Goed nieuws.quote:Op donderdag 1 september 2005 15:40 schreef brighton het volgende:
De VPRO heeft de volgende reeks Shameless aangekocht en gaat die in het voorjaar van 2006 uitzenden, las ik net in de gids
Misschien iemand iets opgenomen op de HD recorder???quote:Alleen beschikbaar op DVD met Engelse ondertiteling. Hij zal ook 99% zeker niet meer uitkomen met NL'se ondertiteling. Over 2 maanden komt de DVD van serie2 uit.
Nope, pas vanaf januari 2006 op Channel 4quote:Op woensdag 24 augustus 2005 01:32 schreef golfer het volgende:
[..]
Opnames van serie deel 3 zijn nu bezig.
Worden 7 afleveringen en een kerstspecial.
Hopelijk snel te bewonderen?
Ik ben jammer genoeg niet zo'n ster in downloaden. Heb het geduld niet en ik wil gewoon alles echt hebbenquote:Op dinsdag 6 september 2005 19:39 schreef A.l.e.x het volgende:
oude afleveringen zijn erg makkelijk te krijgen
Het is inmiddels voorjaar.quote:Op donderdag 1 september 2005 15:40 schreef brighton het volgende:
De VPRO heeft de volgende reeks Shameless aangekocht en gaat die in het voorjaar van 2006 uitzenden, las ik net in de gids
www.play.comquote:Op woensdag 22 maart 2006 16:35 schreef morgane het volgende:
*enorme schop*
weet iemand toevallig waar ik de dvd (van welk seizoen dan ook) vandaan kan halen?het liefst met ondertiteling, dat vage dialectje valt niet altijd mee
ik heb maar eeh, 5 afleveringen gezien ofzo, volgens mij net de laatste
en ik vind het absoluut briljant
![]()
Ik heb ze een mailtje gestuurdquote:Op woensdag 22 maart 2006 16:42 schreef APK het volgende:
[..]
Het is inmiddels voorjaar. [afbeelding]
quote:Voorlopig staat de derde reeks in ons uitzendschema gepland op vrijdag 5 mei. Je moet er wel rekening mee houden, dat er zich altijd nog wijzigingen in ons schema kunnen voordoen.
Met vriendelijke groeten,
Marlou Buisman, VPRO publieksinformatie
Telefoonnummer: 035-6712200
E-mailadres: m.buisman@vpro.nl
Voor informatie over onze artikelen (cd's dvd's etc.) en bestelwijze zie: www.vpro.nl/winkel
Speelt Fiona Gallagher nou wel of niet mee in serie 3? Want op het eind van serie 2 ging ze weg. Zou het wel jammer vinden.quote:Op maandag 10 april 2006 11:48 schreef Stroekie het volgende:
Ik was deze serie een beetje uit het oog verloren
Maar met het downloaden van andere series kwam ik famlilie Gallagher weer tegen.
En ik moet zeggen ze beleven weer flink wat avonturen daar op Chatsworth Estate
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, ik kan het ook niet vinden bij de 5e.quote:Op woensdag 26 april 2006 15:42 schreef Juup© het volgende:
Volgens de tv gids komt het niet op 5 mei
quote:Op maandag 15 mei 2006 23:31 schreef Dandilion het volgende:
einde van deze maand! laat in de ... nee laat maar is 2005 hahhahahahhahaha
En?quote:
is dat te volgens zonder ondertiteling?quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:45 schreef TerroRobbie het volgende:
Geen idee. Heb hem inmiddels maar gedownload.
quote:In tegenstelling tot wat ik eerder meldde is op het ogenblik is nog niet bekend of de VPRO ook de volgende serie gaat aankopen en uitzenden. De roerige ontwikkelingen rondom de omroep-politiek maken het er niet makkelijker op. Wij hopen over niet al te lange tijd wat meer duidelijkheid te kunnen geven.
Met vriendelijke groeten,
VPRO Publieksinformatie
quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 23:41 schreef mariel18 het volgende:
Heb net bericht van VPRO publieksservice! 3e serie start 25 oktober![]()
![]()
Jochei!quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 23:41 schreef mariel18 het volgende:
Heb net bericht van VPRO publieksservice! 3e serie start 25 oktober![]()
![]()
www.play.comquote:Op zondag 8 oktober 2006 18:44 schreef morgane het volgende:
hoera! Eindelijkik kan nu al niet meer wachten.
Weet iemand waar ik de dvd's van seizoen 1 en 2 voordelig vandaan kan halen btw? Is vast al ergens gepost maar ik heb geen zin om het hele topic door te spitten
![]()
Ned 3 21.05quote:Op maandag 9 oktober 2006 19:52 schreef Vassili_Z het volgende:
25ok!!!! goed nieuws!!!!
Nou maar hopen dat het op een REDELIJK tijdstip komt.
nee heb ze bij de virgin in bristol gekocht, maar het zijn volgens mij dezelfde uitgaven als bij play.comquote:Op maandag 9 oktober 2006 18:21 schreef morgane het volgende:
waar heb jij ze vandaan dan? Ook play.com?
Yesquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 09:22 schreef Dinus het volgende:
[..]
Ned 3 21.05![]()
![]()
![]()
Er staat een heel artikel in de Vara gids van deze week!
Toch serie 3 gelukkigquote:VPRO.nl:
Frank Gallagher en zijn vijf kinderen beginnen aan een derde serie rottigheid, liefde en chaos in Shameless, uit de koker van ervaringsdeskundige Paul Abbott. Shameless laat zich niet makkelijk vergelijken met andere series. Het is snel en spannend, maar ook al wordt er flink op los gehosseld en gevochten, het is geen misdaadserie...
Ja gelijk gas geven in de deze nieuwe serie afleveringenquote:Op woensdag 25 oktober 2006 21:52 schreef golfer het volgende:
Het was weer een geweldige aflevering.
Zat er meteen weer helemaal in.
Sheila, met haar geile speeltjes, die die klant neersloeg met een grote zwarte dildo.
Ja ik heb deze serie dan al gezien door hem op het internet te verzamelen. Maar hem nu nog eens opnieuw bekijken met ondertitels is toch wel fijn hoor, want dat accent is soms toch wel lastigquote:Op woensdag 25 oktober 2006 22:57 schreef Vassili_Z het volgende:
Hij was vet cool! T was wel ff wennen aan de stemmen in t begin
Ik ook, het is net of je terug bent bij familie die je lang niet gezien hebt.quote:
quote:Op donderdag 26 oktober 2006 01:03 schreef APK het volgende:
Ik ook, het is net of je terug bent bij familie die je lang niet gezien hebt.
Ik bedacht het ook net te laat. Maar had in mn achterhoofd dat ik het morgen gewoon op uitzendinggemist.nl kan terugkijken. No probs dusquote:Op woensdag 25 oktober 2006 21:53 schreef cultheld het volgende:
Shit, ik ben 't vergeten te kijken.
Kan mij niet voorstellen dat een Britse serie via uitzendinggemist.nl op het Internet uitgezonden mag worden.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 02:56 schreef Greetings het volgende:
Ik bedacht het ook net te laat. Maar had in mn achterhoofd dat ik het morgen gewoon op uitzendinggemist.nl kan terugkijken. No probs dus
quote:Op donderdag 26 oktober 2006 03:04 schreef APK het volgende:
[..]
Kan mij niet voorstellen dat een Britse serie via uitzendinggemist.nl op het Internet uitgezonden mag worden.
Hoe is Fionaquote:Op woensdag 25 oktober 2006 20:35 schreef Dinus het volgende:
Fiona en Hoeheetiezitten er helaas niet meer in
![]()
Frank Gallagher is echt wel mijn favorietquote:Op donderdag 26 oktober 2006 13:08 schreef danos het volgende:
geniaal weer zeg, wat is het toch ook een verzameling van idiote personages, heerlijk om naar te kijken
Dat is...zijn...zus...toch? Waar hij al dan niet incest mee pleegtquote:Op donderdag 26 oktober 2006 13:53 schreef J_TM het volgende:
Ian gaat vreemd met Jack (die zelf zijn vriendin Zoe bedriegt), en laat dat nou degene zijn die huishoudgeld heeft gejat en Kash het ziekenhuis heeft ingeslagen tijdens een inbraak. Ian neemt alle schuld op zich maar Kash heeft hem ook wat te zeggen. "Ik heb een ander".
Als ik me goed herinner, is ze met haar vriendje ergens anders gaan wonen om een nieuw leven op te bouwen, min of meer gedwongen door zijn criminele activiteiten waarvoor hij gepakt zou gaan worden.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 12:29 schreef Switch_ het volgende:
[..]
Hoe is Fionaer nu weer uitgegaan? Dat moet ik ergens gemist hebben
![]()
Zo, die was best heftig ja. Geniale comedy, maar ook ontroerend. Wel een stukkie vriendelijker dan Shameless, dat welquote:Op maandag 30 oktober 2006 22:03 schreef Erasmusch het volgende:
Gister een special van de Royle family. Ook mooi.
Dat was Craig toch? Die wás ook leukquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:11 schreef Dinus het volgende:
[..]
Als ik me goed herinner, is ze met haar vriendje ergens anders gaan wonen om een nieuw leven op te bouwen, min of meer gedwongen door zijn criminele activiteiten waarvoor hij gepakt zou gaan worden.
Ik vond hem zo leuk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |