quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 00:40 schreef Onsokumaru het volgende:
uhm.. ik was toen 23 toen ik mijn meisje leerde kennen op mn werk ze was een vakantiekracht.
ze was net 16 jaar geworden.. na 1 keer uitgaan duikten we gelijk in de ochtend het bed in !!
En lekker dat het was !!
Volgens mij mag het best.. ben zelf ook versierd toen ik 16 was , door een 32 jarige vrouw tijdens een busreis naar Spanje... (0)(0) Goddamn.. Tietn dat die wijf had !!
een 32jarige vrouwquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 00:40 schreef Onsokumaru het volgende:
uhm.. ik was toen 23 toen ik mijn meisje leerde kennen op mn werk ze was een vakantiekracht.
ze was net 16 jaar geworden.. na 1 keer uitgaan duikten we gelijk in de ochtend het bed in !!
En lekker dat het was !!
Volgens mij mag het best.. ben zelf ook versierd toen ik 16 was , door een 32 jarige vrouw tijdens een busreis naar Spanje... (0)(0) Goddamn.. Tietn dat die wijf had !!
Ik was 17 en ben ontmaagd door een 32 jarige vrouw, het was een ontzettend lekker wijf en een onvergetelijke ervaring dus heb er absoluut geen spijt van!quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 17:48 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
een 32jarige vrouwik moet er neit aan denken, over 15 jaar mss.. en als je 40 bent en je hebt iets met een vrouw van 32, heb je je dingen wel weer goed voor elkaar geloof ik
Je doet je naam eer aan, SickSickSickquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:46 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ik was 17 en ben ontmaagd door een 32 jarige vrouw, het was een ontzettend lekker wijf en een onvergetelijke ervaring dus heb er absoluut geen spijt van!
(ik dacht overigens dat ze ergens in de twintig was en dat dacht ze ook van mij)
Zo sick vond ik het niet, eerder lekker!quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:57 schreef DaYwALKuR het volgende:
[..]
Je doet je naam eer aan, SickSickSick
Zekerz dus mag ik nog een tijdje door kleine meiskes rammenquote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:08 schreef Rikku het volgende:
Als er 7 jaar verschil is (of meer dus) dan is het officieel pedofilie (dus strafbaar).
Totdat ze 16 wordt, is het legaal. Je bent dus niet strafbaar![]()
Meisjes van zestien hebben tegenwoordig al een uitgewoonde en uitgelubberde kut.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 00:27 schreef Ciurlizza het volgende:
Lekker nauw!
Jij weet er alles van geloof ik.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 11:59 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Meisjes van zestien hebben tegenwoordig al een uitgewoonde en uitgelubberde kut.
quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 12:03 schreef Ciurlizza het volgende:
[..]
Jij weet er alles van geloof ik.
Hey hey hey!quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 14:57 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
@ Darkwolf: En hou oud zijn ze als je je medicatie niet krijgt? 13 jaar, lul, dat is nog een kind! Ben jij niet goed bij je hoofd ofzo? En kom dan niet aanzetten met dat slappe gelul in de trand van "ja maar, ze is heel volwassen voor haar leeftijd.."
Ja love sees no species.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 01:39 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
![]()
En overigens ben je volgens je profiel geboren in 1982, dat maakt geen 18 naar mijn idee.
Dezelfde soort. En als je per sé Engels wil schrijven, doe het dan goed. Het is en zijn species.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 01:12 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Ja love sees no species.
En de rest mag je er zelf bij bedenken.![]()
(Dit topic ging nog altijd over dezelfde specie en leeftijds verschillen.)
...En misschien ben ik nu wel 23 en was ik toen 18?![]()
Hoezo stel?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:45 schreef Nerdmans het volgende:
Stel je bent 24 en je ontmoet een leuk meisje van 16.
Jullie hebben sex met elkaar.
Mag dat wettelijk gezien eigenlijk wel?
16 jaar is anders wel een aardige leeftijd waarop al gesexed wordt, zowel 'vroeger' als nu.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:12 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik weet het niet hoor, maar ben ik nou zo vreemd? (en ik maar denken dat ik gewoon vreemd ben). Maar ik deed echt hele andere dingen toen ik 16 was hoor...
Minimaal niet toevalligquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 00:41 schreef stijgende_ster het volgende:
Jouw leeftijd, gedeeld door 2, plus 5 = maximale leeftijd van desbetreffende dame.
Ze denken dat ze eerder volwassen worden, met alle narigheid van dien.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 10:30 schreef DarkDancer het volgende:
btw 16 jaar klinkt jong maar als je soms hoort wat ze vanaf 14 jaar al uitvreten, sex en drank en andere shit dan kun je misschien wel stellen dat de jeugd eerder volwassen is of zih iig al veel eerder bezig houdt met zaken waar je vroeger op je 16/17/18 mee begon!
Niet dat jij zo jong bent, maar je vriendin is er misschien nog gewoon te jong voor.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 14:02 schreef thizjackal het volgende:
ik ben 17 en me vriendin 14.. we zijn dus beiden nog minderjarig. dan zou het toch geen problemen moeten opleveren?
Of kunnen de ouders er alsnog een probleem van maken?
Leraar/leerling mag niet hoor, dat is geen gewone verhouding namelijk, dat valt niet onder de gewone regels van instemmng van beide kanten.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 16:24 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ik zag laatst op tv iets over een Amerikaanse gozer van begin 20 (die natuurlijk net in de verkeerde staat woonde) die iets had met een meisje van 17 ofzo. Ging allemaal vrijwillig, allebei verliefd, alleen het was daar dus echt strafbaar.. hij de bak in en werd voor 25 jaar met foto, naam en adres op een website gezet met zedendelinquenten
Hier kan het gelukkig gewoon, tenzij het tegen haar wil in is. Daarom hoor je vaak van die verhalen over leraren die worden verleid en als ze hun vrouw niet voor zo'n wicht willen verlaten worden ze aangeklaagd wegens verkrachting en zijn zij altijd de lul.
Ik zei ook niet dat dat wel mocht, was gewoon een voorbeeld. Bedoel dus eigenlijk oudere man/vrouw en minderjarige, moest als eerst aan een leraar denken vandaar. Effe ge-edit voor de duidelijkheidquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 16:32 schreef erodome het volgende:
[..]
Leraar/leerling mag niet hoor, dat is geen gewone verhouding namelijk, dat valt niet onder de gewone regels van instemmng van beide kanten.
Wat een gore slet ben jijquote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:48 schreef Koewam het volgende:
Ik ben zelf 16, en ik zou er geen probleem mee hebben, m'n oudste scharrel was 23. (toen ik 15 was nog)![]()
Eerder volwassen? Absoluut niet! Integendeel, vroeger was men veel vroeger volwassen. Wat betreft kleding, gedrag en leefwijze.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 10:30 schreef DarkDancer het volgende:
btw 16 jaar klinkt jong maar als je soms hoort wat ze vanaf 14 jaar al uitvreten, sex en drank en andere shit dan kun je misschien wel stellen dat de jeugd eerder volwassen is of zih iig al veel eerder bezig houdt met zaken waar je vroeger op je 16/17/18 mee begon!
Haha!quote:
quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 18:10 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Haha!
Dat ken ik!
Heb een vriendin die ik al een jaar of 6 ken en die had toen ze 15 was ook iemand die tegen de 30 ging aanlopen.
Dat bracht wat reacties op in het begin maar uiteindelijk zagen ze hoe goed het ging toendertijd en werdt het wel geaccepteerd en kon ze overal samen met hem over de vloer komen zonder gezeur.
They were happy, en zijn achteraf dikke maatjes gebleven tot op de dag van vandaag!![]()
quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 18:10 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Haha!
Dat ken ik!
Heb een vriendin die ik al een jaar of 6 ken en die had toen ze 15 was ook iemand die tegen de 30 ging aanlopen.
Dat bracht wat reacties op in het begin maar uiteindelijk zagen ze hoe goed het ging toendertijd en werdt het wel geaccepteerd en kon ze overal samen met hem over de vloer komen zonder gezeur.
They were happy, en zijn achteraf dikke maatjes gebleven tot op de dag van vandaag!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |