quote:Justitie wil een eind maken aan de diefstal van mobiele telefoons. De ministeries van Justitie en Economische Zaken gaan in september in overleg met de telecombedrijven. Justitie gaat voorstellen dat de bedrijven een gestolen telefoon meteen onklaar maken. Via het serienummer kan een toestel op afstand geblokkeerd worden zodat het toestel onbruikbaar wordt. Alleen al in Amsterdam worden dagelijks tussen de drie en vier telefoons gestolen.
Je bent echt een Francofiel?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:21 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[afbeelding] Vanaf nu zijn we vijanden!
let op de PI
Welke ziekte rijmt er op Dankers...quote:HELMOND Oud-Kamerlid Nancy Dankers is
op 56-jarige leeftijd in Helmond
overleden.In 1994 kwam ze voor het CDA
in de Kamer.Wegens een slepende ziekte
verliet ze in 2002 de Haagse politiek.
En ga niet lopen kankeren op deze grap, een CDA'er komt vast in de hemel.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Welke ziekte rijmt er op Dankers...
Geen ideequote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Welke ziekte rijmt er op Dankers...
3 a 4, dat valt erg mee.quote:
Had dan iets gezegd als ruim honderd per maand ofzoquote:
Er is zelfs een dienstplicht in Duitsland... hebben ze nou niets geleerd van WO2quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:21 schreef pberends het volgende:
Volgens de Duitse stemwijzer moet ik Die Linksen stemmen.
http://www.duitslandweb.n(...)k_de_StemWijzer.html
ik kom bij de FDP uit op ruime achterstand gevolgd door de CDU.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:21 schreef pberends het volgende:
Volgens de Duitse stemwijzer moet ik Die Linksen stemmen.
http://www.duitslandweb.n(...)k_de_StemWijzer.html
ik kom dit uit: http://forum.fok.nl/topic/704512/9/25#30102432quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 17:21 schreef pberends het volgende:
Volgens de Duitse stemwijzer moet ik Die Linksen stemmen.
http://www.duitslandweb.n(...)k_de_StemWijzer.html
Nee, dan de postbodes die met hun U-bootachtige containers door de straten razen in uniform.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:03 schreef MrX1982 het volgende:
Dat zijn al die Nederlanders die in hun broek schijten als ze in Duitsland rijden tussen de echte mannen
Nooit gezienquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:05 schreef Johan_de_With het volgende:
Nee, dan de postbodes die met hun U-bootachtige containers door de straten razen in uniform.
Of mensen die weten dat de verkeersveiligheid gebaat is kleinere onderlinge snelheidsverschillen, waar een maximumsnelheid bij kan helpen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:03 schreef MrX1982 het volgende:
Dat zijn al die Nederlanders die in hun broek schijten als ze in Duitsland rijden tussen de echte mannen
Tsja autorijden in Duitsland is bedoeld voor mannen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:11 schreef Sidekick het volgende:
Of mensen die weten dat de verkeersveiligheid gebaat is kleinere onderlinge snelheidsverschillen, waar een maximumsnelheid bij kan helpen.
Kwets me nietquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:10 schreef Johan_de_With het volgende:
Nee, je ogen stonden vol tranen om je onbereikbare collega..
Zolang jou "verschrikkelijke kindertjes", die "Joden moeten dood" lachend voor de camera zeggen en daarbij niet eens weten wat Joden zijn, niets gedaan hebben en niets kunnen doen, is het logisch dat SCH zich meer opwind over feiten die daadwerkelijk aan de orde van de dag zijn, zoals dus bijv het overgieten van het meisje (daar blijft het niet bij woorden), en discriminatie (daar blijft het ook niet bij woorden)quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:16 schreef Johan_de_With het volgende:
Opvallend (hoewel) trouwens dat SCH er altijd weer als de kippen bij is om te zaniken over discriminatie in de bouw en gemolesteerde meisjes (de daders mogen ze overigens met lood in hub klompen in het water flikkeren wat mij betreft) en dan vraagt: ''Hoe komen jongeren op zo'n idee?'' (de clou voel je al aankomen) en beweert dat het allemaal agressief volk is daar in Friesland (dat zal best),
maar in discussies over radicalisering op Amsterdamse basisscholen de leraren zowat voor leugenaars uitmaakt, het feit dat het tien jaar voor de o zo gruwelijke Fortuyn al raak was pertinent negeert en mensen die ''Joden moeten dood'' roepen en vreugdedansjes doen om de vuurdood en de vergruizing van de mensen in de Wereldhandelskantoren vergelijkt met voetbalsupporters die ''Ajax gaat eraan!'' roepen.
Het is een psychopaat of een drol. En maar lekker schrijven over vermoorde kinderen en zelfmoordenaars, want daar kun je zo lekker je empathie in kwijt.
Waarom word je niet gewoon anti-islamitisch? Dan kun je ook afval als SCH wegzetten en je voor de volle 100% inzetten voor de productie van anti-moskee molotov-cocktails.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:16 schreef Johan_de_With het volgende:
Het is een psychopaat of een drol. En maar lekker schrijven over vermoorde kinderen en zelfmoordenaars, want daar kun je zo lekker je empathie in kwijt.
Alleen al het feit dat ze niet eens weten wat Joden zijn, toont aan dat ze dat idee ingeprent hebben gekregen. Niet door hun leerkrachten, maar door hun naaste omgeving. Daarvan is dus geen enkele correctie te verwachten, dat komt op de leraren neer. Bij voorbaat dus al een contingent autisten dat met een achterstand begint en waarvan het de vraag is of ze ook op latere leeftijd niets zullen doen. Maar dat is natuurlijk allemaal het gevolg van racisme van na 11 september, ook al zeggen betrokkenen dat het al veel ouder is en gevoed wordt door de meest belachelijke verhalen over de Mossad etc.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zolang jou "verschrikkelijke kindertjes", die "Joden moeten dood" lachend voor de camera zeggen en daarbij niet eens weten wat Joden zijn, niets gedaan hebben en niets kunnen doen
Is dat aan de orde van de dag? Er worden doorlopend meisjes overgoten met bleekwater? Dat is meer aan de orde van de dag dan kerk - en synagogeganers in Gouda en Amsterdam die worden uitgejouwd en koopavonden die worden verziekt? Hij pikt altijd wel de krenten uit de pap. De randdebielen die dit meisje hebben geintimideerd, waren blijkbaar nogal hardleers, maar we hebben nooit eerder van hun wandaden gehoord. Ook niet van Jaap.quote:is het logisch dat SCH zich meer opwind over feiten die daadwerkelijk aan de orde van de dag zijn, zoals dus bijv het overgieten van het meisje (daar blijft het niet bij woorden)
Nee, dat is gewoon een platform voor Jaap om zijn afkeer van ''handelaren in angst'' (hij komt klaar op dat laatste woord) weer eens te venten. Ook daar gaat hij niet eens behoorlijk in discussie.quote:en discriminatie (daar blijft het ook niet bij woorden)
I could never get used to the underwear.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:30 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Waarom word je niet gewoon anti-islamitisch?
quote:Meer Amerika, minder Rusland en Frankrijk. Dat is één van de belangrijkste punten van de CDU/CSU op buitenlands gebied. Lijsttrekker Merkel wil de betrekkingen met de Verenigde Staten herstellen en een einde maken aan Schröders as Parijs-Berlijn-Moskou
Laten de CDU/CSU en FDP maar gaan regerenquote:Ook de FDP ijvert voor een betere verhouding met de Verenigde Staten.
Als je een abbo had op de Elsevier had je dat allang geweten.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:34 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
[..]
Laten de CDU/CSU en FDP maar gaan regeren
Mss maar eens nemen danquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 18:38 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Als je een abbo had op de Elsevier had je dat allang geweten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |