Eh, jawelquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:20 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Interessant!.
Heb jij een verklaring?
Leelijkquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:28 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Deze is vast niet RK.
[afbeelding]
Vandaar.
Denk 't ook. Vele factoren, en daarom ook vele 'soorten' homo's.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:27 schreef wonderer het volgende:
Ik denk dat homosexualiteit in essentie genetisch is, maar van zoveel factoren afhangt dat je niet kan zeggen "bij dat individu is het begonnen". Het was toch ook iets met de blootstelling aan testosteron tijdens de zwangerschap enzo?
De menselijke sexualiteit is VEEL te ingewikkeld om het toe te schrijven aan slechts een factor. Dat is ook dom. Maar ik ben wel van mening dat geaardheid is aangeboren. Het ligt echter daarna aan factoren of het ook tot uiting komt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:30 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Denk 't ook. Vele factoren, en daarom ook vele 'soorten' homo's.
Net zoals er ook veel hetero's zijn met een 'vrouwelijke motoriek' etc.
Neuken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:31 schreef wonderer het volgende:
[..]
De menselijke sexualiteit is VEEL te ingewikkeld om het toe te schrijven aan slechts een factor.
bij mij was die factor dan denk ik KP...quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:31 schreef wonderer het volgende:
[..]
De menselijke sexualiteit is VEEL te ingewikkeld om het toe te schrijven aan slechts een factor. Dat is ook dom. Maar ik ben wel van mening dat geaardheid is aangeboren. Het ligt echter daarna aan factoren of het ook tot uiting komt.
Wat kijkt die woest zeg...quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:28 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Deze is vast niet RK.
[afbeelding]
Vandaar.
Woah, hoe oud was hij dan?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:36 schreef creno het volgende:
[..]
bij mij was die factor dan denk ik KP...
voor hij uit de kast kwam had ik een relatie met een meisje
volgens mij probeerde ie een geile look op te zetten.... MISLUKTquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:38 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Wat kijkt die woest zeg...
uhhhquote:
Ja, geweldig grappige film was dat inderdaad!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:25 schreef DennisMoore het volgende:
En deze foto moet ook in dít topic!
[afbeelding].
Nu wil ik niet gelijk iedereen die ik suf vind gedragen gelijk afkaken, maar deze 'look' is inderdaad weinig, om het zo uit te drukken, 'geil' :-/quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:39 schreef creno het volgende:
[..]
volgens mij probeerde ie een geile look op te zetten.... MISLUKT
Doe es?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:44 schreef TehRockstar het volgende:
Gelukkig kan ik wel geil kijken, vooral als jezus aan mn bek bengelt.
ja zou dat niet helpen voor je uitslagquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:44 schreef TehRockstar het volgende:
Gelukkig kan ik wel geil kijken, vooral als jezus aan mn bek bengelt.
Uitslag?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:45 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja zou dat niet helpen voor je uitslag
koelen met wijwater ??
jeugdig!!quote:
Stroekie, geweldig verhaal. Ik ben helemaal turf fan dus die ultimate peat zou ik graag proberen...quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:45 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja zou dat niet helpen voor je uitslag
koelen met wijwater ??
Nah, je kunt t op zich al wel zien, hoorquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:50 schreef TehRockstar het volgende:
Ik ben ook niet (geheel) uit de kast.
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:52 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
Nah, je kunt t op zich al wel zien, hoor
Wonderer heb je nu niet wijwater en vuurwater door elkaar gehaald?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:50 schreef wonderer het volgende:
[..]
Stroekie, geweldig verhaal. Ik ben helemaal turf fan dus die ultimate peat zou ik graag proberen...
Vertel maar eerst wat je bedoelde met voorgaande uitspraakquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:53 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
*zucht* nu moet ik mijn taal kuisen omdat er zich minderjarigen zich op het forum bevinden :-/
neehoor, doe ik ook niet...quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:53 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
*zucht* nu moet ik mijn taal kuisen omdat er zich minderjarigen zich op het forum bevinden :-/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |