Er valt niks dood te zwijgen over de opgefokte schrijfbewegingen in pol.quote:
Okeee.. dus zo persoonlijk was mijn impressie dus niet.quote:Maar ik moet zeggen dat het de laatste tijd erg goed gaat. (in de zin van: geen notes gezet). Maar de drukkere periodes komen er zo weer aan.
Kabinetsformaties, referenda, ...quote:Op donderdag 8 september 2005 21:09 schreef Sidekick het volgende:
Vooral rondom verkiezingen of drukke tijden is daar veel kans op.
Je kunt van BHFH zeggen wat je wilt, maar hij is wel de meest originele topicstarter, iig op het POL-subforum. Een kwaliteit die lang niet alle topicstarters hebben. Het zoveelste topic over allochtonen, moslimfundamentalisten, "moet de SGP verboden worden", de euro, of de oorlog in Irak geloof ik wel. BHFH-topics zijn veel leuker.quote:Op zaterdag 10 september 2005 16:07 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Kan BHFH tegen zichzelf in bescherming worden genomen: Overheid moet partner meebepalen.. ?
Ach als het ooit zover komt dan sluit de plaatselijke AFA afdeling hem zekers in hun armen.quote:Op zondag 11 september 2005 02:05 schreef Bluesdude het volgende:
BHFH toonde zich al een imperialist met zijn indonesië-topics.
Hij droomt van een wederopstanding van het Wereldrijk Nederland.
Nu in 3 lopende pol-topics is duidelijk dat zijn denken in fascistische richting gaat.
Maar vooral is hij wereldvreemd.....
Ik ben benieuwd of die wereldvreemdheid zijn redding is, die voorkomt dat hij de laatste stappen zet naar fascisme..
quote:Op zondag 11 september 2005 17:32 schreef Sidekick het volgende:
De persoonlijke aanvallen zijn verwijderd.
En ik maar denken dat het topic al verziekt was door de intens domme openingspost en het gebrek van leesvaardigheid bij de TS. Silly me.quote:Op zondag 11 september 2005 17:00 schreef pberends het volgende:
Kabinet wil sport-dictatuur.
Verwijder die berichten van Sickie aub even, hij verziekt (zoals zijn naam al zegt) het topic met z'n persoonlijke aanvallen.
Ik heb eens door je posthistory lopen bladeren, en wat bleek: mijnheer Sickie heeft zelf nog nooit een enkel topic geopend. Dus laat die kritiek op topicstarters voortaan achterwege.quote:Op zondag 11 september 2005 21:25 schreef Sickie het volgende:
[..]
En ik maar denken dat het topic al verziekt was door de intens domme openingspost en het gebrek van leesvaardigheid bij de TS. Silly me.![]()
Ik heb ook nog nooit in de basis van oranje gestaan. Dat wil niet zeggen dat ik mijn bek niet open mag trekken als ze een kutwedstrijd spelen.quote:Op maandag 12 september 2005 22:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik heb eens door je posthistory lopen bladeren, en wat bleek: mijnheer Sickie heeft zelf nog nooit een enkel topic geopend. Dus laat die kritiek op topicstarters voortaan achterwege.
Daar kan Sidekick je prima antwoord op geven. Kort gezegd, unbannen is lastiger dan bannen.quote:Op maandag 12 september 2005 22:16 schreef pberends het volgende:
Charisma.
Sickie loopt weer ziekelijk te flamen, kan hij misschien gebanned worden uit POL?
Inderdaad, je staat niet in Oranje omdat je de kwaliteiten niet hebt. Je hebt schijnbaar ook niet de kwaliteiten om een topic te openen zonder of met enig niveau, maar ondertussen loop je wel te kankeren op andermans topics. Hypocriet kneusje.quote:Op maandag 12 september 2005 22:38 schreef Sickie het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit in de basis van oranje gestaan. Dat wil niet zeggen dat ik mijn bek niet open mag trekken als ze een kutwedstrijd spelen.
Ik kanker niet, ik lever gefundeerde kritiek.quote:Op maandag 12 september 2005 22:42 schreef pberends het volgende:
[..]
Inderdaad, je staat niet in Oranje omdat je de kwaliteiten niet hebt. Je hebt schijnbaar ook niet de kwaliteiten om een topic te openen zonder of met enig niveau, maar ondertussen loop je wel te kankeren op andermans topics. Hypocriet kneusje.
Als je dan toch je mening wilt geven: doe het dan op de inhoud en niet op de users. Dit is een POL-forum, geen POL-users-forum.quote:Op maandag 12 september 2005 22:38 schreef Sickie het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit in de basis van oranje gestaan. Dat wil niet zeggen dat ik mijn bek niet open mag trekken als ze een kutwedstrijd spelen.
Ik probeer me ook op de inhoud te richten, maar als die er niet is dan zoek ik iets anders.quote:Op maandag 12 september 2005 22:49 schreef sizzler het volgende:
[..]
Als je dan toch je mening wilt geven: doe het dan op de inhoud en niet op de users. Dit is een POL-forum, geen POL-users-forum.
Als die er niet is, post dan gewoon niet.quote:Op maandag 12 september 2005 22:56 schreef Sickie het volgende:
[..]
Ik probeer me ook op de inhoud te richten, maar als die er niet is dan zoek ik iets anders.![]()
Dit nemen we maar even mee naar achteren.quote:Op maandag 12 september 2005 23:13 schreef sizzler het volgende:
[..]
Als die er niet is, post dan gewoon niet.
Of ga je in elk PUB- of ONZ-topic ook je ongenoegen over de TS uiten?
als een onz- of pub-mod dit leest: kommaar, kommaar, kommaar...![]()
Nee dat besteed ik uit aan derden.quote:Op maandag 12 september 2005 23:13 schreef sizzler het volgende:
[..]
Als die er niet is, post dan gewoon niet.
Of ga je in elk PUB- of ONZ-topic ook je ongenoegen over de TS uiten?
als een onz- of pub-mod dit leest: kommaar, kommaar, kommaar...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |