handig als je je verveelt in de klas: 'Meester, mag ik even naar het toilet'quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 15:56 schreef innovative het volgende:
[..]
Maar goed, pocketrockets is mjammie... Het gaat gewoon allemaal net even sneller en makkelijker, waar ik met handen (van mezelf of een ander) of als ik gebeft wordt er gerust een half uur over doe, kan dat ding me op goede dagen binnen een paar minuten laten komen...
Hoe wil je het geluid verklaren wat er uit je wc hokje komt dan??quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:13 schreef SlimShady het volgende:
[..]
handig als je je verveelt in de klas: 'Meester, mag ik even naar het toilet'![]()
who cares? geniet van het leven, begin bij jezelfquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:15 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Hoe wil je het geluid verklaren wat er uit je wc hokje komt dan??
Die leeftijd ben ik inmiddels wel voorbij hoorquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:13 schreef SlimShady het volgende:
[..]
handig als je je verveelt in de klas: 'Meester, mag ik even naar het toilet'![]()
Niet rottig als jij met dat ding bezig bent en je vriendje ligt er maar beetje bij..quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:17 schreef innovative het volgende:
[..]
Die leeftijd ben ik inmiddels wel voorbij hoor
En idd, de herrie die dat ding maakt! Ik heb mijn concentratie nogal nodig als ik klaar wil komen, en het idee dat "iedereen" me kan horen, maakt niet dat het echt makkelijker gaat...
Typische reactie voor iemand die zich niet kan inleven Rhanna.... Ik héb onderhand ook vanalles bedacht, en ik heb ze niet alleen bedacht, ik heb ze ook uitgeprobeerd. Je kunt wel denken dat alle vrouwen van 1 handeling (als pocket rocket) wel klaar zullen komen, maar er zijn toch werkelijk ook vrouwen die daar gewoon níet van klaar komen... Het kan me trouwens totaal niets schelen of iemand me betrapt. Ze kunnen het niet eens, er zijn hier sloten zat. Achteraf hoor ik idd weleens dingen en het hele huis weet ook wel dat ik een vib heb (terwijl die niet eens geluid maakt). Kan me nooit zoveel schelen wat iedereen weet hoor. Waarom denk je dat ik het op internet zet. Iedereen die mij kent weet dat ik lelibel ben, dus zodra ze op FOK komen kunnen ze nog wat belevenquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:58 schreef Rhanna het volgende:
Ik vind je vervelend Lelibel..
As je er echt zo erg mee zou zitten voor jaren, heb je toch onderhand zelf wel allerlei dingen kunnen bedenken.
Wil je klaarkomen of wil je denken over hoe stom het eruit kan zien als iemand je betrapt met een douchekop tussen je benen?
deken eroverheen...quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:17 schreef innovative het volgende:
[..]
Die leeftijd ben ik inmiddels wel voorbij hoor
En idd, de herrie die dat ding maakt! Ik heb mijn concentratie nogal nodig als ik klaar wil komen, en het idee dat "iedereen" me kan horen, maakt niet dat het echt makkelijker gaat...
Spreekt hier een vrouw uit ervaring???quote:
wordt het dan dus extra zweten onder de dekensquote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:16 schreef innovative het volgende:
[..]
Mijn vier-seizoensdekbed (zo'n héél dikke) is net genoeg... En aangezien het nu zomer is![]()
goeie vraag. ik kan me niet voorstellen dat ie meer geluid maakt dan een normale vibo.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:21 schreef PieterCK het volgende:
[..]
maar maakt ie echt zoveel geluid ?
als je zoiets uitvind kan je gegarandeerd miljoenen verdienenquote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:50 schreef PieterCK het volgende:
Maar met alles van tegenwoordig moeten ze toch ook zoiets kunnen maken maar dan bijna stil?
dat valt anders echt wel mee met dat geluid hoorquote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:21 schreef PieterCK het volgende:
[..]
wordt het dan dus extra zweten onder de dekens![]()
maar maakt ie echt zoveel geluid ?
Mwah, dat is geen probleem... Het is alleen duur (want duurder elektromotortje) en het wordt groter (want beter geïsoleerd), en het fijne van pocketrocket is nu juist dat je een klein speeltje hebt dat je voor een prikkie een orgasme bezorgt...quote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:51 schreef SlimShady het volgende:
[..]
als je zoiets uitvind kan je gegarandeerd miljoenen verdienen [afbeelding]
Mijn epileerapparaat van twee tientjes is nog stiller...quote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:52 schreef Ynske het volgende:
[..]
dat valt anders echt wel mee met dat geluid hoor![]()
ok, hij maakt geluid, maar tis echt niet zo heel hard
als ie erin zit jaquote:Op woensdag 3 augustus 2005 17:16 schreef lelibel het volgende:
[..]
dat helpt bij de pocket nix. vib is sowieso al stil bij mij...
http://www.erotik-sjop.com/asp/index.asp?action=showProdukt&produktID=27588&prodTaal=1 Deze ook, nog goedkoper.quote:
alleen dat extreem geluidsarm klopt voor geen meterquote:Op woensdag 3 augustus 2005 17:56 schreef MultiSnackReverso het volgende:
[..]
http://www.erotik-sjop.com/asp/index.asp?action=showProdukt&produktID=27588&prodTaal=1 Deze ook, nog goedkoper.
Als jij het zegt... Heb hem zelf niet in mijn bedkastje (waar overigens wel een hoop andere zooi inligt) liggen. Vind het in ieder geval wel een funky kleurtje.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 17:58 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
alleen dat extreem geluidsarm klopt voor geen meter
Hij heeft inderdaad drie van die stalen bolletjes bovenop, waar je dan weer de opzetstukjes op moet klikken...quote:Op woensdag 3 augustus 2005 18:16 schreef MultiSnackReverso het volgende:
[..]
Als jij het zegt... Heb hem zelf niet in mijn bedkastje (waar overigens wel een hoop andere zooi inligt) liggen. Vind het in ieder geval wel een funky kleurtje.
Heb in de winkel wel eens zo'n verpakking in mijn hand gehad geloof ik. Is dit dat ding met van die kogeltjes voorop? 3 of 4? Ben benieuwd hoe sterk dit ding gaat. Een stevig trilalarm van een gsm? Of echt veel heftiger. En plaats je dat ding dan nasst de clit, of er overheen?
Zou hem zelf niet zo heel erg nodig op mijn koppie gedrukt krijgen denk ik, wat te intens denk ik.
Ik gebruik pocket rocket erg graag tijdens het neuken, omdat hij zo klein is is hij heerlijk handzaam om in allerlei standjes hem toch nog bij je klit te leggen, samen met neuken geeft dat een meer dan geweldig gevoel, de zogenaamde mega orgasme's geeft dat(een aantal minuten liggen krampen en totaal van de wereld zijn), dat vindt manlief ook erg prettig, enige nadeel is dat zo goed als geen man dat volhoudt zonder hulpmiddelen, is iets te heftigquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:18 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Niet rottig als jij met dat ding bezig bent en je vriendje ligt er maar beetje bij..
zelf aan het aftrekken en jou wat strelen?
Dat ding direct op mijn klit zetten zou me gelijk aan het plafon hangen, dat is veelste heftig, ik leg hem er links naast of op de aanloop naar mijn klit toe(bovenkant klithoedje), maar eigenlijk nooit direct op mijn klit, of het moet om te plagen zijn dat mijn partner het doet(me expres tegen het plafon jagenquote:Op woensdag 3 augustus 2005 18:16 schreef MultiSnackReverso het volgende:
[..]
Als jij het zegt... Heb hem zelf niet in mijn bedkastje (waar overigens wel een hoop andere zooi inligt) liggen. Vind het in ieder geval wel een funky kleurtje.
Heb in de winkel wel eens zo'n verpakking in mijn hand gehad geloof ik. Is dit dat ding met van die kogeltjes voorop? 3 of 4? Ben benieuwd hoe sterk dit ding gaat. Een stevig trilalarm van een gsm? Of echt veel heftiger. En plaats je dat ding dan nasst de clit, of er overheen?
Zou hem zelf niet zo heel erg nodig op mijn koppie gedrukt krijgen denk ik, wat te intens denk ik.
Ik vind dat juist wel prettig... Maar neem aan dat dat me niet belet om klaar te komen...quote:Op donderdag 4 augustus 2005 14:35 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat ding direct op mijn klit zetten zou me gelijk aan het plafon hangen, dat is veelste heftig, ik leg hem er links naast of op de aanloop naar mijn klit toe(bovenkant klithoedje), maar eigenlijk nooit direct op mijn klit, of het moet om te plagen zijn dat mijn partner het doet(me expres tegen het plafon jagen).
Ik neem aan dat je rechts bedoeldquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 14:42 schreef erodome het volgende:
Heel stom dat dat zo'n verschil maakt, links is wel lekker hoor en ik kom een heel eind, maar net dat laatste beetje lukt dan gewoon niet.
Mezelf strelen vind ik gewoon niet zo boeiend om de één of andere reden. Als er dan iemand bij is dan vind ik het niet zo erg om mezelf aan te raken. Maar áls ik eens masturbeer dan doe ik dat soms nog wel eens met iets er bij jah, vaak niet al te boeiend, maar het moet mij niet te ranzig worden anders demotiveert dat alleen maar..quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 14:42 schreef erodome het volgende:
Besteed je trouwens genoeg tijd aan verdere opwinding, jezelf strelen enzo vooraf?
Heb je ook al in combi met pornofilm/erotisch verhaal/of wat dan ook wat je opwindend vindt geprobeert te masturberen?
Het gaat niet om wel of niet ranzig bezig zijn, het gaat om het opwindingspatroon, als jij zomaar vanuit het niets op je klit gaat zitten doen dan is de kans groot dat dat niet voldoende is, windt je jezelf vantevoren op door bv strelen(of wat anders waar je goesting van krijgt) dan begin je al op het beginstuk van de plateaufase en is de kans vele malen groter dat je die opbouw verder goed doorkomt om daarna de spreekwoordelijke afgrond in te vallenquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 20:20 schreef lelibel het volgende:
[..]
Mezelf strelen vind ik gewoon niet zo boeiend om de één of andere reden. Als er dan iemand bij is dan vind ik het niet zo erg om mezelf aan te raken. Maar áls ik eens masturbeer dan doe ik dat soms nog wel eens met iets er bij jah, vaak niet al te boeiend, maar het moet mij niet te ranzig worden anders demotiveert dat alleen maar..
De rip-offs zijn er, zoals eerder gemeld, al voor een euro of tien. De originele volgens mij veertig euro, maar ik weet het absoluut niet zeker.quote:Op maandag 8 augustus 2005 23:12 schreef PM-girl het volgende:
wat kost de pocketrocket?
ow, is het gelukt????quote:
Ik kan mezelf strelen, voelen, whatever, maar, net als lelibel, ik word er gewoon niet warm of koud van. Als mijn vriend mijn billen, rug of borsten aan raakt, dan is dat gegarandeerd een succes. Als ik het zelf doe, dan is er gewoon geen effect. Het werkt niet... Het enige dat werkt, is bij mijn klit beginnen, bij mijn klit doorgaan en bij mijn klit eindigen.quote:Op zondag 7 augustus 2005 20:47 schreef erodome het volgende:
[..]
Het gaat niet om wel of niet ranzig bezig zijn, het gaat om het opwindingspatroon, als jij zomaar vanuit het niets op je klit gaat zitten doen dan is de kans groot dat dat niet voldoende is, windt je jezelf vantevoren op door bv strelen(of wat anders waar je goesting van krijgt) dan begin je al op het beginstuk van de plateaufase en is de kans vele malen groter dat je die opbouw verder goed doorkomt om daarna de spreekwoordelijke afgrond in te vallen
Veel mensen, zowel mannen als vrouwen zijn veelste gericht op het klaarkom stukje bij masturbatie, wil jij je lichaam leren kennen dan zal je je lichaam moeten gebruiken, aftasten wat ok voelt, wat minder voelt en wat geweldig is.
Elke cm van je huid is een erogene zone, het ene stukje is gevoeliger dan het andere, waar dat presies zit voor jou zal je zelf uit moeten vinden, soms zijn dat wat meer onwaarschijnlijke plekken, zo zijn bv de binnenkant van je polsen erg prettig gevoelig, streel/kriebel er maar eens heel licht overheen, geeft een fijn gevoel.
Neem lekker de tijd ervoor en ga jezelf aftasen, geniet van jezelf, van je lichaam, de werking, hoe het voelt, leer hoe je lichaam reageert, het is ontzettend goed voor je sexuele beleving en het is nog een leuke bezigheid ook
Hoe beter je je lichaam kent, hoe makkelijker klaarkomen en genieten is, een goede sexualiteit begint bij kennis van het eigen lichaam, zelfvertrouwen en je lekker ontspannen voelen met jezelf en je sexualiteit.
Erodome, sorry, maar ik snap iets niet aan jou. De ene keer pretendeer je zo geweldig vrijdenkend te zijn en kan alles, moet iedereen zijn eigen weg vinden als het gaat om seks en alles dat daar bij hoort. Echter, als er dan ineens iemand komt die dingen anders beleefd, dan mist diegene dingen volgens jou, dan is diegene ineens terughoudend en zal diegene er heus van genieten als "er maar aan gewend wordt".quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:44 schreef erodome het volgende:
Het zijn dingen die je moet leren, je eigen terughoudendheid, die vaak onbewust is, loslaten...
Je zal zien als je jezelf dat soort dingen aanleert, jezelf eraan laat wennen dat dat genot meekomt, dat het ervoor zorgt dat het verdere genot groter wordt, intenser, dieper, je op meer manieren klaar kan komen enz enz enz....
Leer te houden van jezelf, te genieten van jezelf, verwonder je over de pracht die je lichaam is, leer de reactie's kennen, echt, geloof me op mijn woord, je sexuele belevenis wordt er zoveel dieper van...
Als je gelijk op je klit begint sla je namelijk een deel van de opbouw over, dat vermindert het geheel, als je de juiste opbouw gebruikt heb je de mogelijkheid de kundalini te doen ontwaken, al is het maar tijdelijk en dat gevoel, tja beschrijven kan ik het niet, maar geweldig is het en de effecten ervan gaan veel verder dan seks alleen, daarna voel je je zo geweldig, zo compleet, zo helder van geest....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |