Wtf. 6 tenen!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:11 schreef static het volgende:
Valt er iets op aan Kate Bosworth?
[afbeelding]
[afbeelding]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Manneke_Pils op 23-09-2005 14:04:02 ]Een befaamde Fransoos zei ooit: Qui ceci lit est un fou.
De ombouwoperatie vind ik bij Kelly net wat meer geslaagd.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:39 schreef apestaartje het volgende:
Onflatteus? Mwoah, er zijn zoveel mensen die er zo uit zien. Maar of er ècht veel mensen zijn die Christine van der Horst in badpak zouden willen zien? Ik weet het niet.
[afbeelding]
Is dit dan een en de zelfde persoonquote:Op zondag 25 september 2005 17:07 schreef Flyga het volgende:
Ik weet niet of dit trucage is maar toch
dit is wel heeel erg
[afbeelding]
Ik geloofde nooit zo in die "Christine van der Horst is een man" verhalen, maar nu ik die foto zie, krijg ik toch ook mn vermoedens. En idd Kelly is vele malen beter gelukt!quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:39 schreef apestaartje het volgende:
Onflatteus? Mwoah, er zijn zoveel mensen die er zo uit zien. Maar of er ècht veel mensen zijn die Christine van der Horst in badpak zouden willen zien? Ik weet het niet.
[afbeelding]
Same here...quote:Op zondag 25 september 2005 21:18 schreef WorkingClassHero_9 het volgende:
[..]
Ik geloofde nooit zo in die "Christine van der Horst is een man" verhalen, maar nu ik die foto zie, krijg ik toch ook mn vermoedens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |