abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 31 augustus 2005 @ 10:11:48 #1
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30123904
Ok, dit is een lang verhaal en speelt al een tijd geleden (zeker 5 maanden).
Wat vast staat is dat na die ervaring mijn spirituele kant geprikkeld is en zich flink aan het ontwikkelen is, nadat het ooit op jonge leeftijd is gestopt (ik kon mezelf toen "transporteren", ik was lui en had een hekel aan traplopen, dus ik ging altijd boven aan de trap staan en "dacht" mezelf dan in de huiskamer, wat altijd werkte(ik deed mijn ogen open en stond in de huiskamer)).

Maar nu dus waar het om gaat, zo'n 5 maanden terug besloten we om weer is lekker te gaan trippen met zijn allen, we hadden paddo's gehaald en ik had besloten om er ook salvia bij te gaan roken, paddo's had ik nog nooit gedaan (ik had al wel meer dan genoeg trip ervaring met LSD) en salvia had ik al een keer geprobeerd met weinig effect.

De paddo's werkte bij mij (bijna) niet, ik merkte er iig weinig van, dus ik besloot wat salvia erbij te roken, ik begon wat harder te trippen en het triggerde de paddo's een beetje, na een tijdje besloot ik om nog een keer salvia te roken (3e keer die avond) want ik verveelde me een beetje in de paddo trip, dit keer besloot ik ook om lekker veel te roken zodat ik "goed" zou trippen, en dat heb ik gedaan ook, op het moment dat ik voor de laatste keer inhalleer, de rook vasthou, en weer uitblaas veranderd het beeld in een 2d foto en stopt alles te bewegen (tm de rookkolom die uit mij kwam).
Een fractie van een sekonde later was het een schilderij waarvan de verf naar beneden begon te druipen waarna alles zwart werd. Toen begon de trip, op het moment dat alles zwart werd, was ik alles, het universum was in mij en ik was weer in dat universum.
Hierna veranderde alles (alles ging ook erg snel, alsof het op fast-forward stond) inclusief mijn waarneming, ik zag alles als " frames" (als in 3d dia's) en tegelijkertijd zag ik ook alle plaatjes die er geweest waren.
Voor mij was alles zwart, leeg, en mijn bewustzijn sprong met een ongelofelijke snelheid van frame naar frame. Hierbij zag ik mezelf meestal vanuit een 3e persoons objectief (ik zag mezelf opstaan van een bank, de deur uitlopen etc.) en werd de "realiteit" (ik wist op dat moment ook niet meer dat ik aan het trippen was) steeds freakier.
Ik zag iedereen van de " set" aflopen, ik zag de audities voor mijn "rol" (ik zag 10tallen iedentieke Gijzen in een wachtkamer zitten, toen Gijs 26 werd opgeroepen stond ik op, tot aan dat mijn hele leven, werkelijk alles wat is, beschreven stond in een boek, waarvan er pagina's ontbraken (paginas die toevallig mij beschreven), er was een vrouwelijke stem, die het boek begon op te lezen, heel droog, toonloos, waarbij ik opgesomd werd "gijs zijn linkerteen" Gijs zijn rechtervoet" etc.)).
Er zijn veel dingen die ik niet meer weet die voorkwamen in de trip, het grootste deel (99%) was ik ook meteen vergeten na het trippen, en kwam het pas een week later tot mij terug in een LSD trip, waarna ik er weer half inzat, maar wel helder erover kon nadenken.

Maar wat ik dus merk is dat heel veel dingen die ik in de trip heb gezien later precies zo gebeuren, tot in de details. Meestal in de voorm van een heel erg sterk deja vu gevoel waarvan ik het verdere verloop ook weet, bv soms op plekken waar ik nog nooit geweest ben de weg compleet weet, en zelfs weet dat ik iemand zal tegenkomen, en dat alles meestal tot in details.
En het ergste is, de trip "eindigt" (ik heb het zeker 3 keer zien gebeuren, omdat alles herhaald werdt) in een kamer met blauw vloerkleed, waar ik iig op de grond zit (mogelijk met nog meer mensen) en er ineens een politie eenheid binnen komt stormen met getrokken wapens "Handen omhoog Politie" (als ik eraan terugdenk kan ik het nog steeds, met wat moeite, horen).
Maar sinds die trip is alles heel anders, soms weet ik gewoon, in exacte woorden, wat iemand gaat zeggen, wat er gaat gebeuren etc.
Alleen heb ik steeds een incompleet beeld, en kan ik meestal de aanleiding niet zien, of juist de aanleiding wel, maar niet de gevolgen. Het kutte daaraan is is dat ik dus niet weet wat ik juist wel, of juist niet moet doen om sommige dingen te voorkomen, al zijn sommige dingen heel eenvoudig te voorkomen (ik ben niet crimineel ingesteld, ben ik iets te principieel voor).

Ook heeft het dus mijn spirituele kant geprikkeld zich verder te ontwikkelen, zo is het een keer voorgekomen dat mijn zusje en ik pannekoeken aan het bakken waren. En dat ze zich ineens niet zo lekker voelde, dus toen zei ze dat ze naar buiten ging. Op dat moment voelde ik mij mezelf ontstijgen, ik begon voor mijn gevoel te zweven, en kreeg ik een "boodschap" in de voorm van een erg slecht voorgevoel, dus ik liep achter mijn zusje aan.
En zag haar buiten op straat liggen, dus op dat moment zorgde ik dat ze weer naar binnen ging, waarna ze naar de WC loopt en zichzelf in de spiegel zag, op dat moment raakte ze in een soort shock, waarna ze steeds herhaalde dat ze niet meer kon, dat ze niet meer wou, en dat ze doodging.
Dat zeggende ging ze op de grond zitten en bleef die dingen herhalen, ik was naast haar komen zitten en probeerde haar te troosten en sprak tegen haar (je gaat niet dood etc.) totdat ze ineens helemaal weg viel, ze zakte inelkaar (in mijn armen) begon te trillen en haar ogen begonnen te draaien enzo, hier raakte ik in paniek en schreeuwde het hele huis bij elkaar (we woonden toen in een kraakpand, en 1 van mijn huisgenoten kwam aangerend en schrok zich en ging nog wat mensen halen), ze bleef zo totdat ze ineens ging kotsen en ook weer aanspreekbaar werd.
Ook ben ik sinds die trip meerdere keren bezocht door entiteiten die, voor zover ik weet/kan voelen, goed geaard zijn. Zie ook mijn post in een ander topic: dood?
Ok, dit is dus mijn verhaal, sorry dat het nogal Chaotisch is geschreven, maar zo gebeuren de dingen ook en zo is het meestal ook in mijn kop.

-Edit- wat leesbaarder gemaakt

[ Bericht 6% gewijzigd door terror623 op 31-08-2005 16:56:09 ]
  woensdag 31 augustus 2005 @ 10:16:58 #2
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30124003
wat ik vergeten was om te zeggen: de oorspronkelijke bewoners van amerika (maya's, quetchqal, indianen) gebruiken zowel Salvia als Paddo's om in contact te komen met de goden, hogere dimensies te betreden, of helderziendheid te triggeren
pi_30135791
Maak eerst je verhaal eens leesbaar. Zoek de enter toets op het toetsenbord even.
pi_30136316
quote:
Op woensdag 31 augustus 2005 16:33 schreef Flying het volgende:
Maak eerst je verhaal eens leesbaar. Zoek de enter toets op het toetsenbord even.
ik vind het eigenlijk prima te lezen.
ik heb ook wel vaak dat ik gewoon letterlijk weet wat iemand gaat zeggen, ik vind dat dat meer ligt aan de voorspelbaarheid van dat persoon.
en hoe bedoel je dat je je zelf kon transporteren?
als ik wil kan ik me zelf ook vanuit het 3e persoons sperspectief zien maar dat is gewoon omdat je dat zelf kan
"renderen"
  woensdag 31 augustus 2005 @ 16:59:19 #5
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30136813
dat transporteren hield in dat ik boven aan de trap ging staan, mijn "babydekentje" (ik had dat dekentje al zolang ik me kan herinneren en was iets kleiner dan normale deken) om me heen sloeg en dan heel sterk ging denken aan de huiskamer, waar ik me dan ook bevond als ik mijn ogen open deed. Als ik dat deed bleef ik bij bewustzijn, en ik kan me dan ook helemaal niks herinneren van traplopen.
En binnen die trip had ik dus geen controle over wat ik deed, ik zag mezelf echt, ware het een film, al voelde ik wel wat ik op dat moment voelde (dus ook pijn)
  vrijdag 2 september 2005 @ 07:40:56 #6
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30192038
Tot nu toe lijkt alles uit te komen wat ik gezien heb, iedere stap, zelfs de hele gesprekken die een groep houd, de woorden,alles. Zelfs de manieren waarmee ze je uit je slaap proberen te houden om je weg te pesten, en dat ze uiteindelijk zullen doorhebben dat ik zoiets negeer. En als alles klopt wat ik gezien heb ben ik binnenkort dus dakloos :| en daarna zoals ik het me herrinner kom ik een tijdje bij me moeder te wonen totdat ik iets vinden kon.
pi_30192112
Goed spul dat salvia.
quote:
dit keer besloot ik ook om lekker veel te roken zodat ik "goed" zou trippen
En dat heb je geweten ook. Salvia wen je aan. D.w.z. de eerste keer/paar keren merk je vrij weinig effect. Hoe vaker je het rookt hoe meer effect je krijgt.

Ikzelf ben totaal niet zweverig ingesteld en uit zo'n zware trip als jij hebt gehad zal ik dan ook zeker niet de zelfde conclusies halen als jij nu trekt in dit topic. Je hebt vage shit meegemaakt omdat je veel drugs hebt gebruikt en het lijkt nu alsof je dat niet los kan laten. Mijn advies is dan ook om alle psychedelica voor een wat langere tijd te laten liggen en te zorgen dat je deze trip niet te lang in je hoofd blijft vasthouden
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
  vrijdag 2 september 2005 @ 11:23:10 #8
73345 B-FliP
Like it ain't no thang..
pi_30196142
Salvia roken om lekker relaxed te trippen is de verkeerde insteek in mijn mening... Om vervolgens dit
te gaan combineren met paddo's is over te twisten...

Misschien dat je er eerst eens jezelf over had moeten informeren? over het gebruik van salvia,
en hoe het gewenste effect te bereiken...

Een salvia trip is absoluut niet te vergelijken met welke andere trip dan ook... Een salvia trip
duurt maximaal zo'n 15 minuten, maar meestal zo'n 10 minuten... het langdurige effect van
een paddotrip en de werking hiervan is absoluut anders...

Verder is de reden om andere dingen te gaan gebruiken omdat je je "verveeld" in je paddotrip,
eerder een aanwijzing dat je alleen maar hard van de kaart wil zijn... ???

Noem dit negatief, maar zo komt t over...

Verder staat dit natuurlijk niet in de weg dat je weldegelijk een bijzondere ervaring gehad zou
kunnen hebben in een vlak waar in de westerse maatschappij nog weinig tot geen kaas van
is gegeten...

Maar wie kan t zeggen?

Mijn tip is: bekijk het theoretisch en niet anders...
What you pay attention to, you become conscious of...
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
pi_30196473
Jouw verhaal is precies de reden waarom je Psychedelisch drugs niet moet gebruiken en zeker niet zovaak achter elkaar...

Dus je bent 20jaar en je hebt al geruime ervaring met LSD, je neemt paddo's en Salvia doorelkaar en je komt hier met vragen over wat was het ook al weer?

Serieus: Je moet hulp zoeken en geen topic openen. Ga naar je huisarts en vraag hem/haar om advies niet hier! Je hebt GEEN visioenen je moet van dat spul afblijven.

[ Bericht 0% gewijzigd door Sapientiea op 02-09-2005 12:22:30 (Thnx to Lostformat) ]
Rudeonline logic: "1km +1sec=1km/s"
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
  vrijdag 2 september 2005 @ 12:11:39 #10
109363 Angeliquetje
Cute Angels in the Sky
pi_30197456
je bent gewoon gefreaked
pi_30197634
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 11:35 schreef Sapientiea het volgende:
psychotische drugs
Psychedelisch bedoel je.
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
pi_30198878
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 11:35 schreef Sapientiea het volgende:
Je hebt GEEN visioenen je moet van dat spul afblijven.
wie ben jij om te zeggen of het wel of geen visioenen zijn
  vrijdag 2 september 2005 @ 13:14:50 #13
128781 ScorpioNecro
Born and dying METAL!!!
pi_30199420
Ik denk dat je op een zeker moment door het diepe graven in jezelf dmv diverse tripmiddelen een bepaalde trigger kunt overzetten bij jezelf.
Een 'normaal', want ja wat is de definitie van normaal, mens gebruikt slachts 5 - 10 % van zijn hersenvermogens en misschien heb jij door ze te prikkelen een paar procentjes extra wakkergeschud. Naar het schijnt zou iedereen tot buitenzintuiglijke waarnemingen in staat zijn.

Success,
pi_30199484
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 11:35 schreef Sapientiea het volgende:
Jouw verhaal is precies de reden waarom je Psychedelisch drugs niet moet gebruiken en zeker niet zovaak achter elkaar...

Dus je bent 20jaar en je hebt al geruime ervaring met LSD, je neemt paddo's en Salvia doorelkaar en je komt hier met vragen over wat was het ook al weer?

Serieus: Je moet hulp zoeken en geen topic openen. Ga naar je huisarts en vraag hem/haar om advies niet hier! Je hebt GEEN visioenen je moet van dat spul afblijven.
Right, de huisarts

Nate uit six feet under (serie) anyone? De topicstarter zal die serie iig wel leuk vinden en moet 'Het Veld' van wetenschapsjournaliste Lynne McTaggart lezen. Verklaart een hoop spirituele zaken die je met trippen tegen kan komen. Nothing is what it seems
"You can never get enough of what you don't need to make you happy."
pi_30200232
Allereerst snap ik niet helemaal wat jezelf transporteren met spiritualiteit en je trip te maken heeft.
Lijkt me overigens een soort van automatische piloot. Je bent wel degelijk van die trap afgelopen, maar hebt het niet bewust meegemaakt doordat je in een soort trance verkeerde.

Wat betreft je trip, ja, dat is bizar...
Maar eerlijk gezegd heb ik moeite om te geloven dat je door die trip delen van je eigen toekomst kunt voorspellen.
Wellicht verkeer je door deze trip in een soort 'psychose' of altered state of mind, die jou dit laat denken. Ik wil je overigens niet afzeiken, maar wat jij beschrijft is zo goed als onmogelijk.
Dat je door deze trip een nieuw deel van je hersenen geactiveerd hebt, wil ik graag geloven. Maar dat je eigen toekomst opgeslagen ligt in je hersenen, dát gaat erg ver.
Zou het kunnen komen omdat je dit wil geloven? Dat je geloof zo sterk is dat jouw hersenen je laten denken dat het echt zo is?

Hersenen zijn echt tot vreemde, onverklaarbare dingen in staat. En ik kan natuurlijk niet bewijzen dat jouw verhaal niet klopt. Maar mocht het wel waar zijn, dan zou jij ongetwijfeld niet de eerste zijn die dit ontdekt en zou er al lang meer bekend zijn over 'toekomst vision'.
pi_30200396
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 12:11 schreef Angeliquetje het volgende:
je bent gewoon gefreaked
Beroep: Achter kasse (schaam schaam)
Hobbies/interesses: Jonguuhss, en chatten

Hoe serieus moeten we jouw reactie nemen?
Ga aub jonguuhss versieren in een chatroom en hou je niet bezig met dingen waar je werkelijk geen ene hol van snapt.
pi_30200795
Of het nou echt is of niet kan beter in het midden gelaten worden. Het is een realiteit die jij gecreeerd hebt, dus beleef je het, dus is het echt. Voor jou. Het is belangrijk dat je de keuze maakt of je waarde hecht aan deze realiteit en of je er positieve dingen uit kunt halen.
Volgens mij maakt het je behoorlijk confused en dat is naar mijn mening geen gezonde ontwikkeling.
Denk je niet dat het beter is om even van de psychedelica af te blijven totdat je een realiteit hebt gevonden waarin je je WEL prettig en sterk voelt?
Mij wel iig.
  vrijdag 2 september 2005 @ 14:19:59 #18
35658 KieTJe
-=KnoWLeDGE isZZz PoWeRR=-
pi_30201593
Een tijdtje clean blijven en afwachten hoe het dan met je gaat?
pi_30201972
Is het niet gewoon een soort deja-vu gevoel?
You cannot discover new oceans unless
you have the courage to lose sight of
the shore
pi_30202402
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 12:57 schreef -starseed-mayo- het volgende:

[..]

wie ben jij om te zeggen of het wel of geen visioenen zijn
Nou ik weet niet euhmmm hij gebruikt paddo's en Salvia en heeft vaker LSD gebruikt.....Nee je hebt gelijk het is niet de drugs het zijn visioenen......
Rudeonline logic: "1km +1sec=1km/s"
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
pi_30202754
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 14:43 schreef Sapientiea het volgende:

[..]

Nou ik weet niet euhmmm hij gebruikt paddo's en Salvia en heeft vaker LSD gebruikt.....Nee je hebt gelijk het is niet de drugs het zijn visioenen......
ik probeerde er mee te zeggen dat je niet beter dan hem kan weten of het echt is of niet als je drugs gebruikt sta je volgens mij wel wat meer open voor het onbekende
  vrijdag 2 september 2005 @ 14:56:33 #22
2168 -=Bioslock=-
we hope that you choke
pi_30202809
quote:
Op woensdag 31 augustus 2005 10:11 schreef terror623 het volgende:
(ik kon mezelf toen "transporteren", ik was lui en had een hekel aan traplopen, dus ik ging altijd boven aan de trap staan en "dacht" mezelf dan in de huiskamer, wat altijd werkte(ik deed mijn ogen open en stond in de huiskamer)).
AAAAAAAAHehehehehehehahahahaha.

RAAP ME OP!

! ! !!!1;1.1.1.11.
pi_30203234
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 14:56 schreef -=Bioslock=- het volgende:

[..]

AAAAAAAAHehehehehehehahahahaha.

RAAP ME OP!

! ! !!!1;1.1.1.11.
Zulks een idioot.
  vrijdag 2 september 2005 @ 15:12:58 #24
2168 -=Bioslock=-
we hope that you choke
pi_30203329
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 15:09 schreef tho_Omas het volgende:

[..]

Zulks een idioot.
Allerlei soorten drugs door elkaar gebruiken, helemaal van de wereld raken en dan serieus afvragen of het "echt" is. !, !, !.

[ Bericht 2% gewijzigd door -=Bioslock=- op 02-09-2005 16:52:41 ]
pi_30203897
TS, je bent een oude snuifbeer.
pi_30213059
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 14:19 schreef KieTJe het volgende:
Een tijdtje clean blijven en afwachten hoe het dan met je gaat?
Ik denk dat je hier iets heel zinnigs zegt...

@TS:
Ik wil best openlaten dat je ontvankelijker wordt of op een andere niveau komt als je bepaalde drugs gebruikt.
Het gevaar hierbij vind ikzelf hoe in te schatten wanneer je ervaringen hebt die je anders ook (via langere weg) zou kunnen hebben of wanneer je in een "eeuwig" durende trip vastzit.

Zelf ben ik niet gek op drugs, ik moet toegeven dat ik nagenoeg alles geprobeerd heb.
Maar zeker niet in deze context.
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
pi_30214428
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 12:57 schreef -starseed-mayo- het volgende:

[..]

wie ben jij om te zeggen of het wel of geen visioenen zijn
In psychiatrische inrichtingen zit het vol met mensen met dit soort verhalen, in de 'normale' wereld bestaan mensen met 'magische krachten' alleen van horen zeggen, in B-films, zijn het illusionisten die spelen met suggestie, danwel zijn het oplichters die spelen met goedgelovigheid. Ik kan die reactie wel begrijpen.

Blijf van drugs af. Neem het aan van een ervaringsdeskundige die een half jaar van z'n jeugd is kwijtgeraakt aan 'visioenen' in combinatie met de zogenaamd onschuldige softdrugs. Drugs kunnen psychoses en hallucinaties triggeren die perfect aansluiten bij je gedachtenwereld en je gevoel. Als je werkelijkheid en fantasie niet meer uit elkaar kunt houden -en dat kan er heel subtiel insluipen- kan dat verdomde lastig worden met verstrekkende gevolgen.

Zonder drugs ben je tot alles in staat waarvoor je denkt drugs nodig te hebben. Of je nu plezier wilt hebben, je concentreren, inspiratie opdoen, goed nadenken, of dat je gewoon wilt wegzakken in een mooie lucide droom. Drugs tasten je zenuwstelsel aan, veelvuldig gebruik kan tot hersenbeschadiging leiden. Zonder drugs blijf je beter met je beide benen op de grond. Het is nog gezonder ook.

Zei opa.

TS balanceert op het randje wanneer hij/zij echt overtuigt is dat ie zichzelf kan teleporteren. Drugs kunnen bij natuurlijke aanleg voor schizofrenie de remmen compleet losgooien. Vraag het maar eens aan iemand die werkt in de geestelijke gezondheidszorg. Ieder jaar zijn er weer nieuwe jongeren die compleet zijn vastgelopen. Of nog erger.
pi_30216879
ivp
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
  † In Memoriam † zaterdag 3 september 2005 @ 09:13:35 #29
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_30223524
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 21:24 schreef Keromane het volgende:

[..]

In psychiatrische inrichtingen zit het vol met mensen met dit soort verhalen, in de 'normale' wereld bestaan mensen met 'magische krachten' alleen van horen zeggen, in B-films, zijn het illusionisten die spelen met suggestie, danwel zijn het oplichters die spelen met goedgelovigheid. Ik kan die reactie wel begrijpen.

Blijf van drugs af. Neem het aan van een ervaringsdeskundige die een half jaar van z'n jeugd is kwijtgeraakt aan 'visioenen' in combinatie met de zogenaamd onschuldige softdrugs. Drugs kunnen psychoses en hallucinaties triggeren die perfect aansluiten bij je gedachtenwereld en je gevoel. Als je werkelijkheid en fantasie niet meer uit elkaar kunt houden -en dat kan er heel subtiel insluipen- kan dat verdomde lastig worden met verstrekkende gevolgen.

Zonder drugs ben je tot alles in staat waarvoor je denkt drugs nodig te hebben. Of je nu plezier wilt hebben, je concentreren, inspiratie opdoen, goed nadenken, of dat je gewoon wilt wegzakken in een mooie lucide droom. Drugs tasten je zenuwstelsel aan, veelvuldig gebruik kan tot hersenbeschadiging leiden. Zonder drugs blijf je beter met je beide benen op de grond. Het is nog gezonder ook.

Zei opa.

TS balanceert op het randje wanneer hij/zij echt overtuigt is dat ie zichzelf kan teleporteren. Drugs kunnen bij natuurlijke aanleg voor schizofrenie de remmen compleet losgooien. Vraag het maar eens aan iemand die werkt in de geestelijke gezondheidszorg. Ieder jaar zijn er weer nieuwe jongeren die compleet zijn vastgelopen. Of nog erger.
Goed gezegd.
Ik gebruik ook wel eens drugs,en ik weet dat je er hele rare gedachten van kunt krijgen. Gelukkig weet ik wel wanneer ik zit te wanen. En alles door elkaar gebruiken is niet alleen slecht voor je geest,maar ook voor je hart.Als je uppers en downers tegelijk gebruikt, is dat een aanslag op je lichaam. Drugs zijn zowiezo slecht.Maar wel erg lekker.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
pi_30223629
Hou je je zelf ook niet een klein beetje voor de gek?

Kijk gewoon eens hoe je het kunt doen zonder de drugs. Alleen op jezelf aangerekend zijn.
© ©
  zaterdag 3 september 2005 @ 10:52:02 #31
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30224546
moet wel wat aanvullende info geven:
ik ben nu dus al 3 maanden clean wbt hallucinerende stuff en ook wbt andere stuff, heb paar weke geleden wel een uitzondering voor mezelf gemaakt op een tekno feestje maar voor de rest blow ik alleen nog (en dat is na mijn werk).
Ik ben de laatste tijd ook (onbewust) veel aan het zoeken naar psychologische informatie, dus ook over psychoses enzo, maar als ik die situaties dan vergelijk met de mijne lijkt het toch niet zo veel op elkaar.
Btw, lsd of acid, heeft wel een zwaar trippende werking, maar op het moment dat ik lsd op heb, weet ik dat ik lsd op heb en zwaar aan het trippen ben en dat niet alles wat ik zie de werkelijkheid is zoals andere mensen hem waarnemen, en dat als ik dan mijn ogen dichtdoe dat ik iemand voorbij zie lopen of einstein een gekke bek zie trekken dat dat niet werkelijk is. Maar bij die salvia trip wist ik de hele trip lang niet dat ik aan het tripppen was, pas toen ik er bijna uit kwam kreeg ik het door omdat ik me op dat moment in 2 werkelijkheden bevond.
Wbt het visioen wat ik niet/wel heb meegemaakt heb ik voor mezelf al iets heel duidelijk gemaakt, de toekomst is niet te ontlopen, en wat er ook gebeurt het wordt tooch wel weer beter daarna. En daarbij heb ik voor mezelf nog niet met zekerheid besloten dat het een visioen was ja of nee, alleen de tijd kan dat uitwijzen, en ik zou zo graag willen dat het niet zo is al lijkt het er steeds wel op.

maar idd drugs r bad tenminste veel drugs
pi_30349842
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 21:24 schreef Keromane het volgende:

[..]

In psychiatrische inrichtingen zit het vol met mensen met dit soort verhalen, in de 'normale' wereld bestaan mensen met 'magische krachten' alleen van horen zeggen, in B-films, zijn het illusionisten die spelen met suggestie, danwel zijn het oplichters die spelen met goedgelovigheid. Ik kan die reactie wel begrijpen.

Blijf van drugs af. Neem het aan van een ervaringsdeskundige die een half jaar van z'n jeugd is kwijtgeraakt aan 'visioenen' in combinatie met de zogenaamd onschuldige softdrugs. Drugs kunnen psychoses en hallucinaties triggeren die perfect aansluiten bij je gedachtenwereld en je gevoel. Als je werkelijkheid en fantasie niet meer uit elkaar kunt houden -en dat kan er heel subtiel insluipen- kan dat verdomde lastig worden met verstrekkende gevolgen.

Zonder drugs ben je tot alles in staat waarvoor je denkt drugs nodig te hebben. Of je nu plezier wilt hebben, je concentreren, inspiratie opdoen, goed nadenken, of dat je gewoon wilt wegzakken in een mooie lucide droom. Drugs tasten je zenuwstelsel aan, veelvuldig gebruik kan tot hersenbeschadiging leiden. Zonder drugs blijf je beter met je beide benen op de grond. Het is nog gezonder ook.

Zei opa.

TS balanceert op het randje wanneer hij/zij echt overtuigt is dat ie zichzelf kan teleporteren. Drugs kunnen bij natuurlijke aanleg voor schizofrenie de remmen compleet losgooien. Vraag het maar eens aan iemand die werkt in de geestelijke gezondheidszorg. Ieder jaar zijn er weer nieuwe jongeren die compleet zijn vastgelopen. Of nog erger.
Uit dat "Zei opa." moet ik opmaken dat het niet jou mening is?

ja?

gelukkig, het staat namelijk vol met onwaarheden
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_30355188
quote:
Op woensdag 7 september 2005 12:16 schreef Pihkal het volgende:

[..]

Uit dat "Zei opa." moet ik opmaken dat het niet jou mening is?

ja?

gelukkig, het staat namelijk vol met onwaarheden
Welke zaken zijn volgens jou onwaar? Kun je specifieker zijn?
Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl
pi_30362669
Ja...interessant. Het lijkt me wel freaky om dit te voelen/mee te maken. Maar ik denk zeker niet dat je hierdoor weet wat er in de toekomst zal gaan gebeuren. Misschien dat je hersens zo fucked up zijn geraakt de laatste weeken/maanden/jaren dat je denkt dat je alles aanvoelt. Misschien zijn het wel visoenen, het zou allemaal kunnen.
Ik weet wel dat als ik veel shit gebruik in een periode dat ik ook allemaal gevoelns krijg die niet met woorden te zijn beschrijven. Wat echt klote is. En als ik een tijdje stop het dan beter gaat. Er is niets mis met visoenen, maar wel als ze je gek maken. Waarschijnlijk ben je ook gevoelig voor zulke dingen.
pi_30377038
Neem 2 blows een paddo en cocaine, word een beetje zat van deze drugs mongolen. Plaats dit anders in de klaagbak. Ik heb 3 keer die shit gehad, als je het dan niet door hebt, dat het niet werkt krijg ik echt twijfels.

[ Bericht 13% gewijzigd door newsman op 08-09-2005 02:56:34 ]
  donderdag 8 september 2005 @ 03:28:48 #36
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30377131
wat is salvia in godsnaam , nog nooit van gehoord
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_30379370
quote:
Op donderdag 8 september 2005 02:49 schreef newsman het volgende:
Neem 2 blows een paddo en cocaine, word een beetje zat van deze drugs mongolen. Plaats dit anders in de klaagbak. Ik heb 3 keer die shit gehad, als je het dan niet door hebt, dat het niet werkt krijg ik echt twijfels.
wat?
pi_30379509
quote:
Op donderdag 8 september 2005 02:49 schreef newsman het volgende:
Neem 2 blows een paddo en cocaine, word een beetje zat van deze drugs mongolen. Plaats dit anders in de klaagbak. Ik heb 3 keer die shit gehad, als je het dan niet door hebt, dat het niet werkt krijg ik echt twijfels.
Als ik deze post lees krijg ik ook twijfels
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_30379539
quote:
Op donderdag 8 september 2005 02:49 schreef newsman het volgende:
Neem 2 blows een paddo en cocaine, word een beetje zat van deze drugs mongolen. Plaats dit anders in de klaagbak. Ik heb 3 keer die shit gehad, als je het dan niet door hebt, dat het niet werkt krijg ik echt twijfels.
misschien kun je beter weer posten als je nuchter bent?
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
pi_30379605
quote:
Op woensdag 7 september 2005 15:22 schreef nokwanda het volgende:

[..]

Welke zaken zijn volgens jou onwaar? Kun je specifieker zijn?
"Drugs tasten je zenuwstelsel aan, veelvuldig gebruik kan tot hersenbeschadiging leiden"

Dit is generalisatie, van psilocybine/dmt/salvinorin A/Lsd is dit nooit bewezen

Het is zelfs heel waarschijnlijk dat de prehistorische mens geregeld psilocybine houdende (ego oplossende) paddestoelen consumeerde, dit KAN de missing link in de evolutie zijn. Op den duur zijn ze verhuist naar gebieden waar de paddo niet aanwezig was....waar vervolgens na tien duizenden jaren onze huidige Dominator style cultuur uit is onstaan


"History is ending, because the dominator culture has led the human species into a blind alley. And as the inevitable chaostrophe approaches, people look for metaphors and answers. Every time a culture gets into trouble, it casts itself back into the past looking for the last sane moment it ever knew. And the last sane moment we ever knew was on the plains of Africa, 15,000 years ago, rocked in cradle of the great horned mushroom goddess before history. Before standing armies, before slavery and property, before warfare and phonetic alphabets and monotheism. Before, before, before. And this is where the future is taking us. Because the secret faith of the 20th century is not modernism. The secret faith of the 20th century is nostalgia for the archaic, nostalgia for the Paleolithic, and that gives us body piercing, abstract expressionism, surrealism, jazz, rock and roll, and Catastrophe Theory. The 20th century mind is nostalgic for the paradise that once existed on the mushroom-dotted plains of Africa, where the plant-human symbiosis occurred that pulled us out of the animal body and into the tool-using, culture-making, imagination-exploring creature that we are."


Dat is Food of the gods: the search for the original tree of knowledge in een notendop

ga hem eens lezen,

[ Bericht 42% gewijzigd door Pihkal op 08-09-2005 11:45:01 ]
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_30379903
quote:
Op donderdag 8 september 2005 03:28 schreef BaajGuardian het volgende:
wat is salvia in godsnaam , nog nooit van gehoord
Salvinorin A, de werkzame stof uit Salvia Divinorum, is het sterkste trip middel ooit in de natuur gevonden. Een volle dosis Salvinorin A brengt je in een compleet verdoofde toestand. De wereld is weg, je ziet en hoort niets meer van deze werkelijkheid. Maar hoewel je volledig bewusteloos bent kun je wel gaan slaapwandelen.

Het is totaal onverantwoord om alleen een grote dosis Salvia Divinorum te gebruiken, bij extracten weet je nooit zeker hoe sterk het is, zeker de eerste keer dat je een bepaald extract gebruikt.

Er zijn geen schadelijke werkingen van Salvinorin A bekend bij normaal gebruik. Maar nogmaals, de werking kan zo heftig zijn, dat je niets meer ziet maar wel gaat lopen. Je moet er toch niet aan denken wat er allemaal mis kan gaan als je midden in de stad in een diepe Salvia trance drukke wegen betreedt. Of als je in trance door een raam op de boven verdieping van een flat loopt omdat je dacht dat er een andere wereld achter lag.
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  zaterdag 10 september 2005 @ 14:51:34 #42
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30453607
klopt aardig, het is sowieso af te raden om ieder wat heftiger tripmiddel sonder sitter te doen, of iig niet in je eentje. als je meer over drugs en hun werking wilt weten moet je maar een kijkje nemen op: http://www.erowid.org daar staan heel veel verschillende dingen objectief beschreven.
Sowieso is weinig bekend over de precieze werking van hallunicerende middelen, bv als iemand een bijna dood ervaring heeft komt daarbij ook in zijn hersenen de stof DMT vrij (vrij heftig tripmiddel word al eeuwen in indianen en inca tradities in combinatie met mao remmers gebruikt om contact met de goden te krijgen, voor zelfgenezing, en voor shamanen, ook bekend als de stof die je naar de wereld van de machine elven brengt) en op het moment dat iemand een bijna dood ervaring heeft kan het ook zijn dat zijn/haar hersenen 0% (!!!) activiteit vertonen. Dus een bijna dood ervaring kan niet uit de hersennen voortkomen, ook komt het voor bij mensen die niet geloven en nooit van bijna dood ervaringen hebben gehoord. Is het dan een hallucinatie van de DMT (terwijl je dus geen hersenactiviteit hebt) of stuurt de DMT je dan ergens anders heen ?
In het oude griekenland werd een brouwsel gedronken wat van dezelfde schimmel werd gemaakt als dat van LSD, overal door de geschiedenis vind je in grote beschavingen het geruik van stimulerende en hallucinerende middelen, meestal alleen voorbehouden aan bevoorrechte mensen binnen die gemeenschap, de shamanen de priesters de druiden etc.
pi_30458689
gewoon een keer goed lsd gebruiken...blijf je de rest van je leven in een trip
pi_30460966
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 18:00 schreef Renmaestro het volgende:
gewoon een keer goed lsd gebruiken...blijf je de rest van je leven in een trip
hehe, stumper... er is nog nooit en dan ook nooit iemand blijven hangen in een trip.... dat kan niet.. het kan alleen een psychose triggeren wat vaak wordt gezien als blijven hangen in een trip.

maar drugs zijn niet de oorzaak van een psychose...

@ topicstarter....you need to get your head straight.. tijdje geen drugs gebruiken en ff evalueren waarom je denkt dat het een visoen was... leer je eigen hersens eerst in nuchtere toestand kennen voordat je ermee gaat klooien...
'Curiouser and curiouser!' cried Alice.
  zondag 11 september 2005 @ 12:38:52 #45
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30480361
dat is dus waar ik al geruime tijd mee bezig ben, op dit moment blow ik alleen, en dat alleen na het werk en in het weekend. Heb nu alweer minstens een maand geen harddope gebruikt en al minstens 4 a 5 maanden niks hallucinerends. Maar daarop terugkijkend stel ik mezelf dus weer dezelfde vraag, al maakt het me niet meer angstig. Het is meer mijn eigennieuwsgierigheid die mij drijft om erachter te komen, bewijs te vinden voor of tegen, welke kant het ook opvalt.
pi_30572641
Stop maar even voor een tijd met álle drugs, ook met blowen. Dan kan je écht helder worden. Als je zo doorgaat, loopt het misschien wel zo slecht met je af als in je 'visioen' (of het een echt visioen is laat ik in het midden). Misschien ben je in die trip wel gewaarschuwd voor de gevolgen van je ongezonde levensstijl. Met andere woorden: je lichaam geeft aan dat dit niet lang goed kan gaan.
Het is maar een theorie, dus je moet er maar van denken wat je wilt, maar stoppen met álle drugs lijkt me in jouw geval het verstandigst. En dus ook met blowen, want dat kan net zo goed (lees: slecht) fucken met je hersenen als andere drugs.
pi_30574955
quote:
Op woensdag 31 augustus 2005 10:11 schreef terror623 het volgende:
Ok, dit is een lang verhaal en speelt al een tijd geleden (zeker 5 maanden).

Ok, dit is dus mijn verhaal, sorry dat het nogal Chaotisch is geschreven, maar zo gebeuren de dingen ook en zo is het meestal ook in mijn kop.

-Edit- wat leesbaarder gemaakt
Tof verhaal aan de ene kant, niet zo tof verhaal aan de andere kant. Drugs is namelijk bad. Wat er gebeurt (iig) met LSD is dat je flarden van waarheid forceert.

Gezien je teleportatie gift heb je hier natuurlijke aanleg voor, wat je naar mijn idee gewoon moet uitbouwen (door orgonite te maken en te mediteren / ontspannen).

Er zijn mensen geweest die LSD hebben genomen en dan ineens dingen gaan roepen dat 1 op de 20 mensen eigenlijk reptielen zijn, ook hier zien ze een stuk realiteit. Ik zal het echter ten alle koste niet forceren, je kunt exact hetzelfde meemaken zonder LSD, als je maar weet wat je wilt.

he SAW (zaag) is het in het Engels. Het is niet voor niets dat het zowel zagen als zien betekend.
pi_30574969
quote:
Op zondag 11 september 2005 12:38 schreef terror623 het volgende:
dat is dus waar ik al geruime tijd mee bezig ben, op dit moment blow ik alleen, en dat alleen na het werk en in het weekend. Heb nu alweer minstens een maand geen harddope gebruikt en al minstens 4 a 5 maanden niks hallucinerends. Maar daarop terugkijkend stel ik mezelf dus weer dezelfde vraag, al maakt het me niet meer angstig. Het is meer mijn eigennieuwsgierigheid die mij drijft om erachter te komen, bewijs te vinden voor of tegen, welke kant het ook opvalt.
Blowen is trouwens 100% mindcontrol.
pi_30581786
quote:
Op woensdag 14 september 2005 16:17 schreef junkie19 het volgende:

[..]

Tof verhaal aan de ene kant, niet zo tof verhaal aan de andere kant. Drugs is namelijk bad. Wat er gebeurt (iig) met LSD is dat je flarden van waarheid forceert.

Gezien je teleportatie gift heb je hier natuurlijke aanleg voor, wat je naar mijn idee gewoon moet uitbouwen (door orgonite te maken en te mediteren / ontspannen).

Er zijn mensen geweest die LSD hebben genomen en dan ineens dingen gaan roepen dat 1 op de 20 mensen eigenlijk reptielen zijn, ook hier zien ze een stuk realiteit. Ik zal het echter ten alle koste niet forceren, je kunt exact hetzelfde meemaken zonder LSD, als je maar weet wat je wilt.

he SAW (zaag) is het in het Engels. Het is niet voor niets dat het zowel zagen als zien betekend.
hee hee , niet fucken met lsd ja.... lsd is tjil

Dat van die reptilians is gewoon een conspiracy theory
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
  donderdag 15 september 2005 @ 00:37:33 #50
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_30591239
lsd is een van de mooiste ervaringen van je leven, tenzij je een slechte ervaring hebt, dan is het een van de slechtste in je leven en kan het erg moeilijk zijn om ervan af te komen.
Maar het hele visieoen kwam niet tijdens LSD, daar heb ik ook nooit zulke bad trips mee gehad, maar alleen met die paddo salvia combi en later nog een keer op paddos (ik heb dus ook maar 2 keer in mijn leven paddos gebruikt, lsd ietwat vaker, maar sowieso gebruik ik pas drugs sinds mijn 18e en lsd voor het eerst iets meer dan een jaar geleden.)
Maar ik raad niemand aan om LSD te gaan gebruiken zonder een enorm goede voorbereiding en enige kennis
  donderdag 15 september 2005 @ 02:24:25 #51
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_30592859
Fuck LSD ! nooit gedaan alleen fout zien gaan ! (daarna kwam de angst ..daarvoor wilde mijn idee graag ! )

paddo's een keer gedaan en vond het wel humoristisch ! een keer was leuk daarna niet meer om de voorgaande vergelijking !
pi_30594747
quote:
Op donderdag 15 september 2005 02:24 schreef merlin693 het volgende:
Fuck LSD ! nooit gedaan alleen fout zien gaan ! (daarna kwam de angst ..daarvoor wilde mijn idee graag ! )

paddo's een keer gedaan en vond het wel humoristisch ! een keer was leuk daarna niet meer om de voorgaande vergelijking !
Waarom niet
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_31118032
quote:
Op woensdag 14 september 2005 20:08 schreef Pihkal het volgende:

[..]

hee hee , niet fucken met lsd ja.... lsd is tjil

Dat van die reptilians is gewoon een conspiracy theory
Jou reactie als iets afschuiven alszijnde conspiracy theory is mind control..

"ow consipraxy theory, ik hoef niet verder te kijken.."

m i n d c o n t r o l

limiteren en beheersen van je gedachten..
pi_31118234
G e z o n d v e r s t a n d
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
pi_31118849
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 13:14 schreef ScorpioNecro het volgende:mens gebruikt slachts 5 - 10 % van zijn hersenvermogens
Naar aanleiding van dit verhaal denken velen dat het menselijk brein tot ongekende mogelijkheden in staat is en dat we nog lang niet genoeg ontwikkeld zijn om deze mogelijkheden optimaal te benutten. Niet waar! Het klopt wel dat we gemiddeld zo'n 5 tot 10% van onze hersenen gebruiken, omdat we niet meer hoeven te gebruiken. Elk deel van de hersenen heeft een functie. Als je een boek leest gebruik je andere delen dan wanneer je een boek schrijft. En als je met iemand loopt te praten gebruik je weer andere hersendelen. Vergelijk het met de harde schijf van je computer; als je de tekstverwerker gebruikt heb je de videobewerkingssoftware niet nodig.

Wat ik nu ga zeggen klinkt misschien afgezaagd en very boring, maar is toch de beste optie. Gebruik geen drugs meer. Als je in een bepaalde bewustzijnstoestand wil komen kan je beter boeken lezen over zelfhypnose of meditatie. Je kan jezelf aanleren om in een bepaald bewustzijn te komen. Hetgene wat jij dan ervaart kan heel sterk zijn, maar je beschadigt je hersenen daarmee niet en je kan op commando uit die bewustzijnstoestand komen. Stukken veiliger. Maar ik neem aan dat je dit te saai lijkt?
pi_31179166
Mensen die eigenlijk reptielen zijn.............
Rudeonline logic: "1km +1sec=1km/s"
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
pi_31180667
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 17:19 schreef Netflier het volgende:

[..]

Naar aanleiding van dit verhaal denken velen dat het menselijk brein tot ongekende mogelijkheden in staat is en dat we nog lang niet genoeg ontwikkeld zijn om deze mogelijkheden optimaal te benutten. Niet waar! Het klopt wel dat we gemiddeld zo'n 5 tot 10% van onze hersenen gebruiken, omdat we niet meer hoeven te gebruiken. Elk deel van de hersenen heeft een functie. Als je een boek leest gebruik je andere delen dan wanneer je een boek schrijft. En als je met iemand loopt te praten gebruik je weer andere hersendelen. Vergelijk het met de harde schijf van je computer; als je de tekstverwerker gebruikt heb je de videobewerkingssoftware niet nodig.

Wat ik nu ga zeggen klinkt misschien afgezaagd en very boring, maar is toch de beste optie. Gebruik geen drugs meer. Als je in een bepaalde bewustzijnstoestand wil komen kan je beter boeken lezen over zelfhypnose of meditatie. Je kan jezelf aanleren om in een bepaald bewustzijn te komen. Hetgene wat jij dan ervaart kan heel sterk zijn, maar je beschadigt je hersenen daarmee niet en je kan op commando uit die bewustzijnstoestand komen. Stukken veiliger. Maar ik neem aan dat je dit te saai lijkt?
is dat niet fucking moeilijk dan?
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
pi_31181370
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 18:02 schreef diep-in-de-war het volgende:

[..]

is dat niet fucking moeilijk dan?
moet het makkelijk of lonend (en veiliger) zijn ?

Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
pi_31182603
makkelijk is wel net zo gemakkelijk.
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
pi_31187275
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 19:08 schreef diep-in-de-war het volgende:
makkelijk is wel net zo gemakkelijk.
nog wel makkelijker ,

denk ik
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_31187631
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 21:41 schreef Pihkal het volgende:

[..]

nog wel makkelijker ,

denk ik
leg uit
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
pi_31208590
quote:
Op woensdag 14 september 2005 16:17 schreef junkie19 het volgende:

[..]

Tof verhaal aan de ene kant, niet zo tof verhaal aan de andere kant. Drugs is namelijk bad. Wat er gebeurt (iig) met LSD is dat je flarden van waarheid forceert.

Gezien je teleportatie gift heb je hier natuurlijke aanleg voor, wat je naar mijn idee gewoon moet uitbouwen (door orgonite te maken en te mediteren / ontspannen).

Er zijn mensen geweest die LSD hebben genomen en dan ineens dingen gaan roepen dat 1 op de 20 mensen eigenlijk reptielen zijn, ook hier zien ze een stuk realiteit. Ik zal het echter ten alle koste niet forceren, je kunt exact hetzelfde meemaken zonder LSD, als je maar weet wat je wilt.

he SAW (zaag) is het in het Engels. Het is niet voor niets dat het zowel zagen als zien betekend.
Wil je nou zeggen dat mensen die LSD hebben genomen en dan sommige mensen voor reptielen aanzien een stukje van de werkelijkheid zien? Welke werkelijkheid bedoel je daarmee?
Rudeonline logic: "1km +1sec=1km/s"
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
  vrijdag 7 oktober 2005 @ 13:24:58 #63
26113 HeartCore
Begint eer ge bezint.
pi_31252154
quote:
Nou ik weet niet euhmmm hij gebruikt paddo's en Salvia en heeft vaker LSD gebruikt.....Nee je hebt gelijk het is niet de drugs het zijn visioenen..
Definieer visioenen svp.

Wanneer bepaal je of iets een visioen is? Paulus krijgt een zonnesteek en krijgt een visioen wat zijn leven ingrijpend zal veranderen. Jan met de korte achternaam neemt paddo's en krijgt een visioen wat zijn leven ingrijpend zal veranderen.

Is er verschil? Wanneer is iets volgens jou een bona fide ervaring en wanneer is het slechts een hallucinatie?
quote:
Hetgene wat jij dan ervaart kan heel sterk zijn, maar je beschadigt je hersenen daarmee niet en je kan op commando uit die bewustzijnstoestand komen. Stukken veiliger
Beschadig je je hersenen dan wel met tripmiddelen zoals LSD of Paddo's? Dat impliceer je namelijk wel hier en het is gewoon niet juist. Psychedelische middelen zijn een zeer krachtige manier om met gebieden in het menselijk bewustzijn in aanraking te komen die moeilijk tot niet benaderbaar zijn via andere wegen. Meditatie en zelfhypnose zijn geen vervanging voor de ervaringen die kunnen worden opgewekt door bijvoorbeeld psilocybine of DMT (Ayahuasca). Daarnaast hebben al deze natuurlijke middelen een eigen karakter, de spirit van betreffende plant die je gewoonweg mist.

Er is een tijdje een tendens geweest om sjamanistische technieken die gebaseerd waren op het gebruik van psychoactieve planten, als minderwaardig te beschouwen. Tegenwoordig begint het besef door te dringen dat het de meest krachtige en effectieve manier is om sjamanisme te bedrijven.

Op commando uit die bewustzijnstoestand komen kan trouwens ook met middelen alleen is het niet zo dat middelen een instant spiritueel supermedicijn zijn. Om ze goed te kunnen gebruiken voor jezelf, en al helemaal wat betreft het begeleiden van anderen, is jarenlange ervaring/training vereist. Dat is wat veel mensen vergeten of niet weten, recreatief een handje paddo's naar binnen gooien is totaal iets anders dan op de Mazatec manier een doeltreffenede dosis te consumeren in 'silent darkness'.

Overigens gebruikten de Mazatecs zowel psilocybine als Salvia. Deze laatste echter niet in de krankzinnig geconcentreerde extracten die we tegenwoordig in de smartshops kunnen kopen.

[ Bericht 59% gewijzigd door HeartCore op 07-10-2005 14:02:39 ]
pi_31252871
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 13:24 schreef HeartCore het volgende:

[..]

Definieer visioenen svp.

Wanneer bepaal je of iets een visioen is? Paulus krijgt een zonnesteek en krijgt een visioen wat zijn leven ingrijpend zal veranderen. Jan met de korte achternaam neemt paddo's en krijgt een visioen wat zijn leven ingrijpend zal veranderen.

Is er verschil? Wanneer is iets volgens jou een bona fide ervaring en wanneer is het slechts een hallucinatie?
Nou nooit?

En als ze toch bestaan dan betwijfel ik dat je deze krijgt met behulp van een drug zoals LSD...
Rudeonline logic: "1km +1sec=1km/s"
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
  vrijdag 7 oktober 2005 @ 14:15:49 #65
26113 HeartCore
Begint eer ge bezint.
pi_31253536
quote:
Nou nooit?

En als ze toch bestaan dan betwijfel ik dat je deze krijgt met behulp van een drug zoals LSD...
Dus je twijfelt over het bestaan maar in het geval dat ze toch bestaan, twijfel je er aan of ze kunnen worden opgewekt door eoa middel. In feite weet je dus niet waar je over praat en roep je maar wat.
pi_31253627
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 13:24 schreef HeartCore het volgende:

[..]


[..]

Overigens gebruikten de Mazatecs zowel psilocybine als Salvia. Deze laatste echter niet in de krankzinnig geconcentreerde extracten die we tegenwoordig in de smartshops kunnen kopen.
Zo krankzinnig vind ik die geconcentreerde extracten niet, als de Mazatecs de technieken ervoor hadden , hadden ze het ook gemaakt. IMO
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
  vrijdag 7 oktober 2005 @ 14:22:47 #67
26113 HeartCore
Begint eer ge bezint.
pi_31253748
quote:
Zo krankzinnig vind ik die geconcentreerde extracten niet, als de Mazatecs de technieken ervoor hadden , hadden ze het ook gemaakt. IMO
Dat is nog maar de vraag, ik vraag me persoonlijk af of het mogelijk is te werken met zulke hoge concentraties. Het verschil tussen het roken van bladeren en het 15x extract is gigantisch. En vanwege de korte duur van de ervaring, is het naar mijn idee heel moeilijk om er mee te werken zoals je bijvoorbeeld in sjamanistische context met psilocybine of ayahuasca kan werken.
pi_31254076
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 14:22 schreef HeartCore het volgende:

[..]

Dat is nog maar de vraag, ik vraag me persoonlijk af of het mogelijk is te werken met zulke hoge concentraties. Het verschil tussen het roken van bladeren en het 15x extract is gigantisch. En vanwege de korte duur van de ervaring, is het naar mijn idee heel moeilijk om er mee te werken zoals je bijvoorbeeld in sjamanistische context met psilocybine of ayahuasca kan werken.
Daar heb je een punt, maar er zijn ook extracten in de vorm van een alcohol based tinctuur, die dus wel minimaal een uur werken.
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
  vrijdag 7 oktober 2005 @ 14:46:18 #69
26113 HeartCore
Begint eer ge bezint.
pi_31254438
Zijn we het eens

Die alcohol extracten heb ik nooit geprobeerd. Enkel de bladeren en een grote dosis 15x extract.
pi_31257777
De werkelijkheid die we ervaren is voor iedereen anders en heeft alles te maken met ons bewustzijn. Ons bewustzijn verandert continu, zowel door interne invloeden (bijvoorbeeld het effect van hormonen) als door externe invloeden (bijvoorbeeld zintuigelijke waarneming). Maar we kunnen ook ons bewustzijn beinvloeden. Dat moet ook wel, omdat we anders totaal geen regelmaat in ons leven hebben. Als je bijvoorbeeld een boek leest concentreer je je, wat wil zeggen dat je bewustzijn voornamelijk richt op de inhoud van het boek en zodoende veel minder openstaat voor prikkels die om je heen gebeuren. Dat betekent echter niet dat prikkels je dan helemaal niet bereiken; als er zich in je omgeving een incident voordoet pik je dat echt wel op omdat het voor jou relevant zou kunnen zijn.

Zelfhypnose, joga en andere vormen van meditatie gaan nog een stapje verder. Je past een techniek toe om in een bepaalde bewustzijnstoestand te komen, bijvoorbeeld als doel je te ontspannen. Het kan heel sterk zijn. De effecten van hypnose zijn daar wel zo'n beetje het bekendste voorbeeld van. Veel mensen denken trouwens dat hypnose een soort toestand van willoosheid is, maar dat is dus niet zo. Een hypnotiseur kan je helpen verdrongen herinneringen naar boven te halen door middel van regressie, maar hij kan je niet dwingen die herinneringen te vertellen als je dat pertinent niet wilt. De relatie tussen hypnotiseur en gehypnotiseerde draait om vertrouwen, en de hypnotiseur kan alleen misbruik maken van de situatie door middel van list en bedrog. Je kan ook jezelf onder hypnose brengen. (Ik had het immers over zelfhypnose.) Er zijn genoeg boeken over.

Als je drugs gebruikt wek je op een kunstmatige manier een bepaalde bewustzijnstoestand op. 'bepaalde' is eigenlijk geen goed woord; je gaat ervan uit dat het effect van de drugs die over het algemeen voorkomt ook bij jou van toepassing zal zijn, maar dat hoeft geen garantie te zijn. In weze verstoor je het functioneren van je hersencellen, en bij psychadelische drugs zoals L.S.D. betekent het dat je gaat hallucineren. En reken erop dat het schadelijk is voor je hersencellen, maar in de meeste gevallen kunnen ze zich weer herstellen. Zenuwcellen zijn immers belangrijk en kunnen wel tegen een stootje. Als ze toch afsterven nemen andere zenuwcellen vaak de taak over, maar er komen geen nieuwe zenuwcellen voor in de plaats omdat ze niet deelbaar zijn.

Het verhaaltje dat drugs paranormale gaven kunnen opwekken is absolute bullshit! Hetzelfde is dat artistieke mensen menen dat ze beter kunnen schilderen of beter muziek kunnen schrijven als ze drugs gebruiken, maar ze houden zichzelf dan voor de gek. Ze creëren alleen de illusie dat ze door drugsgebruik tot meer dingen in staat zijn. Gaven, artistiek of paranormaal, heb je of heb je niet. Je kan ze ontwikkelen, maar daar zal het gebruik van drugs ábsoluut niet toe bijdragen.
pi_31266321
quote:
Bij het mediteren word er waarschijnlijk (is onderzoek bezig) dmt aangemaakt door de pijnappelklier. Verder is nog nooit aangetoond dat lsd schadelijk is voor je hersenen, in tegenstelling tot bijvoorbeeld alcohol. En hoezo kunstmatige bewustzijns verandering, ALLES wat je eet/drinkt heeft invloed op je bewustzijn... we zijn constant bezig met het veranderen van ons bewustzijn.... tv kijken is een mooi voorbeeld.

Ik vind je een beetje kortzichtig
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_31299424
Vind me maar kortzichtig, Pihkal. Het klopt inderdaad dat voor zover bekend L.S.D. niet verslavend is en ook geen fysieke schade toebrengt aan het lichaam, maar dat geldt niet voor alle psychadelische drugs. Tevens wil L.S.D.-gebruik niet zeggen dat het niet gevaarlijk kan zijn. Het komt niet zelden voor dat mensen weken na gebruik weer een trip beleven. Onaangekondigd! Bijvoorbeeld wanneer je achter het stuur van je auto zit en dan kunnen er ongelukken gebeuren. Maar dat is niet alles. Mensen die een bad trip hebben beleefd kunnen daar permanent psychische schade aan overhouden, en soms zo erg dat ze voor zeer lange tijd in een inrichting belanden. Ik hoef dit eigenlijk niet te vertellen, want iedereen weet het.

Ik ken wat mensen die ervoor uitkomen dat ze harddrugs gebruiken zoals cocaïne. Volgens eigen zeggen zijn ze niet verslaafd en hebben ze het gebruik geheel onder controle. Maar wat mij opvalt is dat ze allemaal continu hun drugsgebruik verdedigen zonder dat iemand ze daarop aanvalt. Het maakt mij niet uit of mensen drugs gebruiken of niet; ze worden in mijn ogen zeker niet interessanter maar ik veracht ze ook niet. Persoonlijk raad ik mensen af met drugs te experimenteren maar als ze dat toch doen is dat hun zaak. Maar de personen waar ik het over had lijken hun gebruik wel te rechtvaardigen. Ze zeggen bijvoorbeeld dat junks domme mensen zijn die niet verantwoord met drugs kunnen omgegaan, dat alle negatieve verhalen rondom drugsgebruik broodjes aap zijn en dat gebruik in principe niet voor problemen hoeft te zorgen. En als zij over hun trips vertellen doen ze dat op zo'n manier waardoor ze lijken aan te geven dat niet-gebruikers maar een heel saai leven leiden.

Maar nogmaals, het verhaal dat drugsgebruik paranormale visioenen opwekt is bullshit! De sjamanen meenden vroeger dat het gebruik van psychadelische stoffen voor visioenen zorgde, maar iedereen moet nu zo slim zijn om te begrijpen dat het gewoon hallucinaties waren.
pi_31300255
quote:
Op woensdag 31 augustus 2005 10:11 schreef terror623 het volgende:
Toen begon de trip, op het moment dat alles zwart werd, was ik alles, het universum was in mij en ik was weer in dat universum.
Tijdens mijn eerste en tevens meest spirituele trip van paddo's die ik heb gehad, heb ik dit gevoel
quote:
Hierna veranderde alles (alles ging ook erg snel, alsof het op fast-forward stond) inclusief mijn waarneming, ik zag alles als " frames" (als in 3d dia's) en tegelijkertijd zag ik ook alle plaatjes die er geweest waren.
ik denk dat ik tijdens diezelfde trip vervolgens iets kreeg wat misschien een "verminderde" versie van dit is geweest, moeilijk uit te leggen, dus dat doe ik dan ook niet
quote:
Ik zag iedereen van de " set" aflopen, ik zag de audities voor mijn "rol" (ik zag 10tallen iedentieke Gijzen in een wachtkamer zitten, toen Gijs 26 werd opgeroepen stond ik op, tot aan dat mijn hele leven, werkelijk alles wat is, beschreven stond in een boek, waarvan er pagina's ontbraken (paginas die toevallig mij beschreven), er was een vrouwelijke stem, die het boek begon op te lezen, heel droog, toonloos, waarbij ik opgesomd werd "gijs zijn linkerteen" Gijs zijn rechtervoet" etc.)).
dit is een onderdeel van de conclusie die ik over God's bestaan tijdens die trip had getrokken. ik had bedacht dat als er iets zou zijn na de dood, dat we in een soort Field terecht komen, waar alle dode dingen heen zouden gaan, om 1 geheel te vormen. Maar dat er tevens in dat geheel nog steeds "individuen". Hierna bedacht ik me dat dit reïncarnatie ook aannemelijk(er?) zou maken.
nu bedenk ik me dat er best wel eens een verschil zou kunnen zijn in uit hoeveel individuen een organisme bestaat. wij mensen bijvoorbeeld meer dan mieren.

dan zouden er dus delen "toegewezen" moeten worden aan bepaalde lichaamsdelen.


nu zie ik deze dingen als iets wat ik gevoeld heb, en wat jij ervaren hebt.

interesting
Extremistisch gematigd.
pi_31361291
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 14:15 schreef HeartCore het volgende:

[..]

Dus je twijfelt over het bestaan maar in het geval dat ze toch bestaan, twijfel je er aan of ze kunnen worden opgewekt door eoa middel. In feite weet je dus niet waar je over praat en roep je maar wat.
Oww sorry......Ik dacht dat LSD slecht voor je gezondheid/ was, maar sinds JIJ weet waar je het over hebt mag je me vertellen waar die fantastische visioenen door worden veroorzaakt.....

Als iemand LSD naar binnen propt en vervolgens een 'visioen' krijgt dan is het echt.....net als mensen die reptielen zijn......right
Rudeonline logic: "1km +1sec=1km/s"
"I don't know what your problem is, but I bet it's hard to pronounce.''
pi_31364914
Mijn persoonlijke ervaring is dat paddo's wel degelijk geestverruimd kunnen werken.
Een visioen klinkt zo stom omdat het woord impliceert dat het betrekking heeft op iets wat je ziet waardoor je het al snel verwart met een hallucinatie. Aangezien hallucinaties niet echt zijn is dan automatisch alles wat je meemaakt in de trip niet echt en dus volslagen nutteloos. Dit is echt niet waar dus ik gebruik zelf liever de term inzicht omdat het niet zozeer visueel is waarin je geest verruimd wordt maar juist geestelijk, verstandelijk en emotioneel. Je kan er een stukje wijsheid mee vergaren. Dit werkt op verschillende manieren.

Vanaf het moment dat je geboren wordt kom je in verschillende ontwikkelingsfases. Je maakt vanalles mee, goeie en slechte dingen, en probeert daar op een zo goed mogelijke manier mee om te gaan. De manier waarop je hier mee omgaat is denk ik vooral genetisch bepaald. Je controleert immers niet al je gedachten, deze komen omhoog borrelen en ik denk dat erfelijkheid een grote rol speelt op wat voor soort gedachten er op komen borrelen in bepaalde situaties. Daarnaast speelt je opvoeding ook een grote rol aangezien je ouders je rolmodellen zijn en veel van hun gedrag kopieert, evenals je leeftijdgenoten. Vooral in de puberteit ga je zo'n beetje op zoek naar je eigen identiteit en de invloed van de mensen waarmee je omgaat is dan erg groot op jouw eigen gedrag. De vraag is echter of het allemaal wel zo goed is voor je ontwikkeling om constant (vaak onbewust) gevormd te worden door andere mensen, of je hier uiteindelijk wel gelukkig van wordt en geestelijk zo veel mogelijk groeit in dit leven. Ik denk van niet.

Veel van de manieren waarmee je hebt gereageerd op bepaalde situaties vergeet je. Emotionele tegenslagen verwerk je meestal niet maar je verdringt ze. Daarnaast veranderen ze je cognitieve schema's, de manier waarop je met situaties omgaat. De wat jij denkt dat de meest lonende gedachten en gedragingen zijn leer je jezelf aan. Dit zijn echter niet altijd de meest beste gedachten en gedragingen. Dit verklaart dan ook vaak hoe mensen persoonlijkheidsstoornissen ontwikkelen. Wat voor geestelijk gezonde mensen vreemd gedrag is is voor hen doodnormaal omdat het voor hen het beste werkt. Zo heb je bijvoorbeeld narcisten die zichzelf helemaal geweldig vinden, het liefst constant over zichzelf praten, zich omringen met mensen die hen ook geweldig vinden om maar constant zichzelf geweldig te kunnen vinden. Onderliggende kern is echter vaak een minderwaardigheidscomplex als gevolg van bijvoorbeeld pesten of sexueel misbruik. Om dit te compenseren gaan ze zichzelf maar wijsmaken dat ze geweldig zijn etcetera. Zo zijn er talloze mensen die met rare ideeen rondlopen als gevolg van een mislukte ontwikkelingsfase met als gevolg (licht) geestelijk gestoord gedrag.

De ervaringen van dergelijke situaties, emoties en gedachten die dit gedrag veroorzaakt hebben vergeet of verdring je echter vaak omdat ze te confronterend zijn en je anders maar diep ongelukkig wordt. Hiermee verdwijnen ze natuurlijk niet maar komen terecht in de diepere lagen van je psyche waar ze onbewust jou gedrag constant beinvloeden. Met paddo's (en misschien andere tripmiddelen, zelf geen ervaring mee), kun je echter een link leggen tussen je onbewuste en bewuste ervaring. Een trip ervaar je dan ook zo'n beetje als een droom die je bewust meemaakt, alles is heel onwerkelijk maar toch ook weer echt. Je zintuigen staan wagenwijd open evenals je eigen psyche. Dit is ook gewoon zichtbaar aangezien je pupillen 3 x zo groot worden. Prikkels van buitenaf ervaar je anders of sterker. Zo kun je statische elektriciteit van een lichtschakelaar voelen als je er met je hand langs gaat, en van een tv zelfs als je alleen maar je arm ernaar uitsteekt en er nog 1,5 meter afstand tussen zit. Je smaak wordt sterker, je hoort beter (vooral je eigen stem). Veel prikkels worden echter wel vervormd zodat je dingen ziet bewegen en stemmen kan horen in geluiden van bv ritselende bladeren. Zo was ik zelf eens aan het trippen in een park en de armen en benen van mijn vrienden veranderen in takken waar bladeren aan groeiden en ook een lantaarnpaal leek net een boomstam.
Naast die zintuiglijke veranderingen word je ook veel gevoeliger voor emoties, bent achterdochtiger en geestelijk eigenlijk gewoon ontzettend kwetsbaar. De muur die je om jezelf heen hebt gebouwd om jezelf in het dagelijks leven te beschermen tegen allerlei invloeden van buitenaf lost op, evenals de blokkades die je aan je onbewuste hebt opgelegd om niet geconfronteerd te worden met vervelende gebeurtenissen uit het verleden. De controle die je hier normaal gesproken over hebt verdwijnt steeds meer, wat ook afhankelijk is van de dosis die je neemt (hoe hoger de dosis hoe minder controle). De trip stuurt als het ware je gedachten en emoties die omhoog komen. Allerlei dingen die al jaren dwars kunnen zitten kunnen omhoog komen. Je kan dan ook ontzettend geconfronteerd worden met jezelf tijdens een trip. Wanneer het gevoel van controleverlies te groot wordt en je de controle hardnekkig vast wil houden kan een trip dan ook ontzettend overweldigend worden wat vaak leidt tot een bad trip. Alles wat je dan ziet en hoort kan erg beangstigend worden, je kan denken dat je dood gaat of al bent, dat je nooit meer uit de trip komt en nog veel meer dingen waardoor je compleet door kan flippen en er ongelukken kunnen gebeuren. Als je tript begin dan met lage doses en met iemand erbij om dit te vermijden zodat je trip op een positieve ervaring uitdraait. Toch is het denk ik niet te vermijden omdat juist de controle die je heel je leven al probeert te hebben doorbroken moet worden en een heftige bad trip kan daarbij helpen, dit is denk ik deel van het verwerken van gebeurtenissen.volledig van de wereld raakt. Dit deel van de trip speelt zich af in de piekuren.
Na de piekuren zwakt de trip wat af en zit je er niet meer 'midden in'. Je controle komt terug maar op een andere manier dan normaal. Het voelt alsof je alles ineens snapt, hoe jij in elkaar zit, de wereld in elkaar zit, anderen in elkaar zitten, je begrijpt ineens alles behalve hoe het toch mogelijk is dat je uberhaupt bestaat (wat op zich best frusterend is ). In deze fase is je geest helder, je kan inzichten opdoen uit een bron van wijsheid die naar mijn mening sterk lijkt op godsdienstige leer gebaseerd op liefde voor alles en iedereen. Dit is dan ook de fase waarin je de inzichten/visioenen opdoet waar mensen het vaak over hebben. Wat in de piekuren over je heen is gekomen kun je in deze fase helder bekijken, alsof je boven alles staat en echt controle hebt over je gedachten. Dingen die je in het verleden hebt geleerd kun je bijstellen op een veel wijzere manier dan je op jonge leeftijd kan.
Er is in deze fase dan ook sprake van een soort sereniteit, een vredelievende kracht die over je heen daalt en rust brengt wat absoluut een heerlijk gevoel is. Je ego lost op en je voelt je verbonden met alles. Het is moeilijk uit te leggen wanneer je het zelf niet mee hebt gemaakt.

Maar om nog terug te komen op die inzichten: je snapt gewoon ineens veel meer, kan je beter inleven in anderen, het is allemaal zwaar psychologisch en liefdevol en kan zeker een verrijking zijn voor je geestelijke en emotionele ontwikkeling. Visioenen van reptielen heb ik nooit gehad en zit ook niet echt op te wachten eigenlijk

Onze westerse maatschappij mist denk ik heel erg een middel als dit om tot jezelf en anderen te komen. Materialisme en individualisme leidt uiteindelijk tot niets, alleen maar een hoop rotzooi. Jammer.
pi_31442776
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 14:22 schreef HeartCore het volgende:

[..]

Dat is nog maar de vraag, ik vraag me persoonlijk af of het mogelijk is te werken met zulke hoge concentraties. Het verschil tussen het roken van bladeren en het 15x extract is gigantisch. En vanwege de korte duur van de ervaring, is het naar mijn idee heel moeilijk om er mee te werken zoals je bijvoorbeeld in sjamanistische context met psilocybine of ayahuasca kan werken.
ik heb ergens gelezen dat zij in een volledig donkere kamer gingen zitten, en op volgens mij tot 25 bladeren gingen kauwen.
Extremistisch gematigd.
pi_31448714
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 18:51 schreef P8 het volgende:

[..]

ik heb ergens gelezen dat zij in een volledig donkere kamer gingen zitten, en op volgens mij tot 25 bladeren gingen kauwen.
Doen ze ook met paddos op die manier, omdat ze denken dat ze gek worden als ze trippen in het licht (veel ie veel impulsen van buiten af)
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_31449800
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 22:13 schreef Pihkal het volgende:

[..]

Doen ze ook met paddos op die manier, omdat ze denken dat ze gek worden als ze trippen in het licht (veel ie veel impulsen van buiten af)
jah maar geeft dat iig niet hetzelfde effect als een 10x extract?
Extremistisch gematigd.
pi_31571115
quote:
Op dinsdag 11 oktober 2005 19:46 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Mijn persoonlijke ervaring is dat paddo's wel degelijk geestverruimd kunnen werken.
Een visioen klinkt zo stom omdat het woord impliceert dat het betrekking heeft op iets wat je ziet waardoor je het al snel verwart met een hallucinatie. Aangezien hallucinaties niet echt zijn is dan automatisch alles wat je meemaakt in de trip niet echt en dus volslagen nutteloos. Dit is echt niet waar dus ik gebruik zelf liever de term inzicht omdat het niet zozeer visueel is waarin je geest verruimd wordt maar juist geestelijk, verstandelijk en emotioneel. Je kan er een stukje wijsheid mee vergaren. Dit werkt op verschillende manieren.

Vanaf het moment dat je geboren wordt kom je in verschillende ontwikkelingsfases. Je maakt vanalles mee, goeie en slechte dingen, en probeert daar op een zo goed mogelijke manier mee om te gaan. De manier waarop je hier mee omgaat is denk ik vooral genetisch bepaald. Je controleert immers niet al je gedachten, deze komen omhoog borrelen en ik denk dat erfelijkheid een grote rol speelt op wat voor soort gedachten er op komen borrelen in bepaalde situaties. Daarnaast speelt je opvoeding ook een grote rol aangezien je ouders je rolmodellen zijn en veel van hun gedrag kopieert, evenals je leeftijdgenoten. Vooral in de puberteit ga je zo'n beetje op zoek naar je eigen identiteit en de invloed van de mensen waarmee je omgaat is dan erg groot op jouw eigen gedrag. De vraag is echter of het allemaal wel zo goed is voor je ontwikkeling om constant (vaak onbewust) gevormd te worden door andere mensen, of je hier uiteindelijk wel gelukkig van wordt en geestelijk zo veel mogelijk groeit in dit leven. Ik denk van niet.

Veel van de manieren waarmee je hebt gereageerd op bepaalde situaties vergeet je. Emotionele tegenslagen verwerk je meestal niet maar je verdringt ze. Daarnaast veranderen ze je cognitieve schema's, de manier waarop je met situaties omgaat. De wat jij denkt dat de meest lonende gedachten en gedragingen zijn leer je jezelf aan. Dit zijn echter niet altijd de meest beste gedachten en gedragingen. Dit verklaart dan ook vaak hoe mensen persoonlijkheidsstoornissen ontwikkelen. Wat voor geestelijk gezonde mensen vreemd gedrag is is voor hen doodnormaal omdat het voor hen het beste werkt. Zo heb je bijvoorbeeld narcisten die zichzelf helemaal geweldig vinden, het liefst constant over zichzelf praten, zich omringen met mensen die hen ook geweldig vinden om maar constant zichzelf geweldig te kunnen vinden. Onderliggende kern is echter vaak een minderwaardigheidscomplex als gevolg van bijvoorbeeld pesten of sexueel misbruik. Om dit te compenseren gaan ze zichzelf maar wijsmaken dat ze geweldig zijn etcetera. Zo zijn er talloze mensen die met rare ideeen rondlopen als gevolg van een mislukte ontwikkelingsfase met als gevolg (licht) geestelijk gestoord gedrag.

De ervaringen van dergelijke situaties, emoties en gedachten die dit gedrag veroorzaakt hebben vergeet of verdring je echter vaak omdat ze te confronterend zijn en je anders maar diep ongelukkig wordt. Hiermee verdwijnen ze natuurlijk niet maar komen terecht in de diepere lagen van je psyche waar ze onbewust jou gedrag constant beinvloeden. Met paddo's (en misschien andere tripmiddelen, zelf geen ervaring mee), kun je echter een link leggen tussen je onbewuste en bewuste ervaring. Een trip ervaar je dan ook zo'n beetje als een droom die je bewust meemaakt, alles is heel onwerkelijk maar toch ook weer echt. Je zintuigen staan wagenwijd open evenals je eigen psyche. Dit is ook gewoon zichtbaar aangezien je pupillen 3 x zo groot worden. Prikkels van buitenaf ervaar je anders of sterker. Zo kun je statische elektriciteit van een lichtschakelaar voelen als je er met je hand langs gaat, en van een tv zelfs als je alleen maar je arm ernaar uitsteekt en er nog 1,5 meter afstand tussen zit. Je smaak wordt sterker, je hoort beter (vooral je eigen stem). Veel prikkels worden echter wel vervormd zodat je dingen ziet bewegen en stemmen kan horen in geluiden van bv ritselende bladeren. Zo was ik zelf eens aan het trippen in een park en de armen en benen van mijn vrienden veranderen in takken waar bladeren aan groeiden en ook een lantaarnpaal leek net een boomstam.
Naast die zintuiglijke veranderingen word je ook veel gevoeliger voor emoties, bent achterdochtiger en geestelijk eigenlijk gewoon ontzettend kwetsbaar. De muur die je om jezelf heen hebt gebouwd om jezelf in het dagelijks leven te beschermen tegen allerlei invloeden van buitenaf lost op, evenals de blokkades die je aan je onbewuste hebt opgelegd om niet geconfronteerd te worden met vervelende gebeurtenissen uit het verleden. De controle die je hier normaal gesproken over hebt verdwijnt steeds meer, wat ook afhankelijk is van de dosis die je neemt (hoe hoger de dosis hoe minder controle). De trip stuurt als het ware je gedachten en emoties die omhoog komen. Allerlei dingen die al jaren dwars kunnen zitten kunnen omhoog komen. Je kan dan ook ontzettend geconfronteerd worden met jezelf tijdens een trip. Wanneer het gevoel van controleverlies te groot wordt en je de controle hardnekkig vast wil houden kan een trip dan ook ontzettend overweldigend worden wat vaak leidt tot een bad trip. Alles wat je dan ziet en hoort kan erg beangstigend worden, je kan denken dat je dood gaat of al bent, dat je nooit meer uit de trip komt en nog veel meer dingen waardoor je compleet door kan flippen en er ongelukken kunnen gebeuren. Als je tript begin dan met lage doses en met iemand erbij om dit te vermijden zodat je trip op een positieve ervaring uitdraait. Toch is het denk ik niet te vermijden omdat juist de controle die je heel je leven al probeert te hebben doorbroken moet worden en een heftige bad trip kan daarbij helpen, dit is denk ik deel van het verwerken van gebeurtenissen.volledig van de wereld raakt. Dit deel van de trip speelt zich af in de piekuren.
Na de piekuren zwakt de trip wat af en zit je er niet meer 'midden in'. Je controle komt terug maar op een andere manier dan normaal. Het voelt alsof je alles ineens snapt, hoe jij in elkaar zit, de wereld in elkaar zit, anderen in elkaar zitten, je begrijpt ineens alles behalve hoe het toch mogelijk is dat je uberhaupt bestaat (wat op zich best frusterend is ). In deze fase is je geest helder, je kan inzichten opdoen uit een bron van wijsheid die naar mijn mening sterk lijkt op godsdienstige leer gebaseerd op liefde voor alles en iedereen. Dit is dan ook de fase waarin je de inzichten/visioenen opdoet waar mensen het vaak over hebben. Wat in de piekuren over je heen is gekomen kun je in deze fase helder bekijken, alsof je boven alles staat en echt controle hebt over je gedachten. Dingen die je in het verleden hebt geleerd kun je bijstellen op een veel wijzere manier dan je op jonge leeftijd kan.
Er is in deze fase dan ook sprake van een soort sereniteit, een vredelievende kracht die over je heen daalt en rust brengt wat absoluut een heerlijk gevoel is. Je ego lost op en je voelt je verbonden met alles. Het is moeilijk uit te leggen wanneer je het zelf niet mee hebt gemaakt.

Maar om nog terug te komen op die inzichten: je snapt gewoon ineens veel meer, kan je beter inleven in anderen, het is allemaal zwaar psychologisch en liefdevol en kan zeker een verrijking zijn voor je geestelijke en emotionele ontwikkeling. Visioenen van reptielen heb ik nooit gehad en zit ook niet echt op te wachten eigenlijk

Onze westerse maatschappij mist denk ik heel erg een middel als dit om tot jezelf en anderen te komen. Materialisme en individualisme leidt uiteindelijk tot niets, alleen maar een hoop rotzooi. Jammer.
Mooi beschreven!, het is niet de intensie mensen aan te sporen een geestverruimend middel te gebruiken, maar het (beinvloed) en geeft je daadwerkelijk een andere kijk op jezelf en de wereld om je heen. Je wordt veel bewuster van jezelf dan je gedacht zou kunnen hebben!
  woensdag 26 oktober 2005 @ 16:08:30 #80
123578 AartBakkebaard
Divine Moments of Truth
pi_31702888
Probeer eens mescaline zou ik zeggen das pas lachen en veel heftiger dan salvia of paddo's!
He has one dreadlock, that's in honour of Shiva... I ask "then why don't you have dreadlocks all over?"
He said "because, you know I'm uh... pupupupu ap tepepep un nenenenn umndibdibdib dsedsedse de ann ktsingngngng to have dreadlocks all over".
  donderdag 27 oktober 2005 @ 16:41:46 #81
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_31728489
Ben weer is on-line sinds lange tijd, we hebben geen stroom meer in ons kraakvillatje en daarmee ook geen internet meer, maar daar nu niet over.
Sommige dingen zijn uitgekomen in de tussentijd, werk heb ik niet meer, geld nog wel omdat k gespaard had, binnenkort maar is solliciteren bij de aldi ofzo.
Ik woon nog steeds in hetzelfde pand, en de spanningen zijn (of lijken) te zijn verdwenen, al is nu 1 huisgenoot van mij in een soort van depressie en is ie een beetje heethoofdig de laatste tijd, maar we gaan dus als het goed is binnenkort verhuizen al ben ik bang dat dat niet helemaal door zal gaan, voor mij dan, omdat ik het gevoel heb dat als ik morgen thuiskom (ben nu een week van huis) er een gesprek zal zijn waar bij verteld wordt dat ze niet willen dat ik mee ga naar het nieuwe pandje.
Afgelopen weken zijn er veel dingen gebeurt die een helehoop puzzelstukjes op hun plaats hebben gegooid bij mij. Zo had ik een paar weken geleden een droom dat ik bij een groot rood bakstenen huis stond (het zag er uit als een klein kasteeltje) en dat we het gingen kraken, ik had dat huis daarvoor nog nooit in mijn leven bewust gezien. In die droom gebeurde nog meer dingen, maar die zijn minder belangrijk. Omdat ik wakker werd met een enorme energie in mij moest en zou ik dat huis vinden, ik ben in de buurt gaan rondkijken, bij de plek waar we de avond voor de droom 's nachts een verlaten hek hadden gezien met een vergroeid weggetje erachter. Daar aangekomen kon ik haast niks zienm, alleen toen ik rustig doorreed zag ik door de bomen een glimps van een enorm huis met torentjes erop. De volgende dag ben ik overdag de tuin die erbij hoorde binnen gelopen en zag ik het huis goed en herkende ik het als het huis uit mijn droom. Die dag Sms'te ik mijn zusje mijn id van die dag: "Dromen zijn werkelijkheid in wording". Toen ik later nog een keer goed ben gaan kijken met een vriend van mij bleek hjmmer genoeg dat het huis bewoond is (of lijkt).
Afgelopen 1-2-3 oktober is de laatste keer dat ik harddrugs heb gebruikt (mdma pillen) de 2e dag dat ik ging feesten (al zaten we wel bij een vriend binnen) weer pilletje genomen, was wel chill, toen ie paar uur later over het hoogtepunt heen was en ik begon in te kakken nam ik er nog eentje, deze sloeg na een minuut of 5 zachtjes in, nog is 10 minuten later ging ik naar de wc, de wc was helemaal donker en toen ik naar binnenstapte en naar het licht rijkte was het alsof ik ophield met bestaan en alleen nog maar was, ik kon me niet bewegen, alles om mij heen was zwart behalve 1 vaag wit ligt dat van ver leek te komen ik voelde mijn hardslag niet meer en toen op dat moment kwam het besef, of eerder de gedachte, dat ik dood zou kunenn zijn, omdat ik dat toch niet helemaal wou hoopte ik dat het niet zo zou zijn, en op dat moment kon ik mijn hoofd weer bewegen en zag ik de gang weer.
Toen besloot ik om te stoppen met harddope, sinds dien ook niet meer gedaan. de 2 weken daarna (helemaal in de 1e week) had ik ook niet geblowd, de 3e dag van mijn niet blowen kreeg ik die droom met het huis.
Ondertussen blow ik wel weer, maar heb ik mezelf wat meer in de hand, en als mijn stash van nu op is dan stop ik weer (tijdje?).
Ik ben er nu aardig van overtuigd dat wat ik heb gezien ofwel de toekomst is ofwel een mogelijke tijdslijn. Maar daar heb ik ook geen problemen meer mee, ik kan het accepteren en zit het uit en maak ervan wat ik kan. Mischien is het slechts een mogelijke tijdslijn en zijn de gebeurtenissen te vermijden door een andere keuze te maken, al lijkt me dat onwaarschijnlijk, omdat ik zelfs mezelf zoals ik hier nu in een internetcafe in leiden zit te typen mezelf al heb zin zitten typen in ditzelfde internetcafe op dit zelfde forum om dit zelfde onderwerp met dezelfde woorden. Hoe vreemd het ook klinkt.
Maar ik voel me goed, er stroomt energie door me heen en ik ben niet bang voor wat er allemaal komen gaat. Ergens weet ik dat ik niks te vrezen heb zolang ik maar voor mezelf de juiste keuzes maak.
pi_31729430
quote:
Op woensdag 26 oktober 2005 16:08 schreef AartBakkebaard het volgende:
Probeer eens mescaline zou ik zeggen das pas lachen en veel heftiger dan salvia of paddo's!
heftiger dan salvia kan bijna niet
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
pi_31730357
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 16:41 schreef terror623 het volgende:-knip-


damn gast, heftig.

maar is het misschien een idee om een keer (voor een maand ofzo) helemaal van de drugs af te blijven?

ook dat zorgt voor nieuwe inzichten op situaties, die jij in mijn ogen goed kan gebruiken
Extremistisch gematigd.
  donderdag 27 oktober 2005 @ 19:07:20 #84
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_31732387
jeps idd heftig :|
heeft me wel veel geleerd over mezelf, heb het id dat als ik hier helemaal door ben veel sterker in het leven zal staan als ooit.
Stoppen met dope is net zo moeilijk als het makkelijk is, het een wat makkelijker dan het ander, wiet is soort van mijn kalmeermiddel, als ik nu stop met blowen dan ben ik morgen zwaar energiek, ren ik door het hele huis fiets 3 keer op en neer naar den haag, de dag daarna krijg ik enorme lachkicks om niks (al steekt er een 2 cm splinter door me duim, ik barste in lache uit), de dag daarna hetzelfde maar dan begin ik ook wartaal uit te slaan, en nog een dag later kan ik me bek niet meer houden en worrik gek van mezelf Maar tis daarom ook wel leuk om te stoppen, stoppen zelf is ook niet moeilijk, het is moeilijker om een aangeboden jointje af te slaan, of als het effe een keertje tegen zit en je boos gaat fietsen dat je ineens voor de shop uitkomt. Blowen, of veel blowen, is veel makkelijker als niet blowen of weinig blowen. Maargoed ik besef me dat ik best wel verslaafd ben aan wiet en ik stop nu zowat om de 2-3 weken met blowen en iedere keer blijf ik er langer weer vanaf, dus ik denk dat dat wel goed gaat komen. Ws lukt het me de komende keer zelfs wel om langer dan 2 weken niet te blowen (dat zou voor mij een record zijn in de afgelopen 1,5-2 jaar).
Maar het grootste probleem met stoppen met blowen is dat ik nu helemaal niks om handen heb en het dus makkelijker is om de tijd te verdoen met een jointje. Daarom hoop ik ook op ons nieuwe huisje want daar moet veel geklust worden maar als het af is hebben we ongeveer 1200m2 en tien hectare grond maarja komt allemaal wel.
pi_31732532
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 16:41 schreef terror623 het volgende:
verhaal
Aparte film beleef jij, dude. Maar je kan je situatie idd beter accepteren. We zijn maar toeschouwers in dit. Succes met je nieuwe woning, mocht je die krijgen.
pi_31732925
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 19:07 schreef terror623 het volgende:
jeps idd heftig :|
heeft me wel veel geleerd over mezelf, heb het id dat als ik hier helemaal door ben veel sterker in het leven zal staan als ooit.
Stoppen met dope is net zo moeilijk als het makkelijk is, het een wat makkelijker dan het ander, wiet is soort van mijn kalmeermiddel, als ik nu stop met blowen dan ben ik morgen zwaar energiek, ren ik door het hele huis fiets 3 keer op en neer naar den haag, de dag daarna krijg ik enorme lachkicks om niks (al steekt er een 2 cm splinter door me duim, ik barste in lache uit),
dus? dat komt waarschijnlijk omdat je lichaam moet wennen? als je lichaam weer gewend is aan de "nuchtere" staat, dan worden die dingen ook wel minder. En "pijn" weg lachen is niet zo raar. tenminste, ik doe het ook, en ik ken meer mensen die het hebben.
quote:
. Blowen, of veel blowen, is veel makkelijker als niet blowen of weinig blowen. Maargoed ik besef me dat ik best wel verslaafd ben aan wiet en ik stop nu zowat om de 2-3 weken met blowen en iedere keer blijf ik er langer weer vanaf, dus ik denk dat dat wel goed gaat komen. Ws lukt het me de komende keer zelfs wel om langer dan 2 weken niet te blowen (dat zou voor mij een record zijn in de afgelopen 1,5-2 jaar).
geloof je echt dat je op deze manier kan stoppen met blowen
quote:
Maar het grootste probleem met stoppen met blowen is dat ik nu helemaal niks om handen heb en het dus makkelijker is om de tijd te verdoen met een jointje. Daarom hoop ik ook op ons nieuwe huisje want daar moet veel geklust worden maar als het af is hebben we ongeveer 1200m2 en tien hectare grond maarja komt allemaal wel.
mijn advies: ga roken. is goedkoper dan wiet, je hebt iets in je poten waar je aan kunt hijsen, en de nicotine kan enigszins als plaatsvervanger voor de THC optreden.


en nog een laatste iets: drugs kunnen naar mijn mening soms helpen om je spirituele kant te ontwikkelen. Maar om het echt te kunnen ontwikkelen, moet je nuchter zijn. En volgens mij is dit iets wat niet geheel onbelangrijk voor jou is.

iig sterkte met je huis enzo nog
Extremistisch gematigd.
  donderdag 27 oktober 2005 @ 19:38:40 #87
56950 terror623
Arrrrrrr ☠
pi_31733333
mjah roken doek ook :|
da maakt et stoppen alleen maar moeilijker geloof me :| tis neit de THC die zo verslavend is, het is de nicotine en de smaak, en dan pas de THC.
maar als ik stop met blowen dan rook ik me echt de hele dag aan een stuk door kapot, wat ook naar de klote is.
Maar de bij-effecten van stoppen met blowen zijn best leuk hoor , alleen na 2-3 dagen begin ik mezelf dan te vervelen, of ga ik irritant doen op zo'n manier dat ik me aan mezelf kan irriteren, en toch nog in lachen uit kan barsten
Maar zoals ik al eerder schreef: als mijn stash van nu op is stop ik met blowen, en das vanaaf of morgen. Ik weet dat ik zelfs soort van beloond zal worden voor mijn stoppen, hoe weet ik niet, maar ik weet wel dat als ik het lang genoeg vol houd "good things will happen" zeg maar en das de laatste tijd ook steeds meer aant gebeuren, al komen der nog wel een paar nare dingen aan.
pi_31740459
ga dan 1 dag blowen en dan 3 dagen niet en dan weer 1 dag. zoals jij die eerste dagen omschrijft lijkt het me dikke pret.
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
pi_31745632
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 23:09 schreef diep-in-de-war het volgende:
ga dan 1 dag blowen en dan 3 dagen niet en dan weer 1 dag. zoals jij die eerste dagen omschrijft lijkt het me dikke pret.
DEZE WERELD IS KUT, IK WIL NAAR EEN ANDERE PLAANEEEEET GA JE MEE
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 03:06:24 #90
18147 GoLLeM
Hello? Is this thing on?
pi_31745834
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 17:15 schreef Pihkal het volgende:

[..]

heftiger dan salvia kan bijna niet
Probeer voor de gein adrenochrome eens
pi_31745940
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 03:06 schreef GoLLeM het volgende:

[..]

Probeer voor de gein adrenochrome eens
uberspeed uit andrenaline klieren van varkens/mensen ?
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 11:29:55 #92
52513 whosvegas
The Trickster
pi_31749769
Kraken, pauper
Maar daar gaat het nu niet om, ts is duidelijk geflipt, ga met een psycholoog praten en stop met alle middelen, ook met alcohol.
Are you nuts??
pi_31749946
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 11:29 schreef whosvegas het volgende:
Kraken, pauper
Maar daar gaat het nu niet om, ts is duidelijk geflipt, ga met een psycholoog praten en stop met alle middelen, ook met alcohol.
anders haal je gewoon een paar keer diep adem als je wat zinloos wil posten, en doe je het gewoon niet voor de verandering.


edit mirage: je caps stond aan.....

[ Bericht 11% gewijzigd door Mirage op 28-10-2005 13:13:19 ]
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
pi_31752201
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 11:29 schreef whosvegas het volgende:
Kraken, pauper
Maar daar gaat het nu niet om, ts is duidelijk geflipt, ga met een psycholoog praten en stop met alle middelen, ook met alcohol.
[whosvegas]
Ai ai, vind je het zelf ook niet gevaarlijk om zo voor doktertje te spelen zonder papiertjes ?

Als je je daadwerkelijk inbeeld dat je arts bent is een bezoekje aan een dokter wel op zijn plaats zijn.
[/whosvegas]


Dit soort posts zijn niet gewenst.
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 19:20:07 #95
52513 whosvegas
The Trickster
pi_31762230
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 13:12 schreef Mirage het volgende:

[..]

[whosvegas]
Ai ai, vind je het zelf ook niet gevaarlijk om zo voor doktertje te spelen zonder papiertjes ?

Als je je daadwerkelijk inbeeld dat je arts bent is een bezoekje aan een dokter wel op zijn plaats zijn.
[/whosvegas]


Dit soort posts zijn niet gewenst.
Waar slaat deze reactie op
Het is duidelijk dat ts een probleem heeft en ik heb hem aangeraden om naar een psycholoog te gaan en te stoppen met die rotzooi. Idd ik ben geen arts, dus raad ik hem aan een te gaan bezoeken, voordat het helemaal verkeerd gaat. (en ts misschien helemaal gaat flippen)
Niks mis mee, denk ik
Are you nuts??
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 19:23:24 #96
52513 whosvegas
The Trickster
pi_31762312
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 11:37 schreef diep-in-de-war het volgende:

[..]

anders haal je gewoon een paar keer diep adem als je wat zinloos wil posten, en doe je het gewoon niet voor de verandering.


edit mirage: je caps stond aan.....
Zinloos?
De meeste reactie in dit topic zijn zinloos. Van die mensen die denken dat ze er verstand van hebben, maar gewoon een beetje uit hun nek zitten lullen. Mijn reactie was juist serieus bedoeld. Als die reactie je niet bevalt, heb je pech
Are you nuts??
pi_31762890
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 19:23 schreef whosvegas het volgende:

[..]

Zinloos?
De meeste reactie in dit topic zijn zinloos. Van die mensen die denken dat ze er verstand van hebben, maar gewoon een beetje uit hun nek zitten lullen. Mijn reactie was juist serieus bedoeld. Als die reactie je niet bevalt, heb je pech
hij bevalt mij ook niet, anders tief je ff op ofzo
You must try to maintain faith and trust in the potentiality of your own brain and the billion year old life process. With your ego left behind you, the brain can't go wrong.
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 20:00:47 #98
52513 whosvegas
The Trickster
pi_31763199
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 19:47 schreef Pihkal het volgende:

[..]

hij bevalt mij ook niet, anders tief je ff op ofzo
tief effe zelf op
Ik geef hier alleen m'n mening en wat ik denk dat ts moet gaan doen

Leg dan eens uit in normale woorden wat ik volgens jou verkeerd doe?
Are you nuts??
pi_31763224
We gaan nu weer vriendelijk ontopic !

Je mag een ander best advies geven, maar advies of je mening geven kan ook op een respectvolle manier.


Voor verdere discussie verwijs ik iedereen naar feedback.
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 20:07:02 #100
52513 whosvegas
The Trickster
pi_31763328
Oke, dan
Are you nuts??
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')