vul je ze serieus in?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 19:24 schreef MissX het volgende:
pfff had net zoooo een stomme Intomart vragenlijst. Stond 15 min voor. Heb er iets van 35 min over gedaan. En krijg er maar 2.20 voor.
quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 19:48 schreef MissX het volgende:
[..]
uhhh ja, dat is toch niet meer dan normaal. Jij niet dan?
het is niet zo dat ik moest nadenken bij antwoorden, hij duurde gewoon super lang. Heel veel vragen. Dus als ik random had aangeklikt had ik er ook 30 min over gedaan.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 19:50 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
![]()
ik vul ze altijd wel normaal in maar soms dan jok ik wel eens om extra onderzoeken te krijgen![]()
en als ik er 35 minuten over zou doen dan zou ik ook gewoon maar wat dingen aanklikken.
Die had ik ook. Ook eerlijk ingevuld trouwensquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 19:24 schreef MissX het volgende:
pfff had net zoooo een stomme Intomart vragenlijst. Stond 15 min voor. Heb er iets van 35 min over gedaan. En krijg er maar 2.20 voor.
Ja, is meestal pas na een paar dagen bij hunquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:25 schreef Syrena het volgende:
[..]
Die had ik ook. Ook eerlijk ingevuld trouwens
Bij mij is het saldo wel nog niet bijgeschreven, is dat normaal?
Ja zoiets doe ik ook, laatst eentje over verzorging via Nipo voor mijn moeder. Eer ik die heb uitgelegd wat ze moet doen kan ik het beter zelf invullen. Ik weet echt wel wat ze aan 'spul' in ons badkamerkastje heeft staan.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 20:00 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik jok soms ook, maar dan half. Vandaag een screening over computerbladen. Mijn vriend leest ze bijna allemaal, maar ik niet. Dan vul ik wel in dat ik ze lees, ik kan vragen daar over ook wel goed beantwoorden en anders vraag ik het wel aan mn vriend.
Ah mooi.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:26 schreef MissX het volgende:
[..]
Ja, is meestal pas na een paar dagen bij hun
Je krijgt daar mail over.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:26 schreef MissX het volgende:
[..]
Ja, is meestal pas na een paar dagen bij hun
duurt iets van een maandje ofzo want je krijgt een installatiepakket en handleiding met de post thuisgestuurdquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 13:14 schreef AversusZ het volgende:
heb helaas nog niks gehoord van Nipo via de mail over mijjn aanmelding![]()
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 16:21 schreef -Bubseltje- het volgende:
Vandaga weer een bol blokkerbonnetje ontvangen
Nee hoor, alleen je emailadres is voldoende. Je krijgt altijd nog een mail van Nipo met een aanmeldingsformulier dat je zelf helemaal moet invullen. Rewimo heeft mij indertijd nl. wel aangemeld met alle gegevens en toen moest ik het alsnog allemaal zelf nog eens invullen en naar Nipo sturen.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 21:21 schreef littledrummergirl het volgende:
als je aangemeld wilt worden door n ander heeft diegene veel meer info nodig dan alleen je e-mail adres ( zoek maar even op in dit topic)
Je kunt het online nakijken op https://capi.nipo.nl/secure/login.aspquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 10:50 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik vind eht lastig dat de verwerkingstijd zolang duurt, zo kan je niet goed controleren of je wel alle punten krijgt van de enquetes die je hebt gedaan.
Online wordt het ook niet zo snel verwerkt. Af en toe krijg ik een mailtje van Nipo dat er punten zijn bijgeschreven, maar dat zijn dan punten van 2 maanden terug ofzo.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 16:02 schreef AnnekeM het volgende:
[..]
Je kunt het online nakijken op https://capi.nipo.nl/secure/login.asp
Nipoints -> online overzicht. Ik kan daar ook zien of er een bon onderweg is.
2 weken terug zag ik op de site dat er een bon onderweg zou zijn, vandaag gekregen. Toch best laat.
Het enige wat je kunt doen is afwachten en er vertrouwen in hebben. De bon komt ooit wel![]()
Dat heb ik echt altijd bij intomart en dat heb ik ook wel is gehad terwijl het mailtje pas 5 min binnen wasquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 20:58 schreef miki het volgende:
Had weer een uitnodiging van Intomart btw, reageer nog dezelfde dag maar dan blijkt dat er al genoeg vragenlijsten zijn ingevuld![]()
Ja precies! Echt vaag, dan zit ik toevallig online en dan krijg ik een mailtje van Intomart. Open ik het: "Er zijn al genoeg vragenlijsten ingevuld"quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 22:00 schreef MissX het volgende:
[..]
Dat heb ik echt altijd bij intomart en dat heb ik ook wel is gehad terwijl het mailtje pas 5 min binnen was
Bij mij duurde het even eer ze met enquetes op de proppen kwamen.quote:Op woensdag 2 november 2005 10:26 schreef AversusZ het volgende:
hoe langt duurt het gemiddeld bij intomart voor dat je aanmelding er door heen is? Aangemeld maar verder niks meer gehoord.
Donequote:
Zou iemand mij misschien kunnen aanmelden hiervoor?
Mailadres is: marije_van_den_hoven@hotmail.com
Ook donequote:Zou iemand mij kunnen aanmelden?
Mail: streppelco@chello.nl
Alvast bedankt
oh oke, nog even geduld dan. Heb me nu bij al die organisaties aangemeld die je eerder had gepost maar het loopt nog niet echt storm. Heb al wel 1 euro verdiend voor een onderzoekje bij Ciaoquote:Op woensdag 2 november 2005 11:37 schreef Syrena het volgende:
[..]
Bij mij duurde het even eer ze met enquetes op de proppen kwamen.
Het verschilt per enquetebureau. Naar mijn mening is Nipo één van de besten die de meeste enquetes uitdeelt. Alleen kan het ook bij Nipo soms lang duren voor je weer een uitnodiging krijgt om een enquete in te vullen. Soms 2 enquetes in 1 week en soms een hele maand (of misschien wel 2) helemaal niets. Verschilt ook per persoon in welke doelgroep je valt.quote:Op woensdag 2 november 2005 14:12 schreef AversusZ het volgende:
oh oke, nog even geduld dan. Heb me nu bij al die organisaties aangemeld die je eerder had gepost maar het loopt nog niet echt storm. Heb al wel 1 euro verdiend voor een onderzoekje bij Ciao![]()
Zucht....wat een zelfbeheersing....Ik heb met veel moeite 3 Bol-bonnen opgespaard. Toen kon ik het echt niet meer laten om te bestellen!quote:Op woensdag 2 november 2005 15:01 schreef AnnekeM het volgende:
[..]
Ik ben lid sinds feb. 2005 en heb nu al 5 Blokkerbonnen. Totaal dus al 50 euro verdiendIk spaar ze allemaal op omdat ik van plan ben om over ± een jaar te gaan verhuizen.
Of mocht mijn stofzuiger het begeven, kan ik zo een nieuwe halen bij blokker![]()
Hier ookquote:Op donderdag 3 november 2005 12:16 schreef detulp050 het volgende:
Ik heb nu net een enquete ingevuld bij NIPO voor 5.85NS-onderzoek
quote:Op donderdag 3 november 2005 15:32 schreef Brighteyes het volgende:
Voor stinkie, over lichaamsverzorging.
quote:Op woensdag 12 oktober 2005 18:48 schreef Sjeen het volgende:
Iemand al iets gehoord van het vibrator onderzoek![]()
Neequote:
Uit de algemene voorwaarden :quote:Op maandag 7 november 2005 23:23 schreef Furia het volgende:
Trouwens, is er iemand van jullie ook lid van Femail? Ik heb me net aangemeld, (aanmeldbonus hihi) maar kan geen uitbetalingsminimum vinden! Nu lijkt dat uiteraard positief, maar ik kan ook geen uitbetalingsKNOP vinden om die eerste euro evt. meteen uit te laten betalen![]()
quote:Op dinsdag 8 november 2005 11:15 schreef Serinde het volgende:
[..]
Uit de algemene voorwaarden :
Betalingsprocedure en beloningen
Leden worden beloond voor het lezen van e-mails en het aanmelden van vrienden bij ons programma (referrals). De beloning per e-mailbericht ligt tussen 0,01 euro en 0,05 euro. Voor het werven van referrals krijg je niet meteen geld. Je krijgt een bepaald percentage van het bedrag dat je referrals verdienen. Het referralsysteem gaat 3 lagen diep. Met level 1 verdien je 25%, met level 2 15% en level 3 levert nog 5% op. Wanneer het lid de limiet van 7,50 euro behaald heeft, zal er een knop op de saldopagina verschijnen waarmee een betaling aan kan worden gevraagd. Leden zullen worden betaald in Nederland en België via een giro-/bankoverschrijving. De betalingen zullen uiterlijk 31 dagen na aanvraag worden uitgevoerd.
Ik doe daar zelf mee aan het televisiewaarderingsonderzoek en dan heb ik gewoon een eigen pagina. Als ik andere enquetes van intomart krijgt wordt het saldo daar ook op bijgeschreven. Daar moet je een speciale link voor hebben, want er is niet zo iets als een inlogmenu ofzo (bij mij dan)quote:Op dinsdag 8 november 2005 14:08 schreef Nastybtch het volgende:
Hoe kan je bij intomart zien hoeveel je hebt verdient al?
xxx
Iemand die al lid is moet je aanmelden. Ik weet alleen zelf ook nog niet precies hoe het moet.. over t algemeen zijn hier altijd wel behulpzame mede-fok!ers die n handje kunnen en willen helpen!quote:Op maandag 7 november 2005 21:43 schreef Nastybtch het volgende:
Hoe kan ik me aanmelden bij nipo, ik ben nogal dom en ik snap dus niet hoe
1 |
inkoppertje, misschien is dat de nieuwe viboquote:Op dinsdag 8 november 2005 20:33 schreef Sanne het volgende:
Ik gaf me op voor irl product testen thuis, en wat krijg ik opgestuurd. Een staafmixer.
Nou heb ik zo'n ding al jaren in een la, weet niet wat ik ermee moet. Hoe moet ik dat ding nou gaan testen?
En waar blijft mijn vibrator?
It did cross my mind.quote:Op dinsdag 8 november 2005 21:02 schreef MissX het volgende:
[..]
inkoppertje, misschien is dat de nieuwe vibo
Wat doen ze met de teruggestuurde modellenquote:Op dinsdag 8 november 2005 21:07 schreef Sanne het volgende:
[..]
It did cross my mind.
Na een week proberen kun je hem trouwens voor 10 euro houden. De mijne gaat terug, tenzij het een Tarzan model is.
Een staafmixer zou ik ook niet willen houden, maar een tarzan voor 10 euro zou wel een goede deal zijn.quote:Op dinsdag 8 november 2005 21:07 schreef Sanne het volgende:
[..]
It did cross my mind.
Na een week proberen kun je hem trouwens voor 10 euro houden. De mijne gaat terug, tenzij het een Tarzan model is.
Die link staat genoemd in de mail die je krijgt om deel te nemen aan een nieuw onderzoek. Dus volgens mij kun je er alleen achterkomen als je nog zo'n oude mail hebt bewaard (of wachten tot je weer een nieuwe krijgt).quote:Op dinsdag 8 november 2005 15:44 schreef Furia het volgende:
[..]
Ik doe daar zelf mee aan het televisiewaarderingsonderzoek en dan heb ik gewoon een eigen pagina. Als ik andere enquetes van intomart krijgt wordt het saldo daar ook op bijgeschreven. Daar moet je een speciale link voor hebben, want er is niet zo iets als een inlogmenu ofzo (bij mij dan)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |