gewoonquote:Op woensdag 14 september 2005 13:10 schreef Frasier het volgende:
Wohoo gezakt.
Erg verassend met zo'n stress-examninator naast je, werd gek van die kerel. Er was volgens hem weinig goed aan m'n rijstijl als ik 'm goed begreep. Ach ja volgende keer beter, weer 175 euro in prullenpak.
quote:Op woensdag 14 september 2005 13:10 schreef Frasier het volgende:
Wohoo gezakt.
Erg verassend met zo'n stress-examninator naast je, werd gek van die kerel. Er was volgens hem weinig goed aan m'n rijstijl als ik 'm goed begreep. Ach ja volgende keer beter, weer 175 euro in prullenpak.
Ja had ik ook in het begin (tot vandaag). Maar je rijdt denk ik met diesel, dus die dingen slaan toch amper af. Gewoon wachten tot je 20 rijdt, dus bijna stilstaat, dan pas koppeling in.quote:Op woensdag 14 september 2005 14:50 schreef DEAVELOFHEAVEN het volgende:
[...]
1e les ging wel redelijk alleen ging ik nog te snel met mn voet naar de koppeling, mij was namelijk op dat oefenterrein verteld: remmen---> koppeling in.
Mijn mijnheer had er zelfs een schema voor: (diesel)quote:Op woensdag 14 september 2005 17:44 schreef Mork_Van_Ork het volgende:
[..]
Ja had ik ook in het begin (tot vandaag). Maar je rijdt denk ik met diesel, dus die dingen slaan toch amper af. Gewoon wachten tot je 20 rijdt, dus bijna stilstaat, dan pas koppeling in.
Profi!!quote:Op donderdag 15 september 2005 13:17 schreef Chasin het volgende:
Ik heb em ook vandaag gehaald in bussum! Eerste keer hahaha, en het ging voor me gevoel wel goed en de examinator vond het voldoende dus ik voel me top! en dat na een nacht van nauwelijks 5 uur slaap.. (door de spanning)
Moet wel zeggen dat ik belachelijk veel lessen heb gehadrond de 50......
Theorie heb ik btw met 6 fout gehaald, ook de eerste keer![]()
gefeliciteerdquote:Op donderdag 15 september 2005 13:17 schreef Chasin het volgende:
Ik heb em ook vandaag gehaald in bussum! Eerste keer hahaha, en het ging voor me gevoel wel goed en de examinator vond het voldoende dus ik voel me top! en dat na een nacht van nauwelijks 5 uur slaap.. (door de spanning)
Moet wel zeggen dat ik belachelijk veel lessen heb gehadrond de 50......
Theorie heb ik btw met 6 fout gehaald, ook de eerste keer![]()
toch maar beter kijken in het vervolgquote:Op donderdag 15 september 2005 18:24 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Zoooo.... ging wel aardig vanmiddag. Schakelen gaat steeds beter, ff op de snelweg gereden dat was echt een eitje
Spiegels kijken ging gewoon goed
En was het de vorige keer een scooter bij een rotonde, dit keer heb ik bijna een neger op een zebrapad platgereden![]()
Als ik de koppeling intrap als ik 50 rijd in z'n 5, krijg ik ruzie met de instructeurquote:Op woensdag 14 september 2005 18:00 schreef marsterretje het volgende:
[..]
Mijn mijnheer had er zelfs een schema voor: (diesel)
bij stoppen in 2, koppeling bij 20, in 3 bij 30, in 4 bij 40 en 5 bij 50. En simsalabim, het wetkte ook nog.
O, gecondoleerd Frasier! Volgende keer gewoon beter..
Ehm, helm en handschoenen heb ik zelf aangeschaft, motorkleding (jas en broek) kan je lenen van de rijschool (helm en handschoenen ook, maar da's niet zo'n fris idee vind ik).quote:Op zondag 18 september 2005 22:52 schreef -recon- het volgende:
Zijn er mensen die ervaring hebben met het motor lessen/rijden ?
En hoe zit het met kleding ?
Alvast bedankt
die TTT MOET je toch niet doenquote:Op maandag 19 september 2005 11:05 schreef Sylvana het volgende:
mensen die geslaagd zijn voor hun theorie, gefeliciteerd
ik mag morgen na 2,5 week eindelijk weer en hoop echt dat het goed gaat, want wil die TTT echt wel een keer gaan doen onderhand, heb al bijna 30 lessen gehad
Hij wilde hem een tijdje geleden nog niet aanvragen omdat mijn kijkgedrag nog niet goed was, maar vind het nou wel tijd worden, aangezien je hem meestal na 2/3 van je aantal lessen krijgtquote:Op maandag 19 september 2005 16:26 schreef Gelderland het volgende:
[..]
die TTT MOET je toch niet doenIk heb ook al bijna 30 lessen gehad, maar heb mijn instructeur er nog NOOIT over gehoord...
![]()
ik zit nu op 29 lessen en nog steeds kijk ik verkeerd, krijg ik nog ingrepen zit ik soms verkeerd met schakelen etc. etc. etc.
(misschien komt het wel daardoor, datie er nog niet over begonnen is, want anders haal ik het toch niet denk ik![]()
)
Die krijg je neit meer dan...k heb het niet gedaan, heb lessen gehad van een andere instructeur en die vertelde ook prima wat goed en fout was...wel prettig...en scheelt nogal wat.quote:Op maandag 19 september 2005 19:59 schreef Boink het volgende:
En om vrijstelling te krijgen voor je bijzondere verrichtingen. Is het nu ook zo dat nu ik hem gehaald heb ik die bv's kan weigeren tijdens mijn examen?
Ik mocht bij m'n eerste examen gewoon m'n zonnebril op doen. Was ook echt wel nodig met die velle zon.quote:Op maandag 19 september 2005 20:34 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Morgenochtend om 7:45 weer lessen
Wordt het op prijs gesteld als je lest met zonnebril op?
Dan kan instructeur natuurlijk niet zien of ik kijk maar met laagstaande zon en zonder zonnebril kijk ik wel maar zie ik niks
Wat een onzin, die zonnekleppen in de auto helpen wel een beetje, maar met een zonnebril op is 't nog veel veiliger hoor. Ik heb daarstraks nog een heel stuk gereden, en eerst alleen met de zonneklep naar beneden. Daarna toch ook maar een zonnebril opgezet, en tis allemaal gelijk een stuk rustiger aan je ogen.quote:Op maandag 19 september 2005 20:46 schreef Gelderland het volgende:
Nee, mag eigenlijk niet geloof ik, want dan kan de examinator je ogen niet zien. (er is een speciaal spiegeltje in de auto gebouwd om je ogen in de gaten te houden)
Dus voor dit soort dingen zijn er van die zonnenkleppen in de auto gebouwd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |