ik vind de uitslag van Hoek een beetje tegenvallen Sand !quote:Op dinsdag 13 september 2005 14:03 schreef Da_Sandman het volgende:
Kloetinge beter dan verwacht, goed optreden van Regilio Pinas die een basisplaats had...
Corts (de nieuwe spits afkomstig van de Rode Vogels) scoorde voor ARC. Gelijkspel was wel terecht volgens mijn vader (moest zelf spelen dus heb de wedstrijd niet gezien), maar altijd lullig als de gelijkmaker in blessuretijd valt. Wel een mooie treffer van Marbus, keihard onderkant lat.quote:Op zaterdag 10 september 2005 18:39 schreef methodmich het volgende:
Noordwijk - ARC 1-1 (Verlaan leek ARC aan de winst te helpen, toen was er Bram Marbus)
quote:zaterdag 17 september:
ARC - Katwijk
Allebei 2 gespeeld 4 dus het belooft veel !
DOTO - Rijnsburgse Boys
De ploeg uit Pernis wacht nog op 1e zege, RBB heeft hun enige wedstrijd gewonnen
Capelle - Excelsior M.
Allebei nog geen punten, maar om nu meteen van een degradatieduel te spreken .....
Kloetinge - Scheveningen
Allebei pas 1 duel afgewerkt waarin Kloettinge won en de Haagse badgasten een remise behaalden
FC Lisse - Ter Leede
Een derby tussen buurdorpen Lisse en Sassenheim, belooft een hoop spektakel !
Quick Boys - Ajax
De Katwijkers presteren ondermaats tot nu toe terwijl de Amsterdammers door de winst op Hoek de goede weg ingeslagen lijken
Noordwijk - Hoek
De Zeeuwen wachten nog steeds op hun eerste (doel)punt, maar of ze die tegen de huidige nr 2 gaan halen ........
Bjoro had zelf ff last van een crea-kwartiertjequote:Op zaterdag 17 september 2005 11:35 schreef methodmich het volgende:
Okee, wel geinig. Ben wel benieuwd naar de uitslagen van vanmiddag.
beloof niets, maar als ik er aan toe kom, vind ik het zelf ook best leuk !quote:Op zaterdag 17 september 2005 11:59 schreef methodmich het volgende:
Wel leuk hoor, beetje info erbij. Kan je gerust vaker doen!
Het werd 2-1. En zelfs de Rijnsburgers moesten na afloop toegeven dat de scheidsrechter ARC bestolen had. Totaal onterecht puntverlies. Eerst wordt een loepzuivere goal van ARC afgekeurd en vervolgens krijgt de thuisploeg een penalty na een mooie tackle op de bal van Van Schie (die ook rood kreegquote:Op zaterdag 24 september 2005 19:59 schreef methodmich het volgende:
Rijnsburgse Boys - ARC 1-0 (late goal uit een strafschop)
Jammer, maar voorlopig doet Kloetinge het veel beter dan ik had gedacht.quote:Op zondag 25 september 2005 02:50 schreef jde_kok het volgende:
Klotezooi, verloren bij Ter Leede, op zicht geen schande maar toch. Had er anders al een stuk beter uitgezien in de stand.
Forza Kloetinge!
Noordwijk - Rijnsburgse Boys 2-2 (Noordwijk verspeelt een 2-0)quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 01:17 schreef Bjoro het volgende:
Noordwijk - Rijnsburgse Boys
Nog een Bollenstreekderby nu om een plek bij de bovenste 3 ! Zal wel gelijk worden !
Idd, iets met een verkeerde bacterie.quote:Op zondag 2 oktober 2005 11:39 schreef methodmich het volgende:
Knappe inhaalrace van RBB inderdaad.
Het veld van ARC was overigens "ziek".
Nicky geloof ik.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 16:36 schreef methodmich het volgende:
Hoe heet die Knoekie? Of zit ie niet in het eerste?
Ik ga niet met hem omquote:Op donderdag 6 oktober 2005 22:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Je weet toch wel hoe je neef heet?
edit: dan moet het Nicky van Katwijk zijn kijkend in de seizoensgids.
Mooi spreekwoordquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 10:44 schreef Bjoro het volgende:
Hoek zit in de hoek waar de hoeken vallen, zou je kunnen zeggen.
zou kunnen weet ik niet....maar vond deze wel toepasselijk !quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 14:27 schreef methodmich het volgende:
Mo Allach introduceerde toch ooit "de klap waar de hoeken vallen"?
quote:Productie-apparaat Quick Boys sputtert slechts
7 oktober
Het ene seizoen is het andere niet. Op sportpark Nieuw-Zuid bij Quick Boys weten ze daar inmiddels alles van. Kijk naar de ranglijst en je valt van je stoel van verbazing. De club die momenteel derde van onderen staat, was dat niet zo heel erg lang geleden nog de landskampioen, die bijkans onverslaanbaar was? En ook afgelopen seizoen streden de Katwijkers toch tot in de slotfase van de competitie mee voor de titel?
Quick Boys maakte in het bekerduel met FC Twente grote indruk door de profs een verlenging af te dwingen. Pas heel laat daarin moesten de Katwijkers zwichten (0-2). Die goede prestatie aan de vooravond van het seizoen kreeg tot nu toe nog niet het gewenste gevolg in de competitie.
Foto: Jan-Willem Dijkdrent
Allemaal waar, maar een glorieuze geschiedenis biedt geen enkele garantie voor een glorieuze toekomst. Daarvoor moet domweg iedere keer weer opnieuw een prestatief sterke reeks worden neergezet en dat is Quick Boys onder leiding van de nieuwe trainer John Blok tot op heden nog niet gelukt. Tegen FC Lisse zouden er tekenen van herstel zichtbaar zijn geweest, maar de 3-1 nederlaag stond daar uiteindelijk haaks op. Grootste struikelblok van dit moment is wellicht het gebrek aan slagkracht voorin. Met slechts drie treffers heeft het Katwijkse productie-apparaat slechts gesputterd.
Tegenstander van Quick Boys is Kloetinge dat een paar weken terug Ter Leede heel lang op 0-0 wist te houden en pas in de slotfase het hoofd boog in Sassenheim. Het zegt iets over de kwaliteiten van de Zeeuwen die met niet al te overdreven aspiraties aan hun heroptreden in de hoofdklasse zijn begonnen. In 2004 degradeerde Kloetinge, maar afgelopen seizoen kon al weer gelijk het kampioenschap van de eerste klasse gevierd worden. Kloetinge zag vervolgens een heel regiment spelers vertrekken en ook weer instromen, waardoor trainer Diederik Hiensch de opdracht kreeg met een ingrijpend veranderde selectie het 'debuut'jaar te gaan overleven.
De uitslagen tot nu toe zullen Rijnsburgse Boys tegengevallen zijn. Dit weekeinde kan de ploeg van trainer Ted Verdonkschot de zaak enigszins in het reine trekken wanneer de koploper van de hoofdklasse A Katwijk op bezoek komt.
FC Lisse is met twee verliespunten minder dan Katwijk de theoretische koploper. De bollenclub draait soepel getuige de veertien treffers in vier wedstrijden. Het bezoek aan Hoek zou niettemin wel eens kunnen uitlopen op een zware beproeving voor de ploeg van trainer Saïd Ouaali. Hoek, onderaan de ladder, is de kat in het nauw.
Niet alleen in Rijnsburg zal het spetteren, ook in Sassenheim zouden de toeschouwers wel eens een boeiend schouwspel voorgeschoteld kunnen krijgen. Ter Leede ontvangt daar DOTO, de debutant die zo verrassend sterk voor de dag komt tot nu toe. Na even wennen lijkt de club uit Pernis zich niets meer aan te trekken van grote namen.
De betrekkelijk onervaren trainer Hein van Heek doet het met Noordwijk boven verwachting gezien de mindere voorbereidingsperiode. Zijn ploeg verloor net als Katwijk en FC Lisse dit seizoen nog geen wedstrijd. Noordwijk moet op basis van de rangschikking in staat worden geacht de ongeslagen status te handhaven, al zal Excelsior Maassluis daar totaal anders over denken. De Waterwegclub heeft de punten bitter hard nodig om een begin te kunnen maken met een opmars uit de kelder.
Het duel tussen Scheveningen en ARC speelt zich af in de middenmoot. Verliezen betekent meteen zorgen, de winnaar verschaft zich een beetje afstand tot de gevarenzone.
Trainer Arie van der Zouwen was afgelopen weekeinde zonder twijfel een opgelucht mens, toen Capelle zijn eerste overwinning van dit seizoen liet noteren. Als Capelle dit weekeinde in Amsterdam weer de volle winst weet te boeken, lijken de meest donkere wolken achter de horizon verdwenen. Bij Capelles tegenstander Ajax houden goed en slecht elkaar tot nu toe aardig in balans.
Klik hier voor programma, stand en topscorers.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 18:50 schreef methodmich het volgende:
STAND:
1. DOTO 6-13
2. Katwijk 6-12
3. FC Lisse 5-11
4. AFC Ajax 6-10 (0)
5. Ter Leede 6-10 (-1)
6. Noordwijk 6-9
7. Rijnsburgse Boys 5-8 (+1, 8 goals voor)
8. Scheveningen 5-8 (+1, 6 goals voor)
9. Kloetinge 5-7
10. Capelle 6-5
11. ARC 5-4 (0)
12. Excelsior Maassluis 5-4 (-4)
13. Quick Boys 6-2 (-7)
14. Hoek 6-2 (-11)
toch zit je er helemaal niet zo gek ver naast Michquote:Op zaterdag 3 september 2005 11:39 schreef methodmich het volgende:
Prognose dit seizoen:
1. Quick Boys
2. Hoek
3. ARC
Degradanten: Ajax en DOTO, Kloetinge redt het nipt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |